Poprzednie częściWiersz pierwszy

Wiersz piętnasty

Odpowiedz mi proszę

no bo pisz wiersze i bądź mądrym

czy gdybym Cię chwycił za rękę

było by Ci choć trochę weselej

bo zbyt często

nosisz smutek na twarzy.

A jeśli moje imię to samotność

i twoje imię też samotność

czy nie będzie nam się lepiej żyło

gdy oddamy się darmowej miłości

i może wtedy złe chwile staną się dalekie

a radosne chwile staną się nam bliskie.

Średnia ocena: 2.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • Tytusek 7 miesięcy temu

    glosujcie na oselke najlepsze rymy hihihihi

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Hmmm

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania