12NStyl - Szelmy w akcji - Królowa Tautogramów
w temacie: Parszywa dwunastka.
Spotykali się regularnie trzy razy w tygodniu na treningach. Dwunastoosobowa grupa i trener. Wymagający, pełen zapału i energii.
Grali amatorsko w koszykówkę, bo byli zapalonymi fanami Wójcika i Śląska Wrocław. W zeszłym roku mieli okazję zmierzenia się z inną drużyną, ale nie poszło im najlepiej.
Czasami w tajemnicy przed trenerem, który był zbyt pryncypialny, grali w karty na vouchery z Biedronki.
— Z uwagi na nową kontuzję pana Ryszki trochę zmieniłem skład, więc uważnie słuchajcie, bo nie będę powtarzał trzy razy. Pan Kowalski rozgrywający. Pan Zębaczyński na środek. Pan Borkowski, pan Kukułka i pan Sosnowski na skrzydła. Resztę zapraszam na ławki.
— Trenerze, dlaczego Kowalski ma być rozgrywającym? Jeszcze ani razu nie trafił do kosza. To ja powinienem być rozgrywającym!
— Szanowny panie Ziółko, jeśli pan Kowalski sobie nie poradzi, to obiecuję, że na następnym spotkaniu pan zostanie rozgrywającym. A teraz zapraszam na ławki.
— Panowie jesteście w dobrej kondycji, proszę o więcej brawury! Piłka sama nie wrzuci się do kosza. Raz, dwa!
— Czy on mówi do nas?
— Chyba do nas, ale pewności nie mam.
***
— Moi drodzy, jak wiecie, od dziś będziemy spotykali się w zmniejszonym składzie, dlatego chciałbym zaproponować wam zmianę formy aktywności. Proponuję piłkę nożną.
— Ordynatorze, czy to dobry kierunek dla siedemdziesięciokilkulatków?
Komentarze (8)
Dobre rozegranie O!
Zawsze było u was gwarno, a ostatnio cisza, jak makiem zasiał...
Normalnie Smętnerzysko😳
Raz na wozie, raz pod wozem O!
Z koszykówki to w tej chwili znam Jordana. Aaa i nasz rodak, który nie zna tabliczki mnożenia☹️
Aisak matematyka to królowa i trzeba ją poznać O!
O kurdę, ale zajęcia w psychuszce, no to jest rehabilitacja ¬‿¬ Wczoraj obejrzałam reportaż o kobitce, która zaczęła jako siedemdziesięciolatka haratać w gałę, żeby nie zmurszeć.
I tak trzymać kobitki O!
Pasją? TseCylia?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania