Poprzednie częściTW #11 - Rodzinka.pl - Creepypasta
Pokaż listęUkryj listę

Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

TW #12 - Rodzinka.pl - Ludwik idzie do pierdla

(Opowiadanie wchodzi w skład Bordo Literary Universe)

 

Postać: Dziecko trzymające balonik

 

Zdarzenie: Facet z maszynką

 

Gatunek: Thriller

 

Ludwik został aresztowany za zabicie kilku osób poprzez przejechanie ich kosiarką.

 

Następnego dnia.

 

- Spacerniak! Który oddział śmiga? Które cele?

 

- Pierwszy. Cela 3,6,7. A kto się pucuje?

 

-Tu Pows z Rembertowa.

 

- Siemano, Pows.

 

- Siemano, Min. Który tam to Ugwyb?

 

- Ja jestem Ugwyb, a co?

 

- Jesteś z Targówka? Znasz Idzib?

 

- Znam

 

- Dostaliśmy gryps od Idziba! Że się rozprułeś i chłopaków posprzedawałeś! Że jesteś frajer z wolności! CHUJ CI W DUPĘ, NYGUSIE!

 

Goście zaczęli napierdalać Ugwyba , gdy nagle przyszedł Ludwik i rozwalił Zborkowi łeb waląc w niego swoją grdyką. W nagrodę dostał od jednego z gości medal z kartofla od NRGeeka. Medal Ludwik przerobił na frytki i wsadził komuś do ucha, tak mocno, że przeszło na drugą stronę i facet umarł. Potem Ludwik spierdolił z więzienia a po drodze odwiedził lokal wyborczy i zagłosował. Co ciekawe w lokalu tym głosował również Korwin.

 

Pewnie jesteście ciekawi, na kogo głosował Ludwik? To się okaże w kolejnej części rodzinki.pl

Średnia ocena: 1.3  Głosów: 18

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (22)

  • Something 09.07.2019

    Ty wiesz, że splagiatowałeś scenę z "Symetrii"?

  • Tomek Bordo 09.07.2019

    Celowo zaimplementowałem jeden dialog z tego filmu do tekstu.

  • Tomek Bordo 09.07.2019

    4 jedynki w 4 minuty! To chyba mój rekord!

  • Tomek Bordo 09.07.2019

    A uzasadnienia żadnego.

  • Something 09.07.2019

    Tomek Bordo To jest beznadziejne. Potrzeba coś więcej?

  • Canulas 09.07.2019

    Plagiat Tomek. Wkleić Ci kawałek o więzieniu?

  • Tomek Bordo 09.07.2019

    To nie plagiat, tylko aluzja. Ale ok mogę pozamieniać imiona to będzie parafraza.

  • akwamen 09.07.2019

    Tomek Bordo hi, hi, hi

  • Florian Konrad 09.07.2019

    Nie karmcie trolla, plagiatora, śmieciarza. zero wchodzenia w dyskusję, please - nie ma z kim.

  • Tomek Bordo 09.07.2019

    Obraziłeś mnie

  • Canulas 09.07.2019

    Tomek Bordo, mnie się wydaje, że to była aluzja albo parafraza ;)

  • Florian Konrad 09.07.2019

    Stwierdziłem fakt.

  • Witamy nowy tekst! :)

  • Aisak 10.07.2019

    Taaaaa

  • Mane Tekel Fares 10.07.2019

    K..wa, jprdl.

  • Canulas 10.07.2019

    Obawiam się stwierdzenia na mess: "a nie mówiłem"

  • Mane Tekel Fares 10.07.2019

    Canulas O nie. Ja naprawdę potrafię wyciągać wnioski. :-)

  • Agnieszka Gu 10.07.2019

    Cóż, jedno jest pewne... masz swój styl ;)

  • jolka_ka 10.07.2019

    Błazenada, którą próbujesz ubrać w szaty normalności. Nie śmieszy mnie ani Twój styl, ani udawanie pajaca, ani rozgrywki polityczne. Jeden :)

  • Ritha 12.07.2019

    Tomek, jest gorzej niż źle. Nie rozwijasz się, stoisz w miejscu, wydurniasz się, poza pisaniem ok, ale jak piszesz to daj od siebie coś ponad głupotę. Serio chciałabym przeczytać jakieś Twoje opowiadanie nie oscylujące wokół pierdół.
    Pozdrawiam

  • No, ok przeczytane...
    Nie mam niestety nic więcej do powiedzenia a temat tego "utworu".
    Pozdrawiam

  • betti 21.07.2019

    Mnie tam się podoba. ''KTÓRY ODDZIAŁ ŚMIGA'', ''KTO SIĘ PUCUJE'' - to fajne i jeszcze te ksywy. Ktoś się pruje... dobre!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania