6NStyl - Bieżnia - Wianeczek💃🏻
w temacie: Perypetie starej torby. 💃🏻
Torbo co
nosisz brudne skarpety
nie wycieraj nimi nosa
kiedy leżysz w szafie
opuszczona czarna pantero
sportowa bieżnio
mistrzyni ucieczki
ze mną ach ze mną
na pierwszym wyjeździe
gdzie zapomniałem
zabrać cię z pociągu
pojechałaś w podróż
a ja za tobą
o pani spotkałem cię
na stacji wschodniej
walniętą na ławce
byłaś otwarta
ktoś z tobą rozmawiał
wyciągnęłaś portfel
pusty
wiem
zabrał moje gacie
piżamę też nieważne
kochana już cię mam
zapłacę za resztę
telefonem
nie martw się
nie szlochaj
wrócimy do domu
razem
tulę czarny materiał pusty tobołek z błyskiem w zębach lekko mi wracać do wspomnień
Komentarze (15)
I dobrze, że mamy tak O!
Antropomorfizacja torby... no nieźle 👜
Ciekawy tekst.
Chyba tak się torby mają O!
il cuore, musisz być Ty! 😆 Przyszedłeś tu pierwszy.
Takie perypetie opowijskiego listonosza O!
Jag
Guar? Pewnie jest to możliwe, ale jest jedno ale - czy pewne?
Fajoskie. Jag :)
Maratończyk, czy na pewno nim jest O!
I znowu Aisak.
I znowu ślepak, albo nie O!
CHO, chyba :))
Miałaś oko świerzynko O!
Postawię na Romę.
Aisak
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania