Gdzie publikować swoje opowiadania?

Wszyscy twórcy słowa pisanego lubią zostać docenieni w swojej pracy. Pisanie opowiadania jest często okupione ciężką pracą, dlatego fani opowiadań zawsze chcą wspierać swoich ulubionych twórców dobrym słowem i komentarzem. Jednak mnóstwo autorów nie potrafi lub nawet nie chce dzielić się swoją twórczością.

Dla tych pierwszych właśnie stworzyliśmy portal literacki Opowi.pl, w którym można pisać opowiadania, a te są publikowane na łamach portalu. Nasz portal literacki stawia przede wszystkim na młodych artystów, którzy pragną podzielić się opowiadaniami z szerszą publicznością.

Dodaj swoje opowiadanie lub wiersz do portalu Opowi.pl:

Opublikuj utwór »

Kliknij na powyższy przycisk, aby zamieścić swoje opowiadanie lub wiersz na naszych stronach.

Jeszcze kilka lat temu, kiedy Internet nie był tak powszechny, ogromna rzesza autorów opowiadań pisało je do szuflady. Ci, którym zależało na rozpowszechnianiu twórczości zastanawiało się gdzie publikować swoje opowiadanie? gdzie wysłać opowiadanie i swoje teksty? gdzie mogę opublikować opowiadanie? gdzie wysyłać swoje opowiadania i historie? Dzisiaj nie jest to trudne, ponieważ wystarczy założyć stronę internetową i opublikować opowiadanie na niej. Może być zwyczajny blog z opowiadaniami, albo nawet konto na portalu społecznościowym (np. Facebook), żeby umieścić i opublikować opowiadanie i dzielić się nim z większym gronem osób. Nie każdy jednak potrafi projektować strony internetowe, a własny blog z opowiadaniami czy wierszami często nie spełnia swojego podstawowego zadania jakim jest rozpowszechnianie twórczości, bo niewiele osób odwiedza mało znany blog. Własny blog z opowiadaniami to pomysł dobry, jednak dość często tylko autor bloga zna jego adres, więc nikt lub znikoma liczba osób dociera do treści bloga. Innym świetnym miejscem na publikowanie własnych opowiadań jest strona z opowiadaniami. W tym przypadku warto zwrócić uwagę na nasz serwis.

Nasza strona z opowiadaniami to otwarta przestrzeń dla wszystkich twórców opowiadań. Każdy autor, który za pomocą formularza doda własne opowiadanie do portalu, zyskuje możliwość dzielenia się swoim opowiadaniem z szerokim gronem czytelników, którzy z zainteresowaniem czytają opowiadania. Co istotne Opowi.pl to strona, gdzie można zamieszczać swoje opowiadania bez logowania się i rejestracji (bez zakładania konta). Znajdziesz u nas opowiadania miłosne, fantasy, horror, fantastyczne, fanfiction (fanfiki) i wiele innych. Opowiadanie dodane przez autora jest następnie moderowane przez naszą redakcję - nie ingerujemy w treść opowiadania, sprawdzana jest tylko autentyczność opowiadania i jego oryginalność. Następnie opowiadanie jest publikowane i od tej pory jest dostępne dla wszystkich przeglądających nasz serwis.

Ostatnie komentarze