Drabble - Wywiad z pociskiem↔Dekaos Dondi
Leci pocisk, leci.
Nadal leci.
Szybko,
trzeba się śpieszyć z tym wywiadem.
– Dokąd lecisz, pocisku?
– Ano lecę.
– Tyle wiem. Domyślam się, ze chcesz gdzieś trafić.
– To nie jest pytanie.
– Chcesz w coś trafić?
– W nierozważną gadułę.
– Będziesz winien śmierci człowieka.
– Ja? Ten co mnie wystrzelił.
– A zawrócić nie możesz?
– Nie.
– Krótko odpowiadasz jakoś.
– Bo wnerwia głupotą.
– Ma biedny pecha.
– Głupi, a nie biedny.
– Dlaczego tak uważasz?
– Inaczej się nie da. Zasłania słońce.
– A nie możesz zboczyć z kursu?
– Nie.
– Dlaczego?
– Jeszcze z lufy nie wyleciałem.
– Świetny wywiad.
– Twój ostatni. Tylko dureń spogląda w otworek i gada ze zbliżającym się pociskiem.
Komentarze (16)
No nareszcie pierwszy tekst! Zacnie :) Jak na razie z typowaniem się wstrzymam :)
Nareszcie, ale czas ucieka, a nas mało. XD
Niepowtarzalny Styl z Opowi niestety, miejmy nadzieję, że to się zmieni :)
Shogun i kiszka ale przedłużamy tralalala
Niepowtarzalny Styl z Opowi Czyli przedłużenie, zacnie, zacnie
Shogun zacne, ale i tak nic z tego nie wynika XDDDD
"Bo wnerwia głupotą." -> Tu mi coś nie gra forma. Chyba miało być: "Bo wnerwiasz głupotą."
"Tylko dureń spogląda w otworek i gada ze zbliżającym się pociskiem." -> To mówi wszystko.
Gra czy nie gra hahahha Zgadnij kto to taki?
Nowatorska to była Rozmowa mistrza Polikarpa ze śmiercią
Co ty nie powiesz hahahhaha xD
Hahhahahaha, zajefajna puenta, oj, tak fajosko Dekaos puentuje ?
No wreszcie strzeliłaś!!! A czy w środek, to się okaże niebawem XD
DD
Może DD, a może nie hahhahaha bo to ja
Pewnie nie zgadnę jeszcze dzisiaj. Ale może to DD
Może być DeDo albo nie DeDo hahhahaha xdee
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania