Drabble - Karawan

Moje drabble.

„Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy błądzi, kto wędruje”

Nie każdy śpiewa kiedy pije, zwłaszcza, gdy trochę się podtruje.

Nie zawsze wiatr ci wieje w oczy, fortuna czasem pomóc może.

Wracasz do domu ciut nieświeży, a pokój pełen różnych stworzeń.

Różowe słonie, białe myszki, w łożu pajączków wre mieszanka

W łazience lustro szydzi z ciebie, muszla przyciąga jak kochanka

Haftujesz pięknie w drobny rzucik, zmęczony tulisz do sedesu.

I tak zasypiasz cny herosie, w kącie własnego wszak Hadesu.

Jej oczy lśniły niby złoto, i nie myślałeś, że wytrzyma.

Nie wszystko złote co się świeci. Przywędrowałeś! Teraz kimasz.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • sensol 14.04.2019

    gites wiersz! hypokryta?

  • Ja bym tu na Ciebie sensol postawił, a twój kom biorę jako zmyłkę :)

  • pkropka 14.04.2019

    Też stawiam na Sensola :>

  • Pasja 14.04.2019

    Dekaos mi tutaj krąży, bo już to jest drugi drabbelek. A on lubi w częściach pisać.

  • Pasja 14.04.2019

    yanko wojownik też ładnie pisze drabble i jest wszechstronny

  • jesień2018 14.04.2019

    Tu nie mam pojęcia. Ale obstawiam, że inny autor niż poprzednie drabble.

  • Angela 14.04.2019

    Ale to fajne było, tylko czyje?
    Ja bym chyba Nuncjusza obstawiła : )

  • Mia123a 14.04.2019

    Światne! Sensol? Może Dekaos Dondi?

  • Dekaos Dondi 14.04.2019

    Sensol mógłby być. Drabble bardzo fajne:)

  • Pasja 17.04.2019

    No proszę Pana wyprowadziłeś nas w pole... Karawan i drabelek? fiu

  • Karawan 17.04.2019

    Pierwsza fraza taka poetycka mi się zdała, że jakoś sama reszta poszła. ;)

  • jesień2018 17.04.2019

    Teraz to nawet widzę:) Bardzo ładnie, Karawanie:)

  • pkropka 17.04.2019

    No ładnie Karawan. Byłam pewna, że to Sensol. Wszystko przez ten sedes ;)
    Drabble bardzo fajne!

  • sensol 17.04.2019

    gratulejszyn! dobre rymmy. stany znane z autopsji. znaczy się z retrospekcji

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania