Pisane przy kawie: Słów kilka... – drabble

Dłuższy czas zastanawiałem się nad porzuceniem pisania; trwałego czy chwilowego. Napisać o stłuczonym jajku na twardo (totalna głupota), nie ma sprawy. Napisanie drabble na każdy temat, przeważnie błachy, proszę bardzo. Napisać durne, wątpliwej jakości, pseudo opowiadanie typu oneshot, to ja. Napisać coś poważnego, coś, co czyta się z przyjemnością, lekkim piórem – i tu jest problem. Bo jak? Bo o czym? A jeśli już wiadomo o czym, to jak? I tak w koło Macieju. Przerwa na „podrasowanie” szarych komórek i warsztatu wskazana. Żegnając się z Wami na czas nieokreślony, życzę Wesołych Świąt! Do... właśnie, czego? Zobaczenia? Nie. Usłyszenia? Nie. Zostawmy [...]

 

PS. Wesołych, radosnych i rodzinnych Świąt, wielu wspaniałych prezentów, atmosfery tak niepowtarzalnej, jak Wy. Życzę Wam, aby ta gwiazdka była wyjątkowa, magiczna i żeby spełniły się wasze marzenia. A nowy rok niech będzie pełny szczęścia, weny i wszystkiego, czego tylko zapragniecie.

 

Więc... Ekhem, co złego to nie ja. Do [...]

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

 • Szalokapel 15.12.2016
  Uroczo i prawdziwie. Masz z pewnością dobry styl pisania.
  Również życzę Ci wszystkiego co najlepsze. :)
 • illibro 15.12.2016
  Wzajemnie ;-)
 • Lotta 15.12.2016
  Ahh, Teo... Niech Twoje szare komórki odpoczną :D piękne życzenia :) Dziękuję i życzę Ci żeby te święta upłynęły w ciepłej, przytulnej, milutkiej atmosferze, a Nowy Rok przyniósł zmiany na lepsze i dużo weny. ;D
 • Adam T 15.12.2016
  Wszystkiego dobrego Teodorze, uzdrawiającego resetu szarych... Nie, u ludzi z wyobraźnią nie są szare, są nieskończenie barwne:) Dużo czasu na wypoczynek:)
 • Karawan 15.12.2016
  Dziękuję za życzenia. Proponuje wizytę u okulisty. To wina nie szarych komórek ale wzroku. Jeśli nie dostrzegasz pięknych dziewczyn, jeśli nie zauważasz piękna kwiatów, jeśli Twoje oczy nie notują fałszu polityków...tylko okulista! Wypoczynku i bogatych prezentów pod choinkę życzę.
 • Pan Buczybór 15.12.2016
  Najlepszego Teodorze. Pisz dalej! 5
 • Enchanteuse 15.12.2016
  Życzę pełnego i prawdziwego wypoczynku. I szybkiego powrotu na opowi ;).
 • KarolaKorman 26.12.2016
  Wszystkiego najlepszego, Teo, spełnienia marzeń i dużo zdrowia. Cała reszta sama przyjdzie :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania