Ostatnie komentarze
- 2 miesiące temu Hrabia, Kameleon i listamiłej lektury :)!
- 3 miesiące temu Kryptonim „Słowik”Bardzo dziękuję.
- 4 miesiące temu Ostatni Kurs Czarnej WołgiZaproponujcie co sie stało z Adasiem. Zaproponujcie w którą stronę mam "iść".
- 4 miesiące temu Zapach Pewexu i Szary BetonNo to krótkie opowiadanko o czarnej wołdze. Rozwinąć temat?
- 4 miesiące temu Zapach Pewexu i Szary BetonProszę bardzo.
- 4 miesiące temu Zapach Pewexu i Szary BetonMam pytanie. Czy chcecie opowiadanie kryminalne w kanonach tamtej epoki?
- 8 miesięcy temu Architekt RutynyDziękuję.
- 10 miesięcy temu Zagadkowa śmierć pod mostem.Bardzo miło jest wiedzieć, że ktoś to czyta. Bardzo niemiło jest wiedzieć, ze ktoś cię hejtuje i ciągle wystawia ci 1.0. Pozdrawiam zazdrośnika.
- rok temu Lustro Kozyrewa: Odbicie dusz.Dziękuję.