Poprzednie częściLBnR - 0 - Bezpary

LBnR - 5 - Pod moim niebem

Krople zbierają się na parapecie.

Jedna za drugą.

 

Nie wycieram.

 

Ślad idzie po drewnie.

Zatrzymuje się przy pęknięciu farby.

 

Mówisz coś z drugiego pokoju.

Nie słyszę końcówki.

Coś bierze ją po drodze.

 

Na krawędzi stoi kubek.

Pełny do brzegu.

 

Jedna kropla wpada do środka.

I ma to już w sobie.

Następne częściLBnR - 6 - Tu trzeba krzyczeć

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 15

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (25)

  • Starszy Woźny 3 miesiące temu

    Pozwól, że pierwszy raz wepnę się. (ładnie)
    To jest Bitwa na Rymy.
    Ja ich nie widzę. Czy jest jakaś komisja werefika- no
    Nasza Kochana Grafka zna się jak nikt na rymach.
    z ręką na sercu, nic przeciwko niej.
    To może ty pokażesz mnie te rymy.
    NO!

  • il cuore 3 miesiące temu

    Fajnie że zauważyłeś czym jest ten format, ponieważ ramy stają się tak szerokie, że można napierdalać wszystkimi nabojami 🎯

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Pozwalam.

  • Starszy Woźny 3 miesiące temu

    A jakby jeszcze wygrał bitwę na rymy?
    NO!

  • Starszy Woźny 3 miesiące temu

    A to całkiem możliwe
    Wystarczy mieć swoją drużynę

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Starszy Woźny, drużyny nie mam. Mam kroplę. Na razie wystarcza.

  • Dusza_boli 3 miesiące temu

    Hm... Audytorium zrzędliwych tetryków?

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Kropla, która przelewa... Wszystko.

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Jedna kropla, a syf wielki.

  • Dusza_boli 3 miesiące temu

    Twój styl okreslilabym jako subtelnie mocny, pozostawia czytelnika z wrażeniem, które trudno opuścić. Budzi refleksję.

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Dzięki, fajnie, że coś ci po tym zostaje.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 miesiące temu

    A tutaj, ja pisałam poza bitwą jeden. Też przyjdę przed głosowaniem.

  • NinjaC 3 miesiące temu

    😙

  • Aisak 3 miesiące temu

    Pod dziurawym niebem stoi kubek, który feel_truje emocje. Bez niego świat by się rozpadł, rozlał, rozpustkowił pustą kartką.

    Teraz patrzę na niego inaczej😏

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Aisak, i elegancko. Pozro.

  • Dzień dobry, rozpoczynamy głosowanie! https://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/#reply Zapraszam do oddania głosów. Przypominam również, że uczestnicy głosują obowiązkowo - w przeciwnym razie ich teksty otrzymają punkty minusowe (dokładnie -3)

  • Domi123 3 miesiące temu

    tak sobie myślę, że w tym kubku zbierają się emocje. I że jakby się wylały, to mogłoby być niebezpiecznie. Więc może dobrze, że się na razie nie wylewają? Czy też odwrotnie - wcale nie tak dobrze? Tak czy inaczej, dajesz do myślenia.

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Dzięki, szczególnie za ostatnie zdanie. Pozdro.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 miesiące temu

    Scena taka; woda nie wiadomo skąd, domyślam się, że może to para skroplona z oparów słów spływa po szybie na parapet, bo coś końcówkę bierze. 😉
    Tylko jakim cudem wpada do kubka? Ty jesteś tym kubkiem. Innego wytłumaczenia nie mam. 😅
    Sorry, za brak zrozumienia działania praw fuzyki.

  • NinjaC 3 miesiące temu

    A bo ja też napisałem na pokrzepienie 😅

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 miesiące temu

    Ninja 😁

  • NinjaC 3 miesiące temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ ekipa ratunkowa.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 miesiące temu

    NinjaC Coś w ten deseń. 😆

  • Roma 2 miesiące temu

    Jakby wszystko zaczęło się od słowa (jakkolwiek biblijne to nie brzmi). Tego cichszego, może w tamtych ustach nieważnego, a jednak mogącego przelać nasze "dużo" i "wcześniej".
    Kombinuję (bo już dla mnie za późno na czytelność) z komentarzem, ale wiem co chcę napisać i to, że tekst mi się podoba.

  • NinjaC 2 miesiące temu

    Dzięki, tekst wisiał długo, do głosowania go ścinałem i chyba z dużo. Tak jak Grawi mam wątpliwości, nieraz warto zostawić tak jak jest. Fajnie, że coś jeszcze z niego wydobyłaś. Miłej nocy.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania