Drabble - Brudny Świat (NataliaO)
Siedzimy w moim Mercedesie Cl-500, jej drzwi są lekko uchylone. Nasze plecy wbijają się w jasno-skórzane fotele, a jej słodka woń perfum miesza się z zapachem odświeżacza powietrza, rozpylonym w aucie.
Odkładam portfel - tam przygotowane wcześniej dwie stówki dla mojej nowej koleżanki. Chociaż ta znajomość nie będzie trwała długo.
Rozpinam rozporek moich garniturowych spodni i zwracam twarz w jej stronę.
Lecz jej w aucie już nie ma. Widzę tylko jak popierdala w stronę lasu, na wysokich obcasach, żeby za chwilę z niknąć mi z oczu, wśród zarośli.
- No nie – myślę – Nie dość, że kurew, to jeszcze złodziejka.
Komentarze (52)
Oj biedaczysko : D świetne, i bardzo zabawne. 5
czyli pani była dość brudna bo dosyć, że dziewczyna do towarzystwa to jeszcze złodziejka takie czasy ahh tak średnio do mnie przemawia, 4:)
w wysokich obcasach popierdala? tak szybko jak błyskawica? że nawet mercem nie idzie jej ścignąć? i nie płaci się z góry tylko po
"i nie płaci się z góry tylko po" - uuu wiąże się z tym jakaś historia? :D
Mercem w gąszcz lasu? :D
Gość ma wyjebane, a kasa, no cóż, tera będzie wiedział.
Mam dziś ochotę na luźne pisanie.
e nie, nigdy nie korzystałem z usług, ale na zdrowy rozum
autentyczne przeżycia to były ?
Filip nigdy, a gdzie facet ma zdrowy rozum hehe
nigdzie nie było napisane że to leśna polana
jestem facet i mam zdrowy rozum zwłaszcza jak chodzi o kasę
Chciałem dopisać, ale limit słów :c
Chociaż zaraz wpadnie Ślepiec i będzie gadał, że najpierw pisać, a potem limitować :D
Facet tylko wtedy ma rozum jak chodzi o kasę :)
Trzeba było dopisać. Ja dziś zrobiłam za długie ale tak ładnie mi wyszło i zostawiam .
Ja myślę że drable niby do stu ale jak ktoś da ze 110 to też świat się nie zawali :)
limit limitem ale markę samochodu musiał dokładnie zaprezentować ;p
no bo samochód ważny :)
Ej Galthar oglądałeś wczoraj ligę zgliszczów? :D
Owszem, oglądałem. Gdyby były karne, ten mecz mógłby stać się inspiracja na drabble ideał :D
do czego ważny? za dwie stówy to i w krzakach by mu zrobiła ;p
takie życie :D
Filip, myślałem, że ten drabble akurat przypadnie Ci do gustu. Ale jednak muszę próbować dalej, ehh
zbyt wybredny jestem, nie przepadam za kurewkami :)
Zapisuję w notatniku - "bez kurewek" :D
Filipek wybredny jesteś :)
Łoj tam Filip jak okazja je to flaga na łeb i jazda za ojczyznę :p
Zauważyłem zależność (tak, wiem, Sherlock ze mnie), że jak się oznaczy kogoś w tytule, to jest 5 razy więcej komentarzy :D
Muszę to zacząć stosować częściej.
serio Galthar
Galthar tylko uważaj z dodawaniem *pewnej użytkowinczki forum* bo Al Capone to przy niej Matka Teresa :D
Jaredzik jak radzi hehe
dodawaniem *pewnej użytkowinczki forum* bo Al Capone to przy niej Matka Teresa :D - Tekst the besth, leże rozbawiona heeeeheee
No właśnie, gdzie ona jest? :D
i co z tą Ligą Miszczów? Chcesz wymienić opinie?
Szkoda gadać :( Barcelonka znowu roz*bała wszystkich w sezonie, a Real się tylko kręcił jak gówno w przerębli :(
Myślę, że znów komputer jej szwankuje i dlatego jej nie ma :(
Kurcze, ona lubi piątki wstawiać :l
Nikt nie ma szans konkurować obecnie z MSN i trochę to boli. Może ewentualnie Mourinho ze swoim autobusem, ale najpierw trzeba tam do finału dojść :D
Luis... (łezka)
Ale finał ogólnie fajnie się oglądało, mysłałem że Juve dostanie podręcznikowe kopanie dupy, a pokazli pazurki :D
W obronie grali poprawnie, ale w ataku żenada. Ja bym dobrał inną taktykę - kontry kontry kontry :DD
Chelsea? Czy ja wiem, nawet z United mieli problemy. Poza tym czasami to taką padakę grają, że szok ;-; Myśle że barce mógłby Real rozwalić, ale wolał Perez strzelić se w stopę i Ancelotti out -.-
Ale wczoraj cała barca grała że ulala nawet MarszczęRano choć dawał dupska na lewo i prawo to miał parę przebłysków :0
Chelsea w przyszłym sezonie może być jeszcze mocniejsza. Poza tym, Mourinho umie ustawić drużynę pod przeciwnika.
A Benitez, no nie wiem, może się zbłaźni w tym Realu, ale zobaczymy. Okno będzie ciekawe :D
Maszczerano powinien grać na DM, a nie na ŚO, bo tam lepiej się odnajduję, wg mnie. Ale upchnąć tylu dobrych piłkarzy, to też problem :D
Barka ogólnie gromi, poza tym, że wszyscy są świetni technicznie, to emanuje od nich wola walki i chęć zwyciestwa. To jest klucz do sukcesu
Mourinho to w ogóle taktycznie nie ma chyba sobie równych w tej chwili, ale na matyska przyjdzie kryska ;)
Messi się wypali, albo LFC wróci na salony. To jedyne opcje na przerwanie passy Barki :D:D:D
Liverpool powiadasz? :D
Dobra mykam bo jadę do brata, Shiroi pozdrówcie ^^
Powiadam, ale żartuję oczywiście :D Te to są cioty...
Żegnaj towarzyszu!
pozdrowimy Shiroi :)
Raczeeej do mnie nie przemawia, na siłę to trochę. Brudność nieco oczywista. Stylistycznie jednak nie jest źle.
Ślepiec, a o meczu nic?
Tekst pisany na luzaku, wiec nie martwie się :D
Liverpool nie grał, Barcelony nie lubię, Juventus jest mi obojętny ;D
Nie było w tym nic z brudnego świata jak dla mnie. Wiem złodziejka i kurwa, ale jednak nie przemawia to do mnie. Dam 3
No fuck, kłótnia mnie ominęła T.T
4/5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania