13NStyl - Odcinek z metra - C₁₂H₂₂O₁₁
w temacie: Tasiemiec: Ostatni pasażer.
Wyklułem się z jelit, taki odcinek z wagonikiem po kar mowy (ględzi to przy żarciu) nigdy nie żre samo. Burczy i te pierdu pierdu, gdy patrzy w kapuściane niebo. A tam kosmici z Loi de fine nie mieszkają. No i jo tak o tym, nowo jaju.
Raz o mało bym nie pękł, ta co mieli ozorem połknęła mi konkurencję. Ja tu se wysssysam trzewia, a tu glizda, ta biała chujowizna na gapę jedzie. I mi tak mocha, bo już urosła w płucach chuja mać. I jo tak patrzaje, o chuj!
– Ja Ci tu miejsco zbajdę!
Oderwałem się od cmoko ścisny i tych skurczów wzdętych, po hamburgerze i ja tak jak plemnik albo plemiona wojownicze za tą glizdą pognał.
I tak patrzaje a łona kiwa palcem do tego terminala. Terminatora, kloca com go pognał, bo było za ciasno nam na skręcie kolana. To on mi jak należy torował drogę, a teraz stoi, sapie i klnie.
Glizda udaje pierwszą lepszą cwaniarę, bo ona umie wyjechać na ręcznym hamulcu.
I jo tak patrzaje, o chuj. Czopek ma na głowie.
Wszyscy my tak do zajezdni wycofani.
Nie minęło pół godziny.
Byłem metrem do kanalizy.
Komentarze (9)
Taki robal jak gładź O!
W jelitach mamy cały jadłospis naszej egzystencji.
Ciekawy tytuł z metra i zakończenie też skanalizowane.
Trudne do zidentyfikowania sprawcy.
Trudne, ale możliwe O! Myśl Pasją
Trudne, ale możliwe O! Myśl Pasją
Nie wiem czy to jest gwarowe, jednak udaje, że jest.
Gdybym miał uściślić, to byłoby to badanie proktologiczne ⛽
Udawaj, udawaj i uściślij przez per rectum i lewatywa zabije dziada O!
na tasiemcu glizda hołubce wycina,
dobrze jej się tnie, bo na łbie łysina ¬‿¬
Może Il Cuore do zabawy się przyłączył?
Może zapał się na tasiemca O!
Strzelam w parki:
JAG/SZPILKA
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania