tedi75

Publikacji
155
Komentarzy
116
Forum
0
Obserwuj

Ostatnie komentarze

  • miesiąc temu  delunapark
    Podoba mi się 5 Gdy sen się z myślą nagle splata, Otwieram drzwi do swego świata. Wkładam obuwie, pędzę żwawo, Idąc przed siebie, wprost i prawo. To mariaż barwny, lecz radosny, Jak...
  • miesiąc temu  Sen
    Wiersz ,, Sen " dałem do oceny AI. Poniżej ocena. To bardzo obrazowy i płynny wiersz — ma w sobie coś z doświadczenia świadomego snu, ale też refleksji nad granicą między...
  • 2 miesiące temu  Niemy krzyk
    Poprawiłem, wzajemnie miłego popołudnia.
  • 2 miesiące temu  Dla mojej ukochanej
    Pleonazmy mogą być potoczne (błędy językowe) lub celowe (używane w literaturze dla wzmocnienia przekazu).
  • 2 miesiące temu  Krzyk
    Nie kojarzę
  • 2 miesiące temu  Widziałem szpaki
    Proszę bardzo. Źródło: YouTube https://share.google/jhlwzOaJYFcpPFZVe
  • 2 miesiące temu  Zazdrość
    Piękny, podoba mi się. 5
  • 3 miesiące temu  Kosmopolita
    Tak miałem tego właśnie ptaszka na myśli. Mam je w ogrodzie i na swoim osiedlu
  • 3 miesiące temu  zadziwiasz każdego dnia
    Bardzo mi się podoba. 5*
  • 4 miesiące temu  dopóki
    Warto coś po sobie trwałego zostawić. Bardzo mi się podoba. Pozdrawiam 5*
  • Jeśli jest Pan na właściwej drodze do trzeźwości to życzę wytrwałości w obranym celu. Oceniam na 5*
  • 5 miesięcy temu  Lżej
    To prawda. 5
  • 5 miesięcy temu  "Wróg u bram"
    Ale jest dla kogo żyć. 5
  • 5 miesięcy temu  Piękny sen
    Dziękuję bardzo
  • 5 miesięcy temu  Piękny sen
    Dziękuję bardzo
  • 5 miesięcy temu  Życzenie
    Wzajemnie
  • 5 miesięcy temu  Dobry
    Bez urazy ,, opuchem " czy obuchem ? ,, dziene " czy dzienne ? ,, sztokcholmski " czy sztokholmski ?
  • pół roku temu  A może
    Dziękuję i wzajemnie.
  • pół roku temu  Życzenia na nowy rok
    Dziękuję
  • pół roku temu  Snow Frolic i inne motywy.
    Wesołych Świąt
  • pół roku temu  Świąteczne przesłanie
    Wesołych Świąt
  • pół roku temu  Świąteczne przesłanie
    Wesołych Świąt
  • I to jest całkiem możliwe.
  • 7 miesięcy temu  LIMERYK JESIENNY
    Indyk Pewien indyk z podmiejskiej zagrody, Nie chciał wypić podanej mu wody, I na dowód swej złości, Dla indyczej godności, Do indyczki poleciał na gody.
  • 7 miesięcy temu  Telefon
    Bardzo mi się podoba ! 5.
  • 8 miesięcy temu  Konanie
    Podoba mi się
  • 8 miesięcy temu  Sobowtór
    Podoba mi się.
  • 8 miesięcy temu  Marzycielka
    Piękny podoba mi się. 5
  • 9 miesięcy temu  Memento
    dziękuję poprawiłem.
  • 9 miesięcy temu  Znieczulica
    Dziękuję poprawiłem.