Poprzednie częściDrabble - Zegarmistrz Świata

Drabble - Brudny Świat (NataliaO)

Siedzimy w moim Mercedesie Cl-500, jej drzwi są lekko uchylone. Nasze plecy wbijają się w jasno-skórzane fotele, a jej słodka woń perfum miesza się z zapachem odświeżacza powietrza, rozpylonym w aucie.

Odkładam portfel - tam przygotowane wcześniej dwie stówki dla mojej nowej koleżanki. Chociaż ta znajomość nie będzie trwała długo.

Rozpinam rozporek moich garniturowych spodni i zwracam twarz w jej stronę.

Lecz jej w aucie już nie ma. Widzę tylko jak popierdala w stronę lasu, na wysokich obcasach, żeby za chwilę z niknąć mi z oczu, wśród zarośli.

- No nie – myślę – Nie dość, że kurew, to jeszcze złodziejka.

Średnia ocena: 4.1  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (52)

  • Angela 07.06.2015

    Oj biedaczysko : D świetne, i bardzo zabawne. 5

  • NataliaO 07.06.2015

    czyli pani była dość brudna bo dosyć, że dziewczyna do towarzystwa to jeszcze złodziejka takie czasy ahh tak średnio do mnie przemawia, 4:)

  • Anonim 07.06.2015

    w wysokich obcasach popierdala? tak szybko jak błyskawica? że nawet mercem nie idzie jej ścignąć? i nie płaci się z góry tylko po

  • Anonim 07.06.2015

    "i nie płaci się z góry tylko po" - uuu wiąże się z tym jakaś historia? :D

  • Galthar01 07.06.2015

    Mercem w gąszcz lasu? :D
    Gość ma wyjebane, a kasa, no cóż, tera będzie wiedział.

    Mam dziś ochotę na luźne pisanie.

  • Anonim 07.06.2015

    e nie, nigdy nie korzystałem z usług, ale na zdrowy rozum

  • NataliaO 07.06.2015

    autentyczne przeżycia to były ?

  • NataliaO 07.06.2015

    Filip nigdy, a gdzie facet ma zdrowy rozum hehe

  • Anonim 07.06.2015

    nigdzie nie było napisane że to leśna polana

  • Anonim 07.06.2015

    jestem facet i mam zdrowy rozum zwłaszcza jak chodzi o kasę

  • Galthar01 07.06.2015

    Chciałem dopisać, ale limit słów :c
    Chociaż zaraz wpadnie Ślepiec i będzie gadał, że najpierw pisać, a potem limitować :D

  • NataliaO 07.06.2015

    Facet tylko wtedy ma rozum jak chodzi o kasę :)

  • NataliaO 07.06.2015

    Trzeba było dopisać. Ja dziś zrobiłam za długie ale tak ładnie mi wyszło i zostawiam .

  • Anonim 07.06.2015

    Ja myślę że drable niby do stu ale jak ktoś da ze 110 to też świat się nie zawali :)

  • Anonim 07.06.2015

    limit limitem ale markę samochodu musiał dokładnie zaprezentować ;p

  • NataliaO 07.06.2015

    no bo samochód ważny :)

  • Anonim 07.06.2015

    Ej Galthar oglądałeś wczoraj ligę zgliszczów? :D

  • Galthar01 07.06.2015

    Owszem, oglądałem. Gdyby były karne, ten mecz mógłby stać się inspiracja na drabble ideał :D

  • Anonim 07.06.2015

    do czego ważny? za dwie stówy to i w krzakach by mu zrobiła ;p

  • Tynina 07.06.2015

    takie życie :D

  • Galthar01 07.06.2015

    Filip, myślałem, że ten drabble akurat przypadnie Ci do gustu. Ale jednak muszę próbować dalej, ehh

  • Anonim 07.06.2015

    zbyt wybredny jestem, nie przepadam za kurewkami :)

  • Galthar01 07.06.2015

    Zapisuję w notatniku - "bez kurewek" :D

  • NataliaO 07.06.2015

    Filipek wybredny jesteś :)

  • Anonim 07.06.2015

    Łoj tam Filip jak okazja je to flaga na łeb i jazda za ojczyznę :p

  • Galthar01 07.06.2015

    Zauważyłem zależność (tak, wiem, Sherlock ze mnie), że jak się oznaczy kogoś w tytule, to jest 5 razy więcej komentarzy :D
    Muszę to zacząć stosować częściej.

  • NataliaO 07.06.2015

    serio Galthar

  • Anonim 07.06.2015

    Galthar tylko uważaj z dodawaniem *pewnej użytkowinczki forum* bo Al Capone to przy niej Matka Teresa :D

  • NataliaO 07.06.2015

    Jaredzik jak radzi hehe

  • NataliaO 07.06.2015

    dodawaniem *pewnej użytkowinczki forum* bo Al Capone to przy niej Matka Teresa :D - Tekst the besth, leże rozbawiona heeeeheee

  • Galthar01 07.06.2015

    No właśnie, gdzie ona jest? :D

    i co z tą Ligą Miszczów? Chcesz wymienić opinie?

  • Anonim 07.06.2015

    Szkoda gadać :( Barcelonka znowu roz*bała wszystkich w sezonie, a Real się tylko kręcił jak gówno w przerębli :(

  • NataliaO 07.06.2015

    Myślę, że znów komputer jej szwankuje i dlatego jej nie ma :(

  • Galthar01 07.06.2015

    Kurcze, ona lubi piątki wstawiać :l

    Nikt nie ma szans konkurować obecnie z MSN i trochę to boli. Może ewentualnie Mourinho ze swoim autobusem, ale najpierw trzeba tam do finału dojść :D

    Luis... (łezka)

  • Anonim 07.06.2015

    Ale finał ogólnie fajnie się oglądało, mysłałem że Juve dostanie podręcznikowe kopanie dupy, a pokazli pazurki :D

  • Galthar01 07.06.2015

    W obronie grali poprawnie, ale w ataku żenada. Ja bym dobrał inną taktykę - kontry kontry kontry :DD

  • Anonim 07.06.2015

    Chelsea? Czy ja wiem, nawet z United mieli problemy. Poza tym czasami to taką padakę grają, że szok ;-; Myśle że barce mógłby Real rozwalić, ale wolał Perez strzelić se w stopę i Ancelotti out -.-

  • Anonim 07.06.2015

    Ale wczoraj cała barca grała że ulala nawet MarszczęRano choć dawał dupska na lewo i prawo to miał parę przebłysków :0

  • Galthar01 07.06.2015

    Chelsea w przyszłym sezonie może być jeszcze mocniejsza. Poza tym, Mourinho umie ustawić drużynę pod przeciwnika.
    A Benitez, no nie wiem, może się zbłaźni w tym Realu, ale zobaczymy. Okno będzie ciekawe :D

  • Galthar01 07.06.2015

    Maszczerano powinien grać na DM, a nie na ŚO, bo tam lepiej się odnajduję, wg mnie. Ale upchnąć tylu dobrych piłkarzy, to też problem :D
    Barka ogólnie gromi, poza tym, że wszyscy są świetni technicznie, to emanuje od nich wola walki i chęć zwyciestwa. To jest klucz do sukcesu

  • Anonim 07.06.2015

    Mourinho to w ogóle taktycznie nie ma chyba sobie równych w tej chwili, ale na matyska przyjdzie kryska ;)

  • Galthar01 07.06.2015

    Messi się wypali, albo LFC wróci na salony. To jedyne opcje na przerwanie passy Barki :D:D:D

  • Anonim 07.06.2015

    Liverpool powiadasz? :D

  • Anonim 07.06.2015

    Dobra mykam bo jadę do brata, Shiroi pozdrówcie ^^

  • Galthar01 07.06.2015

    Powiadam, ale żartuję oczywiście :D Te to są cioty...

  • Galthar01 07.06.2015

    Żegnaj towarzyszu!

  • NataliaO 07.06.2015

    pozdrowimy Shiroi :)

  • Anonim 07.06.2015

    Raczeeej do mnie nie przemawia, na siłę to trochę. Brudność nieco oczywista. Stylistycznie jednak nie jest źle.

  • Galthar01 07.06.2015

    Ślepiec, a o meczu nic?
    Tekst pisany na luzaku, wiec nie martwie się :D

  • Anonim 07.06.2015

    Liverpool nie grał, Barcelony nie lubię, Juventus jest mi obojętny ;D

  • Prue 07.06.2015

    Nie było w tym nic z brudnego świata jak dla mnie. Wiem złodziejka i kurwa, ale jednak nie przemawia to do mnie. Dam 3

  • Anonim 07.06.2015

    No fuck, kłótnia mnie ominęła T.T
    4/5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania