12NStyl - decyzja - Królowa Tautogramów
w temacie: Sezon na truskawki.
na stole
cukiernica i śmietana w kubku
do tego dwie miski
w jednej owoce z górką
w drugiej mniej
nie wiem co wybrać
zadzwonię do taty
niech mi pomoże
pierdolę sezon na truskawki!
w temacie: Sezon na truskawki.
na stole
cukiernica i śmietana w kubku
do tego dwie miski
w jednej owoce z górką
w drugiej mniej
nie wiem co wybrać
zadzwonię do taty
niech mi pomoże
pierdolę sezon na truskawki!
Komentarze (17)
Najlepiej lody O!
Hahahahaahah, zajefajne, to są dylematy ¬‿¬
I fajowskie też O!
Ogromnie ciekawi mnie, co powiedział tata? Autorze, daj znać😄
Jag ¬‿¬
Uwielbiam teksty z jajem.
Dzięki!
Królowa
No i jak pewien odwłok moherowy śmiał twierdzić, że Ty pisać nie potrafisz?
No kapitalny jest ten dylemat z dwoma miseczkami truskawek, odłok moherowy tak nie napisze, bo własny jad mu płat czołowy zalał ¬‿¬
Szpilka
Nie mam żalu. Minęło trochę lat i na pewno piszę inaczej, niż kiedyś. Przebywanie w towarzystwie dobrych piór jest zbawienne dla rozwoju🙂
Królowa
Powtórzę za Dykiel - podłość ludzka nie zna granic.
Idę cosik wtrząchnąć, tymczasem ¬‿¬
Bajó! Bajó!
Ais
Bo bluzg.
Królowa Tautogramów w sumie, jakby nie spojrzeć, to oboje najczęściej używamy ich w pisaniu. Na siebie nie mogłem strzelać xD
JagVetInte
Czasami mnie ponosi, ale dzięki!
Już nie popełnię tego błędu😁
Królowa Tautogramów Żeby się ukryć, to tak xD ale ogólnie, moim zdaniem, bluzgi nadają utworowi szczerości i prawdziwości 😏
JagVetInte
No, też lubię. Pod warunkiem, że są dobrze użyte.
Jag albo Stylowy
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania