Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
TW #12 - Rodzinka.pl - Ludwik idzie do pierdla
(Opowiadanie wchodzi w skład Bordo Literary Universe)
Postać: Dziecko trzymające balonik
Zdarzenie: Facet z maszynką
Gatunek: Thriller
Ludwik został aresztowany za zabicie kilku osób poprzez przejechanie ich kosiarką.
Następnego dnia.
- Spacerniak! Który oddział śmiga? Które cele?
- Pierwszy. Cela 3,6,7. A kto się pucuje?
-Tu Pows z Rembertowa.
- Siemano, Pows.
- Siemano, Min. Który tam to Ugwyb?
- Ja jestem Ugwyb, a co?
- Jesteś z Targówka? Znasz Idzib?
- Znam
- Dostaliśmy gryps od Idziba! Że się rozprułeś i chłopaków posprzedawałeś! Że jesteś frajer z wolności! CHUJ CI W DUPĘ, NYGUSIE!
Goście zaczęli napierdalać Ugwyba , gdy nagle przyszedł Ludwik i rozwalił Zborkowi łeb waląc w niego swoją grdyką. W nagrodę dostał od jednego z gości medal z kartofla od NRGeeka. Medal Ludwik przerobił na frytki i wsadził komuś do ucha, tak mocno, że przeszło na drugą stronę i facet umarł. Potem Ludwik spierdolił z więzienia a po drodze odwiedził lokal wyborczy i zagłosował. Co ciekawe w lokalu tym głosował również Korwin.
Pewnie jesteście ciekawi, na kogo głosował Ludwik? To się okaże w kolejnej części rodzinki.pl
Komentarze (22)
Ty wiesz, że splagiatowałeś scenę z "Symetrii"?
Celowo zaimplementowałem jeden dialog z tego filmu do tekstu.
4 jedynki w 4 minuty! To chyba mój rekord!
A uzasadnienia żadnego.
Tomek Bordo To jest beznadziejne. Potrzeba coś więcej?
Plagiat Tomek. Wkleić Ci kawałek o więzieniu?
To nie plagiat, tylko aluzja. Ale ok mogę pozamieniać imiona to będzie parafraza.
Tomek Bordo hi, hi, hi
Nie karmcie trolla, plagiatora, śmieciarza. zero wchodzenia w dyskusję, please - nie ma z kim.
Obraziłeś mnie
Tomek Bordo, mnie się wydaje, że to była aluzja albo parafraza ;)
Stwierdziłem fakt.
Witamy nowy tekst! :)
Taaaaa
K..wa, jprdl.
Obawiam się stwierdzenia na mess: "a nie mówiłem"
Canulas O nie. Ja naprawdę potrafię wyciągać wnioski. :-)
Cóż, jedno jest pewne... masz swój styl ;)
Błazenada, którą próbujesz ubrać w szaty normalności. Nie śmieszy mnie ani Twój styl, ani udawanie pajaca, ani rozgrywki polityczne. Jeden :)
Tomek, jest gorzej niż źle. Nie rozwijasz się, stoisz w miejscu, wydurniasz się, poza pisaniem ok, ale jak piszesz to daj od siebie coś ponad głupotę. Serio chciałabym przeczytać jakieś Twoje opowiadanie nie oscylujące wokół pierdół.
Pozdrawiam
No, ok przeczytane...
Nie mam niestety nic więcej do powiedzenia a temat tego "utworu".
Pozdrawiam
Mnie tam się podoba. ''KTÓRY ODDZIAŁ ŚMIGA'', ''KTO SIĘ PUCUJE'' - to fajne i jeszcze te ksywy. Ktoś się pruje... dobre!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania