Nowe TW#03 — Podsumowanie
Nowe TW — Edycja 3
Gatunek: Western/Punk
Zgłosiło się: 26 osób
Napisano: 19 tekstów
sensol: http://www.opowi.pl/tw3-uciec-od-swiniobicia-a49332/
http://www.opowi.pl/tw3-pif-paw-czyli-ritha-i-margerita-na-a49453/
Margerita: http://www.opowi.pl/tw-03-ritha-na-dzikim-zachodzie-cz-1-a49339/
http://www.opowi.pl/tw03-ritha-na-dzikim-zachodzie-2-cz-3-a49489/
Florian Konrad: http://www.opowi.pl/odczlowiecz-a49340/
00.00: http://www.opowi.pl/tw-03-zawirowania-a49334/
fanthomas: http://www.opowi.pl/tw-03-rewolwer-owiec-a49344/
Dekaos Dondi: http://www.opowi.pl/tw-3-pupcio-i-dupcio-a49352/
Mia123a: http://www.opowi.pl/czerwisnia-a49361/
http://www.opowi.pl/tw-03-czerwisnia-cz-2-a49663/
Basileus: http://www.opowi.pl/tw-3-mgliste-nadzieje-a49379/
Canulas: http://www.opowi.pl/holokaust-swiata-basni-a49387/
Justyska: http://www.opowi.pl/tw-03-szklana-kula-a49393/
Agnieszka Gu: http://www.opowi.pl/ostatnie-minuty-slonca-4-cz-ostatnia-a49403/
jesień2018: http://www.opowi.pl/tw-3-eksperyment-a49405/
madoka: http://www.opowi.pl/tw-50-taniec-jak-z-bajki-a49417/
pkropka: http://www.opowi.pl/tw-03-butelka-do-polowy-pusta-a49478/
Adelajda: http://www.opowi.pl/tw-03-odium-a49492/
Ozar: http://www.opowi.pl/tw-postac-ruda-lichwiarka-zdarzenie-a49512/
krajew34: http://www.opowi.pl/miasto-przyszlosci-tw-03-a49539/
Ritha: http://www.opowi.pl/tw-03-zywi-i-martwi-a49582/
Karawan: http://www.opowi.pl/martin-parki-twn3-a49622/
Nie udało się:
TseCylia
Lamb
Enchauteuse
Marok
Luniaq
Pan Buczybór
Jolka_ka wycofała tekst
Zespół TW w trzeciej edycji przyznaje dwie nagrody.
Pierwszą, za najlepszy uznając tekst jesień2018: Eksperyment
http://www.opowi.pl/tw-3-eksperyment-a49405/
Drugą dla Justyski za tekst: Szklana kula
http://www.opowi.pl/tw-03-szklana-kula-a49393/
Nadmieniamy, że w walce o drugie miejsce Justyska wygrała przewagą 4:2 głosów, tuż za podium tekst Floriana Konrada: Odczłowiecz.
Za najlepszy tekst z Zespołu TW uznano tekst Canulasa: Holokaust świata baśni
http://www.opowi.pl/holokaust-swiata-basni-a49387/
Do antologii zaproponowano teksty: jesień2018, Justyska, Florian Konrad, Basileus, pkropka, Canulas, krajew34, Karawan, Sensol
Zwycięzców prosimy o kontakt mailowy :)
Komentarze (29)
Juhuu! Moja faworytka wygrała! Gratulacje!
Yeappp, zajebiście napisała, ale ogólnie, poziom mega wysoki w tej edyszon
Noo, należało się jesieni. Ale ja wiedziałam, że ona wygra. Także ok. Pozostałym też wielkie brawa i wogóle buziaki :)
Wszystkie miejsca bardzo zasłużone. Gratulacje! :D
Gratulacje dla zwyciężczyni!! Nie mogla byc inaczej.
A co do mnie to jestem w szoku. Dzieki piekne :)
Gratulacje;)
Gratki dla wszystkich!:)
Jejuśku - dzięki, byłem pewien, że zajmę miejsce minus setne :) ale - dwa pytania:
- tu mam podać maila?
- antologia byłaby wydana w formie papierowej?
treningwyobrazni@gmail.com
Tutaj truknij, wyślemy Ci zgodę na publikację tekstu na blogu.
Antologia - tak w formie papierowej :)
zawaliście! i zamówię, jak będzie wydana :))
zgłosiłem się na maila
a czekajcie, to wszyscy, którzy zostali wybrani do antologii mają pisać na maila? myślałem, że tylko Ci co pierwsze 2 miejsca zajęli... to jak to jest?
Basileus pierwsze dwie osoby dostają nagrody książkowe, reszta jeśli chce by tekst poszedł na bloga i fp niech truka też - prześlemy (jutro) zgodę na publikację :)
to trukam, a kto obsługuje maila (że tak z ciekawości zapytam)? Ritha?
Basileus, a jaki no. Chciałby sekrety TW zgłębić, łapserdaxon.
Pssstt. taaa, księżniczka Wodoleja we własnej osobie ;)
Obsługa mailowa zarejestrowała Twojego maila Basileus ;)
Inne maile także.
DZIĘKUJĘ! Pierwszy raz w życiu zajęłam pierwsze miejsce!!! Jestem bardzo szczęśliwa:) Gratuluję Justysce, Florianowi, Besileusowi i wszystkim, którzy znajdą swoje opowiadania w jakże wyczekiwanej:) antologii. I wszystkim, którzy napisali:)) Przeczytałam wszystkie prace i wszystkie pamiętam. Dawno się tak dobrze nie bawiłam! Achhchhhh :))))
*Basileusowi - przepraszam, Bas, to z przejęcia:)
jesień2018 Spoczko, nie gniewam sie przecież o takie drobnostki ;) Wypije dzisiaj za Twoje zdrowie
Basileus dzięki! :)
jesień2018 , Ci tylko pwoiem, ze nie wygrałaś "o włos". Dawno nie było tak jednomyślnie.
Roz...aś internety
Nie wiem, co powiedzieć. Mam dzisiaj święto:)))
Gratulacje dla zwycięzcy a także dla całej rodziny TW !
gratulejszyn dla całej ferajny piszącej. jesień dobrze się spisała na przedwiośniu :)
Gratulacje! :)
Hej :) Gratuluję zwycięzcom :)
Ja również gratuluję :)
Gratulacje :-)
Gratulacje dla Justyski, czytałam.
Jesieni też gratuluję w ciemno.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania