Literkowa Bitwa na Prozę – GŁOSOWANIE

Głosowania w LBnProza
KarolaKorman
19.09.2017
głosuję na ,,Wyprawa na Marsa'' z awarią oczywiście :)
Pasja
19.09.2017
Głosowanie zostanie ogłoszone dopiero jutro po północy. Każdy głosujący ma do dyspozycji 2punkty i przydziela tylko jednemu autorowi tematu. Więc Karola troszkę przyspieszyłaś. :)))
KarolaKorman
20.09.2017
Jutro dam więc punkty i się wyrówna :) Sorki za pośpiech :)
KarolaKorman
21.09.2017
Jest już 00:00, to daję swoje 2 punkty na ,,Wyprawę'', choć przyznam, że temat Joker mi się też bardzo spodobał :)
Rozpoczynamy głosowanie na pierwszy temat do pierwszej Literkowej Bitwy na Prozę
Oto zgłoszone propozycje tematów głównych i dodatkowych.

Karola
Temat główny: Minąłem/am się w drzwiach z muchą.
Temat dodatkowy: Użyć w opowiadaniu jak najwięcej kolorów.

Nerd
Temat główny: Wyprawa na Marsa.
Temat dodatkowy: Awaria w kosmosie.

Canulas
Temat główny: Bóg i Diabeł.
Temat dodatkowy: Ujęcie w tekście, zaakcentowanie, "wyobraźni".

Karawan
Temat główny; Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
Temat dodatkowy; pleonazmy - nasz przyjaciel (zastosować jako świadomy akcent komiczny)

O-Ren Ishii
Temat główny: Zniszczyliśmy piekło
Temat dodatkowy: Śmierć w ogniu

Pasja
Temat główny: Piekło to przywilej specjalny, zastrzeżony dla tych, którzy go bardzo żądali.
Temat dodatkowy: Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą.

Swanny
Temat główny: Życie jest jak IKEA - instrukcja by się przydała, ale i tak niewiele powie.
Temat dodatkowy: Przejdźmy się w nieznane.

Joker
Temat główny: Grabarz
Temat dodatkowy: Podpalić świat

Okropny
Temat główny: Maszyna do pisania
Temat dodatkowy: Walizka pieniędzy

Nuncjusz
Temat główny: Maszyna do robienia pieniędzy
Temat dodatkowy: Walizka książek

Violet
Temat główny: Wybacz mi coś, na co nie mam wpływu, coś, co jest silniejsze ode mnie, czego pragnę równie mocno, jak tego nie chcę i co ma nade mną władzę, której nie mogę się przeciwstawić, nawet pod groźbą najsurowszej kary.


Rozpoczynamy głosowanie, które potrwa do 23 września ( sobota) do godz. 20.00
Każdy ma do dyspozycji 2 punkty i oddaje tylko na jeden temat, nie rozdzielając.

Powodzenia.





detektyw prawdy
21.09.2017
Głosuję na temat podany przez Nerda.
riggs
21.09.2017
Joker
Nerd
21.09.2017
Pasja.
Canulas
21.09.2017
Nerd
Pan Buczybór
21.09.2017
Canulas
D4wid
21.09.2017
O-Ren Ishii
Joker
21.09.2017
Nerd
Nerd
Arysto
21.09.2017
A co tam, zagłosuję na Swanny - temat kreatywniejszy ;)
Alijar
21.09.2017
Czy ktoś cierpliwy mógłby mi wyjaśnić o co tu w ogóle chodzi? pozdrawiam :)
Witaj, Aliar.

Wybieramy temat I edycji konkursu literackiego - szczegoly znajdziesz w opisie tego profilu.

Zaglosuj na jeden temat ;)
Alijar
Alijar
21.09.2017
Dziękuję. Głosuję na maszynę do pisania Okropnego
Ritha
21.09.2017
Karola "Minąłem/am się w drzwiach z muchą." Kocham <3

Część postów została ukryta (1277)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Bettina
miesiąc temu
Bracia osobno
Bettina
miesiąc temu
Albo - bracia razem. Siostry osobno.
Albo wszyscy razem.
Cain
miesiąc temu
Niech się ogarnie osoba prowadząca te bitwy albo przekaże hasło do konta komuś bardziej zdyscyplinowanemu, który jest tu częściej - bo nie dość że trzeba czekać na wynik dniami po wyznaczonym terminie - to jeszcze za każdym razem jest jakaś pomyłka w poście.
Obliczenie i publikacja wyników głosowania to razem jakieś 10 minut roboty. Literkowy, jesli nawet nie zaglądasz codziennie na opowi i jesteś raz na kilka dni, to sobie ustaw alarm na telefonie by wejść wtedy kiedy trzeba i zrobić to do czego się zobowiązałeś bo ogólnie żenada i brak szacunku do biorących udział.
Rzekłem.
Aleks99
miesiąc temu
może realista, on jest na opowi 24/7
Aleks99
miesiąc temu
ewentualnie jakiś klon Bogumiła
Cain
miesiąc temu
jeśli jest w stanie poprawnie zrobić to do czego się zobowiązał to nie widzę przeszkód
Aleks99
miesiąc temu
A może ty chcesz?
Cain
miesiąc temu
Gdybym chciał to bym się zgłosił, nie uważasz?
Cain
miesiąc temu
A może ty spróbujesz?
Aleks99
miesiąc temu
uznałem, że to zawoalowana chęć zgłoszenia się
Cain
miesiąc temu
A może lepiej nie próbuj bo jak widać masz pewne problemy z czytaniem ze zrozumieniem
Cain
miesiąc temu
Klony Bogumiła, chodźcie i próbujcie swoich sił.
Aleks99
miesiąc temu
uuu, zrobiło się groźnie xd
Cain
miesiąc temu
Jak ktoś jest łatwo strachliwy to tak to może odebrać. Mi chodzi o konsekwencję.
Aleks99
miesiąc temu
może jednak warto wziąć poprawkę na fakt, że mamy majówkę
Aleks99
miesiąc temu
poza tym wnioskuję o ustalenie kolejności bitew aby się nie nakładały na siebie
Aleks99
miesiąc temu
na przykład rymy, drabble, proza i potem od nowa
JagVetInte
miesiąc temu
Aisak "W poprzednich głosowaniach dawano punktu kilku osobom jednocześnie.
Może warto wrócić do tamtych zasad eksperymentacyjnie..."

Pula sześciu do dowolnego rozdysponowania?
Aisak
miesiąc temu
Wierszy nikt nie pisze, bo nawet nie było zaproszenia na głównej, pomijając tego od bossa edycji.
Bossmanki.
Aisak
miesiąc temu
A czemu nie? Kiedyś migli, a teraz nie można, bo?
Cain
miesiąc temu
Komunikat powinien być jasny, nieważne czy majówka czy inwazja wojsk czy deszcz meteorytów.
To są sprawy organizacyjne Aleks, prowadzący by zachęcić więcej ludzi do zaangażowania i by konkurs się rozwijał a nie zwijał to niech daje twarde daty informacyjne, głosowanie od kiedy do kiedy, podsumowanie zazwyczaj jest od razu skoro głosowanie ma termin. Bo jak jest inaczej to zaangażowanie spada, widać olewczy stosunek prowadzącego to po co się angażować i pisać na coś co nawet nie jest traktowane poważnie przez organizatorów?
Przykład idzie z góry
Cain
miesiąc temu
Mamy tu swego rodzaju współtworzoną społeczność to się można dogadać między ludźmi zawsze co do działania, ale rezultat tych rozmów powinien być w jasnym widocznym komunikacie.
JagVetInte
miesiąc temu
Aisak, to jest dobry pomysł. Ja podbijam.
C₁₂H₂₂O₁₁
miesiąc temu
Cain, ja już wcześniej upominałam, nie w majówkę, że organizacja jest zaniedbywana.
A organizator w dupie to ma i będzie miał.
Cain
miesiąc temu
Tego nie wiesz czy będzie miał.
C₁₂H₂₂O₁₁
miesiąc temu
Ok, liczmy na poprawę
C₁₂H₂₂O₁₁
miesiąc temu
Wierzę, że się uda
JagVetInte
miesiąc temu
Ja myślę że rozliczanie kogoś z jego czasu nie jest zbyt fair
C₁₂H₂₂O₁₁
miesiąc temu
Może nie, dotyczy wszystkich
C₁₂H₂₂O₁₁
miesiąc temu
Chaos nikomu nie służy
Cain
miesiąc temu
Założyłem wątek, zapraszam
C₁₂H₂₂O₁₁
miesiąc temu
Dzięki
C₁₂H₂₂O₁₁
miesiąc temu
Przyda się
zsrrknight
miesiąc temu
przepraszam za zamieszanie. Tłumaczyć się i składać obietnic nie będę, bo to bez sensu. Znaczy może by wypadało, ale to byłyby puste słowe, więc wolę ich nie pisać w ogóle. Tyle ode mnie. Miłej niedzieli
C₁₂H₂₂O₁₁
miesiąc temu
Buczu, po prostu postaraj się być na czas.
Wzajemnie udanej niedzieli
Aisak
miesiąc temu
Wystarczyło napisać krótko, że podsumowanie w niedzielę i każdy by zrozumiał, bo słoneczko przypieka i grzech nie korzystać z takiej pogody.
Rozpoczynamy głosowanie!

Tematy edycji -7 to: Twój wymarzony kraj; Odcinek z ulubionego uniwersum (serialu, filmu, książki itp); lawina łaciny podwórkowej; Na kłopoty... Grabiński, czyli opowiadanie z motywem kolejowym

Głosujemy w formule 3-2-1, czyli tworzymy tzw. podium, przydzielając trzem pracom kolejno 3,2 i 1 punkt. Do każdego punktu należy również dołączyć krótkie uzasadnienie...

hikariyamix_x (zsrrknight): https://www.opowi.pl/lbnp-7-bleach-dont-go-overboard-a122033/
JagVetInte: https://www.opowi.pl/lbnp-7-dzien-jak-co-dzien-na-lawce-to-a122154/
ais: https://www.opowi.pl/lbnp-7-final-fantasy-na-ratunek-sarah-a122746/
Maurycy Lesniewski: https://www.opowi.pl/ucieczka-lbnp-7-a122760/
Domi123: https://www.opowi.pl/lbnp-7-rozmowa-o-prace-a123113/
Roma: https://www.opowi.pl/lbnp-7-oba-my-se-oba-nie-bojmy-sie-boba-a123175/#comment-1055201

Przypominam również, że autorzy prac konkursowych głosują OBOWIĄZKOWO, a resztę użytkowników gorąco zapraszam do głosowania. Frekwencja dopisała, więc wielkie brawa dla wszystkich autorów.
Przypominam także, że od tej edycji nie będą uwzględniane głosy bez uzasadnienia (spokojnie, wystarczy poprawić głos przed końcem terminu, jakby się zdarzyła taka sytuacja), a uczestnicy, którzy nie wezmą udziału w głosowaniu dostaną punkty minusowe (dokładnie -3 punkty) bądź ich teksty zostaną wykluczone z konkursu (wariant ekstremalny i mam nadzieję, że nie będzie trzeba go stosować)

Wszystkim autorom dziękuję za udział i niech wygra najlepszy!

Głosowanie będzie trwać do 8 CZERWCA, do północy. W razie potrzeby termin zostanie wydłużony.
Maurycy Lesniewski
tydzień temu
3 pkt Domi123 - za przepiękny melancholijny i filozoficzny klimat Doliny Muminków wspaniale wymiesza my z magicznym, nieco chaotycznym światem Harry'ego Pottera
To trzeba czuć, to trzeba naprawdę potrafić, aby tak to wszystko poskładać. Czapka z głowy!

2 pkt hikariyamix_x za wymieszanie umiejętny sposób fatalizmu i smutku.

1 pkt za to, że posiadł moc brylowania w bardzo naturalny sposób w dialogach i nie boi się tej mocy używać.
Maurycy Lesniewski
tydzień temu
1 pkt JagVetlne
NinjaC
tydzień temu
3 pkt – Roma bo ma klimat, brud i dziwnie zostaje.
2 pkt – Domi123 bo absurd działa bez napinki.
1 pkt – JagVetInte bo ławka żyje.
Domi123
tydzień temu
3 pkt JagVentle - za wyczucie języka i żywy dialog jak prosto z podwórka
2 pkt Maurycy Leśniewski - za krwawą i mocną historię, która działa na wyobraźnię
1 pkt - hikariyamix_x - za znakomicie napisane, spójne opowiadanie i ładne wykorzystanie poezji w prozie
zsrrknight
3 godz. temu
halo halo
Przedłużamy głosowanie czy wszyscy się wyrobią w godzinkę xd? (No, ja spróbuję przynajmniej xd)
Aisak
2 godz. temu
Kurczę! Tak! O dwa lub trzy dni.
Aisak
2 godz. temu
Albo do piątku.
NinjaC
2 godz. temu
Do września.
zsrrknight
2 godz. temu
bez ironii proszę (!)
Aisak
2 godz. temu
Jeśli wszyscy zdążą do północy, to zamykajcie beze mnie.
NinjaC
2 godz. temu
zsrr, dobrze. Do sierpnia.
JagVetInte
Sorry. Out of roaming
JagVetInte
Jutro dam

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji