Piosenka →Wariat na Łące [ Ƥíղƙ ƑƖօყժ ]
Ulubione nr: 2
Na ile potrafiłem, tekst zgodny z linią melodyczną: ''Brain damage'' - Pink Floyd
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~//~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
na łące leżysz pośród traw
wariat jesteś swoje grasz
w stokrotkach błądzisz
skrawkami głupich snów
chcesz pobiec tam
lecz ciągle jesteś tu
śpiewają ślady twoich stóp
nie wracaj do nas lepiej tu
lecz ty szaleństwem swym
czytasz księgę wspak
choć kartki jej
już dawno zakrył piach
lecz gdy zakwitną w tobie inne nowe dni
znikną ostrza zgubisz dziwne łzy
pofruniesz skrzydeł swych nie będziesz musiał skryć
odsłoni księżyc słońce marzeń twych
na łące leżysz pośród traw
obłoki tulisz jak co dnia
zwierciadło tu
leży na dnie
chcesz twarz zobaczyć
nie ma jej
czy jesteś tu
może jesteś tam
a skąd to wiedzieć
skoro nie wiesz sam
lecz gdy zakwitną w tobie inne nowe dni
w lustrze ty ujrzysz swoje łzy
pofruniesz skrzydeł swych nie będziesz musiał skryć
odsłoni księżyc słońce marzeń twych
Komentarze (15)
pięć podoba mi się piosenka
Dzięki Margerito Pozdrawiam
Zdolny Dekaos znów wymalował:) Czy jest coś czego nie potrafisz napisać?
Pozdrówka:)5
Dzieki Justysko. Chyba nie? Jest tylko kwestią, na ile potrafię i czy będzie to można uczytać. Sam już nie wiem, jakim jestem naprawdę?
Pięknie napisane, piosenka jak malowana lala 5
Dzięki Keraju Pozdrawiam
Oba utwory muzyczne fajne, też lubię parę utworów Z pinki :) pozdrawiam i chociaż nie idealnie to i tak zazdroszczę lekkości w melodyjności tworzenia.
Dzięki Kalaallisut Pozdrawiam
Bardzo melodyjnie, z resztą Ty zasadniczo tak piszesz. Dziwi mnie, że masz tak niewiele piosenek, bo wydaje się, że masz wielką łatwość w pisaniu melodyjnych kawałków.
Dzięki ML. Tak mnie coś wzięło. Nie wiem jak jeszcze długo. Pozdrawiam
Bardzo fajne, choć nie cierpię Watersa ?
Pozdrawiam ?
Dekaos Dondi
Piękny i smutny obraz namalowałeś i jak tu nie mieć wizji?Serdeczności.
W kolorach tęczy↔Dzięki:)↔Tak do joty z linią melodyczną się nie zgadza, ale ujdzie, chyba:))
Pozdrawiam?:)
Dekaos Dondi
No bez przesady/cudnie jest?
W kolorach tęczy↔No bez przesady, bo jeszcze woda bąbelkowa, w mą głowę uderzy.
A jam skromny przecie?:))
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania