12NStyl - z przymrużeniem oka - Szpilka

w tematach: Peonia - święta róża. Sezon na truskawki. Jakoś tak wyszło.

 

sezon na żubra

żubróweczka z truskawką

trawkę żubr zeżarł

 

sezon na łosia

rogi na męskiej głowie

rogacz w dom bóg w dom

tylko święta peonia

raptem płatki zgubiła

 

przyłapany

jakoś tak wyszło

rzekł mocno skruszony

i znowu założył kieckę żony

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (22)

  • Dobre i z jajem O!

  • Shira 2 miesiące temu

    NSzO, może nawet z jajami. Ach te "pisanki"...Zostawiam Ooooo!

  • Szpilka 2 miesiące temu

    jest szanasa na transa w kiecuni ¬‿¬

  • Pewnie jest O!

  • il cuore 2 miesiące temu

    Pięknie zszyte, nie zabiegam czy osobiście, bo wlezłbyśmy być morze inpas jakiś
    Czy nieczas

  • il cuore 2 miesiące temu

    tak w sumie to o okropne to wszystko🐝

  • il cuore jakaś krawcowa, albo krawiec to szył O!

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Il Cuore

    Thanks za pięknie zszyte ¬‿¬

  • Aisak 2 miesiące temu

    Dobranocka/Sucre/Celina
    jest boheterem/ką w swoim domu z zapałek!!!!!!
    Ten odwłok!

  • Dziewczynka z zapałkami O!

  • Aisak 2 miesiące temu

    Niepowtarzalny Styl z Opowi
    Dziewczynka z siusiakiem...😵‍💫

  • Aisak tego niewiadomo O!

  • Aisak 2 miesiące temu

    Niepowtarzalny Styl z Opowi
    Jak nie wiadomo?
    Przecież to bogumiło-celina i jeszcze antonina i jeszcze kasiaczek🤯

  • Aisak 2 miesiące temu

    O, tu już byłam i swe zdanie wyraziłam...

  • ok

  • Królowa Tautogramów 2 miesiące temu

    Szpilka!

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Królowa

    Bingo! ¬‿¬

  • Królowa Tautogramów 2 miesiące temu

    Szpilka
    A może im daruję tym razem...😄

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Królowa

    Hahahah, odwłokowi? Aleś go nazwała ¬‿¬

  • Królowa Tautogramów 2 miesiące temu

    Szpilka
    Pasuje, co nie😝

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Królowa

    Nio, finezyjnie i trafnie - odwłok moherowy ¬‿¬

  • Królowa Tautogramów 2 miesiące temu

    Szpilka
    😆

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania