Ostatnie komentarze
- pół roku temu wiersz - spokój nareszcieireneo mocne oskarżenia!
- pół roku temu wiersz - spokój nareszciePoncki dumę może uraził?
- pół roku temu Sepulka moja mała kurdla śmietankowa z odświstem!podwójna dawka?
- pół roku temu wiersz - spokój nareszciePoncki przyznać trzeba, że dość zabawny komentarz wstawił.
- pół roku temu VoyagerPulinaaa, dziwne że ktoś się tym przejmuje
- pół roku temu VoyagerPulinaaa ktoś złośliwie jedynkuje?
- pół roku temu VoyagerDalia Cyba niewarto było zakładać konto na tym portalu?
- pół roku temu VoyagerA kogo tak namiętnie czyta powie?
- pół roku temu Dekadencja -15. Relikwiail cuore, bardzo mądre słowa!