12NStyl - ale jazz - Szpilka

w temacie: Sezon na truskawki.

 

ja nie tęsknię za nikim

i nie kocham nikogo

mam kolczyki z truskawek

jak kot chodzę swoją drogą

gram na nerwach albo nosie

truskawkami barwię usta

takie tam różniste głupstwa

 

ja nie tęsknię za nikim

i nie kocham nikogo

czasem tylko w piersi ściska

za alergią truskawkową

te kropeczki te punkciki

twarz usiana jak truskawa

napotkani dają dyla

ale jazz

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (13)

  • Truskawkowe pole O!

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Hahahaha, ale jazz, kolejna trawestacja ¬‿¬

  • Ot parodia i fajna parodia O!

  • Aisak 2 miesiące temu

    Nie wolno bawić się jedzeniem – tak mówiła babcia. A kolczyki to robiło się z wiśni, a truskawki udawały krew trupa. Kiedyś to było fajnie...

  • Fajnie bez tych ekologów O!

  • JagVetInte 2 miesiące temu

    Roma

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Jagu, to ja ¬‿¬

  • JagVetInte 2 miesiące temu

    Szpilka cześć Szpilka, a tu ja 👋

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Jagu

    Elo, bardzo mi miło ¬‿¬

  • Królowa Tautogramów 2 miesiące temu

    Roma

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Królowo, oj, nie, bo ja ¬‿¬

  • Królowa Tautogramów 2 miesiące temu

    Szpilka
    Ależ doprawdy! To niebywałe!
    Moi szpiedzy zawiedli, zatem stracą głowy przez ten jazz😆

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Powyżej trawestacja piosenki - 'Ja nie tęsknię za nikim' Kazimierza Winklera:

    Ja nie tęsknię za nikim
    I nie kocham nikogo,
    Robię to, na co
    Właśnie mam ochotę
    Noszę z wiśni kolczyki,
    Chodzę, jaką chcę, drogą,
    Napotkanym znajomym głupstwa plotę

    https://www.tekstowo.pl/stenia-kozlowska/nie-tesknie-za-nikim

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania