Dalia.odt - Rozdział Trzeci.

**

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

 • Patriota 4 miesiące temu
  Jestem po lekturze wszystkich części, łącznie z prologiem i pod wrażeniem jak ciekawie to wszystko opisujesz, że prawie chciałoby się być na Twoim miejscu. Trochę współczuję tej całej przeprowadzki i przede wszystkim pogorszenia warunków lokalowych. To chyba jedna z głupszych decyzji Twojej mamy. Zamienić dom z ogródkiem na mieszkanie w bloku, to ostatnie o czym można marzyć. To w sumie ciekawe czemu nie przekonała nowego partnera do przeprowadzki do was. A mieszkanie mógłby przecież wynajmować i byłby dodatkowy dochód.
 • LittleDiana 4 miesiące temu
  Akurat przeprowadzka jest wątkiem fikcyjnym, ale dziękuję :)
 • Patriota 4 miesiące temu
  LittleDiana ojej, to całkiem zmienia postać rzeczy. Byłem przekonany, że to wszystko co opisujesz to fakty. Czyli w rzeczywistości nie musiałaś przechodzić tego całego koszmaru w związku z zachciewajkami Twojej mamy. Odetchnąłem nieco.
 • LittleDiana 4 miesiące temu
  Patriota jednak uznam to za komplement, bo chyba dobrze mi się udało to oddać :)
 • Patriota 4 miesiące temu
  I to doskonale Ci się udało Diano. Bo jak czytałem jeszcze Twoje wcześniejsze teksty, ze starej serii, to byłem przekonany, że to wszystko prawda. I pewnie tak było, ale pewnie w nowej wersji postanowiłaś nieco urozmaicić fabułę, co się zresztą znakomicie udało.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania