Poprzednie części: Literkowa i Poncki wizjoner świata w którym po wymordowaniu się ludzi koty będą władcami - zapraszają do zabawy ze słowem
Literkowa Bitwa na Drabble -7 - Zapraszamy do udziału w konkursie!
Kolegium zachęca do udziału w Bitwie, korzystając ze słów zwycięzcy poprzedniej edycji:
"Rozpoczynamy nową edycję Bitwy na stosłówek!
Tematy CHO:
1) Kamieniem zorzy polarnej.
2) Kropla cytryny.
Tematy ais:
3) Aukcja rzeczy nienazwanych.
4) Bilet do wczoraj.
Czas na publikację tekstów:
04.05.2026 - 21.05.2026
(do 23:59).
Obowiązkowe głosowanie dla Autorów:
22.05.2026 - 24.05.2026
(do 23:59).
✨️Niech Was wena prowadzi✨️"
LINK do wątku na forum: https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-zaczynamy-w1959/#reply
Następne części: Literkowa Bitwa na Drabble -7 - Rozpoczynamy głosowanie!
Komentarze (50)
Jednak kamieniem; szkoda że nie może się odwdzięczyć 🥴
https://sklep.magiakamieni.pl/blog/mineraly/wlasciwosci-labradorytu.html
Jak czegoś nie wiesz to poszukaj, albo zapytaj.
Zmień sobie na kamień, jak Ci pasuje.
O, milutko, że pojawiły się zaproszenia. Dobra robota.
Czasem mam wrażenie; że na tym portalu jest tylko kilka osób, które mają po kilkadziesiąt kąt i one się napierdalają wzajemnie albo przytulają 🐝
il cuore Masz zwidy 😆
A czy moje pisać na temat użytkowników który mnie zablokował?
Anse, wanze, mezalianse są NIEISTOTNE.
Byłoby uczciwie, gdyby to teksty odgrywały pierwszoplanowe role. Nie jesteśmy na tinderze. Nie musimy się sobie podobać.
A blokady? Cóż... cud techniki.
Bez awantur, złości, wytykania tego czy owego...
I udawania, że deszcz pada.
Aisak supcio 🙂 a czym zasłużyłem sobie na blokadę ☹️?
JagVetInte,
Miłego dnia.
JagVetInte, tym, że niektórzy niedorośli do krytyki... xD
Ależ ty jesteś bystra!
Jestem pod wrażeniem...
No cóż, jakbyś i ty była bystra, to byś nie bała się krytyki, tylko czerpała z niej pełnymi garściami... ale jest jak jest xD
Bardzo boję się krytyki...
Bowiem zależy mi, żeby czytelnicy mnie chwalili, głaskali i pieścili, żeby moje utworki oprawiali w złote ramki. Marzę o tym... Chlip. Chlip.
Aisak, to od dawna wiadomo, a jak ktoś jeszcze nie wiedział, to teraz się przekonał... tymi blokadami niechwalących... musisz głośniej krzyczeć o swoim ''talencie'', może chociaż podobnych sobie przekonasz... xD
Eee, bo zmienię zdanie i odwołam, żeś bystra!
Czytaj między wierszami, kalarepo, a dowiesz się o co kaman!
Aisak, blokuj z każdego konta, najlepiej wszystkich, później z TYCH SAMYCH KONT kont pochwalisz swoje ''dzieła''
Fajnie będzie, śmieszniutko jak lubisz... xD
Grafomanka
Ok, wytłumaczę ci, więc czytaj powoli, żebym nie musiała powtarzać:
Z konta Aisak i z konta kigja zablokowałam całe opowi, bo z tych kont admin nie publikuje moich utworów, a jakieś muły lubiły pisać pod wykasowanymi utworami.
Z konta ais i z konta Królowa zablokowałam garstkę, w tym ciebie💁🏼♀️
Nie chwalę swoich tekstów publicznie, bo to intymna chwila 🤭
Aisak, masz z dziesięć kont, a te do których się przyznajesz, to garstka... niemniej blokuj, blokuj, jeszcze ktoś ci napiszę prawdę i będziesz przeżywać... xD
Grafomanka
Tylko dziesięć?!🤯
Jestem rozrzutna i mam tysiąć pięćset sto dziewięćset! Jak szaleć, to szaleć😆
Aisak
Aj, cichaj, bo pewien B. usłyszy i będzie chciał pobić Twój wyczyn ¬‿¬
Szpilka
A wiesz, że to on pierwszy zaczął tworzyć klony? Święty, qrde.
Aisak ,
Ten tworzy klony, co nie ma swego stylu. Ja nigdy nie potrafię szykownie się ubrać
Zawsze źle dobieram koszule do marynarek, o krawatach nie wspomnę.
Coś w tym jest. Wielu ma swoje drugie JA.
NO!
Aisak
To też jakiś rodzaj rozrywki: klonowanie - dowalanie, klonowanie - dowalanie, daj mi więcej siły, Panie ¬‿¬
Starszy Woźny
B. ma swój kobiecy styl xd
Szpilka
Myślę, że te świętoszki niedługo wszystkich odblokują, bo będzie im brakowało adrenaliny😆
Grafomanka no rzeczywiście, w sumie na wszystkich jestem zablokowany. Tylko nie przypominam sobie co bym miał powiedzieć... Może że głaszcze Woźnego po główce jak użytkowników wyzywa od kurew i cweli 😶
Nie wiem. Nie mój cyrk, nie moje małpy.
Aisak
Może tak być, nawet zajadły realista zmięknie ¬‿¬
Szpilka
Tak, bo on lubi mędrkować, a nie ma z kim🤭
Aisak
Hahahahha, niech SE klona walnie i dyskutuje, na pewno we wszystkim będą się zgadzać ¬‿¬
Szpilka
Niech każdy robi, co chce🫠
Aisak
No ba, w myśl - róbta, co chceta ¬‿¬
JagVetInte, boją się tchórze, wiedzą, że goowno piszą, ale panika, że ktoś nazwie tę pisaninę goownem... xD
Grafomanka Ja tak nie nazwałem jej twórczości nigdy. We mnie nawet trafia. Tymbardziej nie rozumiem sytuacji.
Ale jak to się mówi "... ... ... , Bóg ze mną".
Szpilka
W myśl: poczuj się wolnym człowiekiem 😏
Aisak
Hahahah, dowcip roku! Moher czuwa! ¬‿¬
Aisak
Się wymiksowuję, udanego wieczoru i do następnego kliknięcia ¬‿¬
Szpilka
Do🙃
JagVetInte, ja jej nawet nie czytam, ale bawią mnie takie pełne paniki reakcje... z jednej strony stara się pokazać twardą babę, taką z jajami, z drugiej jak osika drżąca przed niepochlebnym komentarzem... xD
Grafomanka hm... Hm... Hm... 🤔
Fajnie będzie, userzy się poblokują wzajem i każdy będzie sam ze sobą gwarzył, ciekawe doświadczenie ¬‿¬
A niemal nieograniczona wolność była, niestety, wielu do wolności nie dorosło.
Możliwość penetracji własnego wnętrza i spojrzenia na psychikę. ;)
Szpilka,
Nie wszyscy lubią długoletnie mocne wrażenia z psychotycznym sąsiadem, który na siłę próbuje uszczęśliwić jedną osobę, bo sobie ubzdurał, że ma misję...
Sufjen
Hihihihhi, ja tam wolę nie zaglądać ¬‿¬
Aisak
Ma się rozumieć, trochę już tu jestem i dużo widziałam, upssssssss, raczej czytałam ¬‿¬
Doświadczenie podpowiada ci, że ten portal nie jest zwykłym portalem.
Sufjen
Niezwykłym też nie ¬‿¬
Szpilka Otóż to. Czym zatem jest? :D
Sufjen
Raz napisałam i skończyło się burdą, dobry humor mam i niech tak zostanie ¬‿¬
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania