Poprzednie części6NStyl - *** - Szpilka💃🏻

6NStyl - kaszubskie przyśpiewki karnawałowe - Asteria💃🏻

w temacie: "serduszko puka w rytmie chacha" "lamballada". 💃🏻

 

więc chodź pocałuj mój świat

nadstawię drugi policzek

niech świtanie zblednie z małości

zawsze było nam nieżyczliwe la la la

***

mój jest ten kawałek z podłogi

nie mówcie mi co mam z nim zrobić

mój jest ten kawałek z podłogi

zjem dorsza był taki drogi la la la

***

Nika ach ta Nika dziewczyna cwanego lisa

pół lasu się wypali gdy ktoś ją znów zagai

Nika ach ta Nika dziewczyna grubego lisa

las cały już się mai lis pobudował domek z bali la la la

***

serduszko puka w rytmie pa pa

walizek szukam w rytmie pa pa

odchodzę z hukiem w rytmie pa pa

już fajerwerki w przedpokoju pogasiłam też la la la

***

tyle słońca w jednym geście

nie poczułeś tego jeszcze

zobacz o zobacz

szerokimi ramionami

obejmują nas bałwany

popatrz o popatrz la la la

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (25)

  • No to śpiewajmy O!

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 5 miesięcy temu

    Dowcipnie 😁
    Na pewno żadna chłopina
    .
    Wrócę

  • Obyś się nie zadziwiła CHO

  • il cuore 5 miesięcy temu

    Liczne cytaty... może należałoby w cudzysłów?

  • il cuore cytaty nie są dosłowne Panie Akurat O!

  • Szpilka 5 miesięcy temu

    Stylowy

    Można sobie parafrazować i trawestować do woli :)

  • Szpilka o to, to, a pan czepialski chyba się nie tranwestował :)

  • Szpilka 5 miesięcy temu

    Stylowy

    Hihihihhi, zobacz fotę, ja wszystko rozumiem, że homo i les, ale dlaczego facet się za kobitę przebiera i występuje w TV , no tego nie kumam :)

    https://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/AA1UWrOx.img?w=768&h=403&m=6&x=556&y=158&s=102&d=102

    Oliver Knoebel się nazywa.

  • Szpilka ja też jestem wyrozumiały dla wszelakich orientacji. ale ten tutaj? twarz jednak końska :))

  • Szpilka 5 miesięcy temu

    Stylowy

    Stylizacja na konia, który mówi :)))

  • Szpilka 5 miesięcy temu

    Mykam cosik uwarzyć, ciao :)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 5 miesięcy temu

    Niepowtarzalny mam Cię!

  • Ja ciebie też O!

  • Szpilka 5 miesięcy temu

    Pomysłowe ;)

  • Bardzo niepowtarzalne O!

  • Szpilka 5 miesięcy temu

    Chyba Aisak, ona lubi bawić się słowem i jajowe teksty pisać :)

  • Szpilka Zapewne tak jest jak mówisz, tylko pewnie znowu pudło O!

  • TseCylia 5 miesięcy temu

    Aisak :)

  • Lubi przyśpiewki, ale czy te akurat O!

  • Roma 5 miesięcy temu

    Szpilka, albo Aisak.
    Niech będzie - Aisak.

  • Albo ty O!

  • Asteria 5 miesięcy temu

    Wszyscy na Aisak, to ja na Szpilkę :))

  • Pasja 5 miesięcy temu

    Bardzo ciekawe i stawiam na TseCylię

  • JagVetInte 5 miesięcy temu

    Stylowy

  • Asteria 5 miesięcy temu

    NO! jeden tekst chociaż pod obstrzałem, a jednak kule w płot :)))

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania