O nowym "święcie" 25 lutego
Rano wzrok w kalendarz, aż się w głowę drapię…
Czy ja dobrze czytam? Mam dziś trzymać w łapie?
No, wprost nie do wiary, co ludzie wymyślą!
Dawniej to w ukryciu… teraz jawna przyszłość?
Fakt, są „pracowici” oraz „pracowite”,
ale potajemnie, gdy w domu ukryte
swe ręczne robótki czasem uprawiają…
lecz że w kalendarzu święto ogłaszają?!
Wiadomo, potrzeba czasem człeka zmoże,
gdy mu brak partnera, w samopas pomoże,
napięcie obniży, frustrację rozpędzi…
ale czytać o tym jakoś nie mam chęci.
Ciągle nowe święta, rozumiem potrzebę,
ale tak publicznie? Wywalać na glebę?
Myśl mnie dzisiaj naszła, pod kopułką korci –
Czyżbym tracił kontakt z ludźmi, co są młodsi?
Komentarze (15)
A jakie to święto bo nie słyszałem?
Zapaytaj woojka Gugle o "święta w dniu 25 lutego". Mnie się pisać dosłownie nie godzi ;)))
Zdzisław B. ok. dzięki
Oj ty Zdzichu.
To nie ja wymyśliłem/uchwaliłem to święto. Do dziś o nim nie wiedziałem. Ja tylko o nim przeczytałem, że "...dzisiaj obchodzimy...". No :)
Zdzisław B.
Świeto Paproci.
Bettina Tak się porobiło, że w każdym dniu roku jest po kilka świąt. Trzeba tylko umieć dopasować właściwe.
Główne święta i dni nietypowe 25 lutego:
Światowy Dzień Powolności (Slow Day)
Dzień Masturbacji / Dzień Onanizmu
Nie będę wskazywał palcem, akle jedno z wymienionych jest tym właściwym...
Ona.N.i.Z.M😁
Aisak Rozszyfruję skrót: "Ona nie igra z mężczyznami".
Dobrze odczytałem? ;)))
Znakomicie! :)
Wygląda na to, że będziemy mieli kolejne święto narodowe w dniu gdy agenturalna szkopska świnia wyciągnie kopyta.
Dobranocko&bogumile&...&...&... podstawowa zasada obowiązująca wszystkich - w komentarzach odnosimy się do postu. Wszystko inne jest trollingiem.
Oj zdzichu
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania