REKLAMOWANIE BLOGÓW, PROFILÓW, OPOWIADAŃ

detektyw prawdy
02.01.2017
Witam! Zauważyłem, że ostatnio dużo osób chciałoby się ,,zareklamować".
Założyłem ten wątek również dlatego, że niestety użytkownicy nie mają co czytać, (w tym ja) a reklama w tym wątku pozwoli na zebranie większych czytelników, oraz unikniemy ,,śmieciowych watków".
Ja chyba reklamy nie potrzebuję, jednak sporo osób czyta moje okazjonalne opowiadania, ale niektórym być może początkującym przydałaby się jakaś pomoc, skrytykowanie itp.
Spam raczej nie mile widziany.


Nuncjusz
02.01.2017
dużo? ja zauwazyłem tylko jedną
Nazareth
02.01.2017
Również widziałem jedną. Nie masz co czytać? Opowiadania spadają z belki w mniej jak jeden dzień więc materiału jet w cholerę. A reklamowanie się to chyba nie tu, nie ten poziom. Zresztą z mojego doświadczenia wynika że ci co reklamują się najwięcej, nie mają się czym chwalić, więc im bardziej ktoś o swojej twórczości trąbi tym mniej ja mam ochotę go czytać. Myślę też, że to nie tylko moje podejście.
marok
02.01.2017
Popieram
Ellie Victoriano
02.01.2017
Reklamuję się.
Amy
02.01.2017
A ja popieram stworzenie tego wątku. No bo jak ktoś chce oznajmić społeczności Opowi, że brakuje mu czytelników, to proszę bardzo, czemu nie. Tylko, OSTRZEGAM, jeśli się tu, na forum, zareklamujesz, to lepiej dla Ciebie, żebyś pisał dobrze, bo w przeciwnym razie stracisz i czytelników, i w oczach tych czytelników jako osoba. Chcesz się zareklamować? Skorzystaj ze wskazówki zamieszczonej pod "Komentarze pod Twoimi tekstami". Na pewno ją widzisz, skoro narzekasz na brak komentarzy
Nuncjusz
02.01.2017
Nuncjusz
02.01.2017
Neurotyk
02.01.2017
Nie dubluj postów.
Nuncjusz
02.01.2017
ta, odezwał się od niedublowania
Nazareth
02.01.2017
Kiedyś była dobra inicjatywa - wątek w którym można było wymieniać i polecać ulubionych autorów, tudzież takich, którzy w naszym odczuciu piszą dobrze a są niedocenieni. Reklamowanie kogoś wydaje mi się bardziej na miejscu, nie jest taki buńczuczne jak reklamowanie samego siebie.
Neurotyk
02.01.2017
Jałowa dyskusja.
Amy
02.01.2017
No właśnie, trzeba skorzystać z wyszukiwarki na forum, a nie wszyscy to robią H
Amy
02.01.2017
Jeśli chcecie kogoś polecić, to piszcie. To rzeczywiście jest lepsze od reklamowania samego siebie.
Nuncjusz
02.01.2017
Polecam siebie XD
Nazareth
02.01.2017
Nuniek, ty wieczny kontestatorze! XD
Nazareth
02.01.2017
http://www.opowi.pl/drzewo-zycia-a18235/ - autorka tego opowiadanie chyba na stałe się z nami pożegnała, ale ten tekst bardzo mi się podobał i utkwił w pamięci. Gdybym miał polecić coś z twórczości autorów mniej znanych pewnie zacząłbym właśnie od tego.
Nuncjusz
02.01.2017
Neurotyk
02.01.2017
Pan Buczybór
02.01.2017
Cytując Shiroi:
"Reklamuję się."

Część postów została ukryta (514)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

kamińe
9 miesięcy temu
tak, mię się zdaża to całyczas
Enchanteuse
9 miesięcy temu
* Ogłoszenie redakcyjne *

Korzystając z zakładki "ogłoszeń" na forum postanawiam chamsko się zareklamować. Być może ktoś z Was myśli o wydaniu książki, lub chce po prostu nieco "wygładzić" swój tekst przed wysłaniem go do wydawnictwa, to polecam się. Mam skromne doświadczenie w temacie i skończone studia kierunkowe. Ze względu na to, że doświadczenie dopiero pomału zdobywam, to oferuję niewysoką stawkę. Może kogoś temat zainteresuje :)
MANACHI
9 miesięcy temu
Zważywszy, w jakiej tematyce zwykle pisze, to i tak pewnie nikt so mnie nie zajrzy XD
Bettina
9 miesięcy temu
Trykająca szarańcza
Bettina
9 miesięcy temu
Blog Trykająca szarańcza nie jest o polityce. O polityce wiem troszkę, tyle, ile zwykły przechodzień z ulicy, wiedzieć powinien.

Blog jest o księgarniach..
Bettina
9 miesięcy temu
A są to księgarnie niebagatelne. Pierwsza usytuowana wprost na drzewach.
Bettina
9 miesięcy temu
Witam! Zauważyłem, że ostatnio dużo osób chciałoby się ,,zareklamować".
Założyłem ten wątek również dlatego, że niestety użytkownicy nie mają co czytać, (w tym ja) a reklama w tym wątku pozwoli na zebranie większych czytelników, oraz unikniemy ,,śmieciowych watków".
Ja chyba reklamy nie potrzebuję, jednak sporo osób czyta moje okazjonalne opowiadania, ale niektórym być może początkującym przydałaby się jakaś pomoc, skrytykowanie itp.
Spam raczej nie mile widziany.

To znaczy - Z pożytkiem dla reszty.
Ale o co chodzi?
kamińe
9 miesięcy temu
o to sie rozchodzi ze mało jest
chomiczek272
9 miesięcy temu
ja tam nie mam zdania
Ines12G
8 miesięcy temu
Hej! Chciałabym was zaprosić na mojego bloga gdzie zaczęłam publikować coś w formie pamiętnika ale także spełniam marzenie o pisaniu. Zapraszam was zapoznaniem się z historia żony osadzonego

https://wspolwinnatakjakion.blogspot.com/?m=1

Mam nadzieję że wam choć trochę spodoba.
Akwadar
8 miesięcy temu
A coś więcej
Ines12G
8 miesięcy temu
Jest to pamiętnik dziewczyny, która zmaga się ze swoimi wątpliwościami co do swojego męża,który przebywa w zakładzie karnym oraz zmaga się z depresją po utracie dziecka. Poprzez wylewanie myśli w ten sposób próbuje odnaleźć w sobie siłę i wiarę w to że da radę. Ciężko jest to dokładnie opisać, ponieważ będzie tam wiele wątków na temat tego jak większość ludzi spostrzega takie kobiety, bądź nikt nie widzi, że one są naprawdę.silne znosząc przez to wiele upokorzeń przez osoby trzecie.
Ines12G
8 miesięcy temu
Jest to także dla niej forma, odnalezienia tej siły, która kiedyś w sobie miała. Poprzez publikację w takiej formie tego opowiadania chcemy też spróbować by osoby, które kiedykolwiek się tak czuły jak ona, wiedziały że ktoś też tak cierpiał. Oficjalnie nikt nie potrafi mówić jak bardzo utrata dziecka boli a dużo kobiet czuje się samotne i zagubione. Ta opowieść ma dać wsparcie a także jej pomóc.
Akwadar
8 miesięcy temu
Aha
Ines12G
8 miesięcy temu
Więc jeżeli, lubi ktoś taką tematyką to zapraszam! Każda opinia będzie cenna bo nie ukrywam, że to opowiadanie jest bardzo dla mnie ważne :)
Sandra
8 miesięcy temu
Przeczytałam Twoje "o mnie" i czytam prolog oj uwierz mi ja to na pewno przeczytam!
Sandra
8 miesięcy temu
Ja też lubię wylewać myśli na kartkę, nie za bardzo mi się podoba rozmawianie z ludźmi, a pisanie wszystko ułatwia
Sandra
8 miesięcy temu
Widać, że jest dla Ciebie ważne. Moim zdaniem każdy ma w sobie siłę, ale tylko ci nieliczni potrafią ją w sobie odnaleźć.
Sandra
8 miesięcy temu
Akwadar to było podłe
Sandra
8 miesięcy temu
Ogarnij się
SwanSong
8 miesięcy temu
Mój stosunek do tej sytuacji zależy od powodu trafienia męża za kratki.
Sandra
8 miesięcy temu
Bez sensu, w sensie szanuję, że masz swoje zdanie, ale... Jak? Czemu? To takie... Stereotypowe. Co cię to interesuje? Zamiast pomóc wstać, jesteś tym typem człowieka, który dodatkowo przydepnie. I co? Jesteś z siebie dumny SS?

Zamiast wyjąć, wbijasz jej drugi nóż w plecy. A nawet trzeci.
Bettina
8 miesięcy temu
Ona jest postacią, Sandro. Postaci też powinny mieć charakter. Albo nie. Raczej Bohaterowie..
Bettina
8 miesięcy temu
Np
.jeśli reklamujesz krówki. To.
Sandra
8 miesięcy temu
?
zsrrknight
8 miesięcy temu
Bettina bredzi - lepiej nie wnikać
Sandra
8 miesięcy temu
Kto jest postacią?
SwanSong
8 miesięcy temu
Czemu stereotypowe? Człowieka, który siedzi, bo wyniknęły niesprzyjające okoliczności, mogę zrozumieć. Złodzieja, który kradł, bo nie mógł opłacić rachunków, mogę zrozumieć. Człowieka, który siedzi, bo zabił albo kogoś zgwałcił przydeptałbym bardzo chętnie. Pomagać takiemu komuś? Zwariowałaś?
Sandra
8 miesięcy temu
Nie. Uwierz mi, że moje neurony dalej się przemieszczają, chodziło mi o trochę empatii, ludzie, empatii. Zamiast dobijać... Ech...
SwanSong
8 miesięcy temu
Na empatię trzeba sobie zasłużyć.
Sandra
8 miesięcy temu
Nie, z empatią jest jak z kolorem oczu, jest niezmienny. Albo jesteś empatyczny albo nie, nie zmienisz tego. Możesz założyć soczewki i udawać empatię, ale po co, skoro naturalny kolor oczu jest najpiękniejszy?
Akwadar
8 miesięcy temu
Sandra, podły bo: "A coś więcej" czy "Aha"?
Sandra
8 miesięcy temu
Aha tak podłe zabrzmiało... Brr
Akwadar
8 miesięcy temu
Ech, dzieciaku...
Sandra
8 miesięcy temu
no cóż
Akwadar
8 miesięcy temu
"no cóż"... tak podle zabrzmiało... Brr
Sandra
8 miesięcy temu
To tak podle zabrzmiało w twoich ustach, Akwadar, jak mogłeś!?
Akwadar
8 miesięcy temu
Jak mogłaś, Sandro? Podłe to co piszesz... :)
Sandra
8 miesięcy temu
Hshshsh
Vespera
8 miesięcy temu
Niezmienny kolor oczu powiadasz? Otóż oczy blakną w miarę upływu lat, gdyż spada poziom melaniny w tęczówce. Z niebieskich mogą stać się szare, z brązowych zielone. Więc porównanie może i piękne, ale nieprawdziwe.
Bettina
8 miesięcy temu
Można sobie zafundować mądre wyblakłe spojówki.
Bettina
8 miesięcy temu
O_0
Sandra
8 miesięcy temu
to ma coś z okiem
Megartist123
8 miesięcy temu
->O_() <-
To coś to dopiero ma coś z okiem.
Megartist123
8 miesięcy temu
kamińe
7 miesięcy temu
PunktWymianyPoezji
pół roku temu
Dzień dobry,

Szukam osób chętnych do współtworzenia projektu Punkt Wymiany Poezji.

Jeśli:

- piszesz dobre wiersze i chcesz w ten sposób pokazać się szerszej widowni,

- chcesz podzielić się z innymi swoim literackim gustem,

- chcesz zaopiekować się którąś z rameczek (na tą chwilę na "adopcję" czeka rameczka w Gdańsku i Krakowie,

- masz pomysł, gdzie w Twoim mieście można powiesić rameczkę

Po prostu napisz do mnie:

punkt.wymiany.poezji@gmail.com
Florian Konrad
5 miesięcy temu
Wywiad z takim jednym potatuowańcem :)

http://rubikon.e.pl/praca/2563/pogoezja-rozmowa-z-florianem-konradem.html?fbclid=IwAR11SgsquqYB6gAmD4vvV3S5n_JPuYwCu9DA8YMId1PfACmSgAw5Coy8eQs
LittleDiana
5 miesięcy temu
Hej, dziś napisałam pierwszy rozdział mojej powieści. Oczywiście następne rozdziały będą pojawiać się regularnie. :)
Tytuł : Gdy świecił księżyc.
Gatunek. : Dla nastolatków, obyczajowe, tajemnica.
Status: Trwający
Liczba rozdziałów : Dopiero jeden, ale będzie więcej. :)
Opis: Alina jest niepełnosprawną piętnastolatką, która do tej pory ku własnej uciesze miała nauczanie indywidualne w domu. Dzięki namowom "uczynnej" nauczycielki ojciec nastolatki postanawia zapisać córkę do klasy integracyjnej.
Dlaczego jedna z uczennic, Olga jest ignorowana przez całą klasę? I czy to jedyna tajemnica klasy I B?
Czy wyjaśni się sprawa porzucenia rodziny przez matkę Aliny?
I czemu surowy dyrektor szkoły jest wyjątkowo życzliwy względem niepełnosprawnej nastolatki?

Link: https://www.opowi.pl/gdy-swiecil-ksiezyc-rozdzial-pierwszy-a88350/
snuciciel
5 miesięcy temu
Hej, zapraszam na mojego bloga, gdzie piszę sporo przemyśleń, wierszy i prowadzę dwie historie w postaci opowiadań ;)
Link: http://snuciciel.com

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji