Pitolenie 157 - Marmolada session

Aleks99
miesiąc temu
Tu króluje gruz
Bettina
miesiąc temu
Może zagrajmy
C₁₂H₂₂O₁₁
miesiąc temu
Kółko i krzyżyk
Alienator
miesiąc temu
Zagrajmy w długi weekend.
Aeliora
miesiąc temu
Ha ha
Bettina
miesiąc temu
Zapraszamy chẹtnie zwierzẹta.
Piotrek P. 1988
miesiąc temu
🐗🦒🦓🫏🫎🦄😆
Piotrek P. 1988
miesiąc temu
Bettina
miesiąc temu
Gruz
Bettina
miesiąc temu
Zwierzẹta mile widziane.
Bettina
miesiąc temu
Nie. Domagam siẹ ich.
Bettina
miesiąc temu
Na mój koszt.
Namietny dotyk
miesiąc temu
Bettina
miesiąc temu
Pytanie. Jak długo trwa sezon ì ile marmolady macie.
Bettina
miesiąc temu
Gruz Gruz
il cuore
miesiąc temu
Pływałem dzisiaj w Wiśle ( dwa razy) i sądzę, przy takiej temperaturze mogą bawić się w wodzie dzieci 💧
il cuore
miesiąc temu
A gdy z narodowego wracali kibice ( stroje gadżety) tak se pomyślałem, że do kościołów tak nie chodzą – bo nie jest to tak ważne 🤗
Namietny dotyk
2 tygodnie temu
Witam
Namietny dotyk
2 tygodnie temu
C₁₂H₂₂O₁₁
2 tygodnie temu
https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,177342,20594418,zona-o-witkacym-stas-byl-erotomanem-zdradzil-ja-trzy-miesiace.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Next&fbclid=IwY2xjawSBEBNleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZA80MDk5NjI2MjMwODU2MDkAAR70OmkWrHRLxQdVCRsOfKKhg5mW8TUp04tXkIBDYJwbS11hfQpxjJwt7QoqjA_aem_RQcCzdJXY8o-ZvdEhim6Rg

Część postów została ukryta (103)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Namietny dotyk
tydzień temu
Witam
Namietny dotyk
tydzień temu
Haluna
tydzień temu
Grzybicą paznokci ostatnio w telewizorze straszą zauważyłam. Jednak ja nie boję się bo pod boską ochroną jestem!
C₁₂H₂₂O₁₁
tydzień temu
Haluna Klapki noś na plaży
C₁₂H₂₂O₁₁
tydzień temu
Namietny dotyk
5 dni temu
Witam
Namietny dotyk
5 dni temu
Namietny dotyk
4 dni temu
Widzę że pitola nie umarło
Aisak
4 dni temu
Pitola się wypitoliła i leży pod rurkami.
Wdech Wydech
Oddech Dech
Alienator
4 dni temu
Nie dziwota...
Aisak
4 dni temu
Bojawiem...🫤
Ant
4 dni temu
JagVetInte
4 dni temu
Ojoj, po gabarytach można powiedzieć że chłop żyje... Jak pączek w maśle.
Aisak
4 dni temu
Wszyscy, którzy odczuwają awersję do grubasów to FOBOFODZY.
Nie chodzi o osoby z nadwagą, ale i spaślunów.
Jedna i druga strona to psychicznie chore osobniki.
Ant
4 dni temu
Jak idzie piątkowanie?
JagVetInte
4 dni temu
Kolacja, myju myju, paciorek i spać. Bo rano trzeba wstać.
NinjaC
4 dni temu
Ja mam na 14.00 🤗
JagVetInte
4 dni temu
Zamień się. Oferuję 19x42.
NinjaC
4 dni temu
Wolę pospać.
JagVetInte
4 dni temu
Ja też.
Bettina
3 dni temu
Juz miesiac zaszedl
Psy sie uspily
I cos tam klaszcze
Za borem

Pewnie Tam czeka
Moj Aleks99 mily
Pod ulubionym jaworem.
Bettina
3 dni temu
Z głowy 😀
Bettina
3 dni temu
Zeszedl
I coś tam mnie
Pod umówionym
Bettina
3 dni temu
Miẹ czeka
Bettina
3 dni temu
Fajne. Fajne
Namietny dotyk
3 dni temu
Witam
Aisak
3 dni temu
Słoneczko wyszło zza chmur i świeci po oczach!
🌞
ZielonoMi
3 dni temu
Kto ogląda finał? Maja, do boju!!! 🏆🏆🏆
il cuore
3 dni temu
Chyba dlatego, że nie oglądałem i nie wrzeszszszczałem: moja wina ale szczałem dzisiaj na pewno💥
W zakładach było 70/30 dla Rosjanki 🤕
Myślę że Majka mogła wygrać ale chciała zachować energię na Wimbledon i tam rozjebać tę całą ruską sitwę 🥎🎾🔮
ZielonoMi
3 dni temu
I tak wielki sukces, brawo!
il cuore
3 dni temu
Jest bardzo naturalna, otwarta, szczera aż dziwne jest jej zachowanie w tej branży, bo przecież jest to spektakl widowiskowy nie zawsze uczciwy (te machinacje obstawiań zakładów) dziwne, że nie wsiąknęła jeszcze w tę manipulację 🐝
il cuore
3 dni temu
Putin się cieszy, że rakietą /choćby tenisową/ można więcej 🚑
il cuore
3 dni temu
Pisząc o tym niejako agresywnie (Rosja największą terytorialnie na Ziemi lecz nie gospodarcza) raczej jest największym zagrożeniem obecnie a Chiny zapewne będą kompromisem wojny gospodarczej 🍓
il cuore
3 dni temu
Dominują prawie wszędzie 🚀 choć mówi się o regresie 📌
Aleks99
3 dni temu
Ali, Ali, cip cip cip
Bettina
3 dni temu
Ja siẹ meldujẹ.
Bettina
3 dni temu
Mam pierwszy łuk. 😉
il cuore
3 dni temu
Ale fajnie dzisiaj było po tym padaniu wczorajszym i dzisiejszym – roślinki dają zapachy miłości 🐸
Bettina
3 dni temu
Nie, że w wierszach. W ogóle mnie to nie interesuje 😉
il cuore
3 dni temu
Chuj z wierszydelkami 🐫 mnie także prozaika jebie najbardziej 🐸
Bettina
3 dni temu
Pokazać?
il cuore
3 dni temu
Dawaj!
Bettina
3 dni temu
Ali cip cip
Bettina
3 dni temu
La la la
I znowla
Bettina
3 dni temu
No łuk jak łuk.
Bettina
3 dni temu
Nie wiem. Trochẹ jest w wersji nieskończonej. Praca
Bettina
3 dni temu
Pejzaż, sama naga natura
Bettina
3 dni temu
No I dwie dziurki w nosie ì skończyło siẹ ...
Bettina
3 dni temu
Co za miła wiewiórka.
Piotrek P. 1988
godzinę temu
W ciągu trzech dni, planuję opublikować krótkie opowiadanie na podstawie szalonego, odjechanego, surrealnego snu 😆

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji