Poprzednie częściErotyk z wczoraj na dziś

Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

Erotyk makabryczny

Inspiracja: http://www.poezja-polska....rticle_id=43013

 

Dla ciebie. O mój najdroższy

na żołądeczku embriona

krupniczek i kurze kostki

żebyś był mocny w lędźwiach

 

A także z wielkiej miłości

do gulaszyku ci dodam

dziecięce serduszko jak gałkę -

przyprawę. Ziele angielskie

 

Sobie napuszczę do wanny

krew i olejek z Aleppo

aby ubrana w koronki

po w kolczyk strojnego pępka -

 

już móc spokojnie wysysać

soczek z twojego banana -

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

tę ciecz słonawą jak mleko

lub klej pszenicznego kiełka

 

9.07.2016

Następne częściErotyk na szarą godzinę

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • Dekaos Dondi 06.12.2020

    Befaniu↔Hmm.. bardziej apetyczny, niż erobryczny: xd
    No, ale tekst... no tego tam...:))↔Pozdrawiam:)↔5

  • befana_di_campi 16.12.2020

    Aha :p

    Serdecznie :)

  • laura123 06.12.2020

    Straszny w wymowie. Aż przeraża.

  • befana_di_campi 06.12.2020

    Inspiracja czy oryginał?

  • laura123 06.12.2020

    Oryginał, chyba ze zle odczytuję, ale widzę tu aborcję i Aleppo... gdzie giną również dzieci.

  • befana_di_campi 06.12.2020

    Lauro, wpisz do wyszukiwarki podany przeze mnie link, później przeczytaj tekst źródłowy oraz pod tym "źródłem", komentarze. Kilka jest moich.
    Jak chodzi o aborcję, to rzeczywiście skojarzyłaś ten motyw tak, jak ja go skojarzyłam z tekstem "sibon" [por.: "poezja-polska"]. W rzeczywistości wspomniana autorka pisze o... drelowaniu wiśni!

  • befana_di_campi 06.12.2020

    Podaję dokładny adres, gdzie został zamieszczony utwór, ponieważ cenna jest również pod nim dyskusja:

    http://www.poezja-polska.pl/fusion/readarticle.php?article_id=43013

  • laura123 06.12.2020

    Szczerze, to ja też mialabym skojarzenie z aborcją... nie pomyslalabym, ze mozna w ten sposób o drelowaniu wiśni.

    Dziwię się oburzeniu, bo wiersz kierunkuje do aborcji i radosci po "problemie"

  • Bardzo piękny, ale i przeraźliwy zarazem utwór. 5

  • befana_di_campi 16.12.2020

    Dziękuję za ocenę :)

  • piliery 16.12.2020

    Osiągnęłaś co chciałaś. Tak było trzeba. Kłaniam się. Czapką do ziemi, po polsku.

  • befana_di_campi 16.12.2020

    Hmmm, nie wiem, co odpowiedzieć? Bo ja wcale "nie chciałam" tylko rzuciła mną cholera ;) Na czyjąś głupotę. I tyle ;)

    Bardzo serdecznie :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania