Poprzednie częściLBnD 0 - zawieram lokowanie

LBnD -7 "częstotkliwości"

czas cieknie.

ciężej, ciemiężniej

(choć chwilą)

ceratą czupurnie cytrynową. ciurkiem.

 

coś czasem cierpnie, cokolwiek. cierpię ciut (chwilę).

 

chwilę czymkolwiek chcę czekać. córą cyjona, cyjanu, czuciem, czczeniem, cykad cykaniem. całowaniem ciebie czulszym, cierpliwszym...

(chwilę,

chwilę, chwilę)

 

ciebie chwilami czekam (cichszymi), cierpkością, celofanowym cruxem cierpiętniczym - co cytrynowy czwartek ciepełeko cierniowe ciurkiem, ciężej,

ciemiężniej...

 

cytryny cząstką chrzczona, cnotliwsza - cudu czekam

(chwilę, chwilę,

chwilę)

cierpliwiej.

 

ciut.

ciut. (chwilami)

chcę

 

cukrem chrzęścić, czkać colą, cywilizacyjnie chorować, cierpliwie cudnieć. czerpać cudności cedzone, cukrości, cacka cacane. cię cackać. ciebie chcę

 

często, częściej, czuć, chwilami, coraz, codziennie, cieplej, ciszej, całkiem.

 

cytryny cząstką częstować chcę ciebie, czule. czulej,

częstotkliwiej.

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 14

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (27)

  • Bettina 2 miesiące temu

    Czym?

  • Roma 2 miesiące temu

    Czymkolwiek.

  • Sokrates 2 miesiące temu

    Piękna zabawa słowem. Może zamiast tyle cytryny, dodałbym troczę cynamonu.

  • Roma 2 miesiące temu

    Dzięki :) Cynamon uwielbiam, ale akurat w tym tekście na niego miejsca nie ma.

  • Bettina 2 miesiące temu

    Roma
    Ula?

  • Bettina 2 miesiące temu

    Kurde. Bo ta laska co teraz jesr na Muzyka. Miwila, ze ty jestes łukaszenko.

  • Roma 2 miesiące temu

    I cóż ja mam na to poradzić? XD

    Betti, nie jestem, obiecuję.

  • Bettina 2 miesiące temu

    Hmm. Cos mozesz. Powiedz mu, ze go kocham 😉

  • Roma 2 miesiące temu

    Jak kiedyś będę miała sposobność to na pewno przekażę.

  • kigja 2 miesiące temu

    Witamy kolejne drabble w zabawie🥰
    Drabble tautogram! WoW❗️
    Jestem pod wrażeniem🙂
    Pozdrawiam!

  • Bettina 2 miesiące temu

    Kurde. Ciebie tez kocham.

  • Roma 2 miesiące temu

    No witam, witam :)
    Dzięki piękne. Miło, że się podoba :)

    Dobrego.

  • Garść 2 miesiące temu

    Tautogram - cudeńko, niewysiłkowy, ciekawy, zatrzymujący uwagę do cytrynowego finału.

  • Roma 2 miesiące temu

    Rzeczywiście, sam jakby się pisał :) fajnie, że się podoba, dziękuję :)

  • LBnDrabble miesiąc temu

    Dzień dobry, rozpoczynamy głosowanie! https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/#reply Zapraszam do oddania głosów. Przypominam również, że uczestnicy głosują obowiązkowo - w przeciwnym razie ich teksty otrzymają punkty minusowe (dokładnie -3)

  • Dalia miesiąc temu

    Czytając ten tekst, od razu stanęły mi przed oczami wspomnienia upalnego, wakacyjnego popołudnia ze szklanką orzeźwiającej lemoniady cytrynowej w ręku. 😃
    Bardzo mi się podoba.
    Pozdrawiam serdecznie! 🙂

  • Roma miesiąc temu

    Dziękuję Dalia :) To, że przywołał przyjemne chwile bardzo mnie cieszy.
    Aj, lemoniadę cytrynową uwielbiam, w zeszłe wakacje jakieś dzieciaki sprzedawały samoróbkę... no cudo :)

  • Domi123 miesiąc temu

    ale fajny pomysł!

  • Roma miesiąc temu

    Dzięki Domi :) super, że się podoba.

  • kigja miesiąc temu

    Już kiedyś pisałam, że jednak wolę klasyczne drabble, ale nie sposób przejść obojętnie obok tego utworu. Cytrynowy tautogram robi wrażenie.
    Pozdrawiam.

  • kigja miesiąc temu

    I przypominam o głosowaniu do północy.

  • Roma miesiąc temu

    Dziękuję kigja :)
    Zaraz wszystko przeczytam i zagłosuję.

  • Bettina miesiąc temu

    Po co? Roma wygrywa.

  • Roma miesiąc temu

    Zaiste ciekawe.

  • Bettina miesiąc temu

    Roma
    Ci?

  • Cainite miesiąc temu

    Zamysł jest interesujący, coś a la kod morse'a, a przynajmniej tak to się w odbiorze czyta.
    Jakby jedna osoba chciała coś przekazać drugiej niewerbalnie, jak to się często zdarza gdy jest jakieś wzajemne zafascynowanie, relacja. Gdy jedno pojawia się na "radarze" drugiego. A przynajmniej ja tak to czytam.
    Skojarzenie muzyczne https://youtu.be/-hqbkY1-iLQ?si=hktS65c5K7bFphA1

  • Roma miesiąc temu

    Ciekawie czytasz :)

    Świetna jest ta piosenka, no i pasuje tak jakby i idealnie.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania