O nowym życiu w Białołęce
Białołęka czeka
na dwóch nowych gości.
Inni osadzeni
mogą im zazdrościć .
.
Dzięki tym dwóm teraz
policja podwozi.
Skorzystają z prawa,
chociaż styczeń mrozi.
.
Otrzymają lokum
i własną ochronę.
Mieli ją też wcześniej,
więc to dozwolone.
.
Nowy etap życia
zmieni im niewiele.
Sprawdzali więzienia,
wreszcie sprawdzą cele.
Komentarze (13)
Ciekawe czy dostaną prysznic z mydłem w płynie na ścianie.
Lepiej mydło w kostce. Pod prysznicem czasem mydło się wyślizgnie z dłoni i wtedy muszą się schylić...
siedzą w pierdlu dwa szachraje,
to nie plotki - słowo daję,
lecz to pierdel luksusowy,
włos nie spadnie im tam z głowy,
tylko brzuchy w mig urosną,
na wolności zgubią wiosną ✺◟(•‿•)◞✺
By przez okno nie wypadli
nawet tam firanki mają...
aż z żelaza. Słowo daję -
tam o ich bezpieczność dbają ;)
Ukrywają się w ambasadzie nie Rosji, a w pałacu Prezydenckim.
będą mieszkać w pałacu?
Wojciech Grzegorz Domagała
Duda znieważył urząd Prezydenta RP, ukrywając przestępców. Za to wg kodeksu karnego grozi do 5 lat więzienia.
Ale już sprawiedliwość zatrzymała tych dwóch przestępców.
w Białołęce w konkursie 1 nagrodę otrzymałem https://bialoleka.um.warszawa.pl/-/rozstrzygniecie-konkursu-fotograficznego-modlinska-257
Brawo
Brawo :)
PS. Ta dwójka może oglądnie jakąś wystawę, ale zza żelaznych firanek.
Zdzisław B. Pracowity jestem dość. Kreatywny.
Wojciech Grzegorz Domagała
...i dobrze. Ja też jestem dość... pracowity, chociaż nie w dziedzinie fotografii. Mam jednak kilku znajomych - świetnych fotografików, również z nagrodami. Podobnie jak Ty.
PS. o godz. 20:
Dwóch przestępców już w więzieniu…
Tam z ich buty nie zostanie
nawet kamień na kamieniu.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania