Poprzednie częściO nowym życiu w Białołęce

O nowym "święcie" 25 lutego

Rano wzrok w kalendarz, aż się w głowę drapię…

Czy ja dobrze czytam? Mam dziś trzymać w łapie?

No, wprost nie do wiary, co ludzie wymyślą!

Dawniej to w ukryciu… teraz jawna przyszłość?

 

Fakt, są „pracowici” oraz „pracowite”,

ale potajemnie, gdy w domu ukryte

swe ręczne robótki czasem uprawiają…

lecz że w kalendarzu święto ogłaszają?!

 

Wiadomo, potrzeba czasem człeka zmoże,

gdy mu brak partnera, w samopas pomoże,

napięcie obniży, frustrację rozpędzi…

ale czytać o tym jakoś nie mam chęci.

 

Ciągle nowe święta, rozumiem potrzebę,

ale tak publicznie? Wywalać na glebę?

Myśl mnie dzisiaj naszła, pod kopułką korci –

Czyżbym tracił kontakt z ludźmi, co są młodsi?

Średnia ocena: 2.8  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • Sokrates 4 miesiące temu

    A jakie to święto bo nie słyszałem?

  • Zdzisław B. 4 miesiące temu

    Zapaytaj woojka Gugle o "święta w dniu 25 lutego". Mnie się pisać dosłownie nie godzi ;)))

  • Sokrates 4 miesiące temu

    Zdzisław B. ok. dzięki

  • Bettina 4 miesiące temu

    Oj ty Zdzichu.

  • Zdzisław B. 4 miesiące temu

    To nie ja wymyśliłem/uchwaliłem to święto. Do dziś o nim nie wiedziałem. Ja tylko o nim przeczytałem, że "...dzisiaj obchodzimy...". No :)

  • Bettina 4 miesiące temu

    Zdzisław B.
    Świeto Paproci.

  • Zdzisław B. 4 miesiące temu

    Bettina Tak się porobiło, że w każdym dniu roku jest po kilka świąt. Trzeba tylko umieć dopasować właściwe.

  • Aisak 4 miesiące temu

    Główne święta i dni nietypowe 25 lutego:
    Światowy Dzień Powolności (Slow Day)
    Dzień Masturbacji / Dzień Onanizmu

  • Zdzisław B. 4 miesiące temu

    Nie będę wskazywał palcem, akle jedno z wymienionych jest tym właściwym...

  • Aisak 4 miesiące temu

    Ona.N.i.Z.M😁

  • Zdzisław B. 4 miesiące temu

    Aisak Rozszyfruję skrót: "Ona nie igra z mężczyznami".
    Dobrze odczytałem? ;)))

  • Aisak 4 miesiące temu

    Znakomicie! :)

  • Dobranocka 4 miesiące temu

    Wygląda na to, że będziemy mieli kolejne święto narodowe w dniu gdy agenturalna szkopska świnia wyciągnie kopyta.

  • Zdzisław B. 4 miesiące temu

    Dobranocko&bogumile&...&...&... podstawowa zasada obowiązująca wszystkich - w komentarzach odnosimy się do postu. Wszystko inne jest trollingiem.

  • Bettina 4 miesiące temu

    Oj zdzichu

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania