Nowe TW#01 — Podsumowanie
Nowe TW — Edycja 1
Gatunek: Opowiadanie przygodowe/opowiadanie drogi.
Zgłosiło się: 21 osób
Napisano: 18 tekstów.
Canulas: http://www.opowi.pl/tw-01-brudne-noir-elizjum-spalonej-a48616/
Adelajda: http://www.opowi.pl/tw-01-moje-stare-dziecko-a48648/
krajew34: http://www.opowi.pl/koleje-losu-czesc-i-tw-01-a48652/
http://www.opowi.pl/koleje-losu-czesc-2-tw-01-a48667/
Agnieszka Gu: http://www.opowi.pl/ostatnie-minuty-slonca-2-tw-a48664/
Fantomas: http://www.opowi.pl/tw01-czyli-nie-ma-jak-w-domu-a48669/
Margarita: http://www.opowi.pl/tw-50-01-maria-bezrobotna-pisarka-cz-1-a48674/
http://www.opowi.pl/tw01-maria-bezrobotna-pisarka-cz-2-a48693/
http://www.opowi.pl/tw01-maria-bezrobotna-pisarka-cz-3-a48726/
http://www.opowi.pl/tw01-maria-bezrobotna-pisarka-cz-4-a48779/
Ritha: http://www.opowi.pl/tw-01-projekcja-a48662/
00.00: http://www.opowi.pl/tw-01-zlecenie-a48688/
Tomek Bordo: http://www.opowi.pl/tw-scierwo-a48700/
Something: http://www.opowi.pl/trening-wyobrazni-genesis-a48719/
Karawan: http://www.opowi.pl/imperatyw-tw-n-a48724/
pkropka: http://www.opowi.pl/tw-wyprawa-po-madrosc-12-a48738/
http://www.opowi.pl/tw-wyprawa-po-madrosc-22-a48785/
Ozar: http://www.opowi.pl/tw-miasto-ktore-umarlo-postac-a48848/
Jolko_ka: http://www.opowi.pl/tw-maska-swastyki-12-a48850/
marok: http://www.opowi.pl/tw-malinowy-budyn-1z2-a48884/
Cyber Wiedźma: http://www.opowi.pl/tw-podejscie-psychicznoabstrakcyjne-a48906/
Pan Buczybór: http://www.opowi.pl/tw-bojan-a48915/
Nie udało się:
Madoka
madzik 1xo
Elorence
Nuncjusz wycofał tekst
Zespół TW w pierwszej edycji przyznaje dwie nagrody.
Pierwszą, za najlepszy uznając tekst Adelajdy: Moje stare dziecko.
http://www.opowi.pl/tw-01-moje-stare-dziecko-a48648/
Drugą dla Maroka za tekst: Malinowy budyń.
http://www.opowi.pl/tw-malinowy-budyn-1z2-a48884/
Za najlepszy tekst z Zespołu TW uznano tekst Canulasa: Elizjum spalonej ziemi.
http://www.opowi.pl/tw-01-brudne-noir-elizjum-spalonej-a48616/
Do antologii zaproponowano teksty: Jolko_ki, Canulasa, Karawana, Rithy, Adelajdy i Maroka.
Jednocześnie Zespół TW pozostaje zafascynowany tekstem Jolko_ki: Maska swastyki, który jednak z racji tego, iż nie został zakończony, nie brany jest chwilowo pod uwagę.
Tekst ten będzie brał udział w następnym losowaniu, o ile zostanie ukończony. Jednocześnie wspomniana nie ma żadnych obostrzeń, by nie wystąpić w następnej edycji.
Prośba do zwycięzców o kontakt na maila.
Komentarze (18)
Gratuluję Marok, Adelajda i mimo tego, że tekst jeszcze nie skończony, Jolka - cudo tekst.
Dołączam !
Moje stare dziecko to rzeczywiście znakomity tekst, a do tego ciesze się że zauważono Maskę swastyki! Gratulacje: Marok, Adelajda i Jolka
Żałowaliśmy, ale nic straconego. Maska Swastyki będzie brała udział w wyborze, jak tylko zostanie zakończona. Taki zapis. Nie miej, zgadzam się, zajebisty. Tekst. Tak samo jak dwa wyróżnione.
Ogólnie gratuluję wszystkim, bo frekwencja zajebista.
Gratulacje dla zwycięzców :) W szczególności dla Adelajdy, bo w siebie nie wierzyła, a raczej w swój tekst ;)
Gratulacje! :)
Moi faworyci... :)
Gratki dla Nich i dla wszystkich uczestników wyrazy uznania!
Takoż dla organizatorów. To niełatwa działka aktywności.
Szacun.
Bardzo bym Cię widział
Ja równiez bym widziala Wrotycz... :)
Gratulacje, Dziubasy :) Dobre teksty powstały. Jolka, czekam na drugą część :)
Wspaniała robota, aż ciężko uwierzyć, że tylko kilku tekstów nie ujrzeliśmy. Powodzenia w następnych edycjach i oczywiste gratulacje dla zwycięzców, oby pióro lekkie im było, a wena owocna.
Myślę, że spisali się wszyscy :) Samo czynne uczestnictwo, napisanie tekstu pod zadany temat... To już dużo :)
A jeśli się jeszcze uda napisać go tak wyśmienicie jak wyróżnionym autorom, to już bajka :)))
Gratulacje i pozdrowionka :)
Za najlepszy tekst z grupy prowadzącej uznano tekst Canulasa: Elizjum spalonej ziemi.
????!
Grupa prowadząca, to ta, która się tym zajmuje. Ma to charakter jedynie wewnętrzny i poglądowy. Członkowie nie biorą udziału w wyborach na najlepsze teksty i nie otrzymują nagród.
Bardzo mi miło. Ostatni raz czułam się tak zawstydzona i pozytywnie naładowana po spektaklu poetyckim. To prawda, że ciężko jest mi uwierzyć, bo ja tak mało obcuje z pisaniem prozy.
Gratulacje dla Maroka, Jolki, Something, Karawana, Canulasa (teksty, które zostały po części ze mną) i dla wszystkich, bo jesteście naprawdę cudowni.
Super, że na opowi coś się dzieje, coś innego niż kiedyś. I dużo siły dla grupy prowadzącej, weny i w ogóle.
Jak to mówi moja znajoma: "Wszyscy jesteście piękni".
Idem, bo dziwnie jakoś :-)
Pozdrawiam.
Ić, ić - czym prędzej daj cynk na maila
Gratulacje kochani brawa dla Was :)
Super, gratulacje!:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania