z życia nastoladki (9)
Tej nocy padał deszcz, a ja płakałam. O Leonie nawet nie wspomnę! On jest zwykłym prostakiem! Ale... smutno mi bez niego. Doprawdy ta dziunia mnie doprowadza do szału! A miało być tak dobrze!
Mogłabym się tak użalać całymi dniami lecz... To będzie koniec!
Teraz się zastanawiam czy się zaźgać nożem, czy wskoczyć do rzeki, a może pod samochód... Nie, jeżeli wybiegnę na ulice, on albo zahamuje, albo mnie do końca nie zabije i będę w szpitalu... Jeżeli zaźgam się nożem to będzie zbyt boleśnie.
Postanowiła wskoczyć do rzeki z mostu.
Poszłam nad Wisłę i patrzyłam w dół. W pewnym momencie poczułam dotyk ciekłej ręki na ramieniu. To był Leon.
- Wiem, o czym myślisz. Nie rób tego!-zawołał.
- Ale...
- Aniela! Agnieszka NIE JEST moją dziewczyną!
- Yhm...
I niby dlaczego mam mu uwierzyć?
- To jest moja kuzynka.
- Gdyby była twoją kuzynką, byś jej nie całował!
- Całował?
- Nie udawaj głupka.
- Ja jej nie całowałem.
- Yhm...
- Ale bez kitu! Ja się do niej przytuliłam na przywitanie.
- A jej mina?!
- Ty jej nie znasz. Ona zawsze taka do obcych.
- Czyżby?
- Nie wierzysz mi?
Te słowa wywołały we mnie kucie w sercu.
- Nadal mnie kochasz?- zapytałam.
- No pewnie! Gdybym cię nie kochał to pozwoliłbym ci skoczyć z mostu!
Coś w tych słowach było. Wierzyłam mu.
Po tej rozmowie poczułam się kochana na nowo. Jak dobrze, że istnieją tacy kochani ludzie jak Leon...
KONIEC
♥♥♥ Pozdrawiam Neli ♥♥♥
Edit.
Wracam po roku i przyznaję książka okropna :( Współczuję tym co ją czytali.
Mam konto na wattpadzie jakby kogoś ciekawiło:
Nazwa: Coookeee
Aktualnie pracuję nad: Ten jedyny...
Jego ,,opis" czy coś:
,,Co się stanie, gdy podczas gry w butelkę, nowi znajomi każą ci pocałować Maxa- największe ciacho szkoły? Do czego doprowadzi rewalizacja zazdrosnej koleżanki? Czy dziewczyna przeżyje?"
Komentarze (14)
Szczerze żałuję, że skala ocen jest tylko pięciostopniowa i dodatnia :c
Karawanie, spokojnie. Dziewczyna pewnie dopiero uczy się pisać. W zasadzie rozważania Wertera wyglądały podobnie, tylko ciut bardziej rozwinięte ;))
Enchanteuse Wiem, że jestem dziwna i odpisuję po roku, ale zapraszam na wattpada
Tytuł: Ten jedyny...
Autor: Coookeee
Czyli moja książka ^^
W ogóle jak na nią teraz patrzę to co pisałam rok temu, aż mi się chce śmiać. Nowa książka jest dużo lepsza i wszystkie błędy ortograficzne są sprawdzone. Bohaterowie mają po 16-18 lat, wię jest ciekawsza.
Pozdrawiam ♥
Nooo, szału nie ma, ale żeby tak (najgorsze, ach, oh) też nie. Na wattpadzie byłem, mam grubszą skórę. Nie oceniam.
Jażem też nie ocenił ;p :)
Karawan Wiem, że jestem dziwna i odpisuję po roku, ale zapraszam na wattpada
Tytuł: Ten jedyny...
Autor: Coookeee
Czyli moja książka ^^
W ogóle jak na nią teraz patrzę to co pisałam rok temu, aż mi się chce śmiać. Nowa książka jest dużo lepsza i wszystkie błędy ortograficzne są sprawdzone. Bohaterowie mają po 16-18 lat, wię jest ciekawsza.
Pozdrawiam ♥
sory, ale nie wiedziałam jak zakończyć bo już nie będę pisać na opowi.
czemu?
ok. Polecam więcej czytać książek, to ci się język trochę rozwinie, może uda się napisać coś lepszego. Bo to co dałaś teraz, to takie wprawki do szuflady. Nie oceniam.
Zaciekawiony Wiem, że jestem dziwna i odpisuję po roku, ale zapraszam na wattpada
Tytuł: Ten jedyny...
Autor: Coookeee
Czyli moja książka ^^
W ogóle jak na nią teraz patrzę to co pisałam rok temu, aż mi się chce śmiać. Nowa książka jest dużo lepsza i wszystkie błędy ortograficzne są sprawdzone. Bohaterowie mają po 16-18 lat, wię jest ciekawsza.
Pozdrawiam ♥
Canulas Wiem, że jestem dziwna i odpisuję po roku, ale zapraszam na wattpada
Tytuł: Ten jedyny...
Autor: Coookeee
Czyli moja książka ^^
W ogóle jak na nią teraz patrzę to co pisałam rok temu, aż mi się chce śmiać. Nowa książka jest dużo lepsza i wszystkie błędy ortograficzne są sprawdzone. Bohaterowie mają po 16-18 lat, wię jest ciekawsza.
Pozdrawiam ♥
Canulas Wiem, że jestem dziwna i odpisuję po roku, ale zapraszam na wattpada
Tytuł: Ten jedyny...
Autor: Coookeee
Czyli moja książka ^^
W ogóle jak na nią teraz patrzę to co pisałam rok temu, aż mi się chce śmiać. Nowa książka jest dużo lepsza i wszystkie błędy ortograficzne są sprawdzone. Bohaterowie mają po 16-18 lat, wię jest ciekawsza.
Pozdrawiam ♥
A tak w ogóle to masz błąd w tytule, i to od kilku części, wiesz?
Wiem, że jestem dziwna i odpisuję po roku, ale zapraszam na wattpada
Tytuł: Ten jedyny...
Autor: Coookeee
Czyli moja książka ^^
W ogóle jak na nią teraz patrzę to co pisałam rok temu, aż mi się chce śmiać. Nowa książka jest dużo lepsza i wszystkie błędy ortograficzne są sprawdzone. Bohaterowie mają po 16-18 lat, wię jest ciekawsza.
Pozdrawiam ♥
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania