6NStyl - kaszubskie przyśpiewki karnawałowe - Asteria💃🏻
w temacie: "serduszko puka w rytmie chacha" "lamballada". 💃🏻
więc chodź pocałuj mój świat
nadstawię drugi policzek
niech świtanie zblednie z małości
zawsze było nam nieżyczliwe la la la
***
mój jest ten kawałek z podłogi
nie mówcie mi co mam z nim zrobić
mój jest ten kawałek z podłogi
zjem dorsza był taki drogi la la la
***
Nika ach ta Nika dziewczyna cwanego lisa
pół lasu się wypali gdy ktoś ją znów zagai
Nika ach ta Nika dziewczyna grubego lisa
las cały już się mai lis pobudował domek z bali la la la
***
serduszko puka w rytmie pa pa
walizek szukam w rytmie pa pa
odchodzę z hukiem w rytmie pa pa
już fajerwerki w przedpokoju pogasiłam też la la la
***
tyle słońca w jednym geście
nie poczułeś tego jeszcze
zobacz o zobacz
szerokimi ramionami
obejmują nas bałwany
popatrz o popatrz la la la
Komentarze (25)
No to śpiewajmy O!
Dowcipnie 😁
Na pewno żadna chłopina
.
Wrócę
Obyś się nie zadziwiła CHO
Liczne cytaty... może należałoby w cudzysłów?
il cuore cytaty nie są dosłowne Panie Akurat O!
Stylowy
Można sobie parafrazować i trawestować do woli :)
Szpilka o to, to, a pan czepialski chyba się nie tranwestował :)
Stylowy
Hihihihhi, zobacz fotę, ja wszystko rozumiem, że homo i les, ale dlaczego facet się za kobitę przebiera i występuje w TV , no tego nie kumam :)
https://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/AA1UWrOx.img?w=768&h=403&m=6&x=556&y=158&s=102&d=102
Oliver Knoebel się nazywa.
Szpilka ja też jestem wyrozumiały dla wszelakich orientacji. ale ten tutaj? twarz jednak końska :))
Stylowy
Stylizacja na konia, który mówi :)))
Mykam cosik uwarzyć, ciao :)
Niepowtarzalny mam Cię!
Ja ciebie też O!
Pomysłowe ;)
Bardzo niepowtarzalne O!
Chyba Aisak, ona lubi bawić się słowem i jajowe teksty pisać :)
Szpilka Zapewne tak jest jak mówisz, tylko pewnie znowu pudło O!
Aisak :)
Lubi przyśpiewki, ale czy te akurat O!
Szpilka, albo Aisak.
Niech będzie - Aisak.
Albo ty O!
Wszyscy na Aisak, to ja na Szpilkę :))
Bardzo ciekawe i stawiam na TseCylię
Stylowy
NO! jeden tekst chociaż pod obstrzałem, a jednak kule w płot :)))
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania