Wiadomości z dupy
(Oklahoma Bob ) Witam Państwa w nowym programie „Wiadomości z dupy”, który zastąpił ten dla pasjonatów motoryzacji „Autopociąg”. Złamasy teraz piszą petycję i chcą mnie wykurzyć, ale im się nie dam. Nazywam się Oklahoma Bob. Pewnie znacie mnie z telewizji, bo jestem znanym aktorem. Występowałem między innymi w „Różowej landrynce”,” Andzi i hydrauliku” i „Karuzeli wrażeń”. John, kojarzysz mnie?
(John )Nie, kojarzę tylko te dziewczyny, które ci towarzyszyły.
(Oklahoma Bob ) Nieważne. Zaczynamy! Najnowsze informacje z kraju… Nie chce mi się tego czytać. Całe dwie strony zapisane drobnym drukiem.
(John )Powinny być cztery.
(Oklahoma Bob ) Były, ale zrobiłem z nich samoloty. A, pieprzyć to. John, jak tam w sporcie?
(John )Sportowcy znów coś wygrali, tylko nie wiem, czy nasi, czy ci drudzy.
(Oklahoma Bob ) Jesteś dziennikarzem sportowym, powinieneś to wiedzieć.
(John )Zawsze nienawidziłem sportu i dziennikarstwa. I widzisz, jak skończyłem.
(Oklahoma Bob ) No dobra, a jaka pogoda jutro, Mike?
(Mike) Będzie słonecznie albo deszczowo, albo śnieżnie. Tyle ode mnie.
(Oklahoma Bob ) Dzięki Mike za szczegółowy opis. W zasadzie to chyba kończymy. Cholera, ktoś puścił bąka.
(John )Jesteś tam tylko ty i kamerzysta.
(Kamerzysta)Co się tak patrzysz?
(Oklahoma Bob ) Na dzisiaj koniec, jutro znów zaszalejemy. Co to za debile stoją pod naszym studiem?
(John )To ci goście od motoryzacji, przynieśli rury i łomy. Rozwalają wszystko. Ja spieprzam przez okno.
(Kamerzysta) Ja też.
(Piiiiiip)
(Audycja powstała dzięki wsparciu portalu dla kucharzy FaceCook.)
Komentarze (87)
nie wiem, dlaczego, ale jest mi głupio, że mi się to podoba, chyba nie powinno mi się podoba≤c, ale mi się podoba, i nie mam pojęcia dlaczego, bronię się przed tym uczuciem, i ni huhu, to straszne, czuję do siebie wstręt :(
gwiazdkowo.
HAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uśmiałem się do łez. Błagam o więcej!
Takie wiadomości mode oglądać codziennie
Humor beznadziejny. Nawet nie dotknąłes Benny Hilla.
i dobrze, że nie dotknął nawet, bo moim zdaniem Beniu jest beznadziejny, albo beznadziejne jest tłumaczenie jego "śmiesznych" tekstów, które w ogole mnie nie śmieszą a budzą jedynie zażenowanie.
Obywatel Fantomas jest sto razy lepszy :)
Nuncjusz, widać oglądaliśmy inne wersje pl Benny.
Neurotyk oglądałem w TV x lat temu, moim zdaniem nie o wersje BH chodzi a raczej o to, że całkiem różne mamy poczucie humoru :)
na rany jajecznicy ze szczypiorkiem, komuś sie humory pokićkały, fanthomas, ludzie są tacy zawistni, że normalnie szok :-/
Prosiaku potrafie docenic humor wielu userow na Opowi: Teodora Maja, Okropnego, Numcjusza. To jest dno nie humor slapstick jest wybitniejszy. Nie przypisuj mi cech ktorych nie mam
Fan, nie mówię ze nie masz dobrych tekstów, pewnie masz a ten tylko jest mizerny
Baj i pisz śmieszniej
lubisz obrażać innych czy tylko mnie?
chrum ja nie obrazam Cię. Ty jesteś- zgodnie z avatarem i nickiem- swinia! Sama tak sie nazwalas czemu mam mowic inaczej niz ty wybrałas???
Wieprzu, mam może używać tylko nazwy "chrum a nie moge synonimow????
Na mnie mówią zdrobniale "Neurus" skrótowo "Neuro"etc
na awatarze jest Pigi, z Muppetów, jakbyś nie wiedział, to prawda, że jest świnią, ale przede wszystkim jest Pigi.
jesli uważasz kogoś, że jest idiotą to zwracasz się do niego per idiota, czy jest kultura wskazuje, by zwracać sie inaczej, jesli akurat nie jesteś z idiota w konflikcie.
do ciebie będę zwracała się bezosobowo, szkoda plugawić nazwy jakiegokolwiek zwierzęcia pod twoim adresem.
"komuś sie humory pokićkały, fanthomas, ludzie są tacy zawistni, że normalnie szok :-/ "
chrum, a ty sie dobrze czujesz? co ma chuj do wiatraka? Nie w jego guście i już. Nie ma takiej opcji, by coś WSZYSTKIM się podobało
Neurotyk
"Fan, nie mówię ze nie masz dobrych tekstów, pewnie masz a ten tylko jest mizerny
Baj i pisz śmieszniej "
a dlaczego ma pisać pod Twój gust? Ty masz tak beznadziejne poczucie humoru, że szok. Fantomas, nie zmieniaj się !
bo ten na eN, napisał to specjalnie, jego wynurzenia podyktowane były moich zachwytem, złośliwi tak mają.
i nie wiem, co ma chój do wiatraka, ktoś coś? i wiem, że że takiej opcji nie ma.
i ale wielka broda.
Chyba sobie psuję opinię.
no, i rodzi sie w bólach, pytanie, jak chcemy być postrzegani przez obcych, anonimowych ludzi z Wielkich Internetów?
udajemy, żeby wyrobić sobie opinię, nienawidzę fałszywych, dwulicowych ludzi, ale wiem, że większość to hollywódzkie role, brawo, jestem pod wrażeniem.
fanthomas, jeśli boisz się, to usuń tekst i po kłopocie.
XDDDDD ja pierdole, jakie dramy!
Fantomas nie usuwaj tego, to było świetne. Czekam na ciąg dalszy
Nie będę usuwał, a co do ciągu dalszego to się jeszcze zastanowię.
Rozbawiło mnie to :)
Wiadomości jak gorące bułeczki. Możesz nadawać codziennie. Pozdrawiam
Jest ok. Lubię ansurdalny humor :) 5
Fanthomas ma swoje oryginalne poczucie humoru i przekazuje je świetnie. Brawo. 5
Moim zdaniem Fan pisze gotowe scenariusze do audycji radiowych lub telewizyjnych.
Nawęt komiksy by z tego można zrobić, jest genialny
Jak na Fan to za mało wiatru, jak na Thomas to za mało angielskie, a jak na Fanthomas to za mało kosmiczne i francuskie. Ale ja nawet tak nie potrafię ;(
XD
Na tym portalu naprawdę nie wolno wyrazić swojego zdania bez zaczepek XD
Świrowo.pl
Neurotyk jakich zaczepek? Wyraziłeś swoje zdanie a ja swoje i kropka
Musiałem zareagować, byś mi nie urobił Fanthomasa pod swój gust! XDD To by była dla mnie tragedia
Nuncjusz nie podejrzewałam Ciebie o tak zły gust... kolejne moje rozczarowanie na Opowi.
Nuncjusz, moje poczucie umoru:
http://www.opowi.pl/virgil-i-bilet-do-europy-a15718/
http://www.opowi.pl/virgil-wspaniala-przyszlosc-cukiernicy-a19296/
http://www.opowi.pl/virgil-i-milosc-a19249/
http://www.opowi.pl/virgil-wspaniala-przyszlosc-marsz-a19290/
Jeżeli to jest niskie poczucie humoru, to nie masz Nuncjusz poczucia humoru.
Neurotyk nie czytałem wyrdżylów i nie popisuj się nimi
betti o gustach podobno się nie dyskutuje ;)
Nuncjusz Święta prawda
Nuncjusz, czytałeś co najmniej jeden:
Nuncjusz:
Przeczytałem i jestem pozytywnie zaskoczony Brawo Neuro :)
O "http://www.opowi.pl/virgil-i-bilet-do-europy-a15718/"
Nuncjusz
" Ty masz tak beznadziejne poczucie humoru, że szok"
To nie dyskutuj :)
Neurotyk ok, nie ma sensu tego ciągnąć
Nuncjusz, bo , jak sam powiedziałeś, o poczuciu humoru nie dyskutuje się.
BAJ
#gustach
Neurotyk no dotarło do mnie
Nuncjusz ale pokłócić się o nie można...
betti eeee? :) Kto się czubi ten się lubi, ale dziś nie mam siły na czubienie się :)))
Nuncjusz zasmuciłeś mnie... będę płakała. Dlaczego jesteś taki oporny?
betti dzizzz miałem dziś w ch roboty, sorki, przełóżmy to na indziej XD
Nuncjusz na ogół, to ja facetom odmawiam...
betti no widzisz :) ja jestem nietypowy - to mnie kobiety muszą zdobywać! XDD
Nuncjusz nie jestem w tym dobra, zawsze musiałam się odganiać... mamy więc sytuację patową
betti więc dajmy sobie spokój z umizgami :) szkoda tylko, że nasz kontakt sie zerwie ;_;
a może nie?
Nuncjusz przecież zawsze wiedziałeś, że będę tutaj tylko przez chwilę...
betti niby tak, ale ja nie jestem tylko tutaj, na fb też jestem
Nuncjusz muszę to przemyśleć. Podejrzewam, że masz w znajomych, połowę Opowi, a ja raczej nie chciałabym z ''tymi ludźmi'' mieć coś wspólnego po tym, jak mnie tutaj powitali.
betti ee nie połowę, ale trochę ich jest i to raczej tych, którzy tu już nie bytują
ale ok, przemyśl to :)
Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale to są ''wiadomości z dupy'' i w tym kontekście tekst jest dobry. Ba, nawet bardzo dobry.... autor troszeczkę sobie z nas zakpił, trochę sprawdzał nasze poczucie humoru... chyba nie przewidział tylko trzęsienia ziemi. 5 Fantomas
heh :)
I właśnie żywe dyskusje pojawiają się dzięki KRYTYCE czy odmiennemu zdaniu, To jest zdrowe. Działalność Betti też jest zdrowa i pobudzająca, tak samo jak moje skomentowanie tego inteligentnego poczucia humoru.
Neurotyk będę tutaj tylko albo aż do piątku. Daj spokój ze zdrowym trybem życia... jeżeli ktoś lubi sałatki, za chiny nie zje mięsa. Zamiast śmiertelnej powagi, chodź się trochę powygłupiajmy... jak dzieci. A co tam raz się przecież żyje...
betti ja tutaj tylko się wygłupiam :)
Po to jest ten portal. Nie widzę innego przeznaczenia.
To od teraz wygłupiam się z Tobą. Co robimy?
tylko nie zakładajcie nowego wątku, są różne pitolenia, tam sobie dworujcie ;)
bttti, ja piszę właśnie w ramach tych głupot tekst z żenującym poczuciem humoru. To nie ironia – chcę napisać najbardziej "debilny" żart.
Pisz, ja Ciebie ''ładnie'' skomentuję...
Dawaj :)
Tak, humor jest z dupy. Kompletnie nie mój. Idę dalej.
Zupełnie nie moje klimaty, jeśli idzie o humor, ale ja w ogóle mam popieprzone poczucie humoru. Pozdrawiam. Oceny nie zostawiam bo ocenić tego nie umiem.:)
fanthomas,
znasz może jakąś historię o czarnej łapie?
Raczej nie. Skąd takie pytanie?
Nawet za bardzo nie wiem o co chodzi.
ok, nieważne.
Jak to? Teraz mnie ciekawi o co chodzi z tą czarną łapą.
oj, tam pewnie masz 14 lat i nie znasz historii o czarnej łapie, ja się wychowałam na tej historii, mało tego byłam nawet szantażowana, że jak czegoś nie zrobię, to przyjdzie po mnie czarna łapa, jprd, tak to jest mieć głupie rodzeństwo, i co wieczór zasypiać w obawie przed czarną łapą... w rodzince Addamsów był rączka :]
nie, na pewno masz więcej, nie obrażaj się tylko, fajnie się odmładzać :)
Tak, mam więcej. Dzięki za inspirację. ;)
no, właśnie taki miałam cel, żebyś napisał o czarnej łapie, jak kiedyś będzie Ci się chciało :)
sama nie umiem, a Ty masz możliwości. więc, jeśli kiedyś, to byłoby miło.
czarna wołga tysz była. :)
Niewidzialna ręka toże
oj, tak, świetne czasy :)
do było do Freyi.
Jak tak patrzę, to tylu komentarzy już pewnie nigdy nie będę miał :)
Pisz dalej, mnie się buźka na chwilę uśmiechnęła, 5 :)
Tytuł adekwatny do treści :)
Pokochałem absurd. Piąteczka.
No pierwsza część lepsza. Zobacz moją "Odę do stołu."
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania