Drabble - Karawan
Moje drabble.
„Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy błądzi, kto wędruje”
Nie każdy śpiewa kiedy pije, zwłaszcza, gdy trochę się podtruje.
Nie zawsze wiatr ci wieje w oczy, fortuna czasem pomóc może.
Wracasz do domu ciut nieświeży, a pokój pełen różnych stworzeń.
Różowe słonie, białe myszki, w łożu pajączków wre mieszanka
W łazience lustro szydzi z ciebie, muszla przyciąga jak kochanka
Haftujesz pięknie w drobny rzucik, zmęczony tulisz do sedesu.
I tak zasypiasz cny herosie, w kącie własnego wszak Hadesu.
Jej oczy lśniły niby złoto, i nie myślałeś, że wytrzyma.
Nie wszystko złote co się świeci. Przywędrowałeś! Teraz kimasz.
Komentarze (14)
gites wiersz! hypokryta?
Ja bym tu na Ciebie sensol postawił, a twój kom biorę jako zmyłkę :)
Też stawiam na Sensola :>
Dekaos mi tutaj krąży, bo już to jest drugi drabbelek. A on lubi w częściach pisać.
yanko wojownik też ładnie pisze drabble i jest wszechstronny
Tu nie mam pojęcia. Ale obstawiam, że inny autor niż poprzednie drabble.
Ale to fajne było, tylko czyje?
Ja bym chyba Nuncjusza obstawiła : )
Światne! Sensol? Może Dekaos Dondi?
Sensol mógłby być. Drabble bardzo fajne:)
No proszę Pana wyprowadziłeś nas w pole... Karawan i drabelek? fiu
Pierwsza fraza taka poetycka mi się zdała, że jakoś sama reszta poszła. ;)
Teraz to nawet widzę:) Bardzo ładnie, Karawanie:)
No ładnie Karawan. Byłam pewna, że to Sensol. Wszystko przez ten sedes ;)
Drabble bardzo fajne!
gratulejszyn! dobre rymmy. stany znane z autopsji. znaczy się z retrospekcji
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania