Średnia ocena: 4.5  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

 • Justyska 24.03.2018
  Dobry fragment. Potrafisz budować napięcie. Teraz jestem ciekawa co się stało w tym starym domu... kurczę. Czekam na cd. Pozdrawiam :)
 • KarolaKorman 25.03.2018
  Dziękuję, Justyśka, że dalej śledzisz. Jak na życzenie, zaraz po komentarzach wstawię kolejną część, byś rano miała co przeczytać :)
 • pasja 24.03.2018
  Lubię takie spontaniczne, a zarazem niecodzienne historie. Kiedyś życie było inne. Czas jakby był dłuższy i śmiech nawet głośniejszy. Wśród codzienności zdarzały się takie rzeczy niespotykane dzisiaj. Inne.
  Ładna opowieść o chacie królika i szczerość Karmili. Co dalej odkryją ściany domu?
  Pozdrawiam serdecznie 5
 • KarolaKorman 25.03.2018
  pasjo, ty starasz się śledzić wszystkie moje serie i zostawiasz tak miłe komentarze, że zawsze z przyjemnością się je czyta. Byle było ich więcej :) Pozdrawiam :)
 • Karawan 24.03.2018
  Przeczytałem całość. W pierwszej części trochę bym pogrymasił, o całości bym pogadał, ale to by wyszło połowa Twojego tekstu. Często żałuję, że nie ma PW, że bóg-Piotr nie chce nam tego dać. Myślę, że historia fajna, choć o jedną trzecią za gruba. Ale to, jak zwykle ino moja supozycja, a utwór Twój!!. 5 ;))
 • KarolaKorman 25.03.2018
  Pisz śmiało, co sądzisz. Chętnie przemyślę, choć w założeniu miałam napisać coś przegadanego, nie opisowego, ale rozumiem, że może się to nie wszystkim podobać. Cieszę się jednak, że poświęciłeś czas i przeczytałeś. Każdy komentarz mile widziany, te krytyczne również :) Pozdrawiam :)
 • Ritha 24.03.2018
  "można by każdego dna oglądać" - każdego dnia*
  "a któryś z chłopaków otwarł drutem tylne" - otworzył*
  "– Stary, kurz był jest i będzie" - dałabym przecinek pomiędzy "był" i "jest"

  "Wszyscy słuchali z zainteresowaniem, nikt nie śmiał przerywać, widząc, że Kamila opowiadając, zdziera z siebie skórę" - też tak pomyślalam, że się uzewnętrznia

  Eee, mechanicy bywają spoczi. Jak już dorosną ofkors ;D
  Miliony... nauczyłam się liczyć kasę już po reformie, już były stówy, ale pamiętam te czerwone banknoty :)

  Czekam na dalszy ciąg Karola. Jak Cię czytam, czuję jakiś spokój, on emanuje do Ciebie. To całkiem przyjemne. Pozdrawiam :)
 • KarolaKorman 25.03.2018
  Tu skopiuję
  ,,Otwarł, otwarła, otwarło, otwarli, otwarły to formy poprawne, ale rzadsze niż otworzył, otworzyła, otworzyło, otworzyli, otworzyły. (...)
  Mirosław Bańko, PWN'' - wychodzi na to, że poprawne są obie formy, inne gafy poprawione, dziękuję za czujne oko :)

  Dobrze, że czujesz spokój, wpadaj częściej się zrelaksować :) Również pozdrawiam :)
 • Canulas 25.03.2018
  "Wszystko brudne, zniszczone i nikomu nie potrzebne." - niepotrzebne?

  Lubię momenty retrospekcyjne. Te mi się bardzo podobały. Chwilowo czegoś nie zrozumiałem, ale to raczej mój niedobór tlenu. Się cofnąłem. Jest git.
 • KarolaKorman 25.03.2018
  Przewietrz pokój, by uzupełnić niedobór tlenu i wyśpij się dobrze. Fajnie, że jest git :)
 • "Reżyser sięgnął po jedną z kartek leżących na stole, z wewnętrznej strony marynarki wyjął długopis i zaczął coś notować, ale nie przemówi ani jednym słowem." - przemówił ?

  Byłem i tu, no jest ciekawie, ta niedopowiedziana historia intryguje, Dobrze, że jest już kolejna część :)
 • KarolaKorman 25.03.2018
  Literówka poprawiona, dziękuję, że byłeś :)
 • MarBe 25.03.2018
  Współczesną młodzież mało interesują lata dziewięćdziesiąte, a co dopiero wcześniejsze. Często słyszę powielane bez zastanowienia słowa, że za komuny był tylko ocet, a społeczeństwo żyło nienawiścią do systemu.
  Natomiast prawdą jest to, co ktoś napisze, lub nakręci filmik i umieści w internecie.
  Wyniesienie z domu śmieci już powoduje zbyt duży wysiłek fizyczny, inaczej jest z betonowym kubłem, którego wypada z chodnika rzucić pod koła samochodów.
 • KarolaKorman 25.03.2018
  Internet zawładnął młodzieżą do cna, to prawda. Czasy komuny są dla wielu tak odległe, że słuchają o nich, jak my kiedyś opowieści o wojnie od naszych dziadków.
  Pozdrawiam :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania