Na Międzynarodowy Dzień Seksu
Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Seksu, więc... ;)
Seks cieszy z rańca, miły też wieczorem,
co chce natura, nie jest już folklorem.
Nie jest od święta, lecz w każdy dzień roku.
Kochajmy się więc... w słońcu i po zmroku.
Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Seksu, więc... ;)
Seks cieszy z rańca, miły też wieczorem,
co chce natura, nie jest już folklorem.
Nie jest od święta, lecz w każdy dzień roku.
Kochajmy się więc... w słońcu i po zmroku.
Komentarze (26)
Amen! ;) 5
Nie "Amen", tylko - jeszcze raz "Do dzieła!" ;)
Zdzisław B. niech tak będzie i wedle rozkazu ;)
Violet No!
Uprzedzając ew. pytania - wstawiłem, aby wam przypomnieć o Polsce... znaczy, w zatrzymaniu spadku demograficznego. Jesteśmy patriotami... a dzień święty trzeba święcić czynem i ukończyć przed terminem. Znaczy, pamiętajcie - dzisiaj do północy ;)
Zdzisław B. Rozumiem, że Ty też się przyłączasz? ;)
Violet Zawsze popieram czynem, nawet przed terminem ;)
Prześmiewczy tekst do śmiesznego święta... wymysł gawędziarza, który już nie może...
Podoba mi się.
Taaaaaaaa w pewnym wieku takie teksty typu "w każdy dzień w roku" są juz tylko marzeniem, albo abstrakcją hahahahahaha. Fajny tekst, ale chyba raczej dla młodych... 5
Ozar wino im starsze tym lepsze... poza tym tylko praktyka czyni mistrza.
betti Niestety nie... Pisze to z zycia
Ozar A co do wierszy kufa masz rację do dupy ze mnie poeta. Juz nic tu nie wrzucę z tej bajki, bo wstyd.
Ozar na szczęście nie jestem jeszcze "w pewnym wieku". Mam przed sobą jeszcze wiek czynnego, niewegetatywnego życia, jak mniemam. Po prostu nożyce wieku metrykalnego i biologicznego coraz bardziej się rozwierają. Tak medycy stwierdzają, a ja medykom wierzę ;)
Heh, miłością trzeba się dzielić i warto o tym pamiętać, szczególnie w takie dni. Pozdro z uśmiechem :)
W resztę dni można... nienawiścią.
betta wiesz o czym mówisz żmijko, no, na tej nienawiści to znasz się jak nikthi, ha, he
betti gorzej jak takich dni jest więcej, niż tych z miłoscia...
Zgoda, Buczyborze, zgoda, a miłość rękę nam poda ;)
Betti, trochę uśmiechu, lepiej się wtedy żyje.
Akwamen, "miejmy nadzieję w bliźnią" ;)
Zdzisław B. to chyba trzeba stworzyć Międzynarodowy Dzień Uśmiechu, o ile nie ma, bo ja się nie znam na tych głupotkach... Jeden raz w roku seks, raz w roku uśmiech, raz pocałunek, raz przytulenie- na resztę dni- celibat. O rany, ja bym umarła chyba...
betti ten dzień jest obchodzony od prawie 20 lat, w każdy pierwszy piątek października. W tym roku 5 października.Uważam, że te wszystkie święta (dobre święta) można, a nawet trzeba, obchodzić codziennie ;)
No to tyle, ze się człowiek uśmiechnie. Czy to z żalem, nadzieja czy wspomnieniem. Bardzo fajne!!
Pozdrawiam :)
Justyska, żadne z trzech wymienionych. Z podsumowaniem i czynem ;) Również pozdrawiam :)
Po przeczytaniu Twojego wiersza z rana mam dobry humor. Pozdrowienia!
... i o to mi chodziło, Bożeno :)
pięć a ja się aż zaczerwieniłam
Znaczy - działa. Teraz - do dzieła! ;)
kiszka
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania