Margerita 22.12.2016 Niech cię nie zranią karpia ości Niech to będzie czas wyjątkowy Nie zapomnij pozdrowić ode mnie żony! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy Niech to Boże Narodzenie Jak co roku znaczy wiele I da Ci wiele radości i dużo miłości Tego i wszystkiego o czym tylko zamarzysz życzę wszystkim opowijczykom Margerita |
Joker 22.12.2016 |
Margerita 22.12.2016 |
Nuncjusz 22.12.2016 cuda, cuda powiadają |
Margerita 22.12.2016 Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, A pokój na ziemi. |
IWG 22.12.2016 |
Margerita 22.12.2016 |
NataliaO 22.12.2016 |
Jared 22.12.2016 |
Nuncjusz 22.12.2016 |
Margerita 22.12.2016 |
Asterix 22.12.2016 O ile wszyscy dożyjemy :P |
D4wid 22.12.2016 |
Pan Buczybór 22.12.2016 |
Karawan 22.12.2016 |
Ritha 22.12.2016 |
Ellie Victoriano 23.12.2016 Wesołych świąt! Z jednej strony pleonazm, a z drugiej oksymoron - i bądź tu mądry :( |
ZłotaRóża 23.12.2016 |
Nuncjusz 23.12.2016 |
D4wid 23.12.2016 Karawanie czasem trzeba się uzewnętrznić |
Część postów została ukryta (1)
Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek
Margerita 23.12.2016 |
KarolaKorman 24.12.2016 |
Piotrek P. 1988 dwa lata temu 🌠🎄🎁🍪🍰🥂🍸✨🤩🤯🥳😃🍫🎆✨ |
Popiełuszko dwa lata temu |
pitolik dwa lata temu |
Piotrek P. 1988 dwa lata temu |
droga_we_mgle rok temu Alleluja i do przodu 🕊️ |
Rubinowy rok temu |
Aleks99 rok temu |
Jezus Chytrus rok temu |
Jezus Chytrus rok temu |
Rubinowy rok temu |
Rubinowy rok temu |
Bażant rok temu Obyście się nie udławili jajkiem, uchlańcy. |
droga_we_mgle pół roku temu |
Piotrek P. 1988 pół roku temu |
Aisak pół roku temu |
Anonim pół roku temu |
Aisak pół roku temu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 |
Łukaszenkow pół roku temu |
Grafomanka pół roku temu |
ZielonoMi pół roku temu |
Anonim pół roku temu |
Łukaszenkow pół roku temu |
Aisak pół roku temu |
Aisak pół roku temu |
Łukaszenkow pół roku temu |
Aisak pół roku temu |
Anonim pół roku temu ![]() |
Anonim 5 miesięcy temu |
Piotrek P. 1988 3 miesiące temu 🤩🪺🐤🐔🐓🐰🥳🥂 Ten filmik to dla mnie wystarczająco bardzo legendarny klasyk, bo pierwszy raz zobaczyłem i usłyszałem go w latach 2004-2007: Easter Bunny Rap ![]() |
nie mam taIentu 3 miesiące temu |
nie mam taIentu 3 miesiące temu |
nie mam taIentu 3 miesiące temu |
nie mam taIentu 3 miesiące temu www.youtube.com/watch?v=smczXXQbfUs |
nie mam taIentu 3 miesiące temu |
nie mam taIentu 3 miesiące temu |
nie mam taIentu 3 miesiące temu |
Aeliora 3 miesiące temu |
nie mam taIentu 3 miesiące temu Wolność w wymazaniu! |
Bora 3 miesiące temu Wolność w wymazaniu! |
Aeliora 3 miesiące temu |
Aeliora 3 miesiące temu rymonauta widzę w tym głębię Serio rymonauta 7 godz. temu Aeliora, Dziel się swoją głębią Na pewno ją masz Na tym forum to tępią Więc powód im dasz Ale się nie przejmuj Bo to rewir nasz Chuliganów tu dość Może już to znasz Palec im środkowy Przemawia do głowy Nie że z mojej namowy Ale strój bojowy Trzeba tu założyć I dać się batożyć Żeby gówno wyszło Skąd przyszło |
Piotrek P. 1988 3 miesiące temu ![]() Wang Chung - Dance Hall Days ![]() Visage - Fade to Grey (Remastered) Popcorn - 1981 ![]() The Doobie Brothers - Long Train Runnin' ![]() |
Piotrek P. 1988 3 miesiące temu ✨🏙️😄🎸🌇🤩🍾🥂🍸🌆🌃 |
Aisak 3 miesiące temu Te fajniejsze🫠 |
Starszy Woźny 3 miesiące temu NO! |
Aisak 3 miesiące temu Nie, dziękuję. |
Starszy Woźny 3 miesiące temu zabawy, wycieczki śpiew skowronków po 15, imieninach Zośki posadzę u siebie groch i ogórki. NO! |
Aisak 3 miesiące temu Kupić pachnący groszek i wrócić do dzieciństwa🙂 |
Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji