Nowe TW#17 — Podsumowanie
Nowe TW — Edycja 17
Gatunek: postapo oraz horror i pochodne
Zgłosiło się: 18 osób
Napisano: 9 tekstów
krajew34: http://www.opowi.pl/janusz-wsiok-na-apokalipsie-tw-17-a54558/
Cofftee: http://www.opowi.pl/tw17-najlepsza-rzezba-a54598/
fanthomas: http://www.opowi.pl/tw-spiew-kojota-a54652/
Orchid.Solma: http://www.opowi.pl/tw-17-smak-pustyni-a54771/
szopciuszek: http://www.opowi.pl/tw-17-na-blysk-a54832/
JamCi: http://www.opowi.pl/tw17-implozja-drabble-a54860/
Berkas: http://www.opowi.pl/tw17-wspomnienie-a54866/
pkropka: http://www.opowi.pl/tw-17-wieczny-spokoj-a54867/
Mane Tekel Fares: http://www.opowi.pl/tw-17-krol-szczurow-a54864/
Nie udało się: Margerita, Aga jednostrzały, Ritha, Mia123a, Marok, Canulas, Karawan, Ania_marzycielka
Justyska wycofała tekst
Zaległości nadrabiali: Marzyciel, Marok
Zespół TW w 17. Edycji przyznaje dwie nagrody:
Pierwszą za tekst "Na błysk" autorstwa szopciuszka
http://www.opowi.pl/tw-17-na-blysk-a54832/
Drugą za tekst "Wieczny spokój" autorstwa pkropki
http://www.opowi.pl/tw-17-wieczny-spokoj-a54867/
Gratulujemy zwycięzcom! Prosimy o kontakt mailowy.
Do Antologii zaproponowano tekst szopciuszka
Zapraszamy wszystkich do wzajemnego czytania i komentowania w nowej edycji, a także do losowania do puli, śledzenia fanpage’a oraz dołączenia do facebookowej grupy Treningu :)
https://www.facebook.com/groups/treningwyobrazni/
Komentarze (25)
Gratulacje dla TW a także dla wyróżnionych!
Gratulacje
Brawo, gratuluję :-)
Ludki, gratuluję!
Gratulacje :) :) :) :)
Ja również gratuluję, Szopciuszkowi, która miała naprawdę dobre wejście i to już po raz drugi oraz Pkropce, malutkiej Pkropci, która uwiodła mnie kiedyś pisana na Bitwę Literacką Łanią, a teraz jest jednym z mocniejszych ogniw TW. Reszcie także za walkę i zaangażowanie.
Brawo, dzięki wszystkim
Dzięki :)
<3
Nie wiem co odpowiedzieć na tak miłe słowa. Poza ogólnym "dziękuję". Zaa motywację i ciągłe przyduszanie, żebym dała z siebie więcej :)
pkropka :) póki co potwierdź adres na mail, bo niby mamy, ale! ale może prowadzisz koczowniczy tryb życia czy coś :D
Gratulacje. Szkoda że mała frekwencja finalnie :C
Jolka - specjalistka od wyszukiwania minusów xdd :P
Zasil szeregi, brakuje Twojego pióra
Ritha ja motywuje w ten sposób xd
jolka_ka aaa, oki, dobrze, dobrze. Ale kurde, brakuje Cię, bylas mocny zawodnik.
Ritha Straciłam zapał do pisania czegokolwiek, także na razie sobie odpuszczam. Trzeba dać szansę nowym ;D tak jak właśnie szopciuszek! Ale dziękuję.
jolka_ka nooo ok, ja też mniej pisuję ostatnio, ale to jest zuuaa droga. Trzymam kciuki, aby zapal wrocił. Pozdro!
Gratulacje dla wszystkich!
Gratulacje, Dziewczyny!
Gratuluję, oba teksty były zajebiaszcze! ?
Gratuluję.
I moje gratulacje :)
Jeej! Dzięki ^^ i gratulacje!
Gratulacje! :)
Jej, dziękuję <3
I jak zawsze gratuluję wszystkim, którzy napisali i tym, którzy dbają o nas zza meblościanki, żeby zabawa się kręciła :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania