Angela niech probuje. Zeby wyeliminowac Smurfa musieli my sie bardziej napocic, wiec... szanse ma bett marniutkie :) Ale, warto probowac.
Anonim30.06.2019
betti "betti 15 min. temu
Ritha zgłaszam twój wpis do Admina. Wszystko zniosę, ale takiej podłości - nie. "
O Betti jak miło, ze coś Cię dotkło - klaskam w dłonie. Bez Ciebie portal będzie ciekawy, a bez Rithy, to dużo utraci - kogo zbanują? - zależy na im komu zależy.
yanko wojownik - mają do wyboru, zostawić pięciu artystów, lub 300 osób o mniejszym natężeniu ą, ę. Znając admina, wybierze wyjście pośrednie i odwróci się dupką do ściany.
yanko wojownik będziem petycje pisać za Łitą, i strajk zrobimy, i olejemy opowi niech zostanie tu boguś, klamczuszka, puchacz i tomeczek.... hi, hi a swoją drogą, ciekawe ile godzin zajmie im napisanie donosów na samych siebie hle, hłę, hłe
Ostateczne wyjście też jest w końću wyjściem. Ale w ogóle to się czuję, jakbym grał w grę na PS4. Napierdalamy się z jakimiś kniaziami, a główny boss spierdzielił. Cóż. Pewnie jest na końcu gry.
Bogumil moze napisz wiersz jak bett rozklada... ekhm, rece na powitanie swojego ziomala puchacza i pod plaszczykiem pseudointeligencji hejtuja co drugiego juzera.
Żalosne.
Bogumił, zara, zara, czekaj wyrywny chwacie. Poprawnie brzmi "Nie mówię", "Nie piszę", "Nie podejmuję tematu". W sensie - Ty. Nie my. Ja właśnie włączyłem go w poczet zainteresowanych, choć z racji, że nie jest w oku cyklonu - bardziej posadziłem na rezerwie.
Bogumił z forów stricte religijnych i politycznych Cię wypieprzyli rozumiem? Srasz tu od kilku miesiecy, nie czytam, bo nie mam czasu na pseudomądrosci, ale jak zaczynasz propagować gówno jakie naplywa tu z innych portali, nie omieszkam sie wypowiedziec :)
miss Łita o mało się nie utopilem z wrażenia we własnej sadzawce... :) po tylu latach, pięciu już, takie słowa przeczytać z ust Twych... pierwszy raz zatkało mnie i nie wiem co wiecej wyklepać na klawiaturce.... ;) :) :)
Bogumił chamstwo jakie wykazują to jednak złe jest i wartość nie ma tu nic do rzeczy. Nie widziałam
przykładowo, by np Arysto tak się nosił, a chłop pisze wybornie.
Bogumił był czas, że Twoje harce naprawdę uchodziły za niewinne. Nie figurowałeś jako zło pierwszej instancji. Dalej mam wrażenie, że Ty po prostu łakniesz zrozumienia i dlatego doklepujesz się pod każde pogłaskanie w okolicy. WIele miesięcy walczyłeś tu niejako sam i poza tym, że spiętrowało to w Tobie poczucie misji, to musiało obrodzić we flustracje. Nie dziwię się, że teraz, keidy wreszcie zyskałeś aprobatę - masz klapki. To w pewienn sposób normalne. Wciąż mam resztki oporów (tak, jak zawsze miałęm), by jakoś z Tobą udeptywać glebę, ale to już są tych oporów resztki. Tudno. Tak Ci podpowiada serce czy co tam, ok. Mozesz się zachwycać jak piszą wsponiani przez Ciebie twórcy. Ba. Powiem Ci jeszcze, że np Puszczyk napisał najlepsze drabble jakie kiedykolwiek przeczytałęm w życiu. Niestet. Umiem to przyznać. Taka prawda. Ciężko jest uwielbiać do tego stopnia jakiś utwór, by jednak mimo wszystko nie dażyć autora szacunkiem jako człowieka. Chujowa robota. ALe niestety. Pożartować sobie każdy lubi - sam święty nie jestem - ale jeżeli jest masowa dopierdolka na taką skalę, to zbyt wiele. Tak więc chciałem Cię poinformować, że od tej pory wchodzimy na kolizyjny tryb.
Hejterzy z Opowi głównie z tego „słyną”,
że robią w majtasy przed jedną dziewczyną.
Kiedy ona lekko nóżką w ziemię tupie,
to te dwa cieniasy mokro mają w du..pie.
Akwamen, Gregory, te dwa wodorosty,
co zamiast pomyśleć, najpierw piszą posty.
Ta dzielna niewiasta oświatę im niesie,
a te dwa pacany żyją w ciągłym stresie.
Gregory " Gregory 52 min. temu
Yanko nie wolno potepiać "
W zasadzie po prostu jestem przeciw, ale już nie wiem - może i klaskam. Kompromitacja Bogumiła, to może słuszniej nie potępiać, bo w końcu, do dowód na jej zaistnienie - pogubiłem się.
Gregory :) No właśnie. Zbyt późna pora na dywagacja o kreacjoniźmie i adaptacjach religijnych na potrzeby teatralne. Tutaj teatrzyk bez tego. No ale nie sposób się nie zgodzić w sumie.
Niestety, ktoś mnie zgłosił i dostałem ostrzeżenie od admina za *wulgaryzmy* i *prowokacyjne zachowania*. Niech no tylko zobaczy, co odwalają Flip i Flap (akwamen i gregory)
Matko jedyna, przechodziłem obok to wdepnalem A tu III wojna na całego. Bombki atomowe co kilometr kule swiszcza nad uchem. NO kurde masakra. Może mnie ktoś oświeci kto z kim i dlaczego bo czuje się jak 13 grudnia 1981. Niby wojna ale z kim?. Nie wiem czy się schować do bunkra czy wykopać stary karabin i się przyłączyć.
Anonim01.07.2019
Historię napiszą jak zwykle zwycięzcy, a na razie się jeszcze nie rozstrzygło.
Anonim01.07.2019
PS
Jak często bywa poszło o kobitę. Bogumił się zakochał, a ona wolała Sowy, to został tylko jej rycerzem i sławi jej imię - dziwne że jego też - bo jednak konkurent...
Canulas, ale nie wiadomo w którym miejscu jest obecnie koń i kto kogo oblega, bo można ulec iluzji. Podobno Bogumił zwabia celowo w jedno miejsce - nie bardzo mogę pojąć po co, nie aż taki w pojedynkę heros, ale otruć może.
Ozarze, kobieta tu walczyła samotnie z dwoma bydlakami. Trzeba ja wspierać, choć w pojedynkę sobie dobrze dawała z dwoma durniami radę. Niejaki akwament i Gregory, prawdopodobnie dwa klony jednej i tej samej osoby.
Ozar, kobietka owa drażniła patykiem psiaki, a jak została dziabnięta to płacz. To tak w skrócie. Potem mnie zgłosiła do Pitera, ale jakoś nie przyszła poczta. No patrz :))
Myśle, że teraz będę mniej milusia dla naszej nadwornej poetki :)
Poza tym Bogumił jak zawsze cuduje :)
Bogumił a wszyscy inni uważają i sie śmieją ha, ha, ha, ha w głos hi, hi i z ciebie i z tej biednej forumowiczki , tak żeś odarł ją z godności tym tekścikiem grafomańskim że aż boli hi, hi hi opowi nastawiasz przewciw niej, i po co? Bo samemu głupio byc wykluczonym i obśmianym to i ją wciągnłąeś za sobą w forumowy niebyt. hłe, hle
akwamen głupim to jesteś ty, i wyłącznie ty durniu. Nie piszesz tekstów, tylko zakłócasz wątki i robisz smród w wątkach innych ludzi, chociaż żeś intelektualny impotent.
Bogumił twój smrodek mnie przyciąga, i intelekt twoj niezwykły, i swiadomość że śmiszny gostek z ciebie, bo gdzie się nie pojawisz tam wszyscy się śmieją z ciebie, bogiusiu komusiu hi, hi
akwamen a jak tam żona, chyba już w porządeczku, bo humorek widzę jest? Wcześniej takie elegie, prawie dramaty, że aż żal było czytać... cieszę się, że już wszystko dobrze i można zobaczyć twoją radość.
Może więc o szczęściu coś napiszesz, tu tak mało szczęścia...
betti to nie tak rybeńko ja tylko nie potrzebuję papirka aby z kimś być hi, hi możesz dokuczać,uwielbiam gdy to robisz hłe, hle jak się złościsz tak uroczo hi, hi
akwamen a mówiłeś koleżance stary erotomanie onanisto, że dla ciebie najlepsza baba to własna graba? Bo która by tam ciebie chciała, chyba że do trzepania dywanów albo szorowania podłogi taką ścierą. He, he, he, he, hi, hi, hi, hi.
Kastor jak ty wszystko wiesz, autopsja wiedza najwieksza, normalnym do głowy by to nie przyszło a ty w try miga litanie wypisałeś, frustrat z ciebie obleśny a fe, a fe, a fe ile natrzepaleś już w życiu... dywanów oczywiście hi, hi, hi
Tomek Bordo Musiałbym dostać guzik atomowy do ręki, żeby mieć siłę sprawczą. Dałbym tydzień aresztu trzem osobom, do refleksji wewnętrznej. I od razu byłby spokój, jak kiedyś, błogi, nudy jak flagi z olejem, aż do wyrzygania.
Komentarze (215)
kocham bettę , starsznie i okrutnie hi, hi, ciebie też już lubię pierwszego grafomana peerelu ha, ha
Ritha zgłaszam twój wpis do Admina. Wszystko zniosę, ale takiej podłości - nie.
betti, wiesz. Z boku takie popisy naprawdę słabo wyglądają. Dobrze. Zacznijmy wyciągać cięższe działa na wierzch. Może faktycznie tak będzie lepiej.
betti za co?! Ło matko! za ręce?! za powitania niewinne? A co ci na myśl przyszło?! kudłate myśli jakieś czy co?!
betti to i mnie pasowałoby puszczyka za wpis ze "szkodliwą idiotką" zgłosić.
Bett masz brudne myśli, nie napisałam nic złego, zero przeklenstw :) Czekam na laurkę, Kachanie :)
Angela znam kilka innych osób co zgłoszą naszą kłamczuszkę też za wyzwiska i insynuacje hle, hle
Ritha nie przeszkadzaj, bo betti pisze do Piotra i odpowiednich metafor musi poszukać.
Angela niech probuje. Zeby wyeliminowac Smurfa musieli my sie bardziej napocic, wiec... szanse ma bett marniutkie :) Ale, warto probowac.
betti "betti 15 min. temu
Ritha zgłaszam twój wpis do Admina. Wszystko zniosę, ale takiej podłości - nie. "
O Betti jak miło, ze coś Cię dotkło - klaskam w dłonie. Bez Ciebie portal będzie ciekawy, a bez Rithy, to dużo utraci - kogo zbanują? - zależy na im komu zależy.
* na czym
yanko wojownik - mają do wyboru, zostawić pięciu artystów, lub 300 osób o mniejszym natężeniu ą, ę. Znając admina, wybierze wyjście pośrednie i odwróci się dupką do ściany.
yanko, trafilam celnie i to ze snajperki ;)
Ritha, Podziwiać! - ten wrodzony talent.
yanko wojownik będziem petycje pisać za Łitą, i strajk zrobimy, i olejemy opowi niech zostanie tu boguś, klamczuszka, puchacz i tomeczek.... hi, hi a swoją drogą, ciekawe ile godzin zajmie im napisanie donosów na samych siebie hle, hłę, hłe
tak jest!
Ritha nic tak nie boli jak prawda obnażona :)
akwamen. Jest za - znaczy popieram. Nawet mogę się podpisać, ze tak.
Ostateczne wyjście też jest w końću wyjściem. Ale w ogóle to się czuję, jakbym grał w grę na PS4. Napierdalamy się z jakimiś kniaziami, a główny boss spierdzielił. Cóż. Pewnie jest na końcu gry.
Bogumil moze napisz wiersz jak bett rozklada... ekhm, rece na powitanie swojego ziomala puchacza i pod plaszczykiem pseudointeligencji hejtuja co drugiego juzera.
Żalosne.
Dlaczego? Dzięki puszczykowi i Betti na opowi zawitała dobra zmiana;)
A to jak wprowadzasz religie i polityke w strefe stricte literacką to tez jest zalosne dno :)
Betti to idiotka, a Puszczyk to cham :)
A Bogumil to prowokator.
Bez Was byl tu duzo wyzszy poziom :)
Pozdrawiam!
Uważam Rithko że jesteś niesprawiedliwa co do Betti i puszczyka. Nawet Andżi przyznała że nie ma nic do zarzucenia ich tekstom.
ooo, wierszyki :) Challenge accepted
A Andżi bądź co bądź jest tu dla wielu autorytetem
Jestem bardzo obiektywna, dlugo mialam szacunek do betti, za dlugo. Propsuje Akwa i Gregorowi w tym momencie :)
Są dobrą zmianą :)
Ritha yeap. Los płata figle. Podpisuję się. Z całej waszej bandy, to już naprawdę najbardziej spoko jest ten Tomek
Canulas taaa, Bordo jest pocieszny
Bogumił tekstom nie, le zachowaniu już tak.
*ale
Canulas o Tomku tu nie mówimy, ale co do poglądów jest ok.
Angela znają swoją wartoś więc się cenią. Co w tym złego?
Bogumił, zara, zara, czekaj wyrywny chwacie. Poprawnie brzmi "Nie mówię", "Nie piszę", "Nie podejmuję tematu". W sensie - Ty. Nie my. Ja właśnie włączyłem go w poczet zainteresowanych, choć z racji, że nie jest w oku cyklonu - bardziej posadziłem na rezerwie.
Bogumił ps: byłbyś tak uprzejmy nie pisać Andź?
Bogumił z forów stricte religijnych i politycznych Cię wypieprzyli rozumiem? Srasz tu od kilku miesiecy, nie czytam, bo nie mam czasu na pseudomądrosci, ale jak zaczynasz propagować gówno jakie naplywa tu z innych portali, nie omieszkam sie wypowiedziec :)
miss Łita o mało się nie utopilem z wrażenia we własnej sadzawce... :) po tylu latach, pięciu już, takie słowa przeczytać z ust Twych... pierwszy raz zatkało mnie i nie wiem co wiecej wyklepać na klawiaturce.... ;) :) :)
Taa, Akwa, masz moje blogoslawienstwo :)
5 niemozliwe, jestem tu 3 :)
Ritha znow mnie zatkalo... :) ;)
Tacy to mają ruch pod tekściorami. Tylko pozazdrościć popularności :-/
Angela piszę Andżi. To źle?
Bogumił chamstwo jakie wykazują to jednak złe jest i wartość nie ma tu nic do rzeczy. Nie widziałam
przykładowo, by np Arysto tak się nosił, a chłop pisze wybornie.
Angela to prostaczek , tylko tak umi hi, hi
Jak miło znów Cię widzieć, ale jedną przykrość mi uczyniłaś, Pani... :(
Bogumił tak, źle, moje imię pisze się przez G, przekręcanie go to brak szacunku.
akwamen jaką? Jeśli nawet to nieświadomie i niechcący:(
Angela zbieramy kwity i piszemy odezwę do Admina
Angela Pani moja, o awatar chodzi... inną Cię pamiętam, paczeć lubiłem na tamten... bardzo lubiłem a tu? ;(
Bogumił był czas, że Twoje harce naprawdę uchodziły za niewinne. Nie figurowałeś jako zło pierwszej instancji. Dalej mam wrażenie, że Ty po prostu łakniesz zrozumienia i dlatego doklepujesz się pod każde pogłaskanie w okolicy. WIele miesięcy walczyłeś tu niejako sam i poza tym, że spiętrowało to w Tobie poczucie misji, to musiało obrodzić we flustracje. Nie dziwię się, że teraz, keidy wreszcie zyskałeś aprobatę - masz klapki. To w pewienn sposób normalne. Wciąż mam resztki oporów (tak, jak zawsze miałęm), by jakoś z Tobą udeptywać glebę, ale to już są tych oporów resztki. Tudno. Tak Ci podpowiada serce czy co tam, ok. Mozesz się zachwycać jak piszą wsponiani przez Ciebie twórcy. Ba. Powiem Ci jeszcze, że np Puszczyk napisał najlepsze drabble jakie kiedykolwiek przeczytałęm w życiu. Niestet. Umiem to przyznać. Taka prawda. Ciężko jest uwielbiać do tego stopnia jakiś utwór, by jednak mimo wszystko nie dażyć autora szacunkiem jako człowieka. Chujowa robota. ALe niestety. Pożartować sobie każdy lubi - sam święty nie jestem - ale jeżeli jest masowa dopierdolka na taką skalę, to zbyt wiele. Tak więc chciałem Cię poinformować, że od tej pory wchodzimy na kolizyjny tryb.
Gregory taa, a Piotr się za dwa miesiące odezwie.
Canu ja tego nie przyjmuję do wiadomości. Ja przeciw tobie nie użyję nigdy ostrej amunicji choć w tym temacie się akurat nie zgadzamy. Pozdro.
Nie pozwalaj sobie złociutka! Ja niczego i przed nikim nie nie muszę rozkładać. Nie sądź wg siebie!
akwamen tamten przepadł po naprawie kąpa i nijak go w necie znaleźć w necie nie mogę, a obecnego
na awku Asha kocham miłością szczerą i animowaną : )
Nie pozwalaj sobie złociutka! Ja niczego i przed nikim nie nie muszę rozkładać. Nie sądź wg siebie!
Zgłaszam to do Admina.
betta robisz to tak że całe opowi to widzi i się śmieje do rozpuku hi, hi złociutkie pinokio me ulubione hłe, hle
betti rence rozkladasz
Angela a wiec serce me pęka z rozpaczy :(
Bogumił, czasem zabija rykoszet. Taki lajf
Zglaszaj, zglaszaj. Na prywatny mail lepi reaguje jednak :)
akwamen klej jedynie podesłać mogę, no Wiesz "co Kropelka sklei..."
Nie smutaj proszę.
Ritha dostaniesz bana
Dam sobie radę ;)
Ritha wiem
Bogumile - demokracja się odezwała... - kiedyś zawsze tak się dzieje.
Ritha cytat miesiąca
Gregory :))
Angela za mało dużo za mało, serce me krwawi.... ;(
Nie znałem Cię z tej strony, plugi
Strach się śmiać :)
Dzięki za wizytę.
kalla noooo! ;)
Bogumił nie bój żaby, wrócim he, he, he
akwamen jesteś jednym z bohaterów. Zaplanowłem że będziesz;)
Bogumił i co?
Bogumił jesteś żałosny
akwamen zrobi Dziady
jest zabawny, uśmiać się można z niego ha, ha
Gregory o i drugi negatywny bohater przybył. To ja mogę iść już spać;)
Bogumił i znowu zwiewa hi, hi, hi
A ja tym wszystkim rzygam. Ooo!
Mia na Bogusłąwa kieruj hi, hi
Widzisz Kall jak się poprawnie pisze rzygam :)
Hahahahha (pieśń ku czci betti)
Nie - mojej - tylko Twojej i akwamena... doczekaliście się uznania... hahaha...
betta e tam nabazgrał że dla Ciebie ha, ha, ha
betti przecież tam pisze
Super, Bogumił! Bardzo mi się podoba...
betta mnie też śmieję się cały czas na jakiej grafomanii się znalazłaś żmijko hi, hi
Miło popatrzeć jak szuwarek z Grzesiem pociesznie przeskakują z gałęzi na gałąź jak opętani.
Bogumił, niech się bawią chlopcy :) Temu mial sluzyc ten wierszyk przeciez.
Ritha to jest pieśń
Ritha zgodnie ze scenariuszem;)
Bogumił to świetna zabawa hi, hi dawno tak dobrze się nie bawiłem, a ty świetny klaun jesteś w tym cyrku hłe, hłe
akwamen ja jestem reżyserem ty pacynką
akwamen jaka częstochowa
Mysle, Bogumil, ze jednak cos nie do konca pyklo. Nie wszystko przewidziales :(
:)*
Bogumił ty jesteś grafoman przede wszystkim hi, hi,, hi
Ritha pykło, niech chłopcy poszaleją
pieśń* racja xd
Bogumił pykło ci w portkach
akwamen i to jeszcze jaki
Bogumił zgredku, a ty możesz tylko już z boczku paczeć jak my się bawimy... hi, hi w kosteczkach popykało? ha, ha
akwamen dałem kropce we wątku może ktoś hip hopa zrobi
(pieśń ku czci betti)
Hejterzy z Opowi głównie z tego „słyną”,
że robią w majtasy przed jedną dziewczyną.
Kiedy ona lekko nóżką w ziemię tupie,
to te dwa cieniasy mokro mają w du..pie.
Akwamen, Gregory, te dwa wodorosty,
co zamiast pomyśleć, najpierw piszą posty.
Ta dzielna niewiasta oświatę im niesie,
a te dwa pacany żyją w ciągłym stresie.
hahahah napisał dla niej pieśń o hejterach
aby ją pocieszyć po batach jakie dostaje :)
wychwala nas hi, hi
A też potępię treść - potępiam treść!
co zapomnial o Tobie? hi, hi też bym potępił, ale skleroze już ma ha, ha przymknij oko i zabaw sie z staruszkiem hłe, hłe
akwamen trzeba przyznać, że piękną pieśń stworzył aż łezka mi się zakręcila w oku
Yanko nie wolno potepiać
Gregory no nikt jeszcze o mnie nic nie napisal i przednią zabawe dla nas zrobił... hi, hi
Gregory no i zwiali po angielsku.... szkoda... :(
akwamen o mnie też
Gregory paczaj jakie my sławne ha, ha
akwamen no ale tej najważniejszej ni ma
Gregory " Gregory 52 min. temu
Yanko nie wolno potepiać "
W zasadzie po prostu jestem przeciw, ale już nie wiem - może i klaskam. Kompromitacja Bogumiła, to może słuszniej nie potępiać, bo w końcu, do dowód na jej zaistnienie - pogubiłem się.
Tak se ino myślę, czy to źle, że tak cholernie mnie to wszystko bawi? Czy pójdę za to do piekła?
Piekło jest puste, a wszystkei diabły są tu.
Canulas i anioly
Gregory , hell is empty jest dość znanym cytatem i raczej nic tam nie ma o aniołach :)
Canulas diabły to poniekąd anioły były
Canulas a Shakespeare znam
Gregory :) No właśnie. Zbyt późna pora na dywagacja o kreacjoniźmie i adaptacjach religijnych na potrzeby teatralne. Tutaj teatrzyk bez tego. No ale nie sposób się nie zgodzić w sumie.
Idę spać, dziatwa, ale jednym łoczkiem łypię, więc się proszę (w miarę) grzecznie zachowywać.
Ja też. Pośmieję się jutro.
Bogumił śmiej się
Gregory to śmiech przez łzy hi, hi oni tylko umią się śmiać ha, ha
akwamen jutro mam ciężki dzień mówiłem ci o dronach więc żegnam wszystkich
Gregory pamiętam, koniec balu ! hi, hi
Ciekawie, ciekawie.
o jaka ciekawska! hi, hi
Dołączam do Mii. Przykro i niesmak :(
I nie chodzi o "pieśń", tylko o tę całą idiotyczną dyskusję.
jesień2018 rok, poltora, dwa mozna nie reagowac.
Wszystko ma granice.
jesień2018 jaka pieśń taka dyskusja hi, hi
oprócz Rosji
Niestety, ktoś mnie zgłosił i dostałem ostrzeżenie od admina za *wulgaryzmy* i *prowokacyjne zachowania*. Niech no tylko zobaczy, co odwalają Flip i Flap (akwamen i gregory)
Ponadto usunięto jeden z moich tekstów.
Tomek Bordo, Hurtowy donos odwetowy polecam - pozbierać nicki i dołączyć screeny krzywd.
Urocze szambo.
Stwierdzając tuż po wyjściu.
Przepełnione wywaliło - on wypłynął
- nie ta klima tu na zewnątrz
- jak powrócić?
a spuchacz gdzie?, oczywiście w tym szambie unurzany, no nie odpuści za nic hi, hi
Matko jedyna, przechodziłem obok to wdepnalem A tu III wojna na całego. Bombki atomowe co kilometr kule swiszcza nad uchem. NO kurde masakra. Może mnie ktoś oświeci kto z kim i dlaczego bo czuje się jak 13 grudnia 1981. Niby wojna ale z kim?. Nie wiem czy się schować do bunkra czy wykopać stary karabin i się przyłączyć.
Historię napiszą jak zwykle zwycięzcy, a na razie się jeszcze nie rozstrzygło.
PS
Jak często bywa poszło o kobitę. Bogumił się zakochał, a ona wolała Sowy, to został tylko jej rycerzem i sławi jej imię - dziwne że jego też - bo jednak konkurent...
Troja
Canulas, ale nie wiadomo w którym miejscu jest obecnie koń i kto kogo oblega, bo można ulec iluzji. Podobno Bogumił zwabia celowo w jedno miejsce - nie bardzo mogę pojąć po co, nie aż taki w pojedynkę heros, ale otruć może.
yanko wojownik
Troja też potrzebowała głupich i bezkrytycznych wojowników.Taka historia konfliktów.
jakie przywódcy takie woje i takie kleski hłe, hłe hłe
Ozarze, kobieta tu walczyła samotnie z dwoma bydlakami. Trzeba ja wspierać, choć w pojedynkę sobie dobrze dawała z dwoma durniami radę. Niejaki akwament i Gregory, prawdopodobnie dwa klony jednej i tej samej osoby.
Ozar, kobietka owa drażniła patykiem psiaki, a jak została dziabnięta to płacz. To tak w skrócie. Potem mnie zgłosiła do Pitera, ale jakoś nie przyszła poczta. No patrz :))
Myśle, że teraz będę mniej milusia dla naszej nadwornej poetki :)
Poza tym Bogumił jak zawsze cuduje :)
Gówno zwołuje tłumy: im głupszy tekst, tym więcej pod nim komentarzy.
Taka natura gówna.
a przyciąga to gówno wszystkich.... bez wyjątku hi, hi
Nie uwarzam żeby tekst był głupi. Opisuje samotną walkę forumowiczki z dwoma opwijnymi bydlakami.
Bogumił grafomanie do entej potęgi jak napisałeś uważam... jeżu drogi co za wstyd
Bogumił a wszyscy inni uważają i sie śmieją ha, ha, ha, ha w głos hi, hi i z ciebie i z tej biednej forumowiczki , tak żeś odarł ją z godności tym tekścikiem grafomańskim że aż boli hi, hi hi opowi nastawiasz przewciw niej, i po co? Bo samemu głupio byc wykluczonym i obśmianym to i ją wciągnłąeś za sobą w forumowy niebyt. hłe, hle
akwamen głupim to jesteś ty, i wyłącznie ty durniu. Nie piszesz tekstów, tylko zakłócasz wątki i robisz smród w wątkach innych ludzi, chociaż żeś intelektualny impotent.
Bogumił napisalęm, że betti się o mało nie posikała z zachwytu, a z ciebie tylko ryją ze śmiechu, cobyś, kufa, nie napisał! hi, hi
Bogumił twój smrodek mnie przyciąga, i intelekt twoj niezwykły, i swiadomość że śmiszny gostek z ciebie, bo gdzie się nie pojawisz tam wszyscy się śmieją z ciebie, bogiusiu komusiu hi, hi
akwamen zamknij tą obrzydliwą jadaczkę
akwamen sika to gregory tobie do obrzydłego ryja. Won z tego wątku.
Pardon;) Grzeczniej, czy mógłbyś łaskawie wypier.....niczyć stąd i sprawdzić, czy zamknąłeś drzwi trolu. Dziekuję. Odór po tobie trolu przewietrzę.
Bogumił zbędny trud, nigdzie sie nie ruszam trollu hi, hi
Tomek Bordo kloniku moj nie upoważniłem cię do wypowiedzi hi, hi
akwamen jaki znowu kloniku?
Tomek Bordo jesteś moim klonem zapomniałeś ?
Tomek Bordo 32 min. temu
akwamen nie, twoim
jesteś tak głupi czy tylko udajesz? miałem na myśli że gregory i ty to ta sama osoba
Tomek Bordo młodyś i niedoświadczoony i za krótko na opowi jesteś, Wszyscy wiedzą że tak nie jest, ale jak tak bardzo chcesz to może być hi, hi
akwamen a jak tam żona, chyba już w porządeczku, bo humorek widzę jest? Wcześniej takie elegie, prawie dramaty, że aż żal było czytać... cieszę się, że już wszystko dobrze i można zobaczyć twoją radość.
Może więc o szczęściu coś napiszesz, tu tak mało szczęścia...
betti ja nie mam żony hi, hi
odkąd puchacz okazał sie jagodą, a miss łitha uwieczniła tę spektakularną wpadkę mam doskonały humor hi, hi
akwamen a jednak? Smutne, to dlatego takie bzdurki ciebie cieszą... coś za coś. No nic, nie dokuczam. Baw się...
betti to nie tak rybeńko ja tylko nie potrzebuję papirka aby z kimś być hi, hi możesz dokuczać,uwielbiam gdy to robisz hłe, hle jak się złościsz tak uroczo hi, hi
akwamen a mówiłeś koleżance stary erotomanie onanisto, że dla ciebie najlepsza baba to własna graba? Bo która by tam ciebie chciała, chyba że do trzepania dywanów albo szorowania podłogi taką ścierą. He, he, he, he, hi, hi, hi, hi.
Kastor jak ty wszystko wiesz, autopsja wiedza najwieksza, normalnym do głowy by to nie przyszło a ty w try miga litanie wypisałeś, frustrat z ciebie obleśny a fe, a fe, a fe ile natrzepaleś już w życiu... dywanów oczywiście hi, hi, hi
akwi, znowu w moim wątku robisz trzodę. Won mi stąd, natychmiast, ale to już w podskokach.
Bogumił dla mnie nie ma granic. nie zaczepiaj to nie dostaniesz hi, hi
Bogumił, akwi? Uuu, to już chyba było wspólnie pite :)
akwamen jesteś jak Rosja
Canulas nawet buzi było
akwamen mów wyraźnie co ma trzepać bez tych kropek tylko dywan
Gregory czepiasz się, a poza tym od teraz jesten riggsem hi, hi
Canulas może, nie pamiętam , kto wie hi, hi, hi
akwamen zmieniłeś image
Ale bzdury. I takie wykwity ściągają najwięcej komentarzy.
Dziwię się że brak na opowi solidarności kobiecej. Powinnaś wspomagać koleżankę.
a no właśnie jolka
Ha ha ha rozbawiliście mnie do łez
Margeritka i o to nam chodziło ha, ha, ha bawmy sie i śmiejmyhłe, hłe zima nadchodzi ;) :) :)
To jest Hymn dla Betti walczącej z bydlak imię hejterami.
Z bydlackimi hejterami
Bogumił idź ratuj puchacza, bo go rozszyfrowali hahahhaha klona jednego teraz będą dwa puchacze
Bogumił jak nie pisałeś tak jest źle hi, hi wiesz takie coś istnieje co słownik się nazyw hi, hi trollu
Halo, hejterzy, może już łaskawie dobijecie do dwustu:)
Bogumił zapraszam do wzięcia udziału w wyborach, które odbędą się za 20 minut.
A kto jeszcze kandyduje?
jedyny prawowity przywódca Opowi, towarzysz Canulas
Ja jestem kandydatem prawicy. Moim kontrkandydatem z lewej strony jest Canulas.
Pan Buczybór edyny prawowity przywódca Opowi, towarzysz Canulas
mam awersję do słowa towarzysz:)))
Tomek Bordo serce mam po prawej stronie.
http://www.opowi.pl/forum/wybory-na-krola-opowi-2019-glosowanie-w1155/
Zapraszam do głosowania!
Tomek Bordo głosowałem
Bogumił proponuję ci funkcję Wiceministra Prawa i Porządku opowi.pl. Co ty na to?
Tomek Bordo A kto wygrał te wybory, bo nie jestem na bieżąco?
Canulas
Tomek Bordo Musiałbym dostać guzik atomowy do ręki, żeby mieć siłę sprawczą. Dałbym tydzień aresztu trzem osobom, do refleksji wewnętrznej. I od razu byłby spokój, jak kiedyś, błogi, nudy jak flagi z olejem, aż do wyrzygania.
Bogumił więc zgadzasz się na tego wiceministra?
Tomek Bordo Ale minister odeszła.
Bogumił To ja jestem ministrem :P
Tomek Bordo, tak i jesteś nad Bogumiłem
O ja, tego nie przyuwazylem. Piąteczka za uśmiech na japie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania