aa

aa

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Witamy w Bitwie. Brawo!

  • Pasja 26.06.2018

    Witam
    Ciekawe opowiadanie o tym jak być najlepszym. Dla kogo to robimy i czy na pokaz? Być najlepszym w świetle reflektorów czy w cieniu. Każdy z nas ma więcej twarzy niż jedną. W zależności od miejsca i czasu w jakim się znajdujemy.
    Nie bez znaczenia jest tytuł... Słowo „bully” w kontekście tytułu gry oznacza osobę, która znęca się nad słabszymi od siebie.
    Dziewczyna trochę wpływa na Trevora. Chce jego zmiany. N wobec niej jest słaby. Ładnie prowadzisz temat i fajne opisy.
    Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę

    porozrzucane biegi na policzkach... chyba piegi?

  • Pan Buczybór 26.06.2018

    Ta, piegi. Dzięki za przeczytanie

  • refluks 26.06.2018

    Kijowy temat.
    Wszystkie opowiadanie o jednym i tym samym.
    Twoje ciut inne.
    masz me trzy punkty

  • Pan Buczybór 26.06.2018

    łał, czuję się zaszczycony :) Dzięki

  • Justyska 26.06.2018

    Bardzo dobrze się czytało. Lekko i bez " potykania". Ciekawie ujales ten temat. "Najlepszy" po co i dla kogo.podobało mi się.
    Pozdrawiam!

  • Zapraszamy Szanownego Autora na Forum do glosowania

  • KarolaKorman 30.06.2018

    I ja przeczytałam. Zrobiłam to z przyjemnością i wpadłam w zadumę. Podobał mi się końcowy dialog )
    Pozdrawiam :)

  • Canulas 01.07.2018

    Faktycznie inne i faktycznie - czytało się bardzo dobrze.
    Niezły pomysł i dodre wykonanie

  • Na Forum zapraszamy do głosowania

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania