Autorskie audiobooki

Sufjen
10 miesięcy temu
Hej! Cześć!

Znacie mnie z Waszej strony jako pisarza obyczajowych opowieści. Dziś chce dać się poznać od innej, artystycznej strony. Jako aktor i reżyser. Aktorsko się uczę, edukuję i szlifuję od 2016 roku (etatowo grałem w teatrze, edukowałem się w szkole itd.). Reżysersko współtworzę autorską grupę filmową, piszę scenariusze i działam na polu producenckim. Chciałbym zaproponować możliwość stworzenia audiobooków - początkowo będę je tworzył prostymi środkami - docelowo kończąc na słuchowiskach z różnorodną obsadą.

Czym będę się zajmować? Waszymi opowieściami i wierszami.

Jak będę dokonywał selekcji? Na podstawie Waszych zgłoszeń pod tym postem na forum.

Jeśli historia będzie miała potencjał, a znajdą się też możliwości budżetowe, możliwe jest też wykonanie adaptacji filmowej. Oczywiście, wszystko w swoim czasie i przy stosownym podejściu do tematu.

Najważniejsza jest dla mnie zabawa, chęć stworzenia czegoś unikatowego, swego rodzaju pamiątki, gdzie będziecie mogli odsłuchać własnej twórczości, nagranej przez aktora.

Zapraszam Was serdecznie do współpracy!
Dużo serdeczności dla Was :)

PS 1 film Grupy Filmowej Intus Finis "Tygiel" w mojej reżyserii (debiut reżyserski):


Opis: Jest to oniryczna opowieść o paniczym lęku przed utratą ukochanej osoby. Memento śni jeden i ten sam sen – widzi w nim zarówno to, czego najbardziej się obawia, jak i to, czego podświadomie pragnie. Granica między jawą a snem rozmywa się. Mężczyzna popada w obłęd, który skutecznie destabilizuje jego relację miłosną z Amelią... Akcja rozgrywa się w dwóch bliżej nieokreślonych przestrzeniach: na polanie, jak i w mieszkaniu, mającym pozornie dawać poczucie bezpieczeństwa.
Noico1
10 miesięcy temu
Bardzo interesujące. A co to za zamek w tle?
Noico1
10 miesięcy temu
A sorry, już chyba wiem, opactwo w Tyńcu.
Noico1
10 miesięcy temu
I przepraszam, że marudzę, ale jak to zrobiłeś, że Wisły nie widać, jak on jest nad rzeką.
Akwadar
9 miesięcy temu
Interesujące...
Sufjen
9 miesięcy temu
Noico1 - Film był kręcony od innej strony. :)
Sufjen
9 miesięcy temu
Akwadar - mam nadzieję. Taka próba stworzenia czegoś unikatowego.
Sufjen
9 miesięcy temu
Dla innych
Akwadar
9 miesięcy temu
Życzę powodzenia
Sufjen
9 miesięcy temu
Dzięki :)
Szalej.
9 miesięcy temu
Hm. W sensie mam Ci podać link do utworu?
Sandra
9 miesięcy temu
Fajnie by było wystąpić jako aktor w takim audiobooku
Sandra
9 miesięcy temu
To by musiało być coś...
Sandra
9 miesięcy temu
Bardzo duże COŚ
Sandra
9 miesięcy temu
W sensie filmie do audiobooka, jeśli dobrze zrozumiałam
Sufjen
9 miesięcy temu
Szaleju - si, zaproponuj tekst
Szalej.
9 miesięcy temu
Szalej.
9 miesięcy temu
Sufjen
9 miesięcy temu
Thank you, zerknę na to w wolnej chwili :)
Szalej.
9 miesięcy temu
👍🏿
MartynaM
9 miesięcy temu
Sufjen ma chętnego do współpracy, czemu więc lekceważy swój projekt?
A tak się ładnie i szumnie zapowiadało...
Sufjen
9 miesięcy temu
Ten projekt jest realizowany - ale ze względu na obowiązki ważniejsze, zajmuję się audiobookami po godzinach. Myślę, że to kwestia najbliższych dni. :)
Sufjen
9 miesięcy temu
Bo to musi mieć jakość, a nie tak hop siup.
Szalej.
9 miesięcy temu
A co ty się Martynko naszej współpracy czepiasz? Dopytujesz... Jakby jakieś ciśnienie z któreś strony było :)
Sufjen
9 miesięcy temu
Może to wpływ rozmów z pewnymi użytkownikami. Jedno jest pewne, nie porzuciłem projektu. :)
MartynaM
9 miesięcy temu
To bardzo mnie to cieszy. O nic więcej mi nie chodziło...
Sufjen
9 miesięcy temu
Wiem :) I nikt się ciebie o nic nie czepia, Martyna.
MartynaM
9 miesięcy temu
To super!

Kamień z serca...
Szalej.
9 miesięcy temu
Ja tak czy inaczej z czystej ciekawości wchodzę w ten projekt. Kilka razy już czytano moje teksty i za każdym dowiadywałem się o nich czegoś nowego. Co człowiek, to odbiór. No i z próżności trochę też 🤣 haha.
Johnny2x4
9 miesięcy temu
Drogi panie reżyserze i aktorze, jak wnioskuję, bardzo ciekawa inicjatywa. Zerknij w wolnej chwili i do mnie. Może coś uda Ci się nagrać.
Megartist123
9 miesięcy temu
Megartist123
9 miesięcy temu
Szalej.
8 miesięcy temu
Ja się przypominam tylko kontrolnie :)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji