Poprzednie częścilbnd 0 - Wola

LBnD (-7) Bilet do wczoraj

Chciałbym się wrócić.

Do tego co było. Jeszcze raz przeżyć dobre chwile. Naprawić błędy.

Powiedzieć komuś "kocham" - wtedy gdy milczałem. Może skręcić tym razem w inną stronę na spacerze.

Wiedziałbym co się wydarzy, i znałbym tego powody. Postąpiłbym inaczej, żyłbym lepiej, bardziej, celniej...

Jednak czy wtedy nie popełniłbym nowych błędów?

Już nie byłbym sobą.

I może właśnie w tym sens.

 

By stać się sobą na nowo, wykorzystać pełen potencjał chwili. Zatrzymać i cofnąć czas, przeżyć jeszcze raz, tym razem bezbłędnie.

Podjąć ryzyko, znając już rezultat strachu...

Wymazać teraźniejsze istnienie, zmienić rzeczywistość.

Posiadając bilet do wczoraj, zrealizowałbym go bez chwili wahania.

Średnia ocena: 4.1  Głosów: 15

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (35)

  • Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu

    mam kawę, wpatruję się w mój brazylijski pierścień kupiony w chinach i myślę, że bym nie zaryzykowała. wystarczy, dotrwam do końca i dzięki :)
    ale drable fajne, lubię takie zwyczajne teksty, bez zadęcia. ale niegłupie.
    a, to zapamiętałam najbardziej ,, Powiedzieć komuś "kocham" - wtedy gdy milczałem. Może skręcić tym razem w inną stronę na spacerze. ,, 💘

  • Cain 3 tygodnie temu

    oł jea

  • Cain 3 tygodnie temu

    smacznej kawusi życzę

  • Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu

    ale to chyba jest takie trochę >> spłycone << wyznanie, nie takie szalone, prawdziwe, gorące ? no i daltego ? a wogóle to fajny jest znaczek, graficzny. wiersze to takie
    " suche " są zazwyczj, oszczędne graficznie. przecinka tylko nie lubię.

  • Cain 3 tygodnie temu

    Wszyscy jesteśmy szaleni

  • Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu

    Cain , tak.
    :))

  • il cuore 3 tygodnie temu

    /"kocham" - wtedy/ – dywiz fuj!

    Początek dziwny, zagubiony, ale dalej widać cel tego co zgubione wcześniej 🏖️

  • Cain 3 tygodnie temu

    O, krytyka. A jakbyś to inaczej zapisał?

  • il cuore 3 tygodnie temu

    Po prostu nie robiłbym tego, więc nie musiałbym żyć błędami wspomnień zapisu: niestety to fikcja
    Wciąż dziwi mnie gdy w wypowiedziach znanych osób pojawia się zdanie: że nic nie zmieniliby w swoim życiu – to zaburzenie lub oszustwo świadomości 🍎

  • Cain 3 tygodnie temu

    il cuore heh, chodziło mi o dywiz - ale twoje wyjaśnienie jest legitne

  • Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu

    il cuore , też jestem ciekawa, jakiego znaku byś użył ?

  • il cuore 3 tygodnie temu

    Gdybym znaczeniowo ważne: byłaby to pauza albo pół, jednak nigdy dywiz. Ok, ktoś może powiedzieć, że dywiz jako łącznik jest nad wyraz ale nie podejrzewam autora tak bardzo o entuzjazm 🍄

  • Diabelskie Muskuły 3 tygodnie temu

    il cuore , tam na górze się wkleiło, samo 😋

  • kigja 3 tygodnie temu

    Witamy nowe drabble w zabawie🥰
    I życzymy sukcesów!

  • Cain 3 tygodnie temu

    O jak fajnie. Nawzajem

  • Julkasia 3 tygodnie temu

    Boszeee Cain czytam już setny raz i normalnie chce cie wyruchać!!

  • Julkasia 3 tygodnie temu

    Za każdym razem normalnie staje się głębsze

  • Cain 3 tygodnie temu

    Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

  • zsrrknight 3 tygodnie temu

    no taka pogoń za tym, co stracone, raczej straceńcza postawa, ale odruch naturalny - chyba każdy to w sobie ma

  • Cainite 3 tygodnie temu

    kichnięcie to też odruch naturalny

  • Kacun84 3 tygodnie temu

    Bardzo dobry tekst pozdrawiam

  • Cainite 3 tygodnie temu

    Wzajem

  • LBnDrabble 3 tygodnie temu

    Dzień dobry, rozpoczynamy głosowanie! https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/#reply Zapraszam do oddania głosów. Przypominam również, że uczestnicy głosują obowiązkowo - w przeciwnym razie ich teksty otrzymają punkty minusowe (dokładnie -3)

  • Dalia 3 tygodnie temu

    Oj tak... w pierwszym odruchu chyba każdy z nas myśli dokładnie to, o czym tutaj napisałeś.
    A potem myślę i analizuję; patrzę na swoją rodzinę, przyjaciół i wtedy pojawia się dylemat. Czy aby na pewno?
    Temat jest świetnie ujęte w filmie pt. "Efekt motyla"😉
    Bardzo dobre drabble, Cain.

  • Cainite 3 tygodnie temu

    Dzięki za zajrzenie Dalia

  • Domi123 3 tygodnie temu

    kto by nie skorzystal z takiego biletu? Z tym co wiemy dziś wrócić do wczoraj. Ech.... Zamyśliłam się.

  • Cainite 3 tygodnie temu

    Ano..

  • kigja 2 tygodnie temu

    Większość z nas marzy o wehikule czasu, bilecie do wczoraj, by zmienić, ulepszyć i naprawić swoje błędy.
    Zbudować siebie od nowa, wskrzesić nieodwracalne. Niestety, a może stety, 'to se ne wrati' i musimy żyć z ciężarem swoich decyzji... Dobry tekst.
    Pozdrawiam.

  • Cainite 2 tygodnie temu

    Dzienki, wzajem

  • Bettina 2 tygodnie temu

    Nie ma juz biletów

  • Cainite 2 tygodnie temu

    Ale jak to

  • Bettina 2 tygodnie temu

    Nie. Jestem na 6 poziomie.

  • Bettina 2 tygodnie temu

    Na 3 jeszcze cos bylo.

  • Roma 2 tygodnie temu

    Bezbłędnie się nie da. I chyba dobrze...

    Dobry tekst, zatrzymuje i jak to u Ciebie bywa bez zbędności, czego zazdroszczę i co cenię.

  • Cainite 2 tygodnie temu

    Dzięki Roma, zawsze coś cennego można znaleźć w każdym momencie, a nawet i z błędów płynie nauka.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania