Witam
Ciekawe opowiadanie o tym jak być najlepszym. Dla kogo to robimy i czy na pokaz? Być najlepszym w świetle reflektorów czy w cieniu. Każdy z nas ma więcej twarzy niż jedną. W zależności od miejsca i czasu w jakim się znajdujemy.
Nie bez znaczenia jest tytuł... Słowo „bully” w kontekście tytułu gry oznacza osobę, która znęca się nad słabszymi od siebie.
Dziewczyna trochę wpływa na Trevora. Chce jego zmiany. N wobec niej jest słaby. Ładnie prowadzisz temat i fajne opisy.
Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę
Komentarze (10)
Witamy w Bitwie. Brawo!
Witam
Ciekawe opowiadanie o tym jak być najlepszym. Dla kogo to robimy i czy na pokaz? Być najlepszym w świetle reflektorów czy w cieniu. Każdy z nas ma więcej twarzy niż jedną. W zależności od miejsca i czasu w jakim się znajdujemy.
Nie bez znaczenia jest tytuł... Słowo „bully” w kontekście tytułu gry oznacza osobę, która znęca się nad słabszymi od siebie.
Dziewczyna trochę wpływa na Trevora. Chce jego zmiany. N wobec niej jest słaby. Ładnie prowadzisz temat i fajne opisy.
Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę
porozrzucane biegi na policzkach... chyba piegi?
Ta, piegi. Dzięki za przeczytanie
Kijowy temat.
Wszystkie opowiadanie o jednym i tym samym.
Twoje ciut inne.
masz me trzy punkty
łał, czuję się zaszczycony :) Dzięki
Bardzo dobrze się czytało. Lekko i bez " potykania". Ciekawie ujales ten temat. "Najlepszy" po co i dla kogo.podobało mi się.
Pozdrawiam!
Zapraszamy Szanownego Autora na Forum do glosowania
I ja przeczytałam. Zrobiłam to z przyjemnością i wpadłam w zadumę. Podobał mi się końcowy dialog )
Pozdrawiam :)
Faktycznie inne i faktycznie - czytało się bardzo dobrze.
Niezły pomysł i dodre wykonanie
Na Forum zapraszamy do głosowania
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania