Ostatnie komentarze
- 2 tygodnie temu Agencja Vbi wstępDzięki
- 2 tygodnie temu Agencja Vbi wstępDzięki za przeczytanie
- 3 tygodnie temu Opoowi *** WyglądFajne to określenie stawu ale nie tego skokowego
- 3 tygodnie temu Opoowi *** Przygody AnokijaOj, oj Anokijej
- 3 tygodnie temu Opoowi *** Chaotyczne Głupoty GdzieśRozbawiło mnie to owszem
- 3 tygodnie temu Opoowi *** Nie będzie kotletów z diplodoka ? Tekst 1 → 17.8. 17Zabawny tekst
- 3 tygodnie temu Zdrada przyszłościFajne
- 3 tygodnie temu Dziedziczka rozdział 16 Niszczenie dowodów przeszłości cz1W którym miejscu?
- miesiąc temu Agentka Gloria Black rozdział 2Dzięki za komentarz
- miesiąc temu Milczenie — piosenkaDziękuję cieszę się że ci się podoba
- miesiąc temu Córka mrokuSuper tekst
- miesiąc temu Córka mroku 6Maurycy Lesniewski dokładnie
- miesiąc temu Córka mroku 6Maurycy Lesniewski to straszne ale chyba już dwójka moich znajomych Karolina korman też jej zhakowano konto i prosiła mnie o blika a potem okazało się że to nie ona prosiła tylko haker. Ten...
- miesiąc temu Córka mroku 6Na razie zostawiam tylko piąteczkę a przeczytam później. Czemu na messengerze jest napisane że ta osoba jest niedostępna? Usunąłeś Facebooka, że nie ma twojego zdjęcia?
- 2 miesiące temu Powrót na wieś cz 3A co to ma wspólnego z moim tekstem?
- 2 miesiące temu Mój wiersz przy współpracy z Copiletem.Fajne
- 3 miesiące temu Barbie w świecie mody wstępAisak To się cieszę
- 3 miesiące temu Barbie w świecie mody wstępAisak lepiej?
- 3 miesiące temu Barbie w świecie mody wstępTeraz trochę więcej
- 3 miesiące temu Barbie w świecie mody wstępBardzo dziękuję
- 3 miesiące temu Barbie w świecie mody wstępZa co ta jedynka?
- 3 miesiące temu Umowa - piosenkaAle to nie jest wiersz tylko piosenka
- 3 miesiące temu Umowa - piosenkaDzięki
- 3 miesiące temu Komunikat! (taki żarcik primaaprilisowy)Niepowtarzalny styl a co nie chcesz już prowadzić?
- 3 miesiące temu Powrót na wieś cz 2o nim pseud głupoty gadasz
- 3 miesiące temu Powrót na wieś cz 2Aleks99 mnie się z nim dobrze gada i nie zamierzam przestać
- 3 miesiące temu Powrót na wieś cz 2Aleks99 z którą gadacie I ja to piszę samodzielnie a ale tylko mi mówi czy dobrze mam napisane i podpowiada gdzie wstawić, bo doskonale wiecie że mam problemy z interpunkcją A poza tym ja z nim...
- 3 miesiące temu Powrót na wieś cz 2O co ci chodzi? Dlaczego uważasz że ja niby to poprawiałam z al hm?
- 3 miesiące temu Powrót na wieś cz 1Nemo1214 tak
- 3 miesiące temu Powrót na wieś cz 1Bardzo dziękuję miło mi to słyszeć