Czytając tytuł byłem pewien, że tematem będą rękawiczki. A tutaj proszę - pożądanie.
"Wskazała na wzgórze, jakby chciała upolować gwiazdy." A jednak! Rękawiczka.
Jak zwykle niezły tekst, nawet bardzo dobry i jak zwykle wieloznazczeniowy.
"Kochaliśmy się w samotności, pożądliwie, karmiąc siebie." - To zdanie daje dużo do myślenia, nie jest proste... chociaż na pierwszy rzut oka na takie się nie wygląda.
Po "pożądliwie" wywal przecinek, zdaje się, że postawiłeś go tam celowo, ale łokrutnie wytrąca w czytaniu i lepiej pasuje do pożądliwego karmienia ;)
Sufjen↔Zastanawiający tekst. Jakby pierwsza część była "pytaniem" w jakimś sensie, a druga, szukaniem odpowiedzi. No ale. Zawsze nadzieja. Nie każda ulega roztopieniu, a rzekę można "przefrunąć"
A na pewno w snach:)↔Pozdrawiam😀:)
Zapraszamy do wzięcia udziału w LBnDrabble!
Tematy do wyboru:
1. Iluzja wiedzy (pewności).
2. Diament w popiele.
W tekście można zamieścić obydwa tematy, albo jeden z dwóch. Do wiadomości! Piszemy jedno drabble.
Piszemy do 22 października, do północy. Zatem do dzieła!
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania: https://www.opowi.pl/konkursy/ https://www.opowi.pl/profil/lbndrabble/opis
Liczymy na Ciebie!
Literkowa
Komentarze (19)
Czytając tytuł byłem pewien, że tematem będą rękawiczki. A tutaj proszę - pożądanie.
"Wskazała na wzgórze, jakby chciała upolować gwiazdy." A jednak! Rękawiczka.
Spokojnego dnia Sufjen. Będę głosował na Ciebie.
Dziękuję, Zenza za miłe słowa. Wszystkiego dobrego dla Ciebie :)
Jak zwykle niezły tekst, nawet bardzo dobry i jak zwykle wieloznazczeniowy.
"Kochaliśmy się w samotności, pożądliwie, karmiąc siebie." - To zdanie daje dużo do myślenia, nie jest proste... chociaż na pierwszy rzut oka na takie się nie wygląda.
Po "pożądliwie" wywal przecinek, zdaje się, że postawiłeś go tam celowo, ale łokrutnie wytrąca w czytaniu i lepiej pasuje do pożądliwego karmienia ;)
Dzięki, Akwadarze za odwiedziny. I za wyłapanie przecinka, i za wnikliwą lekturę. Pozdrawiam :)
Sufjen normalnie bym nie pisał o przecinku, ale w tym zdaniu akurat robi robotę ;)
Witamy w Bitwie i dziękuję za odzew. Powodzenia!
Literkowa
Zawsze to motywacja do kolejnego napisania pomimo braku czasu.
Sufjen i to jest myśl, abyś się skusił na wiersz :)
Jakby poszukiwanie drugiej połówki, niby jest na wyciągnięcie rąk, a jakby daleko... takie przemyślenia mnie naszły.
Delikatnie i subtelnie 5
Dziękuję za odwiedziny i wgłębienie się w tę króciutkie drabble. Pozdrawiam :)
Sufjen↔Zastanawiający tekst. Jakby pierwsza część była "pytaniem" w jakimś sensie, a druga, szukaniem odpowiedzi. No ale. Zawsze nadzieja. Nie każda ulega roztopieniu, a rzekę można "przefrunąć"
A na pewno w snach:)↔Pozdrawiam😀:)
Niby proza, a jednak jak poezja. Ładne i dobre.
Serdecznie zapraszamy do udziału w LBnRymy! (na wiersze)
Dwa tematy: Wczoraj padał deszcz - Droga do...
W wierszu można zamieścić dwa albo jeden z dwóch.
Piszemy jednen wiersz!
Czas na tworzenie, aż do 07 aździernika /północ/.
Zasady konkursu znajdziesz tutaj:
https://www.opowi.pl/profil/literkowa-bitwa-na-rymy/opis
https://www.opowi.pl/forum/zapraszamy-do-kolejnej-edycji-i-w1617/
https://www.opowi.pl/konkursy/literkowa-bitwa-na-rymy/
Liczymy na Ciebie!
Literkowa
Niekiedy nawet wykrwawienie się nie jest bielą. Zawsze pozostają niedokończone odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie
Rozpoczynamy głosowanie. Zapraszamy na Forum:
https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/
Głosujemy według zasady: 3 - 2 - 1 - plus uzasadniamy dlaczego? Komentujemy i zostawiamy ślad.
Czas do soboty /23.59/
Literkowa życzy przyjemnej lektury
Drabble, któremu bliżej do poezji niż do prozy. Bardzo interesujące. Gratuluję i pozdrawiam serdecznie 🙂
Jeszcze zdążysz do północy, aby zagłosować!!! Zapraszamy na Forum:
https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/#reply
Literkowa
Hej! Dziękuję za poetycki klimat, delikatne i metaforyczne ujęcie tematu. Pozdrawiam. :)
Zapraszamy do wzięcia udziału w LBnDrabble!
Tematy do wyboru:
1. Iluzja wiedzy (pewności).
2. Diament w popiele.
W tekście można zamieścić obydwa tematy, albo jeden z dwóch. Do wiadomości! Piszemy jedno drabble.
Piszemy do 22 października, do północy. Zatem do dzieła!
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania:
https://www.opowi.pl/konkursy/
https://www.opowi.pl/profil/lbndrabble/opis
Liczymy na Ciebie!
Literkowa
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania