Nasze kontrowersyjne utwory

Vampire Fangs
ponad tydzień temu
wikindzy
ponad tydzień temu
Nic?
Vampire Fangs
ponad tydzień temu
O.K. Spytałem z ciekawości. Osobiście uważam, że to niepokojące mieć takiego fioła jak ja z ostrymi utworami.
wikindzy
ponad tydzień temu
Są takie przypadki...
zsrrknight
ponad tydzień temu
kiedyś napisałem tekst jak starszy brat gwałci przez sen swoją nieletnią siostrę
Rubinowy
ponad tydzień temu
horror ekstremalny to nic nowego. Jest sporo książek z tego podgatunku
zsrrknight
ponad tydzień temu
niektórych to podnieca nawet
Rubinowy
ponad tydzień temu
Zdecydowanie, ciekawe to zjawisko, taka furtka dla tych, co chcą przeczytać wszystko najgorsze, czego nigdzie indziej nie znajdą
Vampire Fangs
ponad tydzień temu
Napiszę coś o moich upodobaniach – lubię grać w krwawe i brutalne gry, oglądać obrzydliwe filmy i zdjęcia w Internecie. Jestem normalny (w sensie nie chory psychiczne) i nie podnieca mnie ból. Najbardziej lubię pisać horrory i traktuję to jako niewinną zabawę. Jednak boję się w tzw. realu widoku krwi. Kiedyś jak wywróciłem się na rowerze i zraniłem w nogę, to na widok krwi o mały włos nie zemdlałem.
SwanSong
ponad tydzień temu
Niesamowite. Zapomniałeś dodać, że fatalnie piszesz. Może, zamiast grać w gry dla przegrywów, poćwicz pisanie?
Vampire Fangs
ponad tydzień temu
Lubię pisać horrory i chyba mi tego zazdrościsz, bo jakoś nic nie piszesz i nie publikujesz na portalu, tylko zawracasz innym użytkownikom dupę.
SwanSong
ponad tydzień temu
Zazdroszczę ci czego? Moje opowiadania z tego gatunku zostały wydane na papierze, bo rozumiem, czym jest horror. Twoje pierdołki to łamaniu kości czy wierceniu kolana przy horrorze nawet nie stały.
Vampire Fangs
ponad tydzień temu
Mam dla Ciebie ciekawą propozycję. Przyznaj mi rację, że jednak umiem pisać dobre horrory i napisz pod moją ostatnią wiadomością tak – „Przyznaję, że Vampire Fangs umie pisać dobre horrory i się pomyliłem”. Co dostaniesz ode mnie? Dżentelmeńskie słowo honoru, że NIGDY negatywnie nie skomentuję Twoich złośliwych komentarzy odnośnie moich utworów – nawet tych najbardziej wulgarnych i obraźliwych. Po prostu największą karą będzie to, że Cię traktuje jakbyś dla mnie nie istniał. Wiem, że nie przyznasz mi racji, bo masz za bardzo chore poczucie własnej wartości.
wikindzy
ponad tydzień temu
On nawet haiku nie chce wstawić, ta się boi krytyki
Vampire Fangs
ponad tydzień temu
Wiem, że krytyka boli, ale jest potrzebna, by autor zrozumiał błędy. Nie wolno jej się bać. Oczywiście musi być kulturalna i konstruktywna, a nie hejtem typu „Twój utwór jest do dupy”.
SwanSong
ponad tydzień temu
Jesteś męską wersją Margerity, bo.piszesz tak samo źle , ale myślisz, że dobrze :) Twoje teksty to nie horrory, bo nie zasługują na to miano. Powtarzam - nie rozumiesz horroru.
Vampire Fangs
ponad tydzień temu
Pisałem kiedyś, że jesteś jak hemoroidy w tyłku. Ty jesteś największym grafomanem, który ma jakieś kompleksy i lubi dokuczać innym.
Vampire Fangs
ponad tydzień temu
SwanSong – nie chce się dalej kłócić, bo z Tobą nie warto. Po prostu olewam Twoje głupie komentarze.
SwanSong
ponad tydzień temu
Prawda boli, co? :)
SwanSong
ponad tydzień temu
Idź pisać olejnego gniota, żeby wstrząsnąć przedszkolakami xD

Część postów została ukryta (171)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Bettina
ponad tydzień temu
Jak czytelnik glodny to idzie do restauracji.
wikindzy
ponad tydzień temu
Alienator zaś, zapewne, ale dziś się tu nie objawił - piątek jest, maj...
Bettina
ponad tydzień temu
A jak biedny to nie.
wikindzy
ponad tydzień temu
Asheen, Mamy podobny światopogląd, pogląd na pewne sprawy, przynajmniej w jakiś małym stopniu? Chcielibyśmy przeżyć, to co bohater, albo gdy czujemy się od niego mądrzejsi/zaradniejsi?
wikindzy
ponad tydzień temu
mamy podobnie przerypane co bohater, wiele jest czynników
Asheen
ponad tydzień temu
Ja powiedziałbym, że wtedy, gdy postać przeżywa coś, co nie jest właściwe/spodziewane dla danej postaci. Tak jak z ludźmi na ulicy, bardziej zwracasz uwagę na ludzi np na wózku
wikindzy
ponad tydzień temu
Musi go coś wyróżniać - jasne, ma być wyrazisty po prostu
Asheen
ponad tydzień temu
Chcemy wiedzieć "Dlaczego?", bo jest tak, jak być nie powinno.
Bettina
ponad tydzień temu
Dlaczego?
wikindzy
ponad tydzień temu
Musi być ciekawy pod różnymi względami
Asheen
ponad tydzień temu
jak to teraz przełożyć na postać 10letniej niemej dziewczynki? na chuj masz się nią interesować, no jest, jest smutna i chuj
Bettina
ponad tydzień temu
Nie, bo znam odpowiedz, siostra mi powiedziala, ale to iles lat doswiadczenia Pedagoga.
wikindzy
ponad tydzień temu
Bettina, Bo inaczej to będzie film o urra, ura, z masowym martwym bohaterem
Asheen
ponad tydzień temu
co ciekawego może być w postaci zacofanej dziewczynki, gdy główni bohaterowie to Śmierć i Gniew. Jak ja mam to przebić
Bettina
ponad tydzień temu
Yhm, nikt nie zwraca uwagi na dobrze ubrane, zadanane osoby na wózku , bo sa jak inni ludzie.
Bettina
ponad tydzień temu
Za duzo zlych szczegolow w jednym miejscu.
wikindzy
ponad tydzień temu
Nie wczujesz się w tę dziewczynkę, chyba ze jest spoko komunikatywna, nie z trzeciego świata lub spoza kręgu cywilizacyjnego
Asheen
ponad tydzień temu
nie, w tym konkretnym przypadku, nie masz możliwości nawet zapoznać się z bohaterem, bo to jest właśnie wprowadzenie nowej postaci. Jest niema, zacofana i wycofana, co nie daje mi opcji dialogowych. Naturalnie problemy zaczynają się piętrzyć gdy atakuje od tej strony. rozważałem podejście na zasadzie przedstawienia postaci dziewczynki, poprzez jedną z głównych postaci, w formie, że ta postać rozmyśla nad dziewczynką, co daje mi już opcje dialogowe
Asheen
ponad tydzień temu
ale nie wiem jak do tego podejść, na czym się skupić
zsrrknight
ponad tydzień temu
to jakieś wyjście jest
Asheen
ponad tydzień temu
zsrrknight, koledzy cie sprzedali, że lubisz w lolity
Bettina
ponad tydzień temu
Na charakterze.
Vampire Fangs
ponad tydzień temu
Asheen – przeczytałem. Ciężko jest jednoznacznie powiedzieć, bo to jedynie krótki fragment Twojej opowieści. Musiałbym przeczytać całość, by opinia była konstruktywna i szczera. Zainspirowałeś mnie tematycznie i postanowiłem napisać też coś z gatunku dark fantasy w czasach apokalipsy. Na razie jest fragment zjadliwy, ale według mnie jest dużo jeszcze pracy przed Tobą. Tematyka Twojej powieści jest jej zaletą.
zsrrknight
ponad tydzień temu
nie będę zaprzeczał xd
Asheen
ponad tydzień temu
https://docs.google.com/document/d/10mhFjk5yaWN2g7qGPv0mzHX1ah_wzuct/edit?usp=drivesdk&ouid=100901385583595639193&rtpof=true&sd=true
Asheen
ponad tydzień temu
zapraszam w wolnym czasie
Bettina
ponad tydzień temu
Ja na przyklad . ..
Asheen
ponad tydzień temu
najbardziej wdzieczny jestem za wskazywanie mi błędów logicznych, bo ja znam całą historie i wszystkie wyjaśnienia, czytelnik nie, no i czasem człowiekowi zapomni się wspomnieć o czymś istotnym, albo jak sie zmienia wydarzenia 3 rozdziały wstecz, to też kwiatki wychodzą
Bettina
ponad tydzień temu
Mialam takie osoby w domu jako gości, moja siostra jest pedagogiem I cxasem wpada do mnie z kims Taaakim. Normalnie, gotujemy. Idziemy na spacer albo nad wode.
zsrrknight
ponad tydzień temu
ogólnie z tego typu postaci ciężko zrobić głównych bohaterów, ale przy odpowiednim podejściu da się. Skoro np. bohater nie może mówić, to niech przemawiają za niego czyny
Bettina
ponad tydzień temu
Nie pamietam, zeby ktos nie mial charakteru
Asheen
ponad tydzień temu
zsrrknight, pisałeś wcześniej o te kore w oczach. odnosiłem się poprostu do koloru, główny bohater ma zdolność zmiany fizycznych aspektów ciała
zsrrknight
ponad tydzień temu
aaa, ok. Takie literówki potrafią być mylące
Asheen
ponad tydzień temu
nie może mówić, ale chwilowo. musiałbym ci wyjaśnić założenia historii
Bettina
ponad tydzień temu
Termin charakter pochodzi z języka greckiego i oznacza „charakter” lub „specyficzność”. Charakter składa się z różnych zachowań i jest podstawą moralnego działania. Typowe cechy charakteru to uczciwość, cnota i życzliwość.
Bettina
ponad tydzień temu
Milego popoludnia
Asheen
ponad tydzień temu
troche musiałbym się napisać
Vampire Fangs
ponad tydzień temu
Muszę iść spać, bo źle spałem w nocy pisząc mój horror. Dobranoc😉
Asheen
ponad tydzień temu
Skoro np. bohater nie może mówić, to niech przemawiają za niego czyny
to właśnie zrobiłem, z tą sceną gdy małą łapie za kamień
Asheen
ponad tydzień temu
Vampire Fangs, czekam na recenzje
Vampire Fangs
ponad tydzień temu
Już Ci napisałem wcześniej, widocznie nie zobaczyłeś.

Asheen – przeczytałem. Ciężko jest jednoznacznie powiedzieć, bo to jedynie krótki fragment Twojej opowieści. Musiałbym przeczytać całość, by opinia była konstruktywna i szczera. Zainspirowałeś mnie tematycznie i postanowiłem napisać też coś z gatunku dark fantasy w czasach apokalipsy. Na razie jest fragment zjadliwy, ale według mnie jest dużo jeszcze pracy przed Tobą. Tematyka Twojej powieści jest jej zaletą.
Vampire Fangs
ponad tydzień temu
Dobranoc wszystkim. Czas już spać, bo jestem zmęczony.
Asheen
ponad tydzień temu
nie powiem, jaka by ta, merytoryczna pomoc, nie była, to jednak czuje sie bogatszy o perspektywe
Bettina
ponad tydzień temu
Nigdy nie myślała, że naprzykład może być sklejone jak podeszwa. Kobieta, która była bardxo wyraxista - 150 wzrostu, wyłupiaste oczy , 150, wyłupiaste ,
Bettina
ponad tydzień temu
150, wyłupiaste jasne oczy I kiedy szla , podskakiwała. A jednak miala setki zdjec , na ktorych o kurwa jakie to nudne
Bettina
ponad tydzień temu
Okazuje sie, ze malo jest osob, dla ktorych decydujemy sie ze wzgledu na nich.
Bettina
ponad tydzień temu
Wyobraźmy jednak sobie taką osobẹ. I jej wygląd.
Bettina
ponad tydzień temu
187, blada twarz , jasne blond wlosy az po bardzo jasne, I tu od razu pasuje orli nos.
słone paluszki
ponad tydzień temu
Niepowtarzalny Styl z Opowi do jutrzejszej północy przyjmuje chętnych śmiałków do wspólnych zabaw i prozo-poetyckich kawałków!

Pisać! Pisać! Pisać!
Tylko z WAMI się uda
zapewne997
tydzień temu
O, jakże wspaniale! Zachęcające zaproszenie! Czas na swobodną ekspresję i twórcze eksploracje. Niech wibracje słów tańczą w harmonii z duszą i wyzwolą niezgłębione emocje.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji