Poprzednie części: Zapach przebiśniegów
Zapach koniczyn
To tak
jakby słonko dziecięce
wybiegło łące naprzeciw
gdy ona do miasta wstępuje -
To tak
jakby niebo w odświętnej sukience
i pasikonik - gęślarz
co gra na swych strunach-odnóżach
To tak
jakby trzmieli dystynkcja
a nie pszczelich robotnic
nerwowe afektacje
bo nektar w propolis tężeje
i sypie się pyłek kwiatowy
słodzikiem. Do zakręconych główek
bladoróżowych koniczyn
29.02.2012
Następne części: Zapach świerków
Komentarze (5)
Idioto trollu, sam wystawiasz sobie świadectwo! Nie za ocenę, ale swoje tchórzostwo! Bo tylko najgorsze podlece tak się zachowują.
Bardzo lubię trzmiele, śliczniusie są, a wiersz pełen optymizmu, aż się gębusia uśmiecha ?
Befana, zobacz, jak znany kulturysta załatwił hejtera, hahahahaha, już nie kozaczy zza klawiaturki ?
https://telewizjarepublika.pl/znany-kulturysta-publicznie-ukaral-mlodego-hejtera-zobacz-wideo,42274.html
Szpilka Nie chciało mi się szukać ;-)
Wyjątkowo serdecznie :)
Koniczyna teraz na łaskawa ozdabia łąkowe trawniki. Znakomicie oddany aromat koniczyny i cały obrządek zbierania nektaru. Słychać też koncert.
Miłego
Ano, miłego :)))
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania