Poprzednie części6NStyl - *** - Szpilka💃🏻

6NStyl - Ku pamięci śmiertelnie zakochanych - Asteria💃🏻

w temacie: melisa uspokaja miętę 💃🏻

 

Maraton szczęśliwości osiadł na mieliźnie

Chociaż serce nadal biło wiosłem o fale

Ciepły wiatr od zawietrznej intensywnie

Przeczesywał grzywę lwiej zmarszczki

Z oczka wodnego rzęsa wypłynęła

 

Meandrami policzka do dziurki w brodzie wpłynęła

Starannie zaplatała długi mahoniowy warkocz

Cumując siebie przy skalistym brzegu

Jeszcze tylko ostatni rzut drugim okiem za siebie

Melisowe morze zatopione w Jego miętowym wzroku

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (22)

  • Melisowo i mętowo O!

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 5 miesięcy temu

    "Jeszcze tylko ostatni rzut drugim okiem za siebie" Dosłownie, piłeczką kauczukową 🤣
    Romantyczne, poczułam miętę w tym spojrzeniu. 😀

  • Dobrze, że nie rum janek O!

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 5 miesięcy temu

    A tu zapomniałam - Pasja

  • Nie zapominaj więcej, bo się zapomnisz O!

  • il cuore 5 miesięcy temu

    Autorem jest ta sama osoba, która napisała o torbie😜

  • Czyli?

  • TseCylia 5 miesięcy temu

    Pasja:)

  • Czyżby to Pasja? Możliwe, ale...

  • Szpilka 5 miesięcy temu

    Poetycko tak. Pasja :)

  • Ale czy to Pasja tak poetycko tka? Już niebawem się dowiemy O!

  • Roma 5 miesięcy temu

    Asteria. Na pewno.

  • Na pewno jesteś pewna?

  • Asteria 5 miesięcy temu

    Tak się trzymał tekst i przyszła Roma i wszystko pozamiatała :)))

  • Roma 5 miesięcy temu

    Asteria nadal się trzyma, to bardzo fajny tekst :)

  • Asteria 5 miesięcy temu

    Roma
    ciekawa jestem, co wpłynęło na komentarz "na pewno Asteria"? :)

  • Pasja 5 miesięcy temu

    Ten mahoniowy warkocz zadecydował o Asterii

  • Asteria 5 miesięcy temu

    Pasja dołożyła swoje do Romy...
    dlaczego mahoniowy? ja jestem od narodzin blondynką :)))

  • Pasja 5 miesięcy temu

    Asteria
    Tego nie wiem. Pozdrawiam

  • JagVetInte 5 miesięcy temu

    Pasja

    Chciałem kogoś innego, ale komentarz Pasji wydał mi się zmyłką 😏

  • Pasja 5 miesięcy temu

    I niestety pudło :)

  • JagVetInte 5 miesięcy temu

    Pasja no właśnie Asterię chciałem... O ja gupi.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania