Wesołych Świąt

Margerita
22.12.2016
Prezentów wielu, dużo miłości,
Niech cię nie zranią karpia ości
Niech to będzie czas wyjątkowy
Nie zapomnij pozdrowić ode mnie żony!
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy

Niech to Boże Narodzenie
Jak co roku znaczy wiele
I da Ci wiele radości i dużo miłości
Tego i wszystkiego o czym tylko zamarzysz życzę wszystkim opowijczykom Margerita
Joker
22.12.2016
Nuuu nie, w tym samym czasie swoje pisałem :P
Margerita
22.12.2016
tyle że to jest z sieci
Nuncjusz
22.12.2016
Bydlątka klękają
cuda, cuda powiadają
Margerita
22.12.2016
Przybieżeli do Betlejem pasterze
Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze.
Chwała na wysokości, chwała na wysokości,
A pokój na ziemi.
IWG
22.12.2016
Wzajemnie
Margerita
22.12.2016
dzięki
NataliaO
22.12.2016
Wesołych Świąt!
Jared
22.12.2016
Zdrowych, spokojnych i płodnych xP
Nuncjusz
22.12.2016
Kogo mam spłodzić?
Margerita
22.12.2016
Jared mi akurat to nie w głowie bo jestem pochłonięta pisaniem powieści Przyszła wojowniczka, którą zamierzam w przyszłości wydać ale dziękuję

Asterix
22.12.2016
Wesołych, zdrowych i spokojnych. I do zobaczenia w nowym roku.

O ile wszyscy dożyjemy :P
D4wid
22.12.2016
Ateiści pozdrawiają! :D
Pan Buczybór
22.12.2016
Wzajemnie
Karawan
22.12.2016
D4wid tak się tym ateizmem nie chwal! Była dobra zmiana - pora zauważyć! Teraz ateizm jest passe! Pozdrawiam. Poganin. Zdrowych Świąt wszystkim bez różnicy płci, przekonań, i koloru skóry.
Ritha
22.12.2016
Wesołych!
Ellie Victoriano
23.12.2016
Jared to zbok :/
Wesołych świąt!
Z jednej strony pleonazm, a z drugiej oksymoron - i bądź tu mądry :(
ZłotaRóża
23.12.2016
Wesołe niech będą Twe święta a twarzyczka uśmiechnięta:)Zdrowych i spokojnych świąt!
Nuncjusz
23.12.2016
Wesołego karpia
D4wid
23.12.2016
Jared zboku!

Karawanie czasem trzeba się uzewnętrznić

Część postów została ukryta (1)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Margerita
23.12.2016
Dziękuję w imieniu swoim
KarolaKorman
24.12.2016
Wesołych świąt i ode mnie :)
Piotrek P. 1988
dwa lata temu
Wesołych, przebojowych Świąt i kosmicznie odlotowego, wystrzałowego, szampańskiego Nowego Roku!
🌠🎄🎁🍪🍰🥂🍸✨🤩🤯🥳😃🍫🎆✨
Popiełuszko
dwa lata temu
Jebać biedę!!!
pitolik
dwa lata temu
Niech was obłęd błogosławi, zwycięski orgazm będzie z wami, udoskonalajcie techniki udawania, nie zapominając o komercji
Piotrek P. 1988
dwa lata temu
Szczęśliwego Nowego Roku! 🥳🍾🥂🎆🤩✨
droga_we_mgle
rok temu
Wszystkiego dobrego, opowijczycy!
Alleluja i do przodu 🕊️
Rubinowy
rok temu
Nawzajem : D
Aleks99
rok temu
Nie dajcie plamy, jajca zjeść najmniej dwa kilogramy! Dobrego
Jezus Chytrus
rok temu
fakoff...
Jezus Chytrus
rok temu
Przez wasze świąteczne zabobony od jednorożców, normalni ludzie mają utrudnione życie!
Rubinowy
rok temu
Przykro mi
Rubinowy
rok temu
Wcale
Bażant
rok temu
Wesołych świąt życzy administracja opowi.pl
Obyście się nie udławili jajkiem, uchlańcy.
droga_we_mgle
pół roku temu
Życzę nam wszystkim, żeby po prostu było dobrze :)
Piotrek P. 1988
pół roku temu
Ja też 🙂
Aisak
pół roku temu
I żeby śnieg spadł!
Anonim
pół roku temu
Żeby śnieg spadł u Aisak, dobrze zanotujcie, którzy dystrybuujecie, mróz też przenieście
Aisak
pół roku temu
I żeby śnieg spadł na 3m u nie mam talentu i na 1,5m u reszty!
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Łukaszenkow
pół roku temu
Żeby aisak chlała tyle ile chce xD
Grafomanka
pół roku temu
Zdrowych, spokojnych Świąt!
ZielonoMi
pół roku temu
Wzajemnie, Graf.
Anonim
pół roku temu
Żeby Aisak zapragnęła Islandii, Grenlandii albo jeszcze innej lodowni i zabrała mróz większy niż minus osiem i śniegi przez większość roku i niech jej się szczęści, a tu tropiki mogą nastać, a korporacje wyzdychać
Łukaszenkow
pół roku temu
Życzę śmierci wszystkim co lubią śnieg i mróz!
Aisak
pół roku temu
My tobie też!
Aisak
pół roku temu
I my tobie bardziej!
Łukaszenkow
pół roku temu
Bardziej to już nie można być głupszym niż ty xD
Aisak
pół roku temu
Chyba ty!
Anonim
pół roku temu
Anonim
5 miesięcy temu
Fuck fuck
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
Wesołych, pięknych, inspirujących, zdrowych i szczęśliwych Świąt wszystkim!
🤩🪺🐤🐔🐓🐰🥳🥂

Ten filmik to dla mnie wystarczająco bardzo legendarny klasyk, bo pierwszy raz zobaczyłem i usłyszałem go w latach
2004-2007:
Easter Bunny Rap
nie mam taIentu
3 miesiące temu
Polemizował bym
nie mam taIentu
3 miesiące temu
Znosi jaja?
nie mam taIentu
3 miesiące temu
Kradnie je?
nie mam taIentu
3 miesiące temu
Czasnę klasyką mie bliską:
www.youtube.com/watch?v=smczXXQbfUs
nie mam taIentu
3 miesiące temu
Zespół wówczas charakteryzował się tym, że miał stałego perkusisty, dlatego odtwarzali nagrane sesje z magnetofonu przez wzmacniacze. Dziś to norma, że cały music idzie z playback, ale wtedy w alternatywie, to był jedyny taki zespół i dawał radę, nie był z tego powodu ułomny
nie mam taIentu
3 miesiące temu
*że nie miał stałego perkusisty
nie mam taIentu
3 miesiące temu
Odtwarzał z magnetofonu tylko perkusję, wcześniej nagraną - ze zwykłej taśmy magnetycznej, nie z syntezatora, może dziś nie wszyscy rozumieją
Aeliora
3 miesiące temu
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
nie mam taIentu
3 miesiące temu
Bora
3 miesiące temu
nawzajem 🗿

Wolność w wymazaniu!
Aeliora
3 miesiące temu
🤣🤣🤣😉😊😉🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Aeliora
3 miesiące temu
Aeliora dzisiaj o 13:03
rymonauta widzę w tym głębię
Serio

rymonauta 7 godz. temu
Aeliora,

Dziel się swoją głębią
Na pewno ją masz
Na tym forum to tępią
Więc powód im dasz

Ale się nie przejmuj
Bo to rewir nasz
Chuliganów tu dość
Może już to znasz

Palec im środkowy
Przemawia do głowy
Nie że z mojej namowy
Ale strój bojowy

Trzeba tu założyć
I dać się batożyć
Żeby gówno wyszło
Skąd przyszło
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
Wklejając tu te piosenki, dedykuję je wszystkim spoko, bardzo spoko i 'superanckim' ludziom ze wszystkich miejsc i czasów!
✨🏙️😄🎸🌇🤩🍾🥂🍸🌆🌃
Aisak
3 miesiące temu
Za 8 miesięcy następne święta.
Te fajniejsze🫠
Starszy Woźny
3 miesiące temu
A 1- Maja jeszcze fajniejsze, bo ciepło
NO!
Aisak
3 miesiące temu
1 Maja święto komunistów.
Nie, dziękuję.
Starszy Woźny
3 miesiące temu
Majówka, majówki
zabawy, wycieczki
śpiew skowronków
po 15, imieninach Zośki
posadzę u siebie groch
i ogórki.
NO!
Aisak
3 miesiące temu
Dzięki za przypomnienie!
Kupić pachnący groszek i wrócić do dzieciństwa🙂

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji