Opiekun – Adaptacja serii – I need YOU!
Zapewne część z was(zwłaszcza ta część, która śledziła serię "Opiekun" ) wie, że od dłuższego czasu chciałem wydać adaptacje komiksową serii. Cóż, pieniążki się zbierają, a do tej pory postanowiłem samodzielnie narysować pierwszych parę stron serii. "Opiekun" będzie(najprawdopodobniej) kompletnie przedstawiony w formie komiksu pixelowego 2D! Na dole znajdziecie link do mego profilu PIXELART, na którym co jakiś czas wrzucał będę swój progress.
Druga sprawa. Oczywiście nie mam prawa o to nikogo prosić, ale gdyby znalazła się dusza, która zechciałaby pomóc, zapraszam do kontaktu na mój email(znajduje się w zakładce "o mnie"). Oferować mogę jedynie zdobycie wyjątkowego doświadczenia oraz szereg wyzwań.
Dziękuję wszystkim :)
DEMONul123.
profil: https://www.pixilart.com/demonul123
Komentarze (5)
Gdy czytam takie...posty to żałuję, że stronka nie ma jakiejś funkcji blogu jak na Wattpadzie, gdzie można byłoby publikować takie komunikaty. No jestem ciekaw jak to wyjdzie. Trzymam kciuki i pozdrawiam ciepło :)
Hmmm, ciekawe... Nie czytałem, ale w formie obrazkowej może się skuszę by się zapoznać. Na pewno mnie zaciekawiłeś i postaram się powracać, by zobaczyć postęp :)
Pozdro
O kurde super. Ja też zawsze komiks chciałem jakiś wydać.
Z tym, że ja mam dwie prawe ręce(jestem leworęczny :) ) jeśli chodzi o eysowanie, więc będę się musiał tego nauczyć
DEMONul1234 To po co ci pieniądze teraz? To nie jest tak ze najpierw musi być zrobiony potem wydajesz? I w dodatku jeszcze nauka rysunku jak mówisz xd
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania