W masce
Powstał już misio z małym rozumkiem.
W gawrze krzyż wisi i biblia leży.
Na tatkę grzyba zbiera wciąż sumkę.
Historię nową pisze macierzy.
Grunt to przeciętność, równość w szeregu,
a przez bibułkę bułkę postawi.
Zjadł z apetytem, tylko że w biegu
zeżarł bez bułki, serwetkę trawi.
Pana dokoła głosi radośnie
a kołtun rośnie...
Więc do szeregu boś ty katolik
i polak dobry, no bo przeciętny.
Jebać pedałów! W piach alkoholik!
W marszu równości od miłosiernych.
I nie mów brzydko do księżych młotów.
Szanuj durnotę i kochaj głąby.
Napisz historię i tysiąc gniotów.
Deszczem święconym zroś homofoby.
Zewrzyj szeregi i dymaj Żyda.
tnij chuje grzeszne grzesznym pedałom.
Jestem katolik lecz jak się wyda
w kroczu poczuję dziwną obrzmiałość.
Bo wyruchałbym lepszego ze szczętem.
Może aidsem zarazi, a może talentem?
Kocham więc szarość i podłe gierki.
Zakopię lepszych gdzieś koło płota.
Niech żyje równość! A lepszym cięgi!
Taka jest ze mnie polska durnota.
Komentarze (571)
Od strony technicznej to... Na końcu pewnie brak literki celowy, ale tutaj:
"Na tatkę grzyba zbiera wciąż sumkę.
Historię nową pisze macierzy." - nie miało być "łatkę?"
Nic nie zrozumiałeś Canu.
Can, nie dajesz sumek na papę Rydzyka?
Bogumił, aaa, racja. Teraz skojarzyłem. Fakt
Przepraszam Panów, fechmistrzów, ale ja tylko przelotem. Wojenki chwilowo nie dla mnie, bo pisanie siada.
Ciao.
Czy Ty człowieku chcesz mnie zabić? ;)))
Ciebie nie.
Reszta się własnym jadem pozabija :)))
Tia, ino ludkowie na ulicy za wariatkę mnie mają, bo aż sobie kacnąć na krawężniku musiałam. Masz Ty polot, nie powiem. Ocenkę mogę, czy nie niszczyć średniej? ;) Pozdrawiam
Średnia do jedynki proszę :)
Fajnie jest patrzeć, jak się miernota i beztalencie rzuca.
O wendetcie prywatnej nie wspomnę :)))
Mam ja chociaż fanów :)
Cała polska mentalność wylazła właśnie z grajdoła i kruchty :)
Mówisz i masz ;D
Angela O Pani...
I uciekaj, bo zaraz rykoszetem oberwiesz od świętojebliwej braci w beztalenciu :)
Puszczyk nie można czytać tego co piszesz. To przechodzi pojęcie ludzkie. Czy Ty nie masz wstydu?
Pytanie retoryczne
Elka, szkoda Twoich komentarzy na takie coś.
puszczyk dobrze określił cię Misiu. Jesteś psychopatą.
Mam, ale w majtkach, to nie widać.
Małe to wprawdzie, ale waryjat :)))
Z dwojga złego wolę wojenkę na teksty niż na komentarze.
Toteż jest tekst polemiczny.
A co głupki robią pod nim, to widzisz.
Mnie nie widzisz pod ich gniotami.
Żeby poeta używał tak rynsztokowego słownictwa, to wstyd dla innych poetów, że muszą z czymś takim obcować. Hańba!
Elka, szkoda Twoich komentarzy na takie coś. Zaprawdę, powiadam Ci.
Nie musisz obcować.
Żegnam bez żalu.
Kolejne screeny do kolekcji.
Dziękuję.
No i jest jeszcze Photoshop.
A dla początkujących (ukłon w stronę pani Tjeri) - Paint :)))
OK, skopiowane, dawaj dalej, Puszczyk.
Hahahaha.
Jest i riposta xD
I takie wojenki na "poezyję" to lubię :)
Na poezję tak. Na komenty już nie.
Widzisz mój off-top po ich gniotami?
Gniot to ty masz na drugie, palancie, W tym tygodniu dostaniesz permanentnego bana wiesz gdzie,
Bo ty nie masz ikry, taki sztywny pal azji xD
Ciekawe, czy Misiaczek odpowie...
Misió! Do dzieła!
Aisak, Kochana Ty moja... Już nie trzeba.
Wygląda na to, że wcale od niego lepsza nie jesteś.
W tyłku sobie śrubkę podkręć, jak masz za małe obroty.
*A-sika :)
Halmar już odpowiedział, dopiero teraz zauważyłam.
Aisak Następna specjalistka od off-topu. :)))
Aisak Kochana, faktycznie,,, Ale to nic, nic to, bejbe..
Puchacz jest już out of top :)))
puszczyk, ty mały pasikoniku.
Nie chodzi o to, żeby ze sobą walczyć i skakać do gardła, owszem lubię czasami się poszturchać, mam to we krwi, ale w taki odjechany sposób.
Np z Andrzejem, to boki zrywałam ze śmiechu. Teraz coś się stało i tylko pani Kasiu i pani Kasiu, nudne to to się zrobiło xD
Jesteś artystą, nie wszyscy art, to zaburaczone, chamskie kurwy i chóje.
Są wakacje.
Baw się pasikonik, bo zima będzie ostra, to przynajmniej wspomnienia cię rozgrzeją :]
Halmar ale on dobrze pisze.
Można mu jakąś lekką lobotomcie zrobić? xDDD
Aisak Bawię się bezsilnością tych maluczkich.
I sądząc ze słownictwa tego wpisu, nie tylko ja mam kłopot z grzeczniutkim językiem.
Com miał powiedzieć, powiedziałem w wierszu.
A że zrobiłem to dobrze, to się nędza ciska u mnie. :)
puszczyk te grzeczniutki, ty sie nie zdziw, jak polecisz w kosmos... oj, sie nie zdziw...
alzheimer,,, :P Któś tu ni pamieta że ja ze Sławkiem niejekim mam wery mocne układy heheh :)
Spokolandia i lulu idź mały robaku.
Aisak, moje Ty Kochanie,,,
Wszystkie screeny są obecnie w posiadaniu pana Piotra.
Co on tam z nimi dalej zrobi, Jego sprawa.
Co do pisaniny puszczykowskiego... Nigdy nie mówiłam, że źle pisze. Ale to zły człowiek jest. Trzeba by mu zafundowaćtaką mega terapię,,,
Screeny Donosy Fotoszopy
Tak się bawią Baby oraz Chłopy
Ech...
Aisak Ja się nie bawię...
puszczyk A kto ci sie bawić każe? Twoj los już przesądzony. Kumasz Sławka?
No toś ty w czarnej dupie w całych internetach na wieki wieków amen... BEJBE :))))))
puszczyk a ty kumasz jak o Sławku pomieniałeś, że nudny marazm z niego... Heh... Oj tyś gupi, gupi...
Halmar O kurwa, puszczyk. Chciałam pochwalić Twój utwór, ale się boję, skoro jakiś Sławek Cię zajebie kursorem w internecie. Na wszelki wypadek wyprowadzam się w nieznane i zacieram za sobą wszelkie ślady, ale i tak wątpię czy to mi pomoże.
Masz mocno przerąbane, puszczyk. A nie musiało tak być.
refluks :)))
Anetko Mareczku mój Ukochany, lepiej nie wtrącaj się. Będzie gorąco Kochanie.
refluks :D:D
Halmar Jak nie Mareczek, to Baśka. Otwórz pierwszą lepszą półkę, wsadź tam baniak i pierdolnij się drzwiczkami. I ogarnij się, bo to, co wyprawiasz jest żenujące. Roznosisz prywatę po forum jak rzeżączkę. Wstydzę się za ciebie jako kobieta.
refluks Nic nie mów refluksjo, bo własnie sram ze strachu.
Ciekawe, jak można jeszcze upaść niżej.
Banda z przedmieścia się na mnie szykuje :)))
refluks Mareczku, przecież się kochaliśmy...
puszczyk ty sie schowaj w mysiej dziurze
refluks ostrzegam Cię moje Kochanie...
Halmar Że kurwa co?
Ja nikogo się nie boję, choćby Sławek, to dostoję. Że pojadę Turgieniewem.
Tjeri - Refluks wymiata :D
IgaIga zgadzam się.
refluks no przeż kocham Cię nade wszystko... :*
refluks Mareczku, tu wstydu niet.
To pusCzuk nie nota sromota roznosi hiva nienawiści...
Czy jesteście swingersami? xDDD
Aisak, kocham Cię, ale chwilowo daj se sianka, okeja?
Plizka.
Aisak Ja w każdym razie jestem normalny :)
puszczyk, jasne.
Halmar, czyli nie mogę nic pisać?
A ty co u siebie jesteś, czy w gościach? :>
Widać po twoich komentarzach, jaki jesteś normalny :/
Aisak W zestawieniu z innymi... :)))
Twoim też wiele do normy trzeba.
puszczyk, ale czujesz różnicę, czy nie czujesz?
Ktoś, kto stosuje inwektywy typu: podłoga, krowa, durnota, kurwiu, chóju, itp
Nie jest normalny.
Jest klocem, którego należy poddać eutanazji.
Albo odizolować.
Aisak moje Ty Kochanie... Nie chcę Cię brudzic gowienkiem, którym niebawem puszczykowski zostanie zalany.
Aisak Weź no sobie swoje poczytaj z chujami, kurwami itd.
Ja w tym wypadku jestem za pełną aborcją.
puszczyk idź na spacer.
refluksją ma na imię Marek?
Hahahaha
Urojenia halamatycznej.
Aisak, Refluksja nie ma na imię Marek. To pieszczotliwe jest.
refluks Mareczku, przeż się kochamy... Jak możesz tak brzydko o mła...
Halmar W dzień Refluksją bedzie, w nocy Mareczkiem...
Ja pierdziu, co tu się wyprawia ha, ha
akwamen moje Ty bóstwo... Czekaj na wiersz dedykowany dla Ciebie :*
Jprd.
Idę, bo pęknę ze śmiechu.
Aisak ale całkiem nie peknij, nie? Bo musisz zobaczyć jak boski puszczyk i jego samica wylatuja w kosmos:)
Halmar, ale z opowi?
Nie masz, co marzyć. Musiałby ostro nabroić, żeby dostać bana.
Te twoje screeny są zbyt lajtowe, żeby posłużyły do eksmisji.
Halmar, nie ma chłopów na tym świecie?
Ten DonŻuan chyba nie jest wart twojego czasu :)
Wydajesz się ogarnięta, więc na pewno sobie poradzisz xD
Trzymam kciuczki!
Ja liryczne szydzi w niewybredny sposób, a czy utożsamia się też z polską głupotą? Twór napisany zapewne pod wpływem emocji. Niestety, nie trafia do mnie. To nie moja bajka.
Puszczyk ty i normalny? Jesteś zwykłym psycholem. Niestety nieuleczalnym.
Kto tu jest normalny ten niech pierwszy rzuci inwektywem. Czy jakoś tak :D
Bogumił oczywiście* :)))
Idiotyczny jest ten skrypt.
puszczyk nie skrypt ale ty
Mnie tam naprawdę te wszystkie waśnie latają koło podjajecznego kaktusa, ale dobrze by było, gdyby wzburzony kolektyw raczył przyuważyć, że obecnie zacietrzewienie i grupowy najazd następuje że strony "kolektywa". I nie - uprzedzając pytania, wątpliwości i inne utyskiwania - nie bronię Puchaczyńskiego. Ma on za niedomytym uchem, jak większość z nas. Tyle że czuję zwyczajnie ludzki niesmak na takie topornie grupowe przypierdanie się.
- Czemuż to czujesz powyższe - zechce zapytać najrezolutniejszy z was. - Czyś oślepł na jego grzechy?
Otóż nie. Nie oślepłem. Dobrze pamiętam jak do taktu z miss betti dojeżdżali "nowych". Od pychy aż było gęsto we opowijskim powietrzysku. Tera są po dwóch stronach barykady i aż chciałoby się powiedzieć: taka karma.
Tyle że w przeciwieństwie kolektywie do was, potrafię ocenić kiedy ktoś ma dość. Oczywiście łatwo windować swe wątpliwe męstwo na takim tle, ale czy naprawdę warto?
Ja ostatnio odpuściłem przepychanki, dzięki czemu udało się napisać kilka tekstów. Czy wartościowe, to już inna sprawa, ale jednak dyspononowanie zasobami energii oraz wolnym czasem nie jest łatwe. Tak więc zachęcam wszystkich tu zgromadzonych o przekalibrowanie swoich mocy twórczych na wartościowsze drogi, niż 24godzinne pierdo-mondo.
Halmarianna, jakiekolwiek grożenie jest domeną naprawdę słabych. Istot. Ić Ty może, gołąbulko podwórze przy furtce obmieć, bo już nawet sąsiady spluwają słonecznikiem.
Słowem kończącym, zluzujta już wszyscy z tym bezwartościowym napierdalaniem.
Całuski.
Widziałeś mnie pod którymkolwiek z dzieł tej kliki??
To powinno ci wystarczyć za odpowiedź i wyjaśnienie mojego stosunku do sprawy.
Ja swoje powiedziałem w wierszu, a u innych milczę w komentarzach.
I to jest właśnie óżnica paru klas.
Oj, puszczykowaty, tu się ocenia autora a nie tekst. Dostajesz lufy z automatu, podobnie jak inni nielubiani. Są tu twórcy, którzy tworzą podobno a jakimś gatunku, ale ich twórczość obok tego gatunku nawet nie stała. Ale aplauz. A spróbuj skrytykować. Bo sobie piszą, bo chorzy, bo odreagowanie i tak dalej. Ty już dawno powinieneś być w wydawnictwie, a nie na forach. Pisałam Ci o tym. Książkę wydaj ze swoimi opowiadaniami.
Masz rację Can, może trzeba było stanąć z boku, żeby zobaczyć ohydę postępowania, w tym własnego. Co prawda chodziło mi zawsze przede wszystkim o poezję, ale być może źle używałam środków. Niemniej z której strony by nie patrzeć, wulgaryzmy nigdy nie były moją mocną stroną, a jeszcze wulgaryzmy wprost z rynsztoka, są dla mnie nie do przyjęcia. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem, jak inteligentny człowiek może posługiwać się tak prymitywnym narzędziem. To mnie na tyle skutecznie odpycha, bez względu na to, jak dobrym jest ktoś poetą, a może właśnie dlatego.
Halmar nie jest dla mnie kobietą, bo kobieta ma godność, a ona już nic nie ma. Pusty dzban.
Nie rozumiem jak można poniżać się przed mężczyzną i dla mężczyzny, tego miłość nie tłumaczy - tylko głupota.
Miłego dnia wszystkim życzę.
Mnie nikt osobiście nie przeszkadza.
Niektóre Osobistości mnie szalenie bawią.
Niektórych po prostu unikam.
A z niektórymi, to specjalnie się konfliktuję, żeby się pobawić.
Ale są granice..
I
Jak ktoś lubi bluzgi, to niech se bluzga, ale nie w moją, czy w czyjąkolwiek stronę?
Bo ja też znam słowa na K, Ch, J, P.
Tylko, że nie bardzo mi wypada nadużywanie :)
Facet bluzgający do laski, babki, czy choćby wstrętnego babsztyla, naprawdę nie jest maczo. Może co najwyżej macio, albo Miecio.
Mnie nikt osobiście nie przeszkadza.
Ale nie lubię chamów z przerośniętym ego, nie przepadam za fanatykami religijnymi, wściekłymi pisowcami i zlisiałymi peowcami.
Wszystkich pozostałych lubię.
:)
Miłego dnia!
Zostańcie w pokoju!
albo w kuchni xD
To innych już tu nie ma.
Ech...
Chyba jednak jesteś w błędzie.
Nie mam na myśli osobistych preferencji, bo każdy jakieś ma.
Ale nie każdy, na każdym kroku nimi epatuje.
Chodzi o tematykę prezentowanych utworów.
Zakładam również, że to gra pozorów, na którą niektórzy łapią się jak muchy na lep...
Dobra, nieważne.
Nie chce mi się o tym myśleć.
Chcę czytać dobre utwory.
Tylko tyle.
To że ktoś nie epatuje nie oznacza że w każdej chwili nie może zacząć epatować
Idę się zabić.
Żegnam.
puszczyk nie może się zalogować. Ban? Stalking górą? Pojebane górą? Przemywam monitor denaturatem dezynfekująco.
Może szanowna administracja raczy jednak dogłębniej zbadać sprawę? Można popytać tu i ówdzie. Admini innych portali mogą być tutaj bardzo pomocni. Są bowiem na bieżącą, a raczej byli... do momentu rozwiązania problemu.
bieżąco*
Igalala, nie pouczaj Szanownej Administracji. Szanowna Administracja wie, co robić ma. A śledztwa to sprawa organów ścigania, nie administracji portalu literackiego, młoda damo.
A jeśli chodzi o adminów innych portali, tak na marginesie - nasz puchacz nie jest raczej ich pupilkiem... Więc sorki, słabiutka linia obrony, słabiuteńka...
O co chodzi?
puchacz dostał bana?
Eeee, niemożliwe.
Może posłuchał mnie i poszedł z żoną na spacer
Bardzo ładnie puchaczu :)
Wampir wyleciał z gniazda.
Bogumił - wampiry nie żyją w gniazdach. Powinieneś wiedzieć.
IgaIga to metafora
Każdy jest kowalem swojego losu.
Jeśli chciał odejść, to odszedł.
Po prostu.
Tylko bądź miły na innych portalach.
Puszczyk i miły to nie jest synonim.
Bogumił na pewno jest miły dla tych, których kocha :)
Aisak czyli wyłącznie dla siebie
Bogumił kogoś przecież trzeba kochać.
zajebiście dobre! nie czytałem komentarzy ale domyślam się, że nasz portalowy rycerz chrystusowy się pojawił. dobry wiersz świetnie opisujący naszego portalowego rycerza, i jemu podobnych (podobne). zepsułem średnią również
gniot
Puszczyk nie odszedł sam. Został zbanowany przez Waszego rycerzyka. Rycerzyk pewnie dumny. Teraz może sobie pisać co chce. Nikt się przecież nie wstawi za nieobecnym, który nie może się już bronić.
Ostrożnie z tym: "Waszego"
Canulas - Przepraszam. Nie chciałam urazić.
IgaIga ale za co został zbanowany?
sensol - prześledź prowokacje Bogumiła pod tekstami Puszczyka.
sensol, prawdopodobnie za to, że nie utrzymał ciśnienia. Bogumił go prowokowal, a puszyk odpisywał: spierdalaj. Życzliwi robili zrzuty.
Żałujesz że nikt nie bluzga? Naprawdę?
sensol - Za pyskowanie. Ale takiego hejtu nikt by nie wytrzymał.
sensol - dokłdnie tak jak Canulas napisał. Szkoda tylko, że nikt nie wziął pod uwagę nękania przez Bogumiła.
Bogumił - nie rozsmieszaj ludzi.
Sam robił taki hejt w dodatku był wulgarny i odstręczający.
Bogumile - widzisz gdzieś wpisy Puszczyka pod Twoim tekstem? Był wulgarny bo mu puściły nerwy wobec Twojego hejtu i prowokacji.
Canulas O kurwa w dupę jebana mać, za "spierdalaj" dostał bana??
refluks, nie wiem. Dywaguję.
Tjeri A co to ma do rzeczy. Nawet w regulaminie opowi zachęcają, żeby komentować utwory innych użytkowników. To chyba nie jest zabronione. Nie jest też zabronione komentowanie negatywne. Ten wiersz to typowa prowokacja. Wiec napisałem co o nim sądzę, grzecznie. W podzięce otrzymałem bluzgi, a później sobie leciał dalej bez żenady. Zresztą nie ja go zbanowałem, ani o to nie zabiegałem, choć po ludzku, za to co do mnie pisał niby powinienem. Ale nie jestem szpiclem ani donosicielem. Ale jak widać innym bardziej zalazł za skórę, skoro ktoś napisał.
Bogumił - co pisałeś i jak się zachowywałeś każdy sprawdzić może. A Twoje komentowanie bez podstaw czytania ze zrozumieniem (mowię o innych tekstach) wybitnie działa na nerwy, nie tylko Puszczykowi. Wiem - bo przeżyłam na sobie. Ja zmilczałam, a Puszczyk nie. Tyle.
Tjeri na sobie, ciekawe co ci takiego złego napisałem? Nie wymyślaj, bo i tak nic nie znajdziesz, za co mogłabyś rzucić kamieniem. Akurat na opowi, wszystko jest w archiwum.
Bogumił - chodzi o to jak przekręciłeś mój koment (w sumie nie raz, ale w tej chwili mam w pamięci jeden). Kompletnie go nie zrozumiałeś i przejchałeś się po mnie, mimo że niektórzy próbowali wytłumaczyć Ci, że po prostu nie czaisz... Nie, nie powiedziałeś mi "spierdalaj", Twoja agresja jest bierna i ślepa, lecz równie obrażająca jak owe "spierdalaj". Puszczyk, zanim pojechał Ci wulgarnie, prosił, byś pod niego nie wchodził. Sam dał Ci przykład - Twoich utworów unikał. Ale widać prowokowanie go dawało Ci satysfakcję.
Tjeri już sobie przypomniałem chodziło o pielgrzymkę w jakimś gniocie jacoma.
Igalala, pssst... to ja, ciocia :*
Mareczku, zbierał kody na nagrody, a dostał bana za banana :)
Szkoda, że takich reakcji nie było przy atakach trolla. Miłosiernie go ignorowałam, bo żal mi chorej osoby, ale ktoś mógłby nad tym panować - wybiórcze bany to niezbyt dobre narzędzie.
Taaa. Sami chorzy wokoło.
Szkoda tylko, że jak puszczyk zgłaszał hej, to nie doczekał się żadnej reakcji.
Czyli oprócz wulgaryzmów jeszcze kapował. Dobre.
Tylko że On nigdy cudzego tekstu nie okupywał.
Wybacz Bogumił, ale to niestety Ty powinieneś był dostać bana już wczoraj, pomimo że bez wyzwisk, zaczepiałeć go
z premedytacją.
Dlatego, że mnie obraził. Czyli on mógł według Ciebie za komentarz kogoś zbluzgać? Apeluję do Twojego poczucia sprawiedliwości. Już nie wspominam o treści tego pseudowiersza, bo to inny temat.
Lajkuje ten wpis.
W punkt.
Wpis Angeli, oczywiście.
Bogumił w treści nie poleciał z nicka, dedykacji też specjalnie nie było. Znasz takie stare
powiedzenie: daj psu spokój, pies da Ci dwa. Drażniłeś, patykiem szturchałeś,a potem wielce
zdziwiony że ugryzł.
Trza było za nim nie łazić.
Angela, powinien dostać bana dużo wcześniej. Włączając w to wszystkie jego konta. To co tu się ostatnio dzieje przekracza granice.
Dobra, więcej nie dyskutuję z TWA. Rynsztokowe słownictwo na portalu literackim wam odpowiada, a później takie opinie się pojawiają, jak wczoraj wkleiłem.
Oczywiście piszę o Bogumiłku.
ausek może, ale nie w tym konkretnym przypadku. I nie jest tak, że jakoś specjalnie za nim obstaję
bo raczej za gościem nie przepadam ( dumny jak paw), ale w obecnej sytuacji, to Bogumił
ma szczęście, że nie da się komuś dojebać na odległość, bo wczoraj już przeginał ( pomimo
że bez bluzgów.
ausek acha, nie doczytałam .
Trzynam za słowo.
Puszczyk niewinny do końca nie był, jest jak jest. Ja teraz sugeruję wszystkim państwu przyglądać się juzerowi Bogumiłowi i zgłaszać wszystko co jest nie tak. Gorąco będę do tego tu zachęcał
Zróbmy sobie tu sami obóz koncentracyjny, żeby piardnac nie było można i niech się ten portal rozpieprzy
Capo, Auschwitz, komuna. Lenin wieczne żywy.
Bogumił - to Ty zacząłeś.
IgaIga tak zacząłem, komentarz napisałem, zbrodnia to niesłychana, pani zabiła pana.
Trzeba zmienić adres przybytku.
Bo tutaj nie ma, co siedzieć.
Jestem tu trochę i uważam, że to najgorszy okres w dziejach opowi.
Teksty interesujące, tylko ludzie kurwy.
Tak. Zgadzam się. To najgorszy okres w dziejach opowi.
Canulas Niestety.
Jawna chamska odpowiedź na wiersz Misia, który był zamieszczony poniżej;
Powstał już misio z małym rozumkiem.
W gawrze krzyż wisi i biblia leży.
Na tatkę grzyba zbiera wciąż sumkę.
Historię nową pisze macierzy.
Ja też tak umiem. To dopiero by się nasz król zeźlił:
Powstał już puszczyk z małym rozumkiem
w gnieździe już biblia szatana.
Na gejów zbiera wciąż sporą sumkę
Drapie się po łbie od rana.
I tak trzeba było zrobić - bitwa na utwory. A nie trollowanie pod tekstem.
Tjeri dokładnie.
W dodatku obraża nie tylko Misia personalnie, ale katolików "w gawrze krzyż wisi i biblia leży". Wam w to oczywiście pasi.
To portal literacki, nie obraź się, ale nie ma tu ani jednego literacko wartościowego tekstu, który wyszedłby spod Twojego pióra. Komentarze też bez zrozumienia albo trollowe, kilka kont.... Puszczyk - choc nerwus - w pisaniu jest cholernie dobry.
Bogumił "w gawrze krzyż wisi i biblia leży" - a gdzie tu obraza, bo się jej jakoś dopatrzyć nie mogę.
To już w gawrze leżeć nie mogą?
Tjeri Cholernie dobry? Jest wybitny. Szkoda juzera, dobry był z niego herbatnik, mógł jeszcze popisać. Jeśli go nie odbanują, piszę o skasowanie konta.
Tjeri wybacz, ale gdy napisałbym, w swoim utworze, że twoja matka to k., to byś to tak zostawiła. A Puszczyk tak właśnie napisał pod adresem Kościoła katolickiego. Typowa prowokacja wściekłego wiejskiego antyklerykała. Bezsensowna, głupia i zła. Nie ściemniaj i nie broń czegoś co się obronić nie da.
Angela w gawrze leży matka, synuś, mąż i babka Angeli i barszkują. Gdzie tu obraza? W d.
Angela - trzeba jeszcze wiedzieć co to gawra;)
Tjeri, nerwus nie nerwus, nie o to lata. Walka to walka. Nie wytrzymał ciśnienia, to jego brosza. Nie mamy po 10 lat. Bogumił go podszedł, on odpowiadał, wyszło jak wyszło. Chodzi o to, że jedno celowo zaczepia, a inne zgłasza. I dla mnie uber-wszą jest osoba, która wyszła z tym dalej.
Do tej pory zalatwialismy takie sprawy w swoim grajdołku. Ja dokuczylem betti, ona mi, ale rozeszło się po kościach i oboje żyjemy. Większe spiny i draki były. Jedno z drugim dali se po wirtualnych pyskach i swiat się kręcił dalej. A tera patrzcie.
Something mówiła że uwali Bordo, Bordo dostał bana. Halmar mówiła Puszczykowi, że to jego ostatnie momenty, dostał bana. Droga do admina stała się przejezdna i z tą chwilą jest to koniec tego miejsca, jakie znamy.
IgaIga od mojej Świętej Pamięci matki to trzy chuje w bok. Od tej pory radzę panu po dobroci nie
zbliżać się do mnie. Przegiłąęś na całej linii.
Sory to do Bogusława było
Canulas A huja prawda. Sławek zabija kursorem.
Angela no to teraz rozumiesz że takie obrażanie mogło kogoś zaboleć, choć ja nikogo nie obrażałem, tylko dałem taki przykład, żebyś zrozumiała, bo wulgarnego człowieka broniłaś.
- a gdzie tu obraza, bo się jej jakoś dopatrzyć nie mogę
- no to się dopatrzyłaś.
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe.
Bogumił po twojej rodzinie nikt nie jeździł. Tak robią tylko dzieci w pierwszych klasach podstawówki.
Od tego momentu nie istniejesz. Czas start.
Bogumił wyjeżdżasz na rodzinę, jesteś petem
Angela pamiętasz, że już raz braliśmy rozwód.
Canulas i nawzajem: popierasz wjeżdżanie (puszczyka) na największe świętości jakie wyznaje człowiek, jesteś petem. Bo ten pseudowiersz jest niczym innym, jak szarganiem cudzych uczuć.
Bogumił - znajdź strony dla politykujących żarliwych katolików i tam się obrażaj na utwory literackie. Tu jest miejsce dla literatury i jej komentowania - nie umiesz, to przynajmniej nie trolluj.
Tjeri, nie ma co gadać. Od dziś 20 zgłoszeń dziennie. Jedyna droga.
Tjeri znajdź sobie stronę bez komentarzy.
Bogumił Miły bogu, twoje wypierdy obrażają moje poczucie czegośtam. I szargają je też. Ić stond.
Bogumił - sam się przeczytaj i zapłacz.
Canulas a fe
Gregory, tak, wiem. Sami świeci wokoło
Może to jakiś jednodniowy ban? Ja też kiedyś przez cały dzień nie mogłam się zalogować...może nie ma co panikować. Jutro normalnie wejdzie i po sprawie.
Poza tym trudno mi w to uwierzyć, żeby Bogumił na Mirka skarżył, już prędzej Halmar.
Jak ktoś wyżej napisał, on skarżył na mnie.
Bogumił - tego nie napisałam. Wtedy nie chodziło o Ciebie.
Też tak myślę.
IgaIga 34 min. temu
Szkoda tylko, że jak puszczyk zgłaszał hej, to nie doczekał się żadnej reakcji.
Myślałem że to ja. A komu przypadł ten zaszczyt króla hejterów puszczyka?
Bogumił - mnie.
betti Tak, prędzej sfrustrowane odrzucone nieszczęście.
IgaIga rozśmieszyłaś mnie:)))
Bogumił - weź już może wyjdź spod tego wiersza. Chociaż tyle, co?
IgaIga wreszcie mogłem rzetelnie ten pseudowiersz skomentować, bez bluzgów ze strony autora, chociaż tyle. ufff.
i jak on jest dla ciebie piękny, ten wiersz, to ja wymiękam, chociaż o gustach się podobno nie dyskutuje, ale można na ich podstawie wyciągnąć wnioski o osobie.
refluks no tak szczególnie, że pisała o tym.
Bogumił - rzetelnego skomentowania w Twoim wydaniu - nie widziałam. Nie masz pojęcia co to recenzja.
No tak, może mi jeszcze spróbujesz narzucać jak mam komentować. Rozpęknę się jak ta gruszka, tyle że ze śmiechu. Ja twoich, ani niczyich komentarzy nie oceniam, chyba że są wulgarne.
Bogumił - nie. Mogłbym Ci spróbować wytłumaczyć, ale nie miałoby to sensu.
Tjeri komentarze puszczyka typu "s.....al", "k...a" itp. to oczywiście według ciebie "rzetelne komentarze" i szczyt bon motów. Wybacz. Przejrzyj na oczy.
Tjeri nie bądź taka szybki bil
Bogumił - nie. To był efekt puszczenia nerwów po Twoich notorycznych hejtach. Mogę znaleźć bez wysiłku 1000 merytorycznych komentów Puszczyka. Twoich -zero.
Gregory - nie wiem czyim jesteś klonem, wybacz - ale nie mamy wspólnego tematu
Tjeri a skąd wiesz?
Gregory - chyba nie mam ochoty sprawdzać.
Tjeri ja też
Tjeri a ty czyim klonem jesteś?
Tjeri kup sobie okulary. Bo to już jest po prostu tendencyjne, co napisałaś.
Bogumił Czekam na dzień, w którym znikniesz. Jesteś dyletantem, pajacem, oszustem, trollem i miernym literatem. Pozdrawiam. ;)
Bogumił - nie dociera do Ciebie co Ci ludzie piszą? Zacznij czytać ze zrozumieniem. Gdy ja dostanę od kogoś bęcki, to o ile widzę, że to nie zabawa - to więcej pod niego nie wchodzę.
Something nawzajem:))
Bogumił Aaa, i ciesz się ostatnimi chwilami na tym portalu. :)
Bogumił - poczytaj i zacznij wnioskować. Staram się być ok w stosunku do wszystkich, nie formułuję pochopnych opinii i oddzielam autora od tekstu - ale to co Ty wyrabiasz przechodzi ludzkie pojęcie.
Tjeri Nie przejmuj się nim. To ten typ, co naplujesz mu w twarz, a on powie że pada.
Something - 100% true
Something - albo powiesz 100 razy "spierdalaj"...
Teraz do wszystkich. W internecie jest Sławek, który zabija kursorem. Albo się ogarniecie, albo zdalnie wam rozjebie dysk, kabel światłowoda, a w skrajnych przypadkach lodówkę i skiśnie wam krupnik.
:D
Najbardziej żal... tego krupnika.
wus wus
ósme pięterko robi zadymę
A Dżordż w momęcie na posterunku.
refluks biorę przykład z ciebie
Co do poziomu komentowania Tjeri, to wrzucam ci kilka wysokiej jakości;)) komentów, żeby nie było, nie skierowanych do mnie, tylko do innych użytkowników. A tego są tysiace:
puszczyk 9 godz. temu
Mam, ale w majtkach, to nie widać.
Małe to wprawdzie, ale waryjat :)))
puszczyk 9 godz. temu
Toteż jest tekst polemiczny.
A co głupki robią pod nim, to widzisz.
Mnie nie widzisz pod ich gniotami.
puszczyk 9 godz. temu
Nie musisz obcować.
Żegnam bez żalu.
To może lekcje komentowania rozpocznij od lepszych ode mnie.
Daj sobie już człowieku spokój. Żałosne to jest.
Tjeri poza tym puszczyk jest chamski wobec innych osób, nie tylko wobec mnie, kilkanaście jedynek pod jego, rzeczywiście niezłymi niektórymi tekstami o czymś świadczy.
Ajs wyzwał od jałówki, niby nie wulgaryzm, ale jakbym był kobietą potraktowałbym to dużo gorzej. Chciałabyś, żeby się zwracał do Ciebie per "jałówka". A Ais, może i ma swoje wady, ale nie jest osobą niegrzeczną.
Myślisz że z twoich komentarzy nie można uroczej kompilacji zrobić?
Bogumił ja mam wady?!
Nie, no Bogumił, no!
Ja nie mam żadnych wadów, żadnych :)
Jestem szłodką babunią xD
Bogumił Święty jesteś, prawda? Pobożny katolik. Cudownie. Szkoda tylko, że podjudzasz. W najbardziej perfidny sposób.
Something he, he, brakuje ci obiektywizmu.
Bogumił - Puszczyk bywa chamski. Ale świetnie pisze i dobrze komentuje. To portal literacki - i o to tu chodzi
Tjeri i tym go usprawiedliwiasz
Puszczyk bywa chamski. Ale świetnie pisze i dobrze komentuje
Tjeri bo nie mam już cierpliwości. Skończ może, bo żenada. Jechał takim chamstwem, że w głowie się nie mieści, a Ty będziesz tu rozpaczać. Ile jeszcze???
Tjeri więc tą swoją chamskością zaciera całe dobre wrażenie, o którym piszesz. Nikt nie lubi być obrażany. Może niech nad sobą panuje.
betti -rozpaczy tu nie widzę. Za to wkurzenie owszem.
Tjeri wszyscy to widzimy i każdy ma już dość. To nie koniec świata. Są gorsze tragedie.
betti - ja się do Ciebie nie pcham. I nie czekałam na "spierdalaj".
Poza tym, idź do Halmar i jej to mów, bo to jej ''dzieło życia''.
Tjeri ile będziesz jeszcze razy to powtarzać? Sto, dwieście, trzysta? Normalnie już czytać nie można, co za żenada.
betti - mówię bez metafory - chorych ludzi nie tyka, trolli staram się nie karmić.
*nie tykam
Tjeri wypowiadał się tak wulgarnie, że w życiu nic gorszego nie widziałam. To było straszne. I na pewno nie było normalne. Tego nie widziałaś? Nie drażniło?
Jak sama powiedziałaś - nie będę dwieście razy powtarzać. A tak się składa, że poruszałam już ten temat.
Tjeri wypowiadał się tak wulgarnie, że w życiu nic gorszego nie widziałam. To było straszne. I na pewno nie było normalne. Tego nie widziałaś? Nie drażniło?
Tjeri czyli jemu można, bo to Mirek i nikt nie ma prawa powiedzieć, że to patologia używać takiego słownictwa? Poeta, żeby tak się wypowiadał?
Wnioskować o ban, to chamstwo, ale takie zachowanie też jest nie w porządku. I trzeba sobie zdać z tego sprawę bez względu na sympatię.
betti - to zostało napisane. I ja nie lubię wulgaryzmów. Ale wszyscy wiedzą, że Puszczyk jest gorączka. Co powiesz więc na długotrwałe prowokowanie go przez Bogumiła?
Tjeri to niech zacznie nad sobą panować, dziki chyba nie jest?
betti - zgadzam się, niech Bogumił zacznie nad sobą panować.
Tjeri bogini sprawiedliwości hihi :)
Tjeri a Mirek niech dalej jedzie wulgaryzmami... swoją drogą taki inteligentny a dał się podejść jak dziecko... śmieszne!
betti - uważam po prostu, że jeśli ban - to obaj go powinni dostać. Mimo słownictwa, to Bogumił był agresorem.
Tjeri - admin tego nie śledzi. Reaguje pod dany cynk. Naiwnością sądzić, że jest inaczej
Tjeri grunt to Photoshop, co nie? :))
Tjeri i co teraz, dostał jeden - koniec świata. Będziesz płakała, ile jeszcze? Poza tym, to Halmar a nie Bogumił, zbierała ''dowody'' czemu do niej nie masz pretensji? To ona się cieszy, że go ''udupiła''
Słuszna uwaga
betti - nie płaczę. Cierpliwie odpowiadam na wpisy, które do mnie kierujesz. A co do "zbierających dowody" - już mówiłam- chorych, zaburzonych mi żal.
Canulas - fakt.
Tjeri więc jak Ci żal, to nie płacz tylko z godnością przyjmij, co los dał...
betti - znów muszę "sto razy" - nie płaczę. Odpowiadam na Twoje wpisy, bo staram się być grzeczna.
Tjeri nie płaczesz tylko od kilku godzin rwiesz szaty... żenada!
Tjeri droga, to ty jesteś tu specem od montazy w fotoszopce. Wiec racz nie ronic krokodylich łez, tylko idź puchacza ululac. Kto mieczem wojuje...
betti - masz prawo do postrzegania świata po swojemu.
Elko, bo taka właśnie jest nasza święta tjeri. Za puchaczem poszłaby w ogień piekielny. I pójdzie hehe :))
Winien Bogumił, a nie Halmar, która nie wiadomo od kiedy łazi za Wami i się odgraża... trzeba było zgłosić na policję, a nie teraz na siłę szukać innego winnego. Kto Wam bronił? Nie można już było patrzeć na jej wpisy - nie przeszkadzało. Dopiero ban - poruszył. Ot, zadziwiające.
Dawno mowie, ze betti i Bogumil do zbanowania i bedzie spokoj.
Puszczyk tez swiety nie byl.
Tomka jedynie szkoda.
Bez odbioru.
(taa i tak bedzie odbior, ale nie mam ani czasu ani checi na te debaty, szkoda tylko ze szambo zalalo cale osiedle)
a i jeszcze jedno! 90 % w tych gownoburzach to poeci. Chyba juz nigdy noe odczaruje zlego wrazenia i tych tworcach, jakie wytworzylo mi sie na bazie obsereacji, coz, trudno :)
obserwacji*
Ritha poeci ze salonów
Ritha wrażliwa natura :)
Ant, albo nierowno we lbie :)
Podpisuję się. Zrobić czystkę, i do widzenia.
Ritha jest taka możliwość
Something, a niech płonie ten grajdół
Something to ty doniosłaś na Tomka. Ale bez twoich arcydzieł to forum byłoby lepsze. On przynajmniej coś tu wniósł.
Canu zajmij się pisaniem, lepiej ci to wychodzi, wszyscy chwalili Wasz nowy utwór. Lepiej ci to wychodzi.
Something A kto listę na okoliczność tej czystki zrobi? Ty kwoko razem z resztą kwokowatych? I jaka stratyfikacja będzie?? Że spytam nienachalnie.
refluks Żadna. Lubię czystki. :P
Something pierwsza na stos
Tomka akurat nie żałuję...
Gregory Proszę bardzo. :)
Bogumił, nie udzieliłem ci prawa do dawania mi rad
Canu ja to zrobiłem prawem kaduka.
Apeluje, by sie rozejsc, nim bedzie wiecej szkod
Canulas wszyscy mamy takie same prawa
Gregory otóż to.
Bogumił Ty nie masz praw na tym forum.
Something przeciw wolności słowa!
Something i nawzajem. A po twoich utworkach potworkach się niedługo przejadę gorącym żelazem.
I nie będzie lekko.
Ritha Rita, nie tak szybko. Okazuje się, że pisanie do admina to generalnie pisanie na Berdyczów, ale są kanały i ktoś kogoś nie lubi i admin ałtuje nielubianego. Tłum ma prawo wiedzieć co się na zapleczu kisi.
Bogumił Ty nie masz pojęcia o literaturze. Także twoje "pojazdy" będą stricte nacechowane emocjonalnie ad persona. :)
Something to się okaże, jeśli trzymasz poziom, to nie masz się czego bać, ale jeśli to jakieś gnioty, to ocenię je po sensolowemu.
refluks uzyl slowa "spierdalaj" 20 razy, jest doroslym, jakze wybitnym literatem, mogl to inaczej ubrac w slowa lub nie odpisywac Bogumilowi na durne zaczepki.
Bogumił Proszę bardzo. :) Profil otwarty.
Ide se, nie wyzabijajcie sie dzieci
Ritha Tomek wraca za tydzień, bo jest w podróży :d mniej więcej
Gregory, super
Something zajrzę może w weekend. pozdr.
Aisak szkoda Tomka. Fajny miał awatar :))
Halmar e, tam.
Co by się nie stało - moja wina. Cudownie!
Dziękuję, Rithka.
Tylko Komisja Śledcza może pomóc
I teraz powinien wkroczyć król ADMIN i zaryczeć, jak król lew xD
Oraz ogłosić nowe zasady w królestwie :)
To teraz piszmy, kto pierwszy: do Admina i banujmy się... bo każdy ma swój wkład i to niezły. Śmiechu warte!
Nie lubię juzera, to piszę do admina, żeby go wyeksmitował. Ale poza pismem co? Słoik małosolnych?
Nie lubię Cię - za niedługo znikniesz. I tym podobne sprawy. :P
Something prawda za ten rynsztok powinna dostać bana
Something Próbuj.
refluks Grozisz mi?!
refluks Dajesz. Stawaj w szranki.
Something To ty mi grozisz, Że za niedługo zniknę. Pustaku.
refluks Ja Cię nie obrażam. To nawet groźbą nie można nazwać. Używam ironii - coś zaawansowanego. Mam Cię gdzieś. Nawet poparłam kilka komentarzy, które były w punkt.
refluks Nikogo tutaj nie zgłosiłam. Nigdy.
Sami się nakręcacie...
Dokladnie
A jeśli Bogumił, ro puszczyk...
O_O
WIEDZIAŁEM
A może opuścimy kurtynę po tym żenującym przedstawieniu? Zamknijmy wieko od trumny, dajmy nieboszczykowi odpoczywać w pokoju.
RIP
I jeszcze takie epitafium nagrobne, choć jestem przekonany, że puszczyk wkrótce tu do nas wróci:
Człowiek, z do cna rozdętym ego,
który chciał bardzo być poetą,
był historycznym dyletantem
i tylko nędznym wierszokletą.
Bogumił Skończ.
Panie Adminie..
a wpuści pan puszczyka?
Pliss.
To gbur, cymbał, troglodyta, ale dobrze pisze.
A ja będzie pyszczył, to glan na fejsa i usadzi się dziadka xD
Hahahaha
*jak*
Bogumił - i sam widzisz - nie znasz umiaru. Nawet na grób nasrasz.
Zaproponowała ta, której na pierwsze Żenada.
refluks, yeap
Coś kwiczycz Marku?
IgaIga, nie ma sensu.
refluks - lajkuję.
IgaIga grób to tylko poetycka metafora wybacz
Bogumił epitafium fla puszczykoffskiego opublikowałam dziś rano nim zszedł że sceny :)))
Mareczku, po co te dąsy? Teraz mamy więcej miejsca na swoje amory :*
- ach, piękni, młodzi, i inteligentni (a nie; w zasadzie to jedynie "i")
Halmar widziałem, czytałem i oceniłem jako bardzo dobre.
IgaIga kocham Cię :*
Bogumił wiem Kochanie :*
Canulas hihi :) love, peace & rock'n'roll :)
Halmar przynajmniej Ty jedna jesteś happy, to jest twój wielki triumf i nie masz dylematów. Pozdrowionka.
Bogumił jeszcze nie złożyłam broni, triumf na razie polowiczny hehe :))
Halmar może by już na tym zakończyć?
Bogumił tutaj tak :*
Bogumił!
Zepchnąłeś mnie na 3 miejsce!
Dlaczego?
Bo jesteś WŁADCZY.
Aisak ja, nigdy, skądże
Moja propozycja.
1. Czytać utwory - zwłaszcza nowych użytkowników.
2. Pisać
3. Udzielać się w TW
Pozdrawiam, z urlopu. Jeziorko jest cudowne.
Jak miło jest pokwiczeć
Kwiczymy wszyscy razem
kwi kwi kwi kwi
kwo kwo kwo kwo
prrrrrrrr O!
Hu hu hu
He he he
:))
Halmar, wysłałaś screeny?
Powiedz.
Aisak a jak myslisz? :))
Tej taktyki nauczyła mnie Błogosławiona Tjeri :)))
Byłyśmy kiedyś z Tjeri serdecznymi przyjaciółkami. Zanim wbila mi nóżpod zebro. A nazywała mnie siostrą...
Halmar nyślę, że nie :)
To byłoby zbyt proste.
A ty masz fantazję ułańską.
Przecież!
Aisak ależ to czysta prawda - dlatego teraz trochę jej dokuczam hu hu hu :)
Komentarz merytoryczny:
Polak z małej litery. Cały puszczyk.
Miły bogu, jak już coś to małą literą. "Z małej litery" to rusycyzm.
refluks zastanawiam się, czy zrobił to z nienawiści do narodowości, żeby bardziej dokopać Polakom - katolikom, bo się za Polaka nie uważa, tylko za Europejczyka. Bo Żyd prawidłowo.
Jak mi ktoś powie, że to nie jest komentarz merytoryczny, to mu uszy powyrywam.
Bogumił opanuj się z tą wojenką religijną...
akwamen to dlaczego Polak napisał małą literą? Dlaczego?
Bogumił bo może mu się klawisz zablokował od wielkiej litery; bo może dysleksje jakąs, kufa, ma; albo mial taką ochotę...
akwamen oki
Tacy jesteście wspaniali?
To każdy niech napisze, ile skomentował dzisiaj tekstów?
Bo ja Rze Nada KILKA.
A wy?
Aisak Taka uroda opowi, że co kilka dni wybucha jakaś g. burza. I utwory idą w odstawkę.
Bogumił, ale teraz przeważają kupoburze. Dlaczego?
Kto jest sprawcą tego stanu rzeczy?
Bo przecież nie Tusk.
puszczyk to Skaza
Bogumił Mufasa
A gdzie Simba?
Nie, to Tomek.
Może was to zainteresuje, Szanowne Koleżanki i Koledzy - nasz ulubieniec puchacz jest zbanowany także na innym portalu za plagiat.
Na 8 za plagiat?
Kogo splagiatował?
Na pewno mnie!
Tak coś czuję!
:>
Aisak - leżę :D
Dobra ludzie, przestańcie już pić, bo Wam ewidentnie szkodzi.
Aisak nie na ósmym. Na postscriptum he he :) na ósmym mu ten plagiat darowali, usunęli, zamietli sprawę pod dywan. Ale na postscriptum osobiście dopilnowalam sprawy. Screeny, te sprawy, ju noł - szkoła tjeri :))
IgaIga Mamy inne podejście do przestrzeni wirtualnej, jak sądzę.
Dla mnie bycie tu i nie robienie sobie jajek, pomiędzy czytaniem utworów, to czas stracony.
Kocham to!!!!
Halmar naprawdę wkleił cudzy tekst?
Ale dlaczego?
Dobrze pisze i na pewno ma tysiąc swoich.
Nie kapejszyn.
Aisak a żeby było śmiesznie, splagiatowal wierszydełko naszej błogosławionej tjeri hihi :)
Aisak widocznie napruty był i mu się wierszydełka pomerdaly :))
Halmar Aaaaa.
Żal mi takich biednych ludzi :(
Mnie zbanowali przez puszczyka, bo napisałam, żeby z kolegą w ślimaka nie uderzył przypadkiem, tak słodko sobie z dzióbków chłeptali xDDD
Halmar coraz bardziej się Ciebie boję... uuuh
Aisak Ano, LGBT nie we wszystkich kręgach jest tolerowane... Bosko Skarany Robert raczej ma w de, ale jego przydupasy... Szkoda.
akwamen nie bój się, kocham Cię szczerze aż do *bulu* he he :))
Halmar no, właśnie....
akwamen mój Tyś jest :*
Halmar jam do jednej należę, nałeczkę na mokry łeb ona zarzucila i człeka w wodniaku ujrzała hi, hi, hi
akwamen ale ja tak po cichutku będę Cię kochała, nikt się nie dowie hihi :)))
Halmar nooo... zabronić nie mogę... hłe, hłe, hłe
Ale wiedz, żem ja naczelny troll opowijski, niebardzo lubiany i o rozumku( podobno) niewielkim, stąd i tamtąd przeganiany ... hi, hi
akwamen dlatego od razu zapałałam do Ciebie wielką miłością :* Dedykacja już gotowa, z rana wstawię :)
Halmar i czego ja się doczekałem! ha, ha, ha
akwamen to chyba i ja muszę zacząć dla Ciebie poematy pisywać ( tylko nie wiem czy potrafię),
bo mi Ciebie zabiorą, pięknymi słowami skuszą : (
Smutnam : (
Angela, Pani! Tu, w wirtualu jesteś Pierwszą i Jedyną, Tą i żadną inną! Nikt przed Tobą i żadna poza Tobą!
akwamen Love & peace & rock'n'roll :))
Halmar ;))
akwamen :*
Urwały sie charty wyliniały z ósmego, gdzie terror był i gęby trzymali na klódki przymknięte, a w duchach prawdziwa fawelowa natura skrzętnie skrywana siedziała i aż opowi se znaleźli i brudy z siebie wszelkie, zdrady i inne fotoszopy se przyszli prać i wygarniaćdo gardeł se skakać o literaturze zapomnieli... bagno kapusi i donosicieli stworzyli...
Źle się dzieje...
Akwi jesteś jak Wernyhora.
Boguś daj żyć... hi, hi
Akwamaryn, jutro dla Ciebie będzie dedykacja :) Kocham Cię :*
Halmar mam się bać?!!!
Boguś kocha akwamena
Akwamen kocha Angele
Angela zaś wzdycha w kościele
Do młodego wikarego
xD
Aisak, nie rób mi tego, czemu zdradzasz moje sekrety : (
Angela kurczę, sorry :(
Już nikomu więcej nie powiem xD
Aisak trudne sparawy....
Aisak za późno! Donioslaś, sprzedałas! Jak ja będe teraz żył ze świadomością że Angela mnie nie kocha.... Trudne sprawy, ale dlaczego ja, blagam o ratownikow i szpital, najlepiej w Leśnej Górze
akwamen myślałam, że bardziej boisz się oddechu tamtego pana na plecach, niż braku uczuć z
mojej strony XD
Angela wolniej dla słabszego... o jakim panu mówisz? :)
akwamen napisz ładny tekst.
Zapunktujesz.
Ale nie pisz (plisss), że on jemu wkładał xDDD
akwamen o panu B, co to Cię ostatnio pasjami uwielbia i nick pieszczotliwie zdrabnia.
Ale nicku jego palce nie wystukają, bo w zasadzie go dla mnie nie ma, tylko ta myśl, że on Cię
tak od tyłu zachodzi...
Uznajmy, że niespecjalnie jest mi miła.
Angi bo zacznę pisać Ci zdrobniałe.
Aisak Nie mam potrzeby punktowania... hi, hi
Angela niech zachodzi.... ;) czujny jestem i zwabić w pułapkę się nie dam, zastraszyć też sie nie uda, o przekupstwie mowy nie ma... przez pięć lat tylko Tobie, Pani, udało się mnie tutaj "ogarnąć", poza tym swój rozum mam, choć nie jeden mi go odmawia :) :) ;)
akwamen będę spokojniejsza, wiedząc, że plecami się nie będziesz do niego odwracał,
ani pochylał po nic : ) Odczuwam ulgę nie do opisania.
Angela najmniejszego nie mam zamiaru :) Nie martw się, Pani, bom ja wodniak zwykły najzwyklejszy swe wartości mam i niezmiennie im hołduję, choć piszę o rzeczach dziwnych, które straszne mogą się co niektorym nieobytym ze światem ludzi, wydawać ;)
Angi jak możesz akwiemu takie rzeczy insynuować. Wstydź się.
akwamen o rzeczach dziwnych? No nie wydaje mnie się i szkoda, że więcej tekstów nie
zamieszczasz.
Tak sobie czytam komentarze, i zaczyna to wyglądać, jakby głupia baba zazdrosna była,
sama nie zje, a drugiemu nie da. Niedobra ja : )
A teraz trza zmykać, bo jak puszczyka odwieszą, to za ten spam nam nogi z ... powyrywa : )
Angela dla niektórych dziwne i straszne, a przecie wszystko co ludzkie itd :) E tam! Zaraz niedobra... Bez zazdrości itp
Puszczyka jak zwolnią, to se pohuczy trochę i tyle ;)
Ciągle mam 3 miejsce :/
Ten wiersz jest zwyczajnie obrzydliwy.”wyruchałbym” słownictwo rynsztokowej. Taka prawda tjeri. Rymy Częstochowa.Komentarz merytoryczny.
szkoda Puszczyka. dobrze pisze i jest (był?) wartością dodaną na opowi. mocno zawyżał średnią portalu. to paskudne, że dostał bana przez takie zero jak Bogumił. już dawno zwróciłem uwagę na tego typka, na jego nienawistne, pełne jadu teksty, na komentarze urągające przyzwoitości. nawet nieśmiało pytałem niektórych dlaczego nie reagują, dlaczego nikomu to nie przeszkadza. nikt nie miał nic przeciwko temu osobnikowi. to że nie używa wulgarnych słów to jeszcze o niczym nie świadczy. to co ten typ wypisuje jest OHYDNE. wjeżdżanie na matkę, pochwalanie mordów, szczucie, nienawiść do innych. po prostu ściek. jak tacy mają tu się szarogęsić, a wartościowi wypadać, to źle wróży portalowi.
Żeby nie było, dawno o tym mówiłem hi, hi
Twój idol puszczyk to także znany z innych portali plagiator. Więc może nie warto aż tak żałować?
Halmuś do mnie prawisz?
akwamen do sensola :)
sensol moralnie jesteś na poziomie puszczyka tylko nie wulgarny to ci przyznaję. Ale to co ty nawypisywałeś to zwykła błazenada.
Halmar no, chyba że tak.... he, he
Ale mnie jego też szkoda... podstępnie dawne przyjacioły, ramię w ramię przeciwko, między innymi i mnie, z nim stawali, aby za chwilę podstępnie sztylet donosu w plecy biednemu puchaczowi wbić, dupami się teraz odwrócić i lżyć biedaka nieobecnego...
nIe godzi się, nie godzi...
akwamen i tu się zgadzam w całej rozciągłości - nie godzi się pluć na trumnę nieboszczyka...
Halmar nie każdy umarły jest zmarłym he, he
akwamen puchacz powstanie z martwych i będzie nas straszył po nocach albo, nie daj Boże - powróci jako zombie :)))
Halmar a niech tam! może być i zombiak... niech wraca ;) hi, hi, hi
akwamen jak się pokaja, przywdzieje wór pokutny i posypie głowę popiołem, to może dostąpi wskrzeszenia - jak Łazarz :))))
Halmar kobiety! jakie Wy okrutne jesteście! :) hi, hi, hi
akwamen Ano... Mściwe gadziny, co nie? :)))
jedyną wartością puchacza był talent.
Najważniejszy na portalu literackim.
Jeśli powyższy wiersz świadczy o talencie to chyba różnie rozumiemy to słowo.
Jest nie był***
Bogumił nie mam na myśli tego tekstu, tylko wiele innych.
A skąd wiesz czy to nie Tjeri.
Bo skoro ten jest dwa razy gorszy od sensorowego badziewia.
Bogumił ot, co... Tyż tak może być...
Halmar niemożliwe żeby raz pisał takie badziewie a później o motylkach liryki żałośni miłosne. Dwa różne poziomy.
Bogumił Nie mnie osądzać, za rękę złapałam go tylko raz. Aczkolwiek u osób, które mają problemy z alkoholem, wszystko jest mozliwe...I tak po ludzku, szkoda mi go. Pomodlę się za niego.
Halmar modlitwa może pomoc biedakowi.
Bogumił :*
bardzo słaby tekst a rozhowory pod nim, że ho ho
Bogumił - Iga słynie z cierpliwości. Ale ta powoli się kończy albowiem w życiu nie spotkała bardziej namolnego i upierdliwego dziada. Tyle razy Cię prosiłam żebyś jako "portalowy wzór cnót wszelakich" wyszedł spod tego wiersza i udał się pod swoje wygniotki i co? I nic Panie idealny. Hejt kwitnie.
Angela tu mi obrabia d. za plecami i ale ty człowieku idź. Czytasz ze zrozumieniem to może najpierw do niej ten szlachetny apel skieruj O! Pani.
Boguś, ja cię grzecznie proszę, nie czepiaj się Angeli... he!
akwamen daj spokój, to tylko wiatr tak szumi. Tylko wiatr.
ciocia Angi moja ukochana no coś ty akwi.
Bogumił myślałam, że ja jestem rwoją ciocią :(
Nie jestem już twoją ciocią?
Nie, to nie :/
Bogumił chcesz mnie sprowokować? :) Zajmij się swą promotorką, obrończynią, choć tu bym uważał, bo jak wiatry opowijskie się zmieniają, to pierwsza plecami się odwraca i niecnie kopie po kostkach. hłe, hłe
Ais Ty i Angi też. Obie was kocham.
Angela wiatr w szuwarach hi, hi
Jaka cudowna wodna metafora;))
akwamen lepiej niech ten wiatr z daleka wieje od Twoich szuwarów.
Powietrze takie niezdrowe być musi, morowe chyba.
Bogumił powinieneś Wszystkich.
puchacza też...
Tak nakazuje TWOJA religia.
akwi dzięki za braterską troskę.
Aisak puchacza jak najbardziej.
Bogumił a puszczyka?
Ais no masz uwielbiam pasjami
Angela jak każesz :) Niech wieje sobie... :)
akwamen ja niczego nie każe, proszę jedynie : )
Śpij dobrze.
Angela niech i tak będzie ;)
Tobie też dobrej nocy.
Igalala, to jest wolny portal, każdy może wyrażać swoje zdanie... Posłuchaj cioci i nie wypędzaj miłych ludzi spod wiersza...
Halmar jest tu kilka owieczek które beczą żałośnie gotowych bronić wampira.
Bogumił...
"Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma"
:)
Bogumił a Ty nie masz dość? Naprawdę? Jeszcze potrzeba żebyś z tą ''oszalałą z miłości'' i bezwstydną babą snuł jakieś wątki. Nie mogę już na to patrzeć, porzygać się można.
Elko, "babę" sobie wypraszam, jeszcze nie weszłam w ten wiek :))
Halmar a w jaki weszłaś, podlotka?
Elko, jestem dojrzała po pęknięciu :)))
Nie, no kurwa nie. Dość. Nie macie czego do roboty? Dokąd to była walka na teksty- była godna. A teraz to staje się syfem. Szczególnie, że tańce odbywają się bez Gospodarza.
DOSYĆ.
Tance na grobie i opluwanie nieobecnych. Gratuluję. Naprawdę.
DOŚĆ.
Jak w ulu...
Tylko królowej brak...
Dziwnie jest.
Może to koniec świata....
To dobrze, Boguś.
I dziękuję za 2 miejsce.
Nie udało mi się zdetronizować yetti, ale 2miejsce na chwilę też jest fajne.
:)
beznadziejny wiersz
A cała ta dyskusja...
Nie czytałem, ale ilość komentarzy dobrze obrazuje całą sprawę.
Debilne marnowanie czasu
To się biedaczysko ucieszy, jak zobaczy tyyyyle komentarzy,,,, Wyobrażam sobie jego ból, że nie może wziąć udziału w dyskusji...
Ale żywię nadzieję, że siostra miłosierdzia, droga Tjeri, pocieszy naszego Wielkiego Nieobecnego... Może znów cóś tam jej pęknie...I znów palce będą się lepić... :))))
Halmar jesteś taka żałosna, że aż boli, że jesteś kobietą. Ohyda!
Elko, przecież współczuję biedakowi, o co Tobie chodzi? :)
A w ogóle Elko to czemu jesteś dla mnie niedobra? Cóżem Tobie złego uczynila, że mię chcesz nóż pod żebro wsadzić??? :))))
Halmar zacznij sobie współczuć, to przede wszystkim. Jak można tak nisko upaść? I na dodatek tego nie widzieć?
Ktoś nie chce i pchać się jak świnia, bo musi chcieć...
Nie masz za grosz przyzwoitości.
Elko, Elko moja... Mnine naprawdę fruwa koło dupci romansik von puszczykoffskiego i pani Tjeri... Tutaj idzie o zupełnie inną rzecz - o pomówienia i robienie koło pióra. O fotomontaże i dorabianie gęby...
Ale wiesz? Złość mi już przeszła, teraz po prostu dobrze się bawię, widząc jak się ta dwójka topi we własnym szambie, które mnie wykopali...
Tak? A wygląda jakby d... nie mogła przestać Ciebie swędzić. Jesteś żałosna z tą swoją ''niewyżytą energią''. Raz leżysz mu u nóg i żebrzesz o chwilę uwagi, kiedy nie reaguje odgrażasz się. Kogo Ty chcesz oszukać?
Myślisz, że jak go ośmieszysz to wróci do Ciebie? Łańcuch sobie kup, przywiąż go, może to jedyny sposób?
Jesteś wstrętna!
Oni się topią? Oni śmieją się z Ciebie, a Ty wyobrażasz sobie nie wiadomo co i żyjesz urojeniami. To ich utopiłaś, bo naskarżyłaś Adminowi na Mirka i dostał bana... to ich jeszcze bardziej połączy, bo będą się wspierać... a Tobie w rękach tylko g zostanie. Ogarnij się, bo robisz z siebie pośmiewisko.
Elko, Ty naprawdę malutko wiesz. Von puszczykoffski nie jest pupilkiem internetów, jak się Tobie wydaje. Tutaj dostał bana za chamstwo, na innym portalu za plagiat, a na jeszcze innym za recydywę. Według Ciebie jest święty?
Halmar mnie to w ogóle nie obchodzi. Nie spodobały mi się wulgaryzmy, to wyraziłam głośno swoje zdanie i na tym koniec. Co ja mam teraz ganiać za nim po internecie, bo wulgaryzmami pojechał? Może razem zaczniemy, w duecie raźniej?
Elko, Elko... Tyś równa kobitka, a takie pleciesz androny... Tak jakby Halmar była winna, że von puszczykoffski jest notorycznie banowany, bo jest zwykłym chamem... A w dodatku plagiatorem... Mnie jest go nawet żal, ale niestety, nie da się pomóc osobie przeżartej przez alkohol do szpiku kości. Uwierz mi, próbowałam mu pomóc. Zdziwiłabyś się, jak wiele dla niego zrobiłam, zupełnie bezinteresownie. A on wbił mi nóż w plecy,.
To wyjmij ten nóż, wykop kopiec i pochowaj z wielką pompą... Roztrząsanie ''co było'' nic Ci nie pomoże. Ja jeżeli pomagam komuś bezinteresownie, to nawet o tym nie wspominam, na tym polega bezinteresowność.
Obudź się i nie rób z siebie ofiary losu.
Nie robię z siebie ofiary, tylko jest mi po prostu przykro. A wspominam o pomaganiu tylko po to, żebyś wiedziała, że wcale nie jestem taka zła, jak myślisz...
Halmar ja nie myślę, że jesteś zła... tylko się zagubiłaś i to do tego stopnia, że zatraciłaś całą siebie, wstyd, godność. Dla kogo? Dla faceta, który na to nie zasługuje. Zobacz, on nawet nie potrafi obronić przed Tobą, kobiety, na której niby mu zależy, pozwala, że ją obrażasz. Jaki facet by sobie na to pozwolił? Żaden!
Tu trzeba dać na mszę, że masz to za sobą. Pomyśl wreszcie, to nie boli.
Elko, każdy popełnia błędy, dokonuje złych wyborów - nikt nie jest od tego wolny. Jesteśmy tylko ludźmi. I jak to ludzie, mamy swoje słabości. Cóż, nie mnie oceniać, czemu puchacz nie potrafi stanąć w obronie swojej samicy. Może to ona w tym związku nosi spodnie? ;)
Fajna z Ciebie babeczka, Elko. Ja Cię zawsze lubiłam, właśnie dlatego że walisz prosto z mostu, co myślisz. Wścibska jesteś i lubisz mówić ludziom, co mają robić, wszędzie Cię pełno - jak to rasowa kobita, ale jak już na wstępie wspomniałam: każdy ma swoje słabości.
Halmar ''kochaj się'' w urojeniach, skoro Ci z tym dobrze... łaź za nim, poniżaj się, a on Ciebie w nagrodę podepcze, ale może to lubisz... a ja się pośmieję, że są wśród nas, takie głupie kobiety.
Spokojnej nocy.
Może coś w tym być, co mówisz... Ciekawe podejście, Elko.
Śpij dobrze..
betti - widzę, że melodramat poniósł Cię na całego. Przyłączasz się do pomówień - fajnie? W każdym razie - wiedz, że jedynej obrony jakiej potrzebuję, jest ta przed zepsutym powietrzem. A zamknąć okno potrafię sama. Żegnam.
Tjeri nie obronisz ani siebie, ani swojego samca. Dobrze wiesz, co zrobiłaś. I teraz zbierasz żniwo. On kiedyś zrozumie, że go oszukałaś. A wtedy skończy się twój sen.
A teraz może pójdź tam, gdzie kazałaś Mirkowi narobić brzydkiego hałasu, przez co dostał BANA, i zobacz, czy jeszcze tam jesteś.
betti - rusz głową. Jak sprawa wygląda wiemy tylko my - Mirek, Tjeri i ja. No i oczywiście Admini portali, którzy byli na bieżąco zanim usunęli psychopatke ze swoich portali. Trochę smutne, że wolicie grzebać w głównie zamiast dopytać i połączyć fakty. Ale...
Igalala, Ty akurat malutko wiesz. Chodź i daj cioci buzi zamiast brzydko mówić o sprawach dorosłych :)
Igalala, Tobie też tjeri zamuliła mózgownicę kłamstwami? Nikt mnie z żadnego portalu nigdy nie usunął. Za to puchacz wczoraj z trzech na raz wyleciał.
Igalala, mój cukiereczku... Czyżbyś zapomniała, kto walczył w Twej obronie, kiedy rzuciło się na Ciebie stado wściekłych psów, oskarżając Cię o plagiaty? Kto Cie wtedy bronił, kto dał Ci bezpieczny azyl, kto Cię wspierał? Czy to był Mirek albo Tjeri? Czy oni chociaż kiwneli palcem w Twojej obronie? A jak Cię opluwali na forach, kto chodził i walczył dla Ciebie? No kto, pytam? Tylko ciocia za Tobą się wstawiala, walczyła i narazala własny tylek, żeby Ciebie uchronić. A Ty jak się odwdzieczasz? No jak? Wiesz co, przykro mi. Po prostu bardzo mi przykro. A tak się cieszylam,ze przyszłas na to forum. Ze będziemy razem, jak w normalnej rodzinie... Proszę Cię, Igalala, przecież masz swój rozum i nie pozwól żeby ktoś traktował Cię jak marionetke. Nie widzisz, co z Tobą robią? Posługują się Tobą. To obrzydliwe.
Halmarinia, proszę natychmiast iść spać ;)
Canulas paczaj jak to w rodzinie je... Człowiek się stara, broni, a w nagrodę - nóż pod zebro...
Lubię noże
Canulas no to ja Ci jakiś fajny dedykowany strzelę :)
Ale prawda jest taka, że naprawdę jest mi przykro. Akurat po Idzelali nie spodziewalabym się, że dała się zmanipulowac... Domyślam się, dlaczego, ale nie powiem... Biedna moja mała dziewczynka...
Taaa
Dobranoc
Igalala, córuś, nie idź tą drogą. Ciocia Ciebie kocha i wszystko Ci wybacza, ale nie daj soba manipulować.
Canulas my to chiba w innej strefie czasowej jesteśmy :) ano śpij słodko. Niech Ci się aniołki przyśnią :* kocham Cię.
Jesteśmy w innej strefie na pewno.
Aniołki i takie tam, niee. Skrzydełka nie zgrywają się z nożami.
Bajox
Ruszam i wiem, że od nękania w sieci jest paragraf i szlag mnie trafia, że ciągle trzeba czytać o czymś, co już dawno powinno być pod jakąś kontrolą. Wstyd pójść na policję, a nie wstyd tutaj prezentować tego ''dramatu'' czy tej ''komedii?
Tu się trzeba ogarnąć, a nie ludziom serwować taką zgniliznę. Tu nikt jak widzę nie ma wstydu, żadna ze stron ''konfliktu''.
Elko, gdyby ktoś zrobił Ci takie świństwo, jak mnie zrobiła święta Tjeri, raczej nie chowałabyś głowy w piasek.
A co ma policja do tego, że nasza święta jest specjalistką od fotomontaży?
Żadne konflikty mnie nie interesują. Jest tylko chora osoba i sępy, które dają jej pożywkę.
Tjeri jedyną chorą osobą tutaj jesteś ty. Mnie by nawet do głowy nie przyszło, żeby dłubać w fotoszopce tylko po to, żeby chłopa przy sobie zatrzymać.
I to jeszcze mężatka dzieciata - wstyd. Jak ty w ogóle możesz chodzić do kościoła po czymś takim? Jesteś najgorszej kategorii hipokrytką.
I jest brak wstydu. Całkowity. Poza tym - nic.
betti Elko - no właśnie to napisałam. Ale jak widać jej uczucie wstydu jest obce.
Tjeri, najbardziej mnie dziwi, że taka niby zakochana, a to jemu zrobiłaś najgorszą krzywdę. Ja sobie poradzę, ale on uwierzył w te twoje manipulacje... Co nie było trudne, to chory człowiek. Jesteś naprawdę wyjątkowo podłą osobą.
Tjeri "siostro" - wiedz, że nie każdy jest na tyle naiwny, żeby dać się nabrać na twoje pomówienia. Twoja tajna akcja w jednym miejscu skończyła się fiaskiem, a o mało sama nie zarobiłabyś bana za to, co wypisywałaś na mój temat. Mądrzy ludzie nie wierzą w plotki i fałszywki. Dlatego proszę cię, apeluję: daj już sobie spokój. Ja ci tego twojego supermena nie zabiorę. Bierz go sobie, jeśli cię zechce. W sumie chłopu wszystko jedno, byle szpary były na swoim miejscu...
Wam - jest obce. Tobie i im. Rzygać się tylko chce. Żeby na portalu literackim prać takie brudy, to się w głowie nie mieści.
Elko, mnie jest wstyd. Przez pół roku milczałam, ale jak zobaczyłam, co się tu wyrabia, wróciłam na portal. Wyobraź sobie, że nie było mnie w Sieci przez ten cały czas, a niedawno dowiedziałam się, że podobno coś tam gdzieś tam nabroiłam, komuś konto zhakowałam i Bóg wie, co jeszcze - tak oto boska nieskazitelna tjeri zabawia się moim kosztem. A kiedyś mówiła o mnie "siostro". Śmiechu warte... Przyjaciółka... Elko, najbardziej należy obawiać się właśnie takich cichych, miłych... Ty to co innego - walisz prosto z mostu, fałszu w Tobie nie ma ani tyci tyci.
A tak w ogóle, to ten temat po prostu mnie już nudzi. Ale jak widać, boska tjeri przeżyć nie może, że jej samiec dostał trzy bany jednego dnia i teraz chodzi i rozdziera szaty... Rycz, głupia, rycz. Kto sieje wiatr, zbiera burzę.
Melodramatu ciąg dalszy... nieustająca wojenka przekupek portalowych trwa... jedna od drugiej lepsza! Ścigająca się po portalach wataha, jazgotem swym zakłoca spokój mieszkańcom literkowych stronek.
Ot, tyle warte.... przyjaciółki dawne, o jednego oskubanego i utrąconego ptaszyska podnoszące w niebogłosy wrzask skrzekliwy... a siostra ich jedna zapalczywie umoralniając i rady fałszywe dając, na kąsek z resztek czeka.... dobre i to , a jeszcze może dobrze przy tym wypadnie i pochwały zbierze....
hi, hi
akwamen jak feniks z popiołów
Gregory z popiołów przyjacielskich i wielbionych dawniej hi, hi
akwamen mój Ty słodki cukiereczku z odrobinką mięty :))) Obiecuję, że już ma noga tutej nie postanie - w tem wątku nudnym jak flaki z olejem :)) Bo dzięki Tobie zrozumiałam, że nie ma sensu żadnego bić piany przed tłuszczą żądną wrażeń :) Chcą wrażeń, niech se superexpress kupią czy tam inny tabloid hehe :)
Akwamarynku, aż mię swędzą paluszki, by napisać Tobie jeszcze jakiś fajny dedykaniec... Może nawet erotyk hehe :)
Tyś lekiem na całe zło - masz buziaka :*
Halmar o żeszTy! ha, ha, ha
akwamen uciekaj stąd bo straszna zawierucha
Gregory chyba muszę teraz za karę na zakupy pojechać i obawiam się że na jednym fatałaszku sie nie skończy... co bym jeszcze na portala tego mógl spokojnie i bez obawy, później wkroczyć...
ot , real mnie dopadł... hi, hi
akwamen no to udanych zakupów :) Moje Ty złoto srebrzyste hehe ;)
Gregory, a Ty się nie martw, będzie dobrze :)
Gdy już emocje opadły, to ja kilka zdań na koniec.
puszczyk dostał bana.
Nie został nawet poinformowany, że go dostał, ani czy to tymczasowe czy trwałe wyoutowanie.
I za co też nie.
Znam puszczyka z innych forów.
Dla mnie literat. Dawno powinien udać się do wydawnictw.
Charakter forumowy, bo prywatnie niezbyt go znam, aby kilka wymian zdań na mesędżerze, trudny.
Jest świadomy swojego warsztatu i słusznie.
Wylatuje z tego forum, bo przybłąkała się odrzucona i nuże jątrzyć pod jego i innej juzerki utworami.
refluks święty nie jest, ma niewyparzoną gębę, lubi słownie zmaltretować i podymić.
Ale i on zna granicę, jaką są sprawy prywatne i to, że rodzina juzera jest święta. Mogą juzerzy sobie po mordzie nakłaść, ale rodziny juzera się nie tyka.
Wspomniana odrzucona informuje juzerów tego forum o stanie cywilnym, dzieciach i czynnościach mszowych jednej juzerki.
Aby kilka osób znalazło się i wyraziło z tego powodu oburzenie. Chwała im za to.
Ale to puszczyk został zbanowany.
A łamiąca wszelkie zasady przyzwoitości bryluje.
Czyli jest przyzwolenie na szarganie prywatności.
Na taką okoliczność nie widzę możliwości pozostawania tutaj.
Dziękuję wszystkim za lekturę mojej pisaniny i komentarze pod nią.
I za gościnę.
Moment. Ja srednio w temacie. Mowisz o Halmar?
Juz ja 15 razy zglosilam :3 Trza w wiecej osob.
Bogumila dni tez sa raczej policzone tutej.
najlepiej z dopiskiem (caps lockiem)
ZA SPAM, PROWOKACYJNE zachowanie oraz WYZWISKA, np.:
Halmar 3 tygodnie temu
Jak bardzo trzeba być zdesperowanym, żeby robić takie rzeczy? Tu nawet nie chodzi o to, co ja czuję, to jest nieważne. Ale ja bym się do tego nie posunela. Nigdy. A ta kurwa uważa że może a co najważniejsze uchodzi jej to na sucho.
Do czasu.
I link do profilu:
http://www.opowi.pl/profil/halmar/
W koncu zareaguje :)
Ritha, myślę, że i w obliczu braku klarowności i wybiórczości w działaniach na samej górze, warto przemyśleć dalsze wspieranie i reklamowanie tego miejsca.
Canulas to swoja droga... w sumie niech tu zostana same takie dziwadla
Ritha cukiereczku, jak byś nie zauważyła, Halmar powróciła w worku pokutnym i z popiołem na głowie, po odbyciu pokuty i solennym zapewnieniu poprawy. Co widać, słychać i czuć - Halmar obecnie kocha wszystkich i pisze same mile rzeczy. Halmar potrafi wyciągać wnioski i poprawiać własne błędy. W przeciwieństwie do puchacza, który nie przeprosił nikogo i poprawić się nie ma zamiaru, bo jest przekonany o własnej nieomylnosci i wielkości, co podsycaja dodatkowo osoby typu mareczek refluksyjny, ritha, igalala i tjeri.
Tak więc, cukiereczku RITHO (z szacunku do Ciebie użyłam capsloka, więc docen to), zgłaszać nie ma czego na Halmar, bo na Halmar nic nie macie.
Z uklonami i serdecznymi pozdrowieniami :*
Cytujac klasyka - nie chce mi się z Tobą gadać
;)
Halmar a TWA poluje teraz na niewiniątka czują zew
Ritha a cóż Ty w takiej sytuacji miałabyś powiedzieć? Może "przepraszam, Halmar" by się przydało? No ale do tego trzeba pokory... Niektórzy nie potrafią przepraszać.
Halmar No właśnie, puszczyk jest cały czas taki sam, autentyczny.
Ty manipulujesz.
Teraz będziesz udawać cudowną i jak napisałaś sama "obecnie kocha wszystkich i pisze same mile rzeczy".
Trauluj dalej internet w poszukiwaniu.
Bogumił oj tak :*
refluks puchacz jaki jest, każdy widzi. Nie bez powodu ma obecnie bana na 3 portalach.
Halmar I jednym z nich jest zarządzane przez tła. Jeśli się nie mylę.
"Ale i on zna granicę, jaką są sprawy prywatne i to, że rodzina juzera jest święta. Mogą juzerzy sobie po mordzie nakłaść, ale rodziny juzera się nie tyka" - mówiłem o świętości rodziny wielokrotnie.
Chujowo bardzo, że se idziesz, ale ciężko to negować, bo w obliczu ( i już naprawdę nie chodzi o Puszczyka) tajemniczości zażądzania i braku klarowności, również nie bardzo chce mnie się tu siedzieć. A i zastanawiamy się nad przemigrowaniem TW.
Czssunek to wielki współpracować z Tobą i wymyśli wymieniać, refluksjo.
Sprobuj tu: t3kstura.
Nowe dopiero, ale bydzie rosło.
Szacunek*
Canulas Dziękuję. Raduję się, że coś miłego jednak pozostawiłam po sobie w internecie.
Canulas tiaa od rodziny precz
refluks tia miłość bliźniego
Canulas, czy Ty bywasz czasem Kanulasem? Jeśli tak, to sympatycznie Ci z pyszczola patrzy :))
Tak sobie myślę, czy zapraszanie gdziekolwiek refluksyjnego mareczka jest dobrym pomysłem... Wejdzie toto z błotem (albo czym gorszym) na buciorach, kultury osobistej za grosz... Nie daj się zwieść jej cukierkowym odpowiedziom na Twoje kulturalne zagajenia - ona potrafi być miła, kiedy ktoś ją popieści. Ja ją bardzo lubię, żeby nie było. Zresztą to ona mnie tutaj zaprosiła. Lubię jej niewyparzony ozór, bezkompromisowość i poczucie humoru, jednak czasem naprawdę mocno przegina w obelgach, dlatego jest persona non grata na portalach.
A czemu broni puchacza jak niepodległości? To jej słodka tajemnica :)))))
Nie, to jakiś podrabianiec. Nie wiem o co walczysz, ale jak refluksję lubiłem, lubię i się tu nie zanosi na zmiany w tej materii. Co do reszty wojenek i przepychanek - koło chuja mnie latają.
Canulas gdybym miała ten organ, o którym wspomniałeś w komentarzu, też by mi latało :))
A refluksję lubię i ja - powtarzam z uporem mendy :))) I ona mię też - pasjami wręcz :)))
A o co walczę? To żadna tajemnica, mam swą misję opisaną w profilu http://www.opowi.pl/profil/halmar/opis
:))))
Halmar radziłabym Ci nie wypowiadać się źle o Refluksie. Zapamiętaj i nie szukaj na siłę ''słodkich tajemnic''. Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść...
Elko, ja się źle o mareczku nie wypowiadam. Ile razy jeszcze mam powtórzyć, że ją uwielbiam? Z wzajemnością zresztą... To taka trudna miłość, namiętna i drapieżna...
Halmar nie będę się powtarzać... Refluks, to przyjaciel, nie pozwolę Ci ''dotykać'' moich przyjaciół. Zapamiętaj!
Elko, przyjaciele moich przyjaciół są moimi przyjaciółmi.
Halmar a Ty masz przyjaciół? Nie wierzę...
Elko, nie zdradzę wielkiej tajemnicy, jeśli Ci powiem, że to refluksja zaprosiła mnie na opowi ponad 2 lata temu. Czy to nie przejaw sympatii? Lubimy otaczać się ludźmi podobnymi do siebie.
I nie sprawisz, że przestanę Cię lubić, chociaż strasznie się starasz :))))
Halmar powiem Ci tak... Sprzedajesz wszystkich, którzy staną chociaż na milimetr między Tobą, a obiektem Twojego szaleństwa, wyciągasz wtedy jakie tylko się da brudy i walisz na oślep... Nigdy nie będziesz miała przyjaciół... ale to wiesz.
Staram się? Nie, ja po prostu jestem szczera. Tylko tyle.
Elko, właśnie za to Cię lubię. Ale wiesz, szczerość to przejaw mówienia tego, co się myśli, ale to co się myśli może być niezgodne z prawdą - innymi słowy, masz jakieś wyobrażenie o danej sprawie i je artykułujesz.
Zapytam retorycznie, nie oczekując odpowiedzi: czy byłaś kiedyś zakochana? Ludziom, którzy nigdy nie zaznali miłości, nie da się wytłumaczyć, jakie to uczucie. Mogliby obejrzeć wszystkie filmy o miłości, a i tak nie zrozumieją, jak to jest, kiedy się kocha z wzajemnością, a potem zostaje się zdradzonym w najbardziej perfidny sposób. Tego nie dowiesz się z filmów ani z książek.
Halmar miłość nie oznacza braku szacunku do siebie, to przede wszystkim. Chcesz teraz zrobić ze mnie monstrum, które nigdy nie kochało i nie wie, co to miłość... śmieszne.
Ty kochasz???
Człowieka, którego niby kochasz prześladujesz z zimną zawziętością, z bezwzględnością... wyciągasz z tego związku wszystkie brudy i publicznie je pierzesz... i Ty to nazywasz miłością?
Boże broń każdego przed Twoją miłością.
Elko, w żadnym razie nie twierdziłam, że jesteś jakimś monstrum... Prosiłabym Ciebie jedynie o odrobinę empatii... Wiem, że robię źle i nie powinnam robić takich rzeczy publicznie, wstydzę się tego. Ale to silniejsze ode mnie...
Halmar może to się leczy? Bo normalne to na pewno nie jest.
Oczekujesz ode mnie empatii dla głupoty, braku szacunku, żadnych wyższych uczuć? Za kogo Ty mnie masz?
Ty jak widzę jesteś jeszcze dumna z siebie, że dokopałaś tej ''swojej miłości''. Piszesz jakieś wierszyki z dedykacjami...
Sorry, ale ja gardzę takimi ''ludźmi''
Chciałabym być lepszą osobą, pracuję nad tym. Ale jestem słaba. Bardzo słaba.
Nie potrafię nadstawiać drugiego policzka, brakuje mi pokory. Ale uwierz mi, to co mi wyrządzono, doprowadziło mnie do ostateczności. Żałuję tego, co zrobiłam w odwecie, ale czasu już nie cofnę.
Halmar może i nabierzesz kogoś na te ''głodne kawałki'', ale nie próbuj mnie, bo cel chybiony.
Uśmiałam się z ''biednej, nieszczęśliwej Halmar''. Kobiety bez wstydu, bez żadnych hamulców...
Idę, bo mam dość czytania bzdur.
A jeśli chodzi o wierszyki z dedykacjami, to dla mnie forma autoterapii... Dystans i poczucie humoru ratują mnie przed popadnięciem w rozpacz. Pół roku żyłam w depresji, wreszcie odżyłam. Poza tym, lubię się wygłupiać, nie ukrywam :)))))
Wspaniała ''zabawa'', szkoda jednak, że śmieszy tylko Ciebie... to tak jak z dowcipami, kiedy śmieje się z nich jedynie... opowiadający.
Elko, po prostu mamy inne poczucie humoru :)
Raczej honoru... wiesz, co to w ogóle jest?
Elko, może "horroru"? :)
Ale tak szczerze... Wiem, czym jest honor. Ale jeśli ktoś by Cię wysmarował gównem i jeszcze się z tego cieszył, to chyba nie pozwoliłabyś na to?
Ich czas na zabawę już minął. Teraz ja się pobawię...
Halmar do horroru, to raczej tej ''miłości'' daleko, może dlatego, że za dużo w fabule elementów komedii.
A z g. to jest takie fajne powiedzenie '' nie zaczepiaj g. niech nie śmierdzi''
Teraz oblepiłaś się nim, na własne życzenie i jeszcze jesteś dumna z tego. Zaiste, to sukces!
Elko, mnie już nic innego nie pozostało, jak śmiać się z tego wszystkiego... Doprawdy, nie zależy mi na opinii otoczenia, bo straciłam jedyną rzecz, na której mi w życiu zależało. Nie mam już więcej nic do stracenia. Więc się bawię :)))
Zabawa przednia, taplanie w g.
Nie przeszkadzam już...
Elko, kobieta, której na niczym już nie zależy, jest bardziej niebezpieczna niż stado wściekłych psów. Sama siebie się czasem boję,.. :)
Nie przeszkadzasz. Cieszę się, że mogę z Tobą pogawędzić. Zawsze lżej na serduchu się robi.
Pomodlę się w Twojej intencji.
Dzięki, Elka :*
jak widać po komentarzach, prowokacja udana ;-)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania