Średnia ocena: 4.7  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (26)

  • Violet 07.06.2018

    Amen! ;) 5

  • Zdzisław B. 07.06.2018

    Nie "Amen", tylko - jeszcze raz "Do dzieła!" ;)

  • Violet 07.06.2018

    Zdzisław B. niech tak będzie i wedle rozkazu ;)

  • Zdzisław B. 07.06.2018

    Violet No!
    Uprzedzając ew. pytania - wstawiłem, aby wam przypomnieć o Polsce... znaczy, w zatrzymaniu spadku demograficznego. Jesteśmy patriotami... a dzień święty trzeba święcić czynem i ukończyć przed terminem. Znaczy, pamiętajcie - dzisiaj do północy ;)

  • Violet 07.06.2018

    Zdzisław B. Rozumiem, że Ty też się przyłączasz? ;)

  • Zdzisław B. 08.06.2018

    Violet Zawsze popieram czynem, nawet przed terminem ;)

  • betti 07.06.2018

    Prześmiewczy tekst do śmiesznego święta... wymysł gawędziarza, który już nie może...

    Podoba mi się.

  • Ozar 07.06.2018

    Taaaaaaaa w pewnym wieku takie teksty typu "w każdy dzień w roku" są juz tylko marzeniem, albo abstrakcją hahahahahaha. Fajny tekst, ale chyba raczej dla młodych... 5

  • betti 07.06.2018

    Ozar wino im starsze tym lepsze... poza tym tylko praktyka czyni mistrza.

  • Ozar 07.06.2018

    betti Niestety nie... Pisze to z zycia

  • Ozar 07.06.2018

    Ozar A co do wierszy kufa masz rację do dupy ze mnie poeta. Juz nic tu nie wrzucę z tej bajki, bo wstyd.

  • Zdzisław B. 08.06.2018

    Ozar na szczęście nie jestem jeszcze "w pewnym wieku". Mam przed sobą jeszcze wiek czynnego, niewegetatywnego życia, jak mniemam. Po prostu nożyce wieku metrykalnego i biologicznego coraz bardziej się rozwierają. Tak medycy stwierdzają, a ja medykom wierzę ;)

  • Pan Buczybór 07.06.2018

    Heh, miłością trzeba się dzielić i warto o tym pamiętać, szczególnie w takie dni. Pozdro z uśmiechem :)

  • betti 07.06.2018

    W resztę dni można... nienawiścią.

  • akwamen 07.06.2018

    betta wiesz o czym mówisz żmijko, no, na tej nienawiści to znasz się jak nikthi, ha, he

  • Ozar 07.06.2018

    betti gorzej jak takich dni jest więcej, niż tych z miłoscia...

  • Zdzisław B. 08.06.2018

    Zgoda, Buczyborze, zgoda, a miłość rękę nam poda ;)
    Betti, trochę uśmiechu, lepiej się wtedy żyje.
    Akwamen, "miejmy nadzieję w bliźnią" ;)

  • betti 08.06.2018

    Zdzisław B. to chyba trzeba stworzyć Międzynarodowy Dzień Uśmiechu, o ile nie ma, bo ja się nie znam na tych głupotkach... Jeden raz w roku seks, raz w roku uśmiech, raz pocałunek, raz przytulenie- na resztę dni- celibat. O rany, ja bym umarła chyba...

  • Zdzisław B. 08.06.2018

    betti ten dzień jest obchodzony od prawie 20 lat, w każdy pierwszy piątek października. W tym roku 5 października.Uważam, że te wszystkie święta (dobre święta) można, a nawet trzeba, obchodzić codziennie ;)

  • Justyska 08.06.2018

    No to tyle, ze się człowiek uśmiechnie. Czy to z żalem, nadzieja czy wspomnieniem. Bardzo fajne!!
    Pozdrawiam :)

  • Zdzisław B. 08.06.2018

    Justyska, żadne z trzech wymienionych. Z podsumowaniem i czynem ;) Również pozdrawiam :)

  • Bożena Joanna 08.06.2018

    Po przeczytaniu Twojego wiersza z rana mam dobry humor. Pozdrowienia!

  • Zdzisław B. 08.06.2018

    ... i o to mi chodziło, Bożeno :)

  • Margerita 15.06.2018

    pięć a ja się aż zaczerwieniłam

  • Zdzisław B. 15.06.2018

    Znaczy - działa. Teraz - do dzieła! ;)

  • sensol 03.11.2018

    kiszka

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania