Laleczka Chucky
- Mam nadzieję, że wszystko w porządku? - spytał sołtys Jasiek podnosząc kieliszek z czerwonym winem. - Nie zawsze mamy w Kościach Wielkich gościa zza oceanu?
- Dlatego też poprosiłam mamę, żeby zrobiła steki, a nie schabowe - Karolina, która siedziała przy rogu stołu, uśmiechnęła się.
- Nie było to łatwe, ale poradziłam sobie. - Głos sołtysowej wskazywał, że nie jest wcale pewna. Chyba była zestresowana całą tą wizytą.
- Nikt cię nie pytał o zdanie, głupia babo! - Sołtys zrobił się czerwony niczym wino, które pił. - Niech się lepiej wypowie gość; on jest najważniejszy!
Po tych słowach dokładnie spojrzał na postać siedzącą po drugiej stronie stołu. Była malutka, miała bujne rude włosy i mnóstwo szwów na pulchnej buzi. Te blizny w ciekawy sposób komponowały się z szalonym uśmiechem. Tak, dobrze myślicie, to była sama Laleczka Chucky.
Oblizała się jęzorem i powiedziała:
- Steki rzeczywiście zajebiste, ale wolałbym coś bardziej krwistego, np. głowę jakiegoś frajera!
- Zapewniam, że następnym razem utnę głowę jakiemuś frajerowi i podam z pieczarkami! - Sołtysowa chciała się zrehabilitować.
- Znowu się wypowiadasz bez pytania! - mąż był wściekły – Chyba ci już wytłumaczyłem, że masz siedzieć w milczeniu!
- Cha cha! - zaśmiała się laleczka – Ale ty poniżasz swoją żonę! Mogę tylko pozazdrościć! Ja się z tą moją pieprzoną Tiffany muszę liczyć! Niemal zawsze jak chcemy się pozabijać, to ona wygrywa i mnie morduje!
Na chwilę zamilkł, po czym dodał już nieco spokojniejszym tonem:
- Dobrze, że przynajmniej potem mnie wskrzesza.
Przy temacie żon zawsze się robi nieprzyjemnie. Trzeba więc zmienić go na jakiś przyjemniejszy. A co może być przyjemniejszego niż córeczki?
Chucky spojrzał na Karolinę i powiedział:
- Ale córka to się ci wyjątkowo udała! Gratulować!
- Dziękuję! - Karolina zarumieniła się.
- Tylko wyjaśnij mi Chucky, ty masz syna czy córkę? - Sołtys chciał się dopytać.
Słysząc to, tak przecież banalne pytanie, Chucky skrzywił się.
- Mam homo - nie wiadomo, dupa gender, radykalne LGBT+!
Słysząc to, Karolina parsknęła śmiechem, a sołtys zapytał:
- Czyli masz dziecko niebinarne?
- Mam syna, bez ptaka, który twierdzi, że jest dziewczyną! Kurwa, można naprawdę zwariować z taką rodziną.
- Jak nie ma ptaka, to jest chyba naprawdę dziewczyną! - Karolina przestała się śmiać.
Laleczka burknęła wściekła, co było znakiem, że niezbyt jest zadowolona z tej sugestii. Potem jednak powiedziała:
- To, że jest hermafrodytą, to jeszcze mogą przeboleć, ale on zupełnie nie chce zabijać! To dla mnie potwarz!
- To chyba naprawdę jest baba! - Sołtys zmarszczył brwi.
- Ale co ty mówisz, tato! My dziewczyny to istne morderczynie! W tym tygodniu otrułam trzy osoby!
- Takie dziecko jak Karolina to skarb dla rodzica! - w głosie Chuckiego słychać było zazdrość. - A ja co mam zrobić. Ostatnio wychodzimy z rodziną na miasto. A odrąbałem fiuty trzem fagasom i zrobiłem z nich hot dogi. Tiffany spaliła całe solarium razem z kurwami w środku. A ten gnój, czy jak ktoś woli gnojowa, co zrobił? Tylko siku! I jeszcze po nas posprzątał, żeby nie było bałaganu! Jak ja go wychowałem!
Karolinie zrobiła się żal gościa, więc zmieniła temat:
- Od dawna Chucky interesujesz się Voodoo?
Uśmiech na twarzy laleczki wskazywał, że pytanie było przyjemne.
- W sumie to od bardzo dawna. Już w przedszkolu miałem ku temu ciągoty.
- To Voodoo to świetna rzecz! - Karolina drążyła temat. - Niby okultyzm, ale dla katolików! Czego to te murzyny nie wymyślą!
- Taka jest Ameryka! - zaśmiał się Chucky. - U nas jest nawet aborcja dla katolików!
- Niepojęte z polskiej perspektywy. - Sołtys nie krył zdziwienia. - W Europie, to żeby wejść w okultyzm, to trzeba zrobić diabłu loda.
- A że szatany rzadko są osobami LGBT to bardzo mało mężczyzn potrafi czarować. - Dodała Karolina. - Inna sprawa, że nasz proboszcz twierdzi, że Voodoo to dupa nie katolicy.
- Pewnie ma rację – Chucky nie był oburzony. - A sam nie byłem w kościele od bierzmowania. A przykazania złamałem wszystkie.
- Ja wszystkie oprócz nie cudzołóż! - Karolina pochwaliła się, jakby było czym. - Ale jak giniesz, to chyba nie idziesz do piekła jak protestanci czy żydzi?
Chucky zrobił dziwną minę. Widać było, że nad czymś się zastanawia. W końcu odrzekł:
- Zaskoczę was, ale zawsze jak mnie wskrzeszają, to ja nie pamiętam, co było pomiędzy śmiercią a wskrzeszeniem.
Po tych słowach zapadła cisza. Przerwał ją sołtys, który zwrócił się do żony:
- A ty czemu milczysz, głupia babo! To niegrzecznie wobec gościa! A tyle prosiłem, żebyś porozmawiała z Chuckym.
Marek Adam Grabowski
Warszawa 2022
Komentarze (409)
Jeżeli to będzie elementem cyklu – nie pisz za każdym razem Kości Wielkie
Zawsze piszę, żeby było pewne gdzie to się dzieje. Dzięki za wizytę! Pozdrawiam
Za chłam
Ja ci dam trolla.
░░███╗░░
░████║░░
██╔██║░░
╚═╝██║░░
███████╗
╚══════╝
░░███╗░░
░████║░░
██╔██║░░
╚═╝██║░░
███████╗
╚══════╝
Miał syna bez ptaka,
a podobny był do Chucka
Norissa,
ale jemu zwisa...
cóś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Z sołtysa to też dobry numer, najpierw małżonkę ucisza, a na końcu strofuje, że gościa nie zabawia.
Mściwy troll był u Ciebie,
niech go Chucky wnet... nawiedzi,
się ucieszą też sąsiedzi...
nie tylko my ?
Fajoskie ?
Dzięki za wizytę i wierszyki. Pozdrawiam ps. Sowa ma gniazdo również tutaj https://www.portal-pisarski.pl/czytaj/73038/deszcz. Nick nie w jego stylu, ale rozpoznałem go po twórczości.
Marek
Znam ten portal, tam stuknięty moderator pisał mi obleśne limerykopodobne cóś ?
Dawno temu to było, pewnie się zmieniło albo i nie, zresztą wszędzie podobnie i albo kliki, albo bezhołowie, albo reżim. Generalnie jedna wujnia.
Szpilka Rozumiem, że już nic tam nie wrzucasz. Ja tam dalej publikuję, ale na ukazanie się opowiadania trzeba długo czekać, to też nie ma tam nawet jednej czwartej mojej twórczości. Co do samego Sowy szkoda, że odleciał z opowi. Dobre pióro miał, ale bywał pieniaczki i do tego uparty. Pamiętam jak razem z Garściem (tak chyba nazywał się ten lewacki troll?) próbowali mi wmówić, że w Polsce zabronione jest usuwanie ciąży pozamacicznej. ? Pozdrawiam
Marek
Ciąża pozamaciczna może zagrażać nie tylko zdrowiu, ale i życiu, dlatego wykonuje się m.in. aborcje, a jak jest w Polsce to nie wiem, niemniej nie chciałabym zaciążyć, umierałabym ze strachu, że z ciążą coś nie tak i każą mi urodzić, bo im sumienie nie pozwala. Tjaaaaaaaaaaa:
Ludzie nigdy nie czynią zła z taką zawziętością i radością jak wtedy, gdy robią to z pobudek religijnych.
Blaise Pascal
Szpilka Ciąża pozamaciczna jeśli nie nie zostanie usunięta bądź nie nastąpi poronienie zabija kobietę, no chyba że będzie cud!? Zabieg usunięcia takiej ciąży nazywa się salpingestomia i nie jest on aborcją sensu strico (nawet nie obejmują go statyki aborcji). Jest w pełni akceptowany przez wszystkie ważne kościoły i legalny na całym świecie. Pisanie, że niby ktoś w Polsce go nie wykonuje lub każe za niego to typowe straszenie. Pozdrawiam
Marek
Prawo sobie, a życie sobie, nie kazał Chazan rodzić dzieci bez mózgu? Jest się czego bać, niedawno kobitka zmarła, bo czekano, aż płód obumrze ?
Przypadek Alicji Tysiąc pamiętasz? Nakaz aborcji zignorowano!
*dzieci bez mózgów
Szpilka poruszyłaś trzy różne przypadki. W pierwszym życie i zdrowie nie były zagrożone. Sam Chazan zaznaczył, że pozamaciczną by przerwał. W drugim lekarzami już się zajęła prokuratura. Z śledztwa wynika, że nie tyle czekali na śmierć płodu ile nic nie robili; z resztą tę szpital miał opinię patologicznego. Ciekawy jest ostatni przypadek, gdyż aborcji odmówił ten sam co potem Chazana oskarżył Dębski. Stwierdził, że nie ma korelacji miedzy wadą wzroku, a ciążą.
Marek
No sam widzisz, że kobieta nie ma normalnych warunków do rodzenia dzieci. Przed laty mojej sąsiadce też się tak zdarzyło, jeden lekarz zlecił aborcję, zaś drugi nie widział przeciwwskazań i sąsiadka urodziła, choć nie chciała, bo zagrożone było jej zdrowie. Po porodzie leżała 40 dni w gipsie, w domu bez opieki została dwójka dzieci, mąż sfrustrowany i zły na całą sytuację, dobrze, że to w komunie się działo, to go z roboty nie wykopali. To jest właśnie życie, a nie suche paragrafy, które do życia nie przystają.
A przyrostu i tak nie ma i nie będzie:
'- Jest dramatycznie źle - powiedziała, odnosząc się do zmniejszającej się liczby Polaków wiceminister RiPS, pełnomocniczka rządu ds. polityki demograficznej Barbara Socha. Dodała, że zły trend demograficzny dla Polski zaczął się 30 lat temu.'
Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-wiceminister-rodziny-polska-znika-jest-dramatycznie-zle,nId,6309197#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Komentarz do artykułu doskonale puentuje nieniejszą dyskusję:
~dobra rada- Wczoraj (11:26)
Polskie kobiety - nie zachodźcie w ciążę. Bo jak będzie patologia ciąży, będziecie musiały na siłę urodzić: z sepsą, zakażeniem, zapaleniem, bez głowy, bez mózgu, bez czaszki, itp.
Szpilka Cóż mogę powiedzieć. O tym czy jest zagrożenie musi decydować lekarz na podstawie wiedzy medycznej. W przypadku pani Tysiąc był to bardzo zanany aborter Dębski. Jego odmowa na pewno nie miała podłoża ideologicznego.
Marek
A jakie? Finansowe? Niestety, pani Tysiąc była biedna jak przysłowiowa mysz kościelna i nie stać jej było na łapówkę. W ogóle w Polsce to jakieś cuda na kiju się dzieją, na NFZ nie można się leczyć, np. do specjalisty strasznie odległe terminy, zaś za gotówkę w prywatnym gabinecie termin jest na poczekaniu. System zdrowia w Polsce jest chory! Ustawa nakazująca kobietom rodzić żywe trupy, też jest chora!
Szpilka Dębski twierdził, że nie ma korelacji miedzy postępującą wadą wzroku a kontynuacją ciąży. Twierdzisz, że podjął by inną decyzję w gdyby była jego prywatną klientką i dała pieniądze? Może masz rację, ale tego się nigdy nie dowiemy, zwłaszcza że obydwoje już nie żyją.
Marek
W Polsce to tylko ryby nie biorą, moja mama całe życie wręczała lekarzom drogie koniaczki i koperty. Dziś wręczać nie trzeba, bo są prywatne gabinety, ale na jedno wychodzi - nie posmarujesz, nie pojedziesz ?
Dębski to szuja, Alicja Tysiąc niemal oślepła po porodzie:
'Po porodzie, gdy stan zdrowia Alicji dramatycznie się pogorszył, trafiła na ostry dyżur – traf chciał, że do tego samego szpitala, w którym odmówiono jej zabiegu. „Kto pani pozwolił na tę ciążę?!” – krzyczał lekarz. Alicja niemal całkowicie straciła wzrok. Wada pogłębiła się do 27 dioptrii.'
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/2147620,1,nie-zyje-alicja-tysiac-ikona-walki-o-prawo-polek-do-aborcji.read
Szpilka Może nie da się inaczej? Może powinniśmy wprowadzi współwłasność, żeby zakończyć tę hipokryzję? Pozdrawiam
Chciałem napisać współpłatność.
Marek
Musieliby Polacy więcej zarabiać, żeby współpłacić, na razie nierealne ?
niklot coby tylko z tej miłości laleczka Chucki II nie wyszła:))
nielot
Te, nie pozwalaj SE, wiem, że lubisz rynsztok, ale sam się w nim pław, dziadzie zasmarkany.
Szpilka kolejny klon Bogumiła. Nie zwracajmy uwagi.
Marek
Nie wierzę, że to Bogumił, on taki wulgarny nie jest, ale cóż... pewności nigdy nie ma, tylko admin może się dowiedzieć who is who ?
Szpilka Chyba nie powiesz, ze Sowa?
Marek
Coś Ty, Sowa też nie, on nie jest taki zapiekły w nienawiści, coś o tym wiem, bo miałam z nim spinę ?
Szpilka Mu się takie odjazd zdarzały, ale nie wobec nas, bo nas lubił. Myślę, że to Celina/Bogumił. Pokłócili się z Laurą. Randka nie im nie wyszła... ?
Marek
To są tylko domniemania, nie chcę nikogo oskarżać, bo to nie fair. Straszna nienawiść się wylała, tak się dzieje, gdy się hamulca w gębie nie ma i myśli się, że po każdym można jeździć jak po łysej kobyle. Mnie tylko mierzi asocjalna osoba, nienawiścią nie zieję, czasem mnie męczy odruch wymiotny ?
Szpilka Martyna twierdzi, że zgłosiła go na policję. Nie wiem, czy to prawda.
Marek
Policja nie zajmuje się takimi sprawami, za mała szkodliwość czynu, lepiej udać się do adwokata od hejterów, tylko nie wiem, czy to ma sens, gdy się samemu trolluje na portalu ?
Szpilka ?
Marek
( ͡~ ? ͡°)
Nie znasz prawa, to nie pisz bzdur.
Coś was mocno ten temat interesi? Czyżby to wasze "gościnne występy"?
Marek
Przypomniała mi się awanturka na pewnym portalu, konował i belfer wzięli się za grzywy, konował oskarżył befra o niestosowne zachowanie i obiecał, że wyciągnie konsekwecje, bo przecież profesja zobowiązuje. Panowie występowali pod prawdziwymi nazwiskami, no i co?
No i nic, bo konował też hejtował, a ja jako zagorzała antagonistka konowała, przezornie skopiowałam dowody. Śmiechu warte, żeby sprawca sprawiedliwości się domagał, konował wymiękł rzecz jasna ?
Poza tym, hejt jest sprawą admina, a nie policji, też śmiechu warte, żeby bzdetami policji tyłek zawracać.
I kogo ma ta policja bronić? ANONIMA?
Pocieszajcie się... może tylko to pozostalo.
Tu nie ma anonimow, już to pisałam. Tylko pustaki tak myślą. Za nickiem stoi czlowiek.
Policja tez nie uważa, że to bzdety. Tym bardziej, że "ta osoba" wraca jak bumerang i jest coraz bardzuej agresywna. W sumie nie wiadomo na co jeszcze ją stać.
Moj adwokat uważa, że sprawa jest poważna.
MartynaM
Zgadzam się. Konflikty są różne, ale to, co robi ta osoba, jest grubą przesadą.
SwanSong, to w ogóle nie do pomyślenia takie zachowanie w publicznym miejscu. I to nue tylko w stosunku do mnie.
Możliwe, że jest to osoba chora psychicznie, bo kazdy zdrowo myślący człowiek zdaje sobie sprawę z konsekwencji takich czynów.
MartynaM No i bardzo dobrze. Jeśli chcesz to możesz mnie dać na świadka. I jeszcze jedno, wiem że miedzy nami nie będzie już sztamy, ale myślę, że skoro ktoś nas wszykich obraził to należy zrobić zawieszenie broni.
MartynaM
Racja. Kłótnie z Bogusiem to jedno, ale takich inwektyw nikt tutaj nie rzucał. Łazi troll i bruździ pod każdym tekstem.
Marek
Nie wymiękaj! Ja się z trollami nie bratam!
Ok, Marku.
Dziękuję za taką postawę.
SwanSong, dokladnie. Takich wyzwisk to ja w zyciu nie widzialam.
Ojej, jacy wszyscy odważni, jak hejter szalał, to siedzieli zapobiegawczo w krzaczorach, hahahaha, miękiszony ?
Noicyk się postawił, ten znielubiony przez społeczność, ja się nie postawiłam, bo nie lubię tej baby i nie będę za nią głowy nadstawiać, proste.
Szpilka rozumiem, ale każdy ma swoją godność. Troll obraził Martynę, a ona ma prawo do obrony.
Marek Adam Grabowski
Ja ci dam trolla.
░░███╗░░
░████║░░
██╔██║░░
╚═╝██║░░
███████╗
╚══════╝
Marek
No to niech idzie na policję, nawet jak przyjmą zgłoszenie, to szybciorem umorzą. Niech się sama przekona, bo ona przecież wszystko wie najlepiej ?
Noico1
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░███████░░░░░░░░░░███▒▒▒▒▒▒▒▒███
░░█▒▒▒▒▒▒█░░░░░░░███▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒███
░░░█▒▒▒▒▒▒█░░░░██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
░░░░█▒▒▒▒▒█░░░██▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒███
░░░░░█▒▒▒█░░░█▒▒▒▒▒▒████▒▒▒▒████▒▒▒▒▒▒██
░░░█████████████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
░░░█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
░██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒██
██▒▒▒███████████▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒██
█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒████████▒▒▒▒▒▒▒██
██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
░█▒▒▒███████████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
░██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█
░░████████████░░░█████████████████
Szpilka Alicja Tysiąc Tysięcy Euro?
Wada wzroku a życie dziecka.
Patologia polskiego prawa. Dobrze, że to zlikwidowano. Szkoda, że tyle lat po wypłacie odszkodowania Alicji, że nie mogła zabić swojej córeczki.
"Mamo, te wakacje w Grecji są drogie"
"Spoko, dziecko, płacą mi za to, że ciebie nie zabiłam"...
Domenico Perché
Alicja Tysiąc nie żyje, miała tylko 50 lat, była schorowaną kobietą, która panicznie bała się kolejnej ciąży, poród spowodował dalszą utratę wzroku, a w ciąży miała -20 dioptrii. Poza tym, wychowywała już dwójkę dzieci. Dlaczego się nie zabezpieczyła przed nieplanowaną ciążą? Nie mogła stosować tabletek antykoncepcyjnych, zwyczajnie pękł kondom w trakcie!
Tak jej zazdrościsz tej wycieczki? Ja jej nie zazdroszczę ani wycieczki, ani pieniędzy przyznanych przez Trybunał Europejski, a wypłaconych przez budżet państwa. Wyobraź sobie, że prywatnie lekarz nie dokonał aborcji, bo Tysiąc nie dysponowała odpowiednią kwotą pieniędzy - 5000 zł, standardowa stawka - 1500. Tacy moralni są polscy lekarze, na ubezpieczenie sumienie ich gryzie, za pieniądze nie gryzie.
Jeśli jesteś facetem, to potrafisz tylko robić dzieci, nie wiesz, co to znaczy być w ciąży, co to znaczy umierać ze strachu o ciążę /zagrożoną np./ albo przez ciążę. Zatem daj sobie spokój z ferowaniem osądami, bo nie wiesz, co Ciebie czeka, może małżonka zostanie zmuszona do urodzenia żywego trupa? Napisz wtedy coś o emocjach, chętnie przeczytam i Cię osądzę odpowiednio.
Aha, miej na uwadze, że za obecne piekło kobiet odpowiedzialni są faceci, jak zawsze! I jak zawsze najwięcej gardłują!
Obecną wojnę też złamany fallus wywołał - Gadimir Jebanowicz Srutin!
Super. Kiedyś czarownice i czarownicy całowali kozła pod ogonem...
Pozdrawiam ?
Dzięki! Świat ewaluuje, magia też! Pozdrawiam
Rozbrajające... Uśmiałam się. Chucky dobry, a sołtys jeszcze lepszy. :))
Udany odcinek!
A co do rodzenia teraz w Polsce... Trzeba być mocno zdeterminowaną, wielkim optymistką albo po prostu niemyślącą by się teraz decydować na dziecko. Zerowe poczucie bezpieczeństwa, odmowa badań prenatalnych, kiepska opieka państwa w razie czego.
Bardzo mi miło. Pozdrawiam
W Polsce opieka nienajlepsza. Moja siostra i kuzynka ciężko przeszły ciąże, ale nie żałują. Inna sprawa, że siostra osoba zamożna, to też miała lepszą opiekę. Oczywiście mój powyższy wpis nie miał negować kiepskiej opieki okołoporodowej lecz jedynie zwrócił uwagę na teorię spiskową o zakazie usuwania ciąży pozamacicznej.
Marek Adam Grabowski
Polskich lekarzy cenię. Poza jakimiś bumelantami, których jest zdecydowana mniejszość, to świetni specjaliści. Ale jeśli lekarz musi spekulować, rozważać ewentualne oskarżenie zamiast działać, to nic nie będzie dobrze.
I wielkim krzywdzącym uproszczeniem jest powiedzenie że tam to nic nie robią i patologia...
Tjeri nie twierdzę, że wszyscy, ale są w tej służbie zdrowia patologie. Przykładowo w słynnej Pszczynie komisja orzekła, że lekarze po przez zaniechanie uśmierceni pacjentkę. Już przedtem na ten szpital były skargi. Niema co ich usprawiedliwiać na podstawie ja czysto hipotetycznego strachu przed jakimś oskarżeniem. Po pierwsze do takiego oskarżenia nie było podstaw prawnych, po drugie takie oskarżania nigdy nie miały miejsca. Z resztą samemu pochodzę z rodziny lekarskiej i znam to nieco od kuchni.
Marek Adam Grabowski
A ja nie zaprzeczam istnieniu patologii czy zaniedbań. Wszystko zależy od ludzi, w szpitalach głównie od ordynatorów. Poza tym, w najlepszym szpitalu zdarzają się błędne decyzje. Natomiast lekarze do działania potrzebują nie tylko umiejętności i środków, ale także przeświadczenia, że za ratowanie życia matki (tu akurat) nikt nie wtrąci ich do pierdla. Co do "takiego oskarżenia nie było podstaw prawnych". Bez jaj... Żyjemy w Polsce Ziobry. Tu skuwa się nastolatków piszących po ulicy, zamyka transplantologów, wspiera kiboli i ułaskawia pedofili. Tyle w temacie. Dzięki za dyskusję:)
Tjeri Oczywiście masz rację. Trzeba traktować każdego indywidualnie. Zła jest za równo nagonka na lekarzy, jak i jakiś kult tej grupy. Co do Ziobry, uważam go za jednego z większych szkodników w Polskiej polityce, ale aż tak krytyczny nie jestem. Z twojego opisu jawi się jak jakiś stalinowski prokurator. Tak czy owak póki nikomu nie podstawią zarzutów za uratowanie życia matki, będę głosił że takiego problemu nie ma.
Marek Adam Grabowski
Powiem teraz seksistowsko – ale dopóki nie będziesz w ciąży z problemami, możesz faktycznie żadnych zagrożeń nie widzieć. Niestety, to także dodatkowy problem – życiem kobiet szastają głównie mężczyźni.
Tjeri nie twierdzę, że problemów nie ma. Twierdzę, tylko że w Polsce nie było wyroku (ani nawet oskarżania) za uratowanie kobiety. To różnica.
Marek Adam Grabowski
Pamiętam mój strach. Świadomość że jestem całkowicie zdana na lekarzy i ich decyzje. A byłam tylko 2 tygodnie na oddziale patologii ciąży, a moja ciąża rozwijała się prawidłowo (tylko końcówka słabsza była). Nie wyobrażam sobie co czują kobiety, które od początku borykają się z problemami. Gdybym dziś miała decydować się na dzieci... Myślę że bym ich nie miała. Kobieta musi mieć poczucie bezpieczeństwa. Musi zaufać lekarzom, w ich osąd, umiejętności i to że w ich głowach w momencie decydującym będzie tylko medycyna. Tego teraz nie ma.
Tjeri Przykro mi, że miałaś taką historię. Jak już kiedyś pisałem w mojej rodzinie było niemal wszystkie możliwe patologie ciążowe. Miejmy nadzieję, że w takie dramatyczniej sytuacji lekarz będzie się kierował wiedzą medyczną, a nie jakimiś obawami.
Marek Adam Grabowski
Już nawet zapomniałam od czego wyszła dyskusja :)). W każdym razie, moim zdaniem, dopóki wymiarowi sprawiedliwości szefuje kto szefuje... Prawo nie ma większego znaczenia. Będzie naginane, dostosowywane do potrzeb, czy wręcz łamane. Lekarze zaś są różni, sama miałam poważne kłopoty przez ich niekompetencje (czy tam zaniedbanie). Niestety na ich pracę ma ogromny wpływ system w którym pracują (pomijając jednostki, które po prostu są kiepskie w swoim fachu, bo i takie przecież są). Zmęczenie, zła atmosfera, brak środków – jak zresztą w każdej pracy, w każdym zawodzie. Tyle że lekarska pomyłka kosztuje znacznie więcej. Dlatego lekarze w szczególności powinni mieć komfort w pracy. Taki szerokopojęty :).
Jeszcze raz dzięki za dyskusję, trzeba popracować :).
Tjeri zaczęło się od tego, że wspominaliśmy z Szpilką Puchacza i jego burdy. Co do Ziobry może masz rację. Nawet moja rodzina miała problemy przez jego resort, ale to nie jest temat na tutaj. Lekarze są różni. Moja mama bardzo przeżyła jak ją potratowali po śmierci mojego brata (torbielowatość nerek typu dziecięcego), a przecież jako synowa naczelnego lekarza Otwocka powinna mieć fory. Ale z drugiej strony dziadek był wspaniałym lekarzem i bardzo przywiązywał wadę do bioetyki. Lekarz musi być przede wszystkim zobowiązany do pracy zgodnie z wiedza medycyną. Oczywiście są przypadki niejasne, ale wtedy musi samemu podjąć decyzję. I nie mam go oceniać. Też dziękuję za dyskusję. Miło, nie to co z Celiną...
Marek Adam Grabowski prosiłem Cię dawniej na mailu, żebyś sobie moim imieniem gęby nie wycierał. Jesteś zwykłą patologią, bo nie dotrzymałeś słowa, a w dodatku jakichś oszczerstw się imasz.
Noico1 Bo się tobą nie wycieram. Możesz dać słowo honory, że to nie ty umieściłeś te hejterskie wpisy?
Dostaniesz "1" za oszczerstwa, a jak spróbujesz sobie jeszcze raz gębę wycierać, to ci dopiero pokażę co to jest prawdziwy trolling. O!
░░███╗░░
░████║░░
██╔██║░░
╚═╝██║░░
███████╗
╚══════╝
Noico1
To moja jedynka, złodzieju! Zemścił za jedynki, które mu stawiasz ?
Odczep się od Marka, łobuzujesz na portalu, to się nie dziw, że Cię podejrzewają!
Szpilka No właśnie. Jeśli to nie on, to niech to zdementuje.
Szpilka dopóki nie przeprosi za oszczerstwa niech nie zna ani dnia, ani godziny.
░░███╗░░
░████║░░
██╔██║░░
╚═╝██║░░
███████╗
╚══════╝
Noico1
Właśnie, zdementuj, udowodnij, że to nie TY ? Ja Cię podejrzewam o takie świństwo, ale Marek tak i co mu zrobisz?
Nie wierzę jakoś, pomimo naszych kłótni z Bogumilem, że tak by się do mnie zwracal. I byloby mi bardzo przykro, gdyby się okazało, że to jednak on. Ale, powtarzam, nie dopuszczam nawet takiej myśli, bo już nigdy więcej nikomu bym nie pomogła...
Marek
Ale to niemożliwe, bo jak?
Noico1 napisz, że to nie ty a przeproszę.
*NIE podejrzewam
MartynaM może i masz rację. Mimo wszystko takie było moje pierwsze skojarzenie.
Wystarczy, że jak nie przeprosi to mu stroluję wszystkie wątki i przestanie publikować. Oszust, oszczerca, paskudny łgarz.
Noico1 postawiłem mój warunek.
Marku, ja też przez chwilę tak pomyslalam, ale później uznałam, że to niemozliwe. On aż tak podły nie może być.
Straciłabym zupelnie wiarę w ludzi.
░░███╗░░
░████║░░
██╔██║░░
╚═╝██║░░
███████╗
╚══════╝
Noico1
No! Ja mam dwóch wojowników, też mogę strollować Twoje. Zawsze jest consensus, poszukaj, nie strasz! To broń obosieczna!
Szpilka mnie nie zależy.
MartynaM Chyba rzeczywiście byłem zbytnio pochopny w osądzie, chociaż ciągnę nie zdementował sprawy.
Marek Adam Grabowski bezwarunkowe przeprosiny i zimny pokój, albo brak przeprosin otwarta wojna. Wybór należy do Ciebie Marku.
Noico1 Bogumił jedno zdanie: "To nie ja napisałem ten komentarz" - wówczas przeprosiny.
Żadnych ultimatów, bezwarunkowe przeprosiny, albo otwarta wojna.
Marku, nie wiem co myśleć. Bogumil też szalal, że piszę z innymi ludźmi... ale byloby mi przykro, jeżeli okaże się, że to on.
Noico1
█▀▀█ ─▀─ █▀▀█ ▀▀█▀▀ █─█ █▀▀█
█──█ ▀█▀ █▄▄█ ──█── █▀▄ █▄▄█
█▀▀▀ ▀▀▀ ▀──▀ ──▀── ▀─▀ ▀──▀
Noico1
Mnie też nie zależy, mam gdzie publikować, tu nie muszę ?
MartynaM To co teraz wyrabia pokazuję, że palma mu odbiła. ?
Bezwarunkowe przeprosiny. Nikogo nie wolno obrażać bezkarnie.
Widzę, Marku.
Ale chyba bardziej szpilke bym podejrzewala o tę wulgarnosc w komentarzach.
Ją nienawiść prowadzi... i też stać ją na takie zachowanie, co nie raz pokazała.
Swoją drogą, nie uważasz, że dziwni są?
Noico1 jeśli to nie ty to przeproszę?
Marek
To nie Noicyk, jakiś przypupas ją wydymał...
publicznie ?
Noico1
Noico1 9 min. temu
Bezwarunkowe przeprosiny. Nikogo nie wolno obrażać bezkarnie.
Ja sobie to chyba oprawie w ramkę i będę wnioskował o nagrodę hipokryty roku dla ciebie hahahah
Marku, na dziś kończę, bo mam gości z Warszawy, właśnie wyjeżdżam na dworzec. Wystarczą mi tylko zwykłe przeprosiny.
Poncki tak już jest. Nie zaprzeczył więc jest na mojej liście podejrzanych.
Noico1 A mi wystarczy, że napiszesz, że to nie ty mnie, Martynę, Szpilkę i parę innych osób obraziłeś.
Noico1 "Nikogo nie wolno obrażać bezkarnie." - A mnie można? Zostałem obrażony, a ty nie chcesz zaprzeczyć, że to twoja robota.
Szpilka Jeśli nie on. To niech to zdementuje. Wówczas przeproszę.
Widzisz, Marku, to slownictwo " jakis przypupas wydymal ją publicznie"... jakbym z kimś z opowi utrzymywala jakieś intymne relacje... co za wredna kreatura!
Marek
No, niech zdementuje ?
MartynaM Skoro tu już jesteś to mogłabyś rzucić okiem na moje opowiadanie.
Marek Adam Grabowski To nie tak działa. Co byś poczuł, jakbym Ci powiedział - zdementuj że nie zabrałeś mi 10 złotych, które wczoraj ktoś mi wziął z portfela?
Maryna ze młyna, czyli ze wsi, od Szpilki się odfikaj, trollico stara, przyczepiłaś się do mnie jak kupa do sandałka, a kysz!
───────────────────██
──────────────────█─██
──────────────────█───█
──────────────────█───█
──────────────────█───█
──────────────────█───█
──────────────────█───█▓
──────────────────█───▓█
──────────────────█───░█
──────────────────█───░█
──────────────────█░░░─█
───────────▓███──██▓▓███
───────────██──▓██▓────██
───────────█▓────█▓─────▓█
───────────█▓─────█──────░█
██████─────█▓─────█────────█
████████▓███░──────█──█▓────█
█░░░░░░█───────────█░███────█▓
▓██████─────────────█▓██────██
███████░────────────────────▓█
▓██████░────────────────────░█
▓██████░────────────────────▓█
▓██████░────────────────────█▓
▓██████░────────────────────█
▓██████░───────────────────██
▓███░██░──────────────────█
▓███──████████████████████
██████
Marek Adam Grabowski a kiedy miałbym Cię obrazić i dlaczego? Zaniwżdy.
pogromca_leniwych_trolli Jak ktoś nie oskarżą to wyjaśniam, że jestem niewinny. Może jutro podejdzie do tego na spokojnie.
A ty taka młoda, z ktorej strony, trollico?
Poncki Był tutaj taki obraźliwy komentarz, ale zniknął. Redakcje chyba usunęła.
P̲O̲L̲I̲C̲J̲A̲ M̲A̲R̲Y̲N̲Ę̲ W̲Y̲Z̲W̲A̲L̲I̲!̲
I̲ D̲O̲B̲R̲Z̲E̲ Z̲R̲O̲B̲I̲L̲I̲ -̲ O̲D̲P̲O̲W̲I̲A̲D̲A̲ P̲O̲L̲I̲C̲J̲A̲N̲T̲ ?̲
??????? ??????̨ ???????❗
? ?????? ??????? - ????????? ????????? ???
POLICJA MARYNĘ WYZWALI!
I DOBRZE ZROBILI - ODPOWIADA POLICJANT ?
Szpilka Kotku PAX
Marek
Czy ja tę trollicę zaczepiam? Wrzyna się jak majtki w doopę w rozmowę, nikt jej nie zapraszał, nie widzisz, że czuje się na portalu jak na prywatnym blogu? Dlatego w ryło dostała, bo wszędzie się z tym ryłem pcha. Nie chcę tego znać, a to stare trollisko i tak przyłazi, no tylko ją od najgorszych wyzwać jak hejter, wtedy sobie pójdzie, bo dobrym słowem nie rozumie.
Marek Adam Grabowski a, no od paru dni grasuje jakiś nowotwór. Bardzo upierdliwy, ale po czasie, jak już współczucie przechodzi dla niego, to robi się nawet śmieszny?
Poncki To prawda. Czytałeś moje opowiadanie?
Marek Adam Grabowski jeszcze nie, właśnie się zabierałem, ale zrobił mi sie kocioł. Jak tylko się rozluźni to się zaloguję w Kościach Wielkich, bo jestem ciekawe bardzo co tam się teraz odstawia ?
Poncki To miłego!
Do ciebie nie przyszlam, stara pudernico, tylko do Marka, więc co to ciebie obchodzi?
Odzywki takie same, jak tego przyglupa, co grasowal... popisujesz się nad podziw. Kultura z ulicy...
MartynaM Dobra dziewczyny wyluzujcie.
Marku, ty nie widzisz, że to ta patogia pisała te komentarze chamskie?
Jej przeszkadza, chyba najbardziej, moja tu obecność i przez to tak się wychwalala w tych komentarzach... to jest taka tępa, ograniczona i chamska baba, że w glowie się nie mieści, z jakiej to obory wylazlo... ale wszystko ma swoje granice. Ja już tak tego nie zostawię...
MartynaM Myślę, że kotek jest niewinny, jakby nie patrzeć ją ten cham też napadł (chociaż ten komentarz znikł).
Nie, zobacz w komentarzach te same określenia, co u tego "kotka"
Toś sobie znalazł patologię nad podziw!
Z jakiej wiochy trzeba wyleźć, żeby takie epitety stosować? Nie wyobrażam sobie.
Maryna
Do mnie pisałaś, bo mam powiadomienia, stara, obrzydliwa, zakłamana trollico! Dobrze ci zrobił przybysz, że cię od najgorszych wyzwał, nazwał cię po imieniu!
A teraz iĆ na policję, buchabchabchcha, stare to a głupie ???
Od tego mam adwokata... wydmuszko!
Widzisz, Marku. Cham dobrze zrobił, że mnie wyzwal - tak twoja patologia pisze.
Kulturka z ulicy...
MartynaM to, że Szpilkę troll pochwalił nie jest wystarczającym dowodem, żeby sądzić, że to ona jest trollem. To jest bezpodstawne oszczerstwo i nic więcej. Jedno jest pewne. Troll dąży do tego, żeby opowidian skłucić, jak widać idzie mu świetnie. Chyba podatny grunt trafił...
MartynaM moja lista podejrzanych: 1 Puchacz 2 Celina 3 Opalony Ernest 4 Niezły psychol. Mogę się mylić. ?
Marek Adam Grabowski Marku, to jest Czanatan. Yanko go wyśledził, więc cztery pudła.
https://www.opowi.pl/paradoks-dewianta-a52580/
Poncki, tylko glupi nie wie co chcial zrobić lukaszenko...
Ale pisać, że ktoś dobrze robił ze wyzywal, nie tylko przecież mnie, mogła napisać tylko największą patologia.
Buchachachhcha, to leć trollico na POLICJĘ i im donieś. Dostałaś kopa i doopa boli? Ja ci jej nie skopałam, ale dobrze ci tak, buachachahcha ???
Poncki To prawda odniósł sukces! Jesteśmy niczym Kurdowie; w polu rozgramiają wrogów, ale tak się że sobą tłoczą, że nie mogą mieć państwa.
pogromca_leniwych_trolli czy informacje jest pewna?
MartynaM co chciał zrobić Łukaszenko, jeśli możesz to oświeć mnie bo chyba jestem głupi a chciałbym wiedzieć.
Ja mam lecieć? Od tego jest pan mecenas, pudernico!
Poncki, szalal na innych portalach z wiekszej ilosci nickow niż Bogumil tutaj. Podszywal się pod roznych ludzi. Kasowali go i wracal.
Jest bardzo inteligentny, stąd mógł się bawić jak chciał...
Uważaj na słowa, trollico, bo znów natura lampucery wyjdzie i będziesz się samej siebie zapierać.
Możesz przyboszowi skoczyć i się pohuśtac razem z mecenasem, buchachachha ???
MartynaM to co piszesz o policji i mecenasach to nie jest takie proste jak Ci się wydaje. Bez adresu osoby, która chcesz skarżyć mecenas nie ruszy. Policja może próbować ustalić tożsamość ale ich skuteczność jest bliska zeru. Zostaje detektyw ale to kosztuje...
MartynaM i to, że jest inteligentny i się bawi to źle?
Poncki Mogą znaleźć IP.
Marek Adam Grabowski o ile jest autentyczny
Poncki, pieniądze są od tego, żeby je wydawać... a ciekawa jestem autora tych tekstów i na ogół zawsze zaspokajam tę ciekawość. Taka natura.
Marek Adam Grabowski
Pewna na 99,999999999999999%.
Nie sto, bo nie mam dostępu do IP.
Powoływał się na Kulmową. Nawiązuje w swoich wypowiedziach do psów, szarpania za nogawki i budy. Stosuje słowo palant, przychlast, oraz znane słowa uznawane za obraźliwe.
Bogumił przy nim to książę luksemburski.
Poncki, adresy IP są w posiadaniu Admina i na "zyczenie" policji Admin ma obowiązek podać.
Poncki, nie dopóki bawi się kulturalnie. Ale kulturę lukaszenki mozesz sprawdzić pod nickiem "niezły psychol", bo to ta sama osoba.
Poncki
Ona wszystkich pomawia, a dowodów żadnych, hahahaha, niech idzie na POLICJĘ, hahahaahah, co za tępe trollisko.
Weź stoperan!
pogromca_leniwych_trolli W tej sytuacji jestem zmuszony wszystkich czterech panów przeprosić. Inna sprawa, że każdy z nich już nieraz tutaj przebrał miarkę i nic dziwnego, że mogą być podejrzewani.
???????❗ ?????? ???????? ?????Ł?❗
BUCHACHACHACHA ???
Skoro sytuacja się wyjaśniał przepraszam Bogumiła/Celinę, Puchacza, Ernesta i Psychola za posądzenie ich o obrażenie mnie, Kotka, Martyny i kilku innych osób. Mam nadzieje, że nie gniewacie się chłopaki.
pogromca_leniwych_trolli Tak przy okazji jak oceniasz moje opowiadanie?
Marek Adam Grabowski
tu masz go jako ivesa https://www.opowi.pl/w-kurnikowie-a52850/
- awek taki sam jak u siriponsa
A tu jego wypowiedż - wpisuję kodem, bo oryginał zostanie skasowany kod rot47
v#pu~|p}x + ~!~(x]!{ y2< H:5K:4:6[ 2=3@ K@324KJ=:D4:6[ E6? A2=2?E>@56C2E@C <@=6;?J C2K K23=@<@H2= >@;6 <@?E@[ EJ> C2K6> @ ?:4<F p?2E] q2C2?: 7C65K6= A@KH2=2 :??J> 8?@;<@>[ K2DC2?4@>[ 8C27@>2?@> ?2 A@?:K2?:F ?@H68@[ ?:6 3=@<F;24 :??J49 EC@==:] y68@ D@324K6 CJ=@ ?:6 H:5K: >@HJ ?:6?2H:D4: ;2<2 @5 C2KF D6CHF;2 ACKJ49=2DEJ K @A@H:]A=] 5=2 <2K568@ ?@H68@ F4K6DE?:<2 7@CF> @A@H:]A= !@K2 EJ> E6>F 7C65K=@H: >@56C2E@C@H: ?:6 4946 D:6 F=6ADKJ4 A@CE2=F[ K6 ?A] HA:DJ >@K?2 2?F=@H24[ F4K6DE?:<@H HJ4:DK24 @4KJH:D4:6 A@5 DH@:>: 5K:6=2>:] %6A2[ =6?:H2 =249F5C2 : EJ=6]
%6C2K 4K2D ?2 A@5DF>@H2?:6]
z:=<2 FH28 : HJ;2D?:6?:6]
p?2E ?:6 >2 ?:4 HDA@=?68@ K 3@8:?:2[ 2 ;6DE 2?28C2>6>^<@56>]
|:2=6> K2>:2C 52=6; AF3=:<@H24 >@;6 @A@H:252?:2[ ?@ 2=6 :5:@E2 <E@CJ FH2K2 D:6 K2 >@56C2E@C2 K564J5@H2= :?24K6;] !@CE2= ;2< A@CE2=] ~AC@4K <:=<F ?2AC2H56 A@CK25?J49 =F5K:[ 2 HJ>:6?:6 EFi $KA:=<6 W 2 E@ D:6 K5K:H:PnX CK64K@H2[ >@K6 K3JE =28@5?2 5=2 A=63DF] |z! DK4K68@=2CK2[ ;65?2< H:524[ K6 ?2 CK64KJ WA:D2?:FX K?2 D:6 : E@ 5@3CK6] r6?:=6> ;6DK4K6 }@D4@[ |2C<2 vC23@HD<:68@[ vCK68@CJ[ 4K2D2>: p33:6 u2C:2 @5A2=2=2[ ;2< D49:K@= H6K>:6 =6<: ?2 8=@H<6 E@ ?:6 K2A6E=2=2 D:6] (DC@5 D>:64: EKH] DK2>32 AD6F5@=:E6C24<:68@ HJC@K?:2 D:6 J2?<@ H@;@H?:4K6<DKA2?F;24J 8@H?:2CKi FC23FC2[ {F<DK2 y2D:?D<:>2CF52[ ?:4 @5<CJH4K68@[ ?6CH:?<2D:=24J D:6 ?2 A:D2CK2[ ?@ : (:6=<2 rKH@C<2 !CKJ8=FA@Hi %CKJ rKE6CJ563:= K6 KCJE2 4KFACJ?2] s2=6;i $K2=6;K?6CH:4@H2?6 5K:64<@[ HJA:6C56< KC6DKE2] +2<@>A=6<D:@?2i }:6A@HE2CK2=?J $EJ= vC27@>2?<: ?2 ~A@H: HJ;2E<@HJ EF=F< : $H2?8 $@?8=F5K<2 ?65K2[ A@5=2 K>:;<2] s@=24K2= 5@ ?:49 !:@EC6<f` K2DC2?:64 @ HC65?J> 492C2<E6CK6]]]E2< ;2< C6DKE2 8C27@>2?@H E6K >2 K2<FE2 A2=6] r2=6 DK4K6D4:6[ K6 ACKJ49=2DE %;6C: : ?:65@C@KH:?:6E2 |2CEJ?2 |] K2>:=<=J] y6DK4K6 ECK632 HDA@>?:64 @ D2>@E?J>[ DE2CJ> <2H2=6CK6 AD] {F<2DK6?<@[ 36K?25K:6;?2 =F5K<2 82=2C6E2[ <F?5=6>[ <E@C68@ H C62=F A6H?:6 <2K5J H 5FA6 <@A:6] vC27@>2?D<:6 DK4KJ?J ;2<:6 EF HCKF424:6 5@ ?:4K68@ D:6 ?:6 ?252;2[ 5@ 5FAJ E6K ?:6P z:=<F H2CE@D4:@HJ 2>2E@C@H A:D2?:2[ 2 C6DKE2 E@ 5K:64:D>:64:[ :?E6C?6E@H6 ?F5K246 D:6 A@=5FC<:[ 36K A6CDA6<EJH]
rKJ HC@46n !C2H5@A@5@3?:6 ?:6] +2HDK6 K?2;5K:6 D:6 ?F5K24J D:6 ACKJ8=FA y2D:F (@;@H?:4K6<[ {F<2DK6?<@A@5=J <F?56=[ $K2=6;C@KHJ5CK@?J 8?@;6<[ p<H252C>6?52[ %CKJ 4KE6CJ8C27@>2?[ $H2?8 $@?8A@5=2 K5K:C2[ p8?6D42CJ42 8C27@>2?@H[ |2CEJ?2[ !:@EC6< : :??: 563:=6[ <E@CJ> D:6 HJ52;6[ K6 A@EC27:2 A:D24] p E6? A2=2?E >@56C2E@Ci (=2542 r92>@H ;2< >: 52= 32?2[ E@ ?:649 FDF?:6 >@;2 EH@C4K@D4] $=JDKJDK >2E@=<F nP
MartynaMowszem są w posiadaniu Armina i o ile są autentyczne czyli nie za VPN-em, proxy i/ lub torem to gdzieś prowadzą... to nie jest takie proste jak Ci się wydaje
pogromca_leniwych_trolli dzięki! Ten siripons zaatakował mnie na pisarskim. Tam również myślałem, że to Celina. Dałem się nabrać w butelkę. Nobody's perfect! Pozdrawiam ps. Napisz coś na temat opowiadania.
Czanatan, to byl nick Bogumila
Poncki
Poszła na POLICJĘ, hahahahahaah, pewnie ją tam obśmiali, sama trolluje i o sprawiedliwość woła, a to ci hucpa! ???
MartynaM więc, on czy nie on?
MartynaM Nie wierzę.
Marku, jeżeli pisal to czanatan, to Bogumil.
Mozesz nie wierzyć, pogromco, ja to wiem.
MartynaM Czanatan mieszka nad morzem, Bogumił gdzieś w południowo- wschodniej Polsce. Mała różnica.
Weź stoperan i jeszcze dołóż lakcid... bo się ze**asz tutaj... ?
pogromca_leniwych_trolli, a skad wiesz gdzie mieszka Bogumil o czy czanatan prawdę pisal?
Ależ zawsze chętnie na twój łeb ? I co trollico, jak teraz wyglądasz ze swoimi z tyłka wziętymi pomówieniami?
MartynaM Jeszcze nie jestem aż takim paranoikiem, żeby uważać że wszyscy zawsze kłamią.
Rownie dobrze mogę pomyśleć, że jedynym userem tego zacisza jestem ja a inne to https://www.cleverbot.com/
Tak szczerze, to prędzej bym się śmierci spodziewala niż tego, że za pomoc tak mi się odplaci. I nie chodzi o te wyzwiska nawet.
Szpilka, sama do tego doprowadzilas swoimi wpisami. Kultury nie masz zadnej.
MartynaM
Tak? A to poniżej to twoja kultura? To gratuluję kultury, tylko naśladować ?
laura123 14 min. temu
"Szpilka ty jestes dno. Mogę stad wylecieć, ale tak pojebanej baby, to nie widzialam jeszcze."
laura123 18 min. temu
"Szpilka spierdalaj debilko!"
Czyli co? Twój protegowany tak cię załatwił? To rzeczywiście czarna niewdzięczność, trzeba było go nie odtrącać.
MartynaM Tu masz Cz- anat - ana w nowej odslonce jako ives i wypowiedzi betti i Bogumiła, który pomyślał że to sowiasty:)
https://www.opowi.pl/w-kurnikowie-a52850/#:~:text=Witaj%20puszczyku%20w,Odpowiedz
MartynaM A poza tym Anat - czyli troll narzekał jakiś tydzień temu, że księża zdarli z niego pieniądze za pogrzeb w rodzinie. Bogumił nigdy by tego nie napisał.
Marek Adam Grabowski Jest troszkę tendencyjne:) Laleczka Czaki jako wzór zgnilizny Ameryki. Ale my też mamy swoje "dziady".
pogromca_leniwych_trolli nie jako Bogumił, ale ponoć nawet podszywał się pod kobitę
pogromca_leniwych_trolli Spoko! Dla jasności nie chciałem atakować USA. Serii o Chuckym jestem fanem! Pozdrawiam i dziękuję za przeczytanie.
Gdyby co na liście Bogumiłów go nie ma https://www.opowi.pl/noico-patrioto-a78077/.
Marek Adam Grabowski Dobrze, że mnie nie ma tej liście:)
pogromca_leniwych_trolli ?
Szpilka ech dziewczyny, nie rozumiem naprawdę o co ten spór wasz. ..
pogromca_leniwych_trolli, nie znasz Bogumila. On z roznych nickow roznie pisal. Raz byl lewicowcem, raz prawicowcem... i nie dam glowy, że lukaszenko to on.
MartynaM Co do zmiany, to tylko wiem, że zmieniał płeć w swoich nickach, poglądy miał konserwatywno- prawicowe. Jednakże inne niż Cz -anat -an.
Czanatan - pirnaw , anat ives itd prawdopobnie uważa religję katolicką jako żydowską okupację, ale tego nie wiem do końca. Być może jest rodzimowiercą i wyznaję kult swastyki (słowiańskiej).
Bogumił to rzymski-katolik. Jeżeli masz jakieś źródło gdzie Bogumił się przebrał za lewicowca chętnie zobaczę.
MartynaM
I dobrze ci trollico, niech cię wyzywa od najgorszych, zasłużyłaś setnie!
To pierwszy wpis, ciekawe czy się pokaże?
O, pokazał się. :-)
ultor No pokażał. Mam nadzieję, że opowiadanie podobało się. ?
Marek Adam Grabowski O czym ?
No przeczytałam. Nie rozumiem, po co miał rozmawiać z lalką o Ameryce?
Bo lalka była z USA! Oglądałeś Chuckiego?
Norrisa?
Nie, serie o Laleczce Chucky.
Marek Adam Grabowski w kulki lecę...
░░███╗░░
░████║░░
██╔██║░░
╚═╝██║░░
███████╗
╚══════╝
Noico1
█▀█ █ ▄▀█ ▀█▀ █▄▀ ▄▀█
█▀▀ █ █▀█ ░█░ █░█ █▀█
Też kopie z półobrotu ?
Ja ci dam trolla.
░░███╗░░
░████║░░
██╔██║░░
╚═╝██║░░
███████╗
╚══════╝
█▀▀█ ─▀─ █▀▀█ ▀▀█▀▀ █─█ █▀▀█
█──█ ▀█▀ █▄▄█ ──█── █▀▄ █▄▄█
█▀▀▀ ▀▀▀ ▀──▀ ──▀── ▀─▀ ▀──▀
Przecież jesteś ruskim trollem.
Bezwarunkowe przeprosiny za podłe oszczerstwa wytłuszczoną czcionką, wielkimi literami na portalu, albo wojna.
░░███╗░░
░████║░░
██╔██║░░
╚═╝██║░░
███████╗
╚══════╝
█░▄▄▄█
█▄▄▄▒█
▀▄▄▄▄▀
█▀▀█ ─▀─ █▀▀█ ▀▀█▀▀ █─█ █▀▀█
█──█ ▀█▀ █▄▄█ ──█── █▀▄ █▄▄█
█▀▀▀ ▀▀▀ ▀──▀ ──▀── ▀─▀ ▀──▀
░░███╗░░
░████║░░
██╔██║░░
╚═╝██║░░
███████╗
╚══════╝
Bogumił uspokój się.
pogromca_leniwych_trolli ty masz już czwarte konto Szpilko.
pogromca_leniwych_trolli zupełnie zwariował. Jeśli to nie on to powinien tak po prostu napisać, wówczas bym przeprosił.
Noico1
To nie ja, mam ściemniacza i piłkarza.
Marek Adam Grabowski Nie, nie musi tak pisać, chociaż może.
────────────────
─██████████████─
─██░░░░░░░░░░██─
─██░░██████████─
─██░░██─────────
─██░░██████████─
─██░░░░░░░░░░██─
█▀▀█ ─▀─ █▀▀█ ▀▀█▀▀ █─█ █▀▀█
█──█ ▀█▀ █▄▄█ ──█── █▀▄ █▄▄█
█▀▀▀ ▀▀▀ ▀──▀ ──▀── ▀─▀ ▀──▀
█▀▀█ ─▀─ █▀▀█ ▀▀█▀▀ █─█ █▀▀█
█──█ ▀█▀ █▄▄█ ──█── █▀▄ █▄▄█
█▀▀▀ ▀▀▀ ▀──▀ ──▀── ▀─▀ ▀──▀
█▀▀█ ─▀─ █▀▀█ ▀▀█▀▀ █─█ █▀▀█
█──█ ▀█▀ █▄▄█ ──█── █▀▄ █▄▄█
█▀▀▀ ▀▀▀ ▀──▀ ──▀── ▀─▀ ▀──▀
Szpilka Dzięki kotku! ?
Marek Adam Grabowski Czanatan ma niezły ubaw.
Marek
..... (¯`v´¯)♥
.......•.¸.•´
....¸.•´
... (
☻/
/▌♥♥
/ ♥♥
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░███████░░░░░░░░░░███▒▒▒▒▒▒▒▒███
░░█▒▒▒▒▒▒█░░░░░░░███▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒███
░░░█▒▒▒▒▒▒█░░░░██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
░░░░█▒▒▒▒▒█░░░██▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒███
░░░░░█▒▒▒█░░░█▒▒▒▒▒▒████▒▒▒▒████▒▒▒▒▒▒██
░░░█████████████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
░░░█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
░██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒██
██▒▒▒███████████▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒██
█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒████████▒▒▒▒▒▒▒██
██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
░█▒▒▒███████████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
░██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█
░░████████████░░░█████████████████
░░███╗░░
░████║░░
██╔██║░░
╚═╝██║░░
███████╗
╚══════╝
█▀▀█ ─▀─ █▀▀█ ▀▀█▀▀ █─█ █▀▀█
█──█ ▀█▀ █▄▄█ ──█── █▀▄ █▄▄█
█▀▀▀ ▀▀▀ ▀──▀ ──▀── ▀─▀ ▀──▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░███████░░░░░░░░░░███▒▒▒▒▒▒▒▒███
░░█▒▒▒▒▒▒█░░░░░░░███▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒███
░░░█▒▒▒▒▒▒█░░░░██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
░░░░█▒▒▒▒▒█░░░██▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒███
░░░░░█▒▒▒█░░░█▒▒▒▒▒▒████▒▒▒▒████▒▒▒▒▒▒██
░░░█████████████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
░░░█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
░██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒██
██▒▒▒███████████▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒▒██
█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒████████▒▒▒▒▒▒▒██
██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
░█▒▒▒███████████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
░██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█
░░████████████░░░█████████████████
Szpilka ?
Przypomniał mi się kawał jak pijany chłop wrocił do domu i drze się na żonę:
- właż pod stół!
- ale dlaczego, po co...?
- właź pod stół powiedziałem!
Żone weszła pod stół na czworaka i patrzy pytająco na męża, który znów zaczyna się wydzoerać:
- a teraz szczekaj!
Żona tym razem bez dyskusji, zaczyna udawać psa n co pijany mąż strzela ją w twarz i mówi:
- na pana szczekasz?!
? Ps. znałem w wersji o robieniu Loda.
Chucky w Kościach Wielkich na miłej pogawędce u sołtysa. Zabrakło mi tylko trupa tudzież trupów. Wesołe opowiadanie, podoba mi się?
Dzięki! Chucky dopiero przyjechał. Trupy będą.
Prawie wszystkie komentarze na głównej pod moim opowiadaniem! Łał! Sukces! ??????✌????????????????♥??????❤?????????❣???????‼❗
Marku, tak Ci zależało na komentarzach? Przecież one nie o tekście...
Na ten moment 100% komentarzy jest pod moim opowiadaniem. Wiwat!
Skoro sytuacja się wyjaśniał przepraszam Bogumiła/Celinę, Puchacza, Ernesta i Psychola za posądzenie ich o obrażenie mnie, Kotka, Martyny i kilku innych osób. Mam nadzieje, że nie gniewacie się chłopaki.
Marek, trollica powinna pójść za Twoim przykładem, ale honoru to nie ma, zatem na przeprosiny nie liczę.
Nie mam nic wspólnego z nagonką na trollicę, aczkolwiek bardzo się cieszę, że jej wtłukli ???
Szpilka Prawda Kotku, ale co zrobić? ?
Marek
Łojtam, łojtam, życie toczy się dalej i dobrze ʕ•́ᴥ•̀ʔっ♡
Szpilka To prawda; ale poparz ile mam komentarzy? Zawsze miło! ?
Marek
Milej byłoby, gdyby userzy ciekawie gwarzyli, ale cóż... jest, jak jest ?
Szpilka zawsze coś! A i dziękuję za obronę z twojej strony. To było niezwykłe! Jeszcze bardziej cię lubię! Wiem, że nie pozwolisz nikomu mnie skrzywdzić! ?????????
Marek
No ba! Jesteś moim ulubionym herbatnikiem, ma się rozumieć, że przywalę każdemu, jeśli się ośmieli Ci dokuczyć ?
Szpilka Super jesteś!
Marek
Ty też, najważniejsze, że jesteś przyjazny i niekłótliwy i nawet, gdy mamy różne zdania na dany temat, to się nie oburzasz, tylko bierzesz pod uwagę ?
Szpilka Od tego się zaczęła nasz przyjaźń. Wracając do tego co było dzisiaj. Kiedy to tylko mężczyzna bronił kobiety, ale czasy się zmieniają. Wiesz, to może być nasz piosnka? https://www.youtube.com/watch?v=_bZwy8Efi2o
Marek
Nie lubię wojen i waśni, z drugiej strony naturę mam wojowniczą, z naturą się nie wygra ?
Smutna piosenka, wojna to straszne świństwo ?
Szpilka Smutna, ale i piękna!
Szpilka a twoj gdzie? I wiesz w ogole co to honor?
Ja już pomijam, że po mnie jezdzil, ale tak samo jeździł po większości... a ty, chamico, chwalilas to zachowanie... ale szkoda śliny, żeby plunac ci w ryj!
Marek
Nie moje klimaty, wolę Rammsteina ?
https://www.youtube.com/watch?v=RCmZliDQ-7c
MartynaM
Spieprzaj, trollico, cały czas mnie obrażasz, dobrze ci zrobił, świnio w ludzkiej skórze!
To się odpieprz w końcu ode mnie, ty ryju bez honoru, plułam ci setki razy w ryło, a i tak przychodzisz, gorsza jesteś od dziewki sprzedajnej!
MartynaM to co piszesz jest obleśnie poza granicą dobrego smaku
Szpilka i tu też, ech
Poncki
To taki świniak portalowy, pluj temu w ryło, a świniak i tak się pcha z ryjem, słów brak na to coś, jedynie przybysz potrafi celnie nazwać, niech przyjdzie i znów wyzwie to ryło od ka ?
Poncki
No tu też, ryło nie odpuści, przybysza na nią trzeba, wtedy ten skundlony ogon podwinie ?
MartynaM odpuść!
No i będę chwalić, brzydzę się tobą jak goownem na trotuarze i bardzo się cieszę, że ci ten świński ryj obili!
Hahahahahaha i to ten hołubiony ryja obił, paradne ???
Szpilka Nie jestem fanem Rammsteina, ale ten kawałek kojarzę. ?
Szpilka To jest słabe, mimo wszystko. Jakieś granice trzeba mieć. Ordnung muss sein.
pogromca_leniwych_trolli
Powiedz to trollicy, w końcu dwóch banów darmo nie dostała.
Szpilka Osoby wojownicze z reguły nie lubią wojen. Eisenhower i Grant byli wielkim bohaterami wojennymi i pacyfistami niczym hipisi. A taki Kaczyński. gdyby była woja pierwszy by uciekł.
Marek Adam Grabowski
Moim zdaniem osoba, która przypuszcza szturm od kilku dni na opowi to nie Bogumił. Przynajmniej tak mi się wydaje po sposobie wypowiedzi. Niestety nie do sprawdzenia/udowodnienia. Mam swoje podejrzenie, ale na razie to tylko domysły...
Poncki To dawaj, kogo podejrzewasz?
Szpilka Ktoś musiał donieść. Tu na opowi jest wiele chamstwa i donos dopiero "robi robotę".
pogromca_leniwych_trolli, nie. Poobserwuję sobie z boczku. Powolutku. Jak będę pewien to chlapnę.
Poncki Łukaszenko to nie jest. Łukaszenko pławi się w rozpuście, opisami seksu itd. A ten gość jest dość pruderyjny jeżeli chodzi o seksualność.
Marek
Tak myślisz, że Kaczor tchórzliwy? ?
All you need is love.
Lennon miał rację:
https://www.youtube.com/watch?v=_7xMfIp-irg
pogromca_leniwych_trolli nie podejzewam Łukaszenki
pogromca_leniwych_trolli
Na pewno, wielu ludzi z błotem mieszała jako betti, teraz też ten atak to zemsta, ludzie jej tu nienawidzą, a do tej bździągwy nie dociera, że ludziom dokucza, durna jakaś czy niedorozwinięta?
Szpilka Jarka mam za siusmajtka.? Pozdrawiam cię kotku Ps. Patrz co mi dopasował Youtub do twojego Rimstaina. https://www.youtube.com/watch?v=-6Xl9tBWt54 Kiedyś uwielbiałem tę piosnkę.
A ty myślisz, że ja za twoim chamstwem przepadam.
Za każdym razem, kiedy napiszesz wymeczony chlam, nie omieszkam napisać tego pod tekstem.
Tworzysz jak niedoróbka a jeszcze w pocie czoła... ciężkie to jak ten trotuar właśnie.
Szpilka przed przeczytaniem warto przeczytać na głos to co napisaliśmy, wtedy angażujemy kolejne zmysły i pozwala nam to na wychwycenie błędów, także w rozumowaniu.
Polecam
MartynaM
Skup się na własnym guanie, poetką nie byłaś, nie jesteś i nie będzisz!
Taką jak ty na pewno nie. Bo mnie chcą drukować, a ty pomimo lizania butów, będziesz tylko patrzeć i zazdrościć, jak do tej pory.
Józef Kemilk
Polecam rozumowanie, zamiast tyłowłażenie, bardzo mnie smuci, że taki inteligenty człowiek zupełnie oślepł ?
MartynaM
A co mnie to obchodzi, w doopie mAM twoje pisanie i ciebie też, spieprzaj, trollico namolna. ŻYĆ BEZ MNIE NIE MOŻESZ? TO JAKAŚ OBSESJA, IDŹ DO PSYCHIATRY!
Pójdę, pod te twoje wysrywy - zawsze i na innych portalach też cię chamico znajdę. Pobawimy się, jak lubisz...
Szpilka nie będę cytował, ale rozumiem że wzajemne rzucanie się błotem raczej chluby nie przynosi. To na tyle. Jak przynosi to faktycznie oślepłem
Pozdrawiam
Józef Kemilk
Owszem, bo trzymasz z trollicą, baaaa, z trollami i kto by pomyślał?
Józef Kemilk Ale się zrobiło, a wszystko przez jednego trolla!
Marek Adam Grabowski Nie przez trola Marku. Jego tu nie ma, ale chyba nikt nie zauważył
Józef Kemilk Już poszedł, ale to on je sprowokował. Chyba taki miał plan? Pozdrawiam ?
Józef Kemilk Ten troll to spiritus movens burdy.
Józef Kemilk Najzabawniejsze jest to, iż tematem mojego opowiadanie jest psychopata! ?
Abbie Faria czytałeś opowiadanie?
Marek Adam Grabowski Czytałem. Znalazłem błąd w dialogu - ubezdźwięcznione "do" . Może to zamierzone.
Abbie Faria To raczej literówka. W którym jest miejscu?
Marek Adam Grabowski Ten troll to jak niewidzialna ręka rynku w systemie komunistycznym.
Józef Kemilk ?
Marek Adam Grabowski
"Ale jak giniesz, to chyba nie idziesz to piekła jak protestanci czy żydzi?"
Klimacik polskiej prowincji - nietolerancja, chamstwo i obłuda. Troszkę przerysowane.
Abbie Faria Już poprawiam. Masz rację oddałem prowincję, chociaż gość jest za oceanu.
Marek Adam Grabowski Wtedy wszyscy starają się być och i ach. Ale wychodzi z nich słoma i to jest dość komiczne.
Abbie Faria Bo i takie ma być! ?
Szpilka wymień tych trolli. Zaciekawiłaś mnie.
Józef Kemilk
Twoja ulubienica Martyna, Bogumił klonorób:
https://www.opowi.pl/noico-patrioto-a78077/
Szpilka a kto nie jest trollem i z kim powinienem trzymać?
Józef Kemilk
A tu masz odzywkę swojej ulubienicy, ja jej wulgarnie nigdy nie przezwałam:
laura123 14 min. temu
"Szpilka ty jestes dno. Mogę stad wylecieć, ale tak pojebanej baby, to nie widzialam jeszcze."
laura123 18 min. temu
"Szpilka spierdalaj debilko!"
Józef Kemilk Oj, ja chyba nie jestem!
Józef Kemilk
Z nikim nie musisz trzymać, wystarczy tylko nie bronić trolli! Przybysz za darmo Martyny nie wyzwał, za darmo dwóch banów nie dostała!
Szpilka oczywiście, że nie za darmo. Rozumiem też, że Twoje słowa różnią się od tych od Martyny na twoją korzyść, tak? I taki styl wypowiedzi jest właściwy? Muszę się nauczyć właściwego postępowania, chyba rozumiesz?
Swoje wklej, kiedy cztery litery pokazywałas publicznie, zresztą zaniose ci gdzie indziej...
Józef Kemilk
Nie musisz się niczego uczyć, fałsz masz we krwi. Kolegównę strofuj, bo zachowuje się jak maglara i za każdym razem, gdy mnie zaczepi, a zaczepi na pewno, bo ma hysia /kompleksy/ na moim punkcie, to dostanie ode mnie kopa. Czy to jasne?
Jakoś Cię nie było widać z umoralniającą gadką, gdy przybysz wulgarnie kolegównę wyzywał. W nosie mam takich bohaterów i ich puste gadki.
Szpilka nie siedzę 24 h na dobę na tym portalu. Po prostu pracuję, co chyba jest rzeczą normalną? A w pracy się pracuje. Fałsz? Lusterko?
Dałaś popis, to sobie wyrobiłem zdanie o tobie.
Pozdrawiam bez odbioru
Każdy wierszyk z wyneczonymi wersami. Nikt tu się tak nie męczy jak ty, ale jak sobie ubzduralas że potrafisz poezję pisać... to się męcz!
Ty w ogóle klasykiem słabo piszesz, zatem stul twarz, trollico!
Trza czasem wyluzować. Tak to wygląda na MMA i chwały nie przynosi
Szpilka a ty klasykiem, jak stukilowym piórem... miesiąc ci zajmuje napisanie wiersza, cymbalico!
MartynaM
niklot
"MartynaM Ty durna pizdo! Nie można zgłosić obrazy nicku! Mogę cię jebać jak sukę! Rozumiesz tępa dzido. Nie wiadomo kim jesteś! Napisać ci kim jesteś?"
Rozumiesz, to paszoł won!
Józef Kemilk Z drugiej strony MMA kobiet jest sexy!
Spotkamy się na innych portalach... poszukam twojej "twórczości" i docenię...?
MartynaM
Tam się chamowatych trolli nie wpuszcza, do tego trzeba mieć osiągnięcia na niwie poetyckiej, wydany tomik, a ty co masz? Zas*aną opinię trollicy?
Szpilka, jeszcze się zdziwisz...?
Szpilka, jeszcze się zdziwisz...?
Szpilka, jeszcze się zdziwisz...?
MartynaM
A czym ty mnie możesz zaskoczyć? Już własne chamstwo obnażyłaś.
Szpileczko ni cóż, wkleję twoje chamskie komentarze stąd, niech wiedzą z kim mają do czynienia. Tylko tyle... papatki!
MartynaM
Idź w peace(do), słusznie cię wyzwali, trollico!
Marku raczej nie cieszyłbym się tym rynsztokiem. Twoje podwórko.
Martyno po co ci to. Nawet wroga trzeba szanować, a nie wyzywać. Dramacik
Weź, spróbuj "to" szanować... jak Ci się uda, to i ja zacznę...
MartynaM trzeba, w przeciwnym wypadku sami się pogrążamy. Tak na marginesie to miejsce jest nieznane. Przeczyta nas maks 100-200 ludzi i po co te nerwy, wyzwisk, itp...
Po prostu uczmy się i pomagajny, a jak ktoś nie chce pomocy, obecności, to idziemy sobie.
Józef Kemilk To miejsce jest nieznane, ale czytają nas służby specjalne różnych państw:) Bo tu rządzi Sparta!
Józef Kemilk, masz rację, ale w zderzeniu z takim chamstwem trudno zapanować nad emocjami.
Uważa to się za bog wie kogo, pisze słabo i widać że w mękach, wydaje za własną kasę i zazdrości, że ktoś ma lepiej... a już pominę jak to wygląda. Stara pudernica, w sukienkach z lumpeksu.
MartynaM I po co takie złośliwości?
MartynaM Ale po co komu wypominać wiek, używanie pudru, ubrań z lumpeksu? Po co?
Piszemy tak jak piszemy. Jeden jedzie częstochową, drugi duka jakieś niewyartykułowane dźwięki. Ale to nie jest powód aby gnębić. To miejsce powinno być swoistą przystanią dla prawdziwych artystów - nie profesjonalnych ale zwykłych amatorów, co pracują inaczej na chleb.
A dopieprzanie się osobiste do ludzi jest nie w porządku.
A gdzie ta złośliwość? Nie widziałeś tej sukuenki?
Poza tym figura typowo męska. Wąska w biodrach, szeroka w barach... ale jak lubisz taki typ "urody"
MartynaM Wiem, że nie tak wygląda kotek.
MartynaM
Nie stać cię na taką sukienkę, stara palaczko z żółtymi zębami, jedynie co możesz, to popluć sobie w Necie. Szczęśliwi ludzie nie palą, tylko sfrustrowani jak ty, samotna, śmierdząca papierochami, krypo!
MartynaM
Ty wszystkie kobiety oplujesz, a samaś sucha bez doopy i biustu, Ernest tak powiedział, bo widział, sucha szkapa!
Złudzenia są piękne Marku, żyj nimi jak najdłużej...?
MartynaM
Wypad, szkapo sucha! IĆ se zapalić, nałogu!
Ernest yo widział... butelkę przed sobą...?
MartynaM i Szpilka, kogo obchodzi która z was jest słucha, a która okrągłe?
Bądźcie sobie jakie chcecie, karzda znajdzie amatora, zresztą, po ile wy lat macie?
Ciemna Strona Mocy Szpilka ma 24 a Martyna 25 :)
Abbie Faria
Teraz mam wrażenie, że dekadę mniej...
Poncki a dajta spokój
Ciemna Strona Mocy jak oceniasz samo opowiadanie?
Baby, shit, czy wy się uspokoicie wreszcie? Magiel od rana i jak nie jedno próbuje rozjechać Martynę,
to zaraz jest drugie. Jak psy wściekłe kurwa mać.
Baba chora łazi, jak jej doopy nie skopię, no nie mam wyjścia ?
Tu możesz sobie skopac... ogród!
Taka baba ze wsi tylko do tego się nadaje...?
Tylko sukieneczke załóż, tak "pięknie " na tobie leży...?
MartynaM
Tylko sobie popatrz na tę sukienkę, stara szkapo, nie na twoją kieszeń:
https://de.maxmara.com/p-1326152606003-riviera-kamel
MartynaM
Ty też w tych spodniach, jakby się kto ze*rał, czyli z obniżonym krokiem, pet w żółtych zębach też ci pasuje ???
Ojojoj... a toś mi pojechala....?
Szpilka Niezłe, chociaż wolę cię w krótszych.
Szpilka nie podoba mi się to, MM od dawna grzecznie na tyłku siedzi, stara się być miła,
można by jej było darować.
Kiedyś jak się MM do kogoś dopierdalała, to robiła to w pojedynkę, względnie z ciotą Bogusiem,
a napadnięty miał wielu obrońców. Teraz napadnięta jest sama jedna. Jakby dzikie zwierzęta
krew poczuły.
Szpilka to jest świetne https://de.maxmara.com/p-5226022306033-fischio-dunkelbraun?source=igodigital
Marek Adam Grabowski na tych króciutkich nóżkach?
MartynaM nie przeszkadzaj.
Ciemna Strona Mocy
Hahahaha, no coś w tym jest z tymi zwierzętami, to zwierzę z żółtymi zębami musi odreagować, bo wpiertul dostało, hahahahaha, dobrze jej tak ???
Marek Adam Grabowski naprawdę podoba Ci się ta kaczuszka? Nie ściemniasz?
MartynaM tak, a skoro już tutaj gadamy to przeczytaj opowiadanie. Może je potem skrytykować.
Szpilka chyba źle zrozumiałaś moją wypowiedź...
Serio, nie szkoda wam życia na nienawiść?
MartynaM
ŻÓŁTOZĘBA, spójrz do lustra, tylko się nie uśmiechaj, bo lustro pęknie ?
Szpilka To teraz kobiety patrzą sobie w zęby jak koniowi? :)
Marek Adam Grabowski nie mam w tej chwili czasu, ale piątkę postawię Ci w ciemno.?
Ciemna Strona Mocy
Jaka to nienawiść? Trollica guza szukała, to jej nabijam, w czym problem?
MartynaM dzięki!
Abbie Faria jak ktoś nie slyszal o wybielaniu, i ma żółte, to myśli, że wszystkie tak mają...?
Abbie Faria
Nom, to palaczka, zęby na pewno ma żółte, zatem powinna się własną urodą zająć, a nie innych, nie sądzisz? ?
MartynaM Ja niedawno wybielałem, a to jest bolesny zabieg.
Szpilka w tym, że się zachowujecie jakby was ktoś z klatek powypuszczał, a wcześniej nie
karmił przez miesiąc
MartynaM
Tępa dzido, palaczom po wybieleniu jeszcze szybciej żółkną! Palacz ma rzucić!
Marek Adam Grabowski załatwione. Jest Piąteczka.
MartynaM ?
Szpilka Zęby palacza to najmniejszy problem. W płucach mają dosłownie asfalt (sic!).
Ciemna Strona Mocy
Nie wy, bo to trollisko z zółtymi zębami na mnie napadło i dostaje zasłużony wpiertul, bo trollicy mało wyzywania od najgorszych, wścieku macicy dostała. O!
Szpilka palacz ma zrobić co będzie chciał
Abbie Faria
E tam najmniejszy, spójrz na Amerykańców jaki piękne uśmiechy mają. Co to za baba z żółtymi zębami i w trampkach, to babochłop!
Szpilka żreta się jednakowo, z tym, ze ona jest teraz sama przeciw wszystkim
Ciemna Strona Mocy
I dobrze jej tak, żółtozębna mnie pomówiła o wulgarną napaść, a niech ją przybysz jeszcze raz napadnie i zwyzywa!
Szpilka Ale Amerykanie to otyli ludzie.
Abbie Faria
Heehehhe, ale Martynka jest sucha i ma żółte zęby ?
Szpilka Za to Rosjanki i Polki i Szwedki mają największe biusty, podobno. To się bierze od prawa w świecie zwięrząt - im dalje na północ tym większe zwierzę danej rodziny.
Szpilka popierasz zachowanie przybysza? Słabo...
Abbie Faria murzynki chyba nie mają małych?
Ciemna Strona Mocy
No musi być jakiś bat na trollicę, skoro admin i społeczność nie reagują. Tobie się podoba zachowanie trollicy?
Abbie Faria nadtlenkiem karbamidu nie boli, boli nadtlenkiem wodoru. Wybielaj u kosmetyczki, a nie u dentysty, bo wodor wchodzi w szkliwo.
Abbie Faria
Ciekawe, nie zastanawiałam się nad tym ?
Szpilka takich inwektyw nigdy nie użyłbym wobec kobiety, niezależnie co by zrobiła.
To syfiate i upodlające, NIKT na coś takiego nie zasługuje.
Typ powinien w ryj zarobić
Ciemna Strona Mocy
A gdzie byłeś, gdy wyzywał? Ja się nie wtrącałam, bo nie lubię trollicy.
Szpilka nie miałem szansy napisać, zaglądnąłem prawie po fakcie, a od jakichś
dwóch godzin czekam, aż gnój się pojawi. Ale spokojnie, jeszcze dorwę tego skórczonego
fiutka.
Szpilka to czy ją lubię czy nie, nie ma znaczenia, trzebabyć człowiekiem
Ciemna Strona Mocy
Aha, trzymam kciuki ?
Mykam w real, dość się dziś napytlowałam, u mnie długi weekend, trzeba poszaleć w realu, sayonara ?
Szpilka Miłej nocy kotku, trzymaj się! ?
Ciemna Strona Mocy
Właśnie, troll nie jest człowiekiem, tylko cynicznym potworkiem, za potworka karku nadstawiać nie będę. Ciao ?
Szpilka miłego, niech cię fala alko nie zatopi.
Marek
Ciao, mój herbatniku najlepszy ?
Szpilka nie mnie to oceniać
Szpilka Hej! ???
Marek Adam Grabowski Grabosiu-grafomanie -nic ci nie pomogą umizgi. Na PP. od razu wzięto mnie na "Górną półkę"...a ty szmondaku?!
No skąd by mnie było stać...?
No nie stać, dlatego tak jadem strzykasz, ale to nie moja wina, że ci zawiść doopę ściska ?
No, przecież... tylko ciebie stać?
Szpilka, dokładnie...?
Nie macie rodziny? Wnuczkowie nie czekają na przeczytanie książeczki na dobranoc. Pierdoły na niby poważnym portalu poetyckim. Koniec świata.
Jak ocenisz moje opowiadanie?
Nie takie pierdoły, skoro zajrzałeś i przeczytałeś. Bitki są zajmujące, nieprawdaż? ?
Ten troll, anat, Sirpions, i inne loginy to jednak Starszy Woźny, ostatnio spacyfikowany na PP. I teraz przylazł tutaj. Te same obawy, ten sam sposób działania poprzez zmianę loginów. Jesteś chory.
Grain
A masz dowody? Bo inaczej to pomówienie.
Grain Ty jesteś hory. Jam jest Starszy Woźny i tutaj mam tylko to jedno kąto.
Szpila podaj go do sądu, za pomówienie. Ty grain straciłeś kątakt z rzeczywiśtością. Celowe byki, bo mi rzal ciebie.
Szpilka, jakie monitorig? Na PP, pod tekstem, gdzie nie było mojego wpisu, najeżdżał moją osobę jako Scirpions. Mam tam inny login pociengiel a on w amoku pisał tak
,,alt art-oszust, Marek Gajowniczek-ten to produkował polityczne teksty,"jeśli tylko", Grain..."
Grain
Nie wiem, kto tak sobie brzydko poczyna na portalach i dlaczego userów poniewiera. Nie jestem też w stanie udowodnić, kto się kryje za omawianym nickiem, dlatego wstrzymam się przed oskarżeniami ?
Grain nie wiedziałem, że jesteś Pociengiel.
Szpilka, nie poniewiera, nie wyszło bidakowi z blogiem, to się ,,uzewnętrznia".
Szpilka Kotku co się stało z twoim avatarem?
Marek
Mam nowy, lubię dzieciaczki, a ten na avku wyjątkowo słodki ?
Szpilka wypina dupę! ?
Marek
Hihhihihi, maluszki tak śpią, to naturalne, zresztą niech wypina na ten zafajdany świat ?
Szpilka Pomiń szczekanie tego palanta-grafoman dwojga imion Grabusia. Jechał go sęk...przygłupa.
Strażnik
Nie mów tak, to wykształcony człowiek i bardzo grzeczny, filozof, w wirtualu nie ceni się wykształcenia, bo jest Wikipedia /sic!/, a przecież przeczytanie książki kucharskiej nie czyni z miejsca kucharzem, nieprawdaż?
Nie czytałem akurat tego twojego niby opowiadania. Ale znam wiele tych twoich na portalach i mam niezbyt chwalebną ocenę
Masz do tego prawo. Przeczytaj to, może tym razem ci podpadnie? ?
Marek Adam Grabowski
Może, Przeczytam. Przepraszam.
Starszy Woźny Ok.
Accusare nemo se debet.
Kto rozpętał wczorajszą awanturę? Na pewno nie ja, bo mnie nie było! Szpilka-nie! Martyna- też nie! Marek Grabowski rozpętał awanturę !!!Zaczął wszystkich podejrzewać i oskarżać np. Noico 1 o tzw. hejterskie wpisy. Potem napisała Martyna: „Widzę, Marku.
Ale chyba bardziej szpilke bym podejrzewala o tę wulgarnosc w komentarzach.
Ją nienawiść prowadzi... i też stać ją na takie zachowanie, co nie raz pokazała.” Nie wytrzymała żmija, żeby nie zasyczeć. Na co Szpilka odpowiedziała, że hejterem nie jest Noico1 „To nie Noicyk, jakiś przypupas ją Martynę-przy.aut) wydymał...publicznie „ Uważaj Szpilka: co i do kogo mówisz, bo ze mną nie zdzierżysz, a sojuszników nie masz. Widziałaś wczoraj eunuchów z opowi w akcji. Jak szczury pochowali się w dziurkach i nawet nie pisnęli, gdy rugałem wyjątkowo wredną kanalię, nijaką Martynę M. Rozbawiła mnie, pisząc że zapyta swego adwokata. Dziewczę z blokowiska ma Roll-Royce’a. Porada kosztuje 500 zł. Prowadzenie sprawy (i to przegranej) kilka tysięcy. Wybrechtała to Szpilka. Potem Poncki zaatakował Noico1 nazywając go hipokrytą. A spór podsycał Marek Grabowski.” Zostałem obrażony, a ty nie chcesz zaprzeczyć, że to twoja robota.” Rzucał podejrzenia na wszystkich. Tak było!
A baby swoje:
Szpilka wczoraj o 16:22
Maryna ze młyna, czyli ze wsi, od Szpilki się odfikaj, trollico stara, przyczepiłaś się do mnie jak kupa (gówna-przyp.aut) do sandałka, a kysz! POLICJA - MARYNĘ WYZWALI!I DOBRZE ZROBILI - ODPOWIADA POLICJAN. Czy ja tę trollicę (Martynę M) zaczepiam? Wrzyna się jak majtki w dupę w rozmowę, nikt jej nie zapraszał, nie widzisz, że czuje się na portalu jak na prywatnym blogu? Dlatego w ryło dostała, bo wszędzie się z tym ryłem pcha. (Racja!)
Czy ja tę trollicę zaczepiam?
Martyna;” to jest taka tępa, ograniczona i chamska baba, że w głowie się nie mieści, z jakiej to obory wylazlo... ale wszystko ma swoje granice. Ja już tak tego nie zostawię...
<...oho...zacznie się jazda...:-)))) >
Szpilka: „Do mnie pisałaś, bo mam powiadomienia, stara, obrzydliwa, zakłamana trollico! Dobrze ci zrobił przybysz (to o mnie-przyp.aut, wolę: Strażnik Katarsis), że cię od najgorszych wyzwał, nazwał cię po imieniu!
Tu Poncki wysilił swoją mózgownicę: „...że Szpilkę (pan Sirpions) pochwalił nie jest wystarczającym dowodem, żeby sądzić, że to ona (Spilka) jest trollem.
Ty bałwanku, Szpilki nie chwaliłem, najwyżej jej utwór.
Dalej grafoman Grabowski dwojga imion snuje domysły: „MartynaM moja lista podejrzanych: 1 Puchacz 2 Celina 3 Opalony Ernest 4 Niezły psychol. Mogę się mylić.
Szpilka realnie posumowała: „Szpilka wczoraj o 18:25
Uważaj na słowa, trollico, bo znów natura lampucery wyjdzie i będziesz się samej siebie zapierać. Możesz przybyszowi skoczyć i się pohuśtać razem z mecenasem, bucha-chacha:-)
Nie zaprzeczam: verba veritatis -słowa prawdy. Elokwentnie, z erudycją i pewną swadą odpowiem: Szpilka ty moim przyrodzeniem, tak się nie rozporządzaj. Co to huśtawka, by każda zdzira się bujała? Par excellence –Nobllese oblige!
Poncki wczoraj o 18:26
MartynaM... i to, że jest inteligentny i się bawi to źle? Masz rację Poncki -inteligencji mi nie brakuje. Co w tym złego, że się bawię? :-) ...potrafisz docenić mistrza. Czasami zaskakujesz!
Pogromca leniwych trolli dokonał odkrycia: „Stosuje słowo palant, przychlast, oraz znane słowa uznawane za obraźliwe.” W waszym wypadku są to najbardziej łagodne określenia...wy przymuły.
PS. Czasami komuś podpowiadam, zamiast głupi użyj słowa: „przychlast, palant” to pomyślą, że to ja. Zmyłka działa.
Grain wczoraj o 21:05 „Ten anat, Sirpions, i inne loginy to jednak Starszy Woźny”. Co oni przyczepili się do niewinnego Starszego Woźnego? Typowe, szukają „kozła ofiarnego”! SW: „Ty grain straciłeś kątakt z rzeczywistością”
Nuria: „Jakieś wariatkowo się tutaj porobiło.” No czuby i chamy. „Chamstwu należy przeciwstawić się siłom i godnościom osobistą”
Potem grafoman pożalił się, że negatywnie oceniłem jego wypociny: „Marek Adam Grabowski wczoraj o 18:52 do: pogromca_leniwych_trolli dzięki! Ten (pan) Siripons zaatakował mnie na pisarskim. Tam również myślałem, że to Celina. Dałem się nabrać w butelkę.” ! W końcu zacząłeś myśleć, grafomanie!
A na to:
Szpilka wczoraj o 19:10 Do: Martyna M ....Tak? A to poniżej to twoja kultura? To gratuluję kultury, tylko naśladować
laura123 14 min. temu
"Szpilka ty jestes dno. Mogę stąd wylecieć, ale tak pojebanej baby, to nie widziałam jeszcze."
laura123 18 min. temu
"Szpilka spierdalaj debilko!"
Ja pierdolę: Pełna kultura. „Widzicie słomkę w oku...a u siebie?
A tu:
Pogromca, Poncki i Grabowski jak chłystki dalej bawią się w detektywów. Pogromca leniwych trolli błysnął nawet swoim matołectwem: „pirnaw , Anat, Sirpions. itd prawdopobnie uważa religję katolicką jako żydowską okupację, ale tego nie wiem do końca. ( To po co piszesz – idioto!? ) Być może jest rodzimowiercą ( może chińskim mandarynem!? ty czabanie) i wyznaje kult słowiańskiej. (To dopiero debil z Pogromcy Rozumu-nie wie, a pisze! Nie myśl bo ci się mózg usmaży)
Szpila się rozjuszyła: ” I dobrze ci trollico (Martyno), niech cię wyzywa od najgorszych, zasłużyłaś setnie!
Tu ciąg dalszy komedii.
Wtrąciła się Swang Song, która zaatakowała Noico 1 : „Przecież jesteś ruskim trollem.”
Grabowski jak zwykle nie odpalił o co chodzi: „Marek Adam Grabowski wczoraj o 15:49 Do:
pogromca_leniwych_trolli - zupełnie zwariował. Jeśli to nie on to powinien tak po prostu napisać, wówczas bym przeprosił.” Lepiej siedź matołku i nie odzywaj się.
Ale.
pogromca_leniwych_trolli wczoraj o 15:59
Marek Adam Grabowski... „Atan vel Sirpions ma niezły ubaw.”. Rzeczywiście w chamskich połajankach widzę, że nie jestem potrzebny. Gryźcie się dalej. Jebiecie się sami i to równo!
Tu Grabowski przyłasił się do Szpilki:
Szpilka zawsze coś! A i dziękuję za obronę z twojej strony. To było niezwykłe! Jeszcze bardziej cię lubię! Wiem, że nie pozwolisz nikomu mnie skrzywdzić!” Auć, auć. zaskomlał cicho Grabuś.
Szpilka wczoraj o 19:01
Marek . No ba! Jesteś moim ulubionym herbatnikiem, ma się rozumieć, że przywalę każdemu, jeśli się ośmieli Ci dokuczy. (Za wyjątkiem mnie! Znaj swoje miejsce!)
Ale Martyna nie odpuszcza Szpilce: „...a ty, chamico (to tak cię podsumowała), chwaliłaś to zachowanie... ale szkoda śliny, żeby plunąć ci w ryj!”
Co teraz odpowie Szpilka?
„Spieprzaj, trollico, cały czas mnie obrażasz, dobrze ci zrobił, świnio w ludzkiej skórze! To się odpieprz w końcu ode mnie, ty ryju bez honoru, plułam ci setki razy w ryło, a i tak przychodzisz, gorsza jesteś od dziwki sprzedajnej! To taki świniak portalowy, pluj temu w ryło, a świniak i tak się pcha z ryjem, słów brak na to coś, jedynie przybysz (Wielce Szanowny Pan Sirpions-przyp.aut) potrafi celnie nazwać, niech przyjdzie i znów wyzwie to ryło od ka*”
Dołożył Poncki:” MartynaM to co piszesz jest obleśnie poza granicą dobrego smaku”
A co na to „sprzedajna dziwka, świnia w ludzkiej skórze” niejaka Martyna, herbu Świński ryj” Cyt: „Szpilka a ty klasykiem, jak stukilowym piórem... miesiąc ci zajmuje napisanie wiersza, cymbalico! Stara pudernica, w sukienkach z lumpeksu. (Noszona prze Dinę-przyp. aut.)
Jozef Kemlik słusznie zauważył: Nie przez Sirpions, Anat... Marku. Jego tu nie ma, ale chyba nikt nie zauważył! Nie zauważyli, a chreń z Sirpionsem. Walka dalej trwa zażarta. Potrzebny nam jeszcze ten przybłęda.
Szpilka: „Na pewno, wielu ludzi z błotem mieszała jako betti, teraz też ten atak to zemsta, ludzie jej tu nienawidzą, a do tej bździągwy nie dociera, że ludziom dokucza, durna jakaś czy niedorozwinięta”
Nie Szpilka, Martyna ma jakąś sadystyczną radość, dokuczania, znęcania się nad człowiekiem.
Dostrzegłaś: „Szpilka wczoraj o 20:11MartynaM .
ŻYĆ BEZ MNIE NIE MOŻESZ? TO JAKAŚ OBSESJA, IDŹ DO PSYCHIATRY!” Obsesja dokuczania i poniżania.
Zauważyliście, że to nieważne, że ją wyzywają od najgorszych, ważne dla niej, żeby komuś dopiec, zgnoić, zaszczuć. To psychopatka. Do niej nic nie dociera. To nie jej wina. Ma zaburzenia osobowości o charakterze patologicznym. A eunuchy na opowi? Gdy ja Sirpions mruknąłem, wszystkie palanty „małe chujki” pochowali się do mysich dziurek i żaden nie ujął się za Martyną. Pewnie nie cierpią trollicy? Albo są tak tchórzliwi!? Ja Sirpions bym nie odpuścił! Znacie mnie moralne konusy!
Gdybym w ramach eksperymentu wyzywał ciebie Szpilko, nikt by się wówczas za tobą nie ujął. To dupki, palanty!!! Fakty to potwierdzają. „Eksperymentu” nie dokonam, bo by Martyna się ucieszyła! Wała! A poza tym, bez powodu, nie wyzywam!!! Sic!
Wracajmy do małpiarni.
Szpilka do Ciemnej Strony Mocy: -A gdzie byłeś, gdy wyzywał? Ja się nie wtrącałam, bo nie lubię trollicy.”
No gnojku, teraz jesteś chojrak!? W sumie: żałosne towarzystwo pętaków, srajduchów-grafomanów! Śledzą mnie kundelki i co z tego? Domyślają się, szarpią nogawki - ale to wszystko, na co ich stać.
Szpilka: Jakoś Cię nie było widać z umoralniającą gadką, gdy przybysz (to o mnie: Sirpions, Anat) wulgarnie kole-gównę wyzywał. W nosie mam takich bohaterów i ich puste gadki. (Słusznie prawisz o bębnach, wypierdkach pachciarskiej kobyły)
Kemlik nieśmiało odszczeknął: „Dałaś popis, to sobie wyrobiłem zdanie o tobie (Szpilko).
Memorandum.
Sucre-pozdrawiam Ciebie, a wy z szacunkiem do niego (wy zasrańcze, gnoje, ścierwa!), bo pan Sirpions może się pogniewać, zmarszczy brew...a wówczas „posrata się” ze strachu. Poniali? PS. Czują łyczki, szaraczki respekt. :-) ...taka ich mać.
Teraz od siebie. Przyszedłem tu jako Sirpions, napisałem coś tam, nieważne i od razu Martyna M z Lucasenką do mnie z mordą, przysrywaniem. Dalej „huzia na Józia” tyrać, gnębić, poniewierać. Was widocznie to bawiło, nikt się nie ujął, nie przerwał sadystycznych docinek. Tchórze! Śmiecie w mordę jebani! Pochowaliście się kurwy w mysie dziury i cichutko siedzieliście. Tak było! A te dwie szmaty z sadystyczną mową nienawiści, gnębili mnie. Taka prawda. Co chuje, zaprzeczacie? Trzeba było przerwać tę mowę nienawiści. Ale dupki przestraszyli się jakieś rozkraczonej pindy!
Na wszystko macie ścierwa tylko jedną odpowiedź: To troll! A kto mnie takim uczynił na waszym portalu? I nie trollem-tylko tym, który mówi wam, o was prawdę. Wy kurwy, bez honoru! Wy cwele, można was jebać, jak się chce! Admin/moderator – w porządku gość, nie włazi w wasze szambo, może myśli: „Urwijcie sobie łby kanalie-grafomani. Jebał was pies przygłupy.” A ja Anat napisałem wam prawdę...o was samych. Możecie gnojki snuć: kim jestem? I co wam z tego? Mogę wam podać swój adres i numer telefonu! I co, napiszesz do mnie? Jakieś żale, pierdolamento!? „A ja na to kładę...” Jedyną żałosną obroną, jest pisanie, że jestem trollem. Nie mam i nie miałem innych kont, więc nie trollowałem. Cenię siebie i podpisuję się (na ile admin. mi pozwala! zgodnie z regulaminem). Kiście się dalej i żryjcie między sobą. Mnie zostawcie w spokoju! Nie proszę, a ostrzegam: -Nie zdzierżysz ze mną! Zamiast portalu literackiego, wszedłem w wasz pojebany światek, z przygłupami, grafomanami, wrednymi szmatami. Usłyszałem od was tylko kpinę i mowę nienawiści. Odpłaciłem wam z nawiązką. Wy zaś zetrzecie gówno z waszych zapyziałych mord i dalej będziecie jazgotać. Banda przychlastów, grafomanów z najniższej półki. Dotarło?! Dotrze! Myślicie, że dalej będę bawił się w jakieś „podchody” zmieniania nicku?! Kim wy szmaty jesteście, żeby pan Sirpions się wysilał? Jedno jest pewne. Zgody u was nie było i nie będzie!
Admin, zanim usuniesz ten mój wpis, poczekaj, niech wszyscy przeczytają, może dotrze do tych zakutych łbów (nota bene - beznadziejnych grafomanów/nie wszyscy/), że są odrażający, chamscy, źli. Z czasem to wszystko sfermentuje, oczyści się, wyklaruje. Odejdą śmiecie, opadną fusy i...zostanie: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Niczego innego się nie spodziewaj, a nie rozczarujesz się.
Kilku nudzących się patałachów bawią się w rozszyfrowywanie, jakiś grafoman ze zrytym beretem pisze po niemiecku, włosku, produkują chłoptasie swoje bazgroły i wszyscy oczekują zachwytu, aplauzu. Nie bądźcie śmieszni i żałośni. To szajs! A co do mnie?! Wy poszukiwacze z dupy wzięci. Wejdzie na strony Chicago Polonii. Tam mnie znajdziecie!
Pogromca grafomanów! Strażnik Prawdy. Yaroon! (ultor, Niklot, Anat)
Lubię amerykańskość. Ale akurat Laleczka Chucky nie należy do moich ulubionych. Zwyczajnie nie rozumiem tych filmów. Pewnie mi czegoś z amerykańskiej popkultury brakuje.
Pójdę posłuchać Dolly Parton. Te jej wielkie...
Każdy ma swój gust. Dzięki za wizytę! Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania