LBnD -3 - "pa: to romans"
Tomasz - najlepszy zawodnik zmieszanych sztuk kryształu. Biznesmen i lokalny celebryta. Człowiek prawilny, wciąż obiecujący i ona...
Judyta, kobieta, o której więcej dowiesz się z bio, jeszcze więcej za paywallem.
Pomiędzy nimi światła, wody, nieskończone algorytmy i coś co ma przypominać miłość...
Gdy ona spędza noce na OnlyFansie - on na tylko fanie.
Za jej dolary.
Gdy ona chce czegoś więcej... lajków pod zaręczynowym postem, słitfoć jak wtula się w jego silne ramiona, może kiedyś trochę sharentingu, choćby psa - on rzuca w nią wordami. Tym razem nie dla fejmu.
Czy ta historia ma szansę na happyend?
I gdzie w tym wszystkim bug?
Komentarze (15)
Głębia uczuć typowych kowalskich z polskich internetów
W sam raz na drabble, bo cóż więcej napisać? XD
Roma lajf is gut
Adin dwa tri nie wątpię.
Roma https://www.youtube.com/watch?v=Z4QxtDVVubA
Adin dwa tri dobre, po prostu dobre.
W dobie patoYT i coraz to powszechnego dorabiania dziewczyn (nie kobiet, bo daleko im do nich) na nudeskach tekst trafny.
Pakiety zdjęć w abonamencie, konferencje prawilniaków, porody na streamie LIVE (woooooow) i upadlanie się ludzi niepełnosprawnych za donejty...
To wszystko biegnie w takim kierunku że może niedługo tak będą blurby wyglądały w książkach o miłości w dobie patointeligencji.
Super, że zauważyłeś, że to blurb. Myślałam, że to nie będzie zbyt czytelne, a jednak.
Już od jakiegoś czasu chciałam napisać na ten temat, bo to kole w oczy i pomyślałam, że to drabble się do tego nada. I myślałam, że wyjdzie mi to troszkę lepiej, no ale patrząc po ocenach to tak średnio xD
Tobie dzięki za mocne wejście w tekst :)
Roma Oceny bez komentarza są warte tyle, co zdanie osoby która tak robi.
Czyli gówno warta.
Oceny podpisane komentarzem to wartość.
A tak, to ma Vibe Harlequina. Siostra ich miała tyle że półki w szafie się uginały xD
JagVetInte niby jo, ale to jednak trochę demotywuje i sprawia, że zaczyna się wątpić w to swoje coś... No cóż, dobrze, że można trafić na, nie tyle co zawsze pozytywne, co wartościowe i merytoryczne komentarze.
Raz jeszcze dzięki, że wpadłeś.
Roma już wiem co to blurb
Łukaszenkow fantastycznie i oby tak dalej.
Roma xD
No cóż, chyba nawet dosyć często takie błędy się zdarzają, czasami widać je gołym okiem, a czasami dopiero przy bliższym poznaniu. Za każdym razem to dziwi, ale... może to chemia, bo na pewno nie miłość, chociaż ta potrafi oślepić i ogłupić, więc może to ślepa miłość...
Fajny tekst... 10
O, dzięki bardzo za wejście w tekst.
Zgadzam się, to na pewno nie miłość. Myślę, że w ślepej byłoby coś więcej, tu jest zbyt mało na jakąkolwiek.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania