REKLAMOWANIE BLOGÓW, PROFILÓW, OPOWIADAŃ

detektyw prawdy
02.01.2017
Witam! Zauważyłem, że ostatnio dużo osób chciałoby się ,,zareklamować".
Założyłem ten wątek również dlatego, że niestety użytkownicy nie mają co czytać, (w tym ja) a reklama w tym wątku pozwoli na zebranie większych czytelników, oraz unikniemy ,,śmieciowych watków".
Ja chyba reklamy nie potrzebuję, jednak sporo osób czyta moje okazjonalne opowiadania, ale niektórym być może początkującym przydałaby się jakaś pomoc, skrytykowanie itp.
Spam raczej nie mile widziany.

Nuncjusz
02.01.2017
dużo? ja zauwazyłem tylko jedną
Nazareth
02.01.2017
Również widziałem jedną. Nie masz co czytać? Opowiadania spadają z belki w mniej jak jeden dzień więc materiału jet w cholerę. A reklamowanie się to chyba nie tu, nie ten poziom. Zresztą z mojego doświadczenia wynika że ci co reklamują się najwięcej, nie mają się czym chwalić, więc im bardziej ktoś o swojej twórczości trąbi tym mniej ja mam ochotę go czytać. Myślę też, że to nie tylko moje podejście.
marok
02.01.2017
Popieram
Ellie Victoriano
02.01.2017
Reklamuję się.
Amy
02.01.2017
A ja popieram stworzenie tego wątku. No bo jak ktoś chce oznajmić społeczności Opowi, że brakuje mu czytelników, to proszę bardzo, czemu nie. Tylko, OSTRZEGAM, jeśli się tu, na forum, zareklamujesz, to lepiej dla Ciebie, żebyś pisał dobrze, bo w przeciwnym razie stracisz i czytelników, i w oczach tych czytelników jako osoba. Chcesz się zareklamować? Skorzystaj ze wskazówki zamieszczonej pod "Komentarze pod Twoimi tekstami". Na pewno ją widzisz, skoro narzekasz na brak komentarzy
Nuncjusz
02.01.2017
Nuncjusz
02.01.2017
Neurotyk
02.01.2017
Nie dubluj postów.
Nuncjusz
02.01.2017
ta, odezwał się od niedublowania
Nazareth
02.01.2017
Kiedyś była dobra inicjatywa - wątek w którym można było wymieniać i polecać ulubionych autorów, tudzież takich, którzy w naszym odczuciu piszą dobrze a są niedocenieni. Reklamowanie kogoś wydaje mi się bardziej na miejscu, nie jest taki buńczuczne jak reklamowanie samego siebie.
Neurotyk
02.01.2017
Jałowa dyskusja.
Amy
02.01.2017
No właśnie, trzeba skorzystać z wyszukiwarki na forum, a nie wszyscy to robią H
Amy
02.01.2017
Jeśli chcecie kogoś polecić, to piszcie. To rzeczywiście jest lepsze od reklamowania samego siebie.
Nuncjusz
02.01.2017
Polecam siebie XD
Nazareth
02.01.2017
Nuniek, ty wieczny kontestatorze! XD
Nazareth
02.01.2017
http://www.opowi.pl/drzewo-zycia-a18235/ - autorka tego opowiadanie chyba na stałe się z nami pożegnała, ale ten tekst bardzo mi się podobał i utkwił w pamięci. Gdybym miał polecić coś z twórczości autorów mniej znanych pewnie zacząłbym właśnie od tego.
Nuncjusz
02.01.2017
Neurotyk
02.01.2017
Pan Buczybór
02.01.2017
Cytując Shiroi:
"Reklamuję się."

Część postów została ukryta (287)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Erwonus
9 miesięcy temu
Historia, rozbicie dzielnicowe? Zapraszam do mnie na fabularyzowaną opowieść o walkach Piastow. Pozdrawiam.
ania_marzycielka
8 miesięcy temu
Dzień dobry:)
Zapraszam na fb :) Strona z pisaniem:
https://m.facebook.com/Ania-Kolczyk-strona-autorska-111108853980525/

Prowadzę też stronę z moimi zdjęciami :)
https://m.facebook.com/Ania-Kolczyk-amatorska-fotografia-105581324314364/
Pan Buczybór
8 miesięcy temu
Z okazji publikacji rozdziału ósmego i niechybnego zbliżania się do końca chciałbym zareklamować moją najambitniejszą i najdłużej pisaną serię: "Nas-to-łątki nie obchodzą..."

tagi: młodzieżowe, obyczajowe, komedia (o ile kogokolwiek takie coś śmieszy :), romans

Opis skrótowy fabuły: Eryk Bógoj to zwykły, spokojnie żyjący licealista. Jego skromne życie emocjonalne jednak gwałtownie się zmienia, gdy pewnego dnia spotyka w księgarni niezwykle intrygującą dziewczynę - Ewelinę.

Zastrzeżenia: rozdział pierwszy ukazał się w kwietniu 2019 roku, wolne tempo publikacji wynikło z mojego nieogarnięcia, teraz jednak rozdziały ukazują się (od siódmego w górę xd) nieco regularnej: mniej więcej co miesiąc. Historia, jak myślę, będzie mieć swój finał niebawem, więc osoby potencjalnie zainteresowane nie powinny się obawiać wyczekiwania na ciąg dalszy przez następny rok xd.

część pierwsza tutaj: http://www.opowi.pl/nastolatki-nie-obchodza-cos-sie-stalo-a51193/
Piotrek P. 1988
8 miesięcy temu
Osoby lubiące opowiadania dziwne, alternatywne, tajemnicze i nietypowe, zapraszam na "Nieziemską I Przebojową Podróż W Oryginalnych Cool Klimatach" ??✌️
Piotrek P. 1988
8 miesięcy temu
"Kosmiczne Zjawiska W Baśniowym Ogrodzie I Natłok Różnych Dziwacznych Motywów" to podróż do krainy wyobraźni. W programie zwiedzania są ogrody, niebo z chmurami, a nawet wnętrze pustej planety i przestrzeń kosmiczna ??✌️
Piotrek P. 1988
7 miesięcy temu
"Niebo Siódme, Chmura Dziewiąta". Z opowiadaniami w takich klimatach, zapewne niejedna impreza była, jest i będzie jeszcze bardziej odlotowa! XD ?✌️
Antoni Grycuk
5 miesięcy temu
Hej. Wydałem swoją książkę, zbiór opowiadań psychologicznych i nie tylko. Jakby ktoś chciał, można kupić tu:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/czern-normalnosci-zbior-tekstow-psychologicznych
Polecam!
Piotrek P. 1988
5 miesięcy temu
Gratulacje i dalszych sukcesów ?☺️. Tymczasem ja, dla odmiany, zaskoczenia i humoru, polecam moje najnowsze "dziwactwo": "Na Dalekiej, Tajemniczej, Śródziemnomorskiej, Starożytno-Mityczno-Fantazyjnej Planecie" ?✌️
kigja
4 miesiące temu
Nie wiem, czy to dobre miejsce, ale nie miałam na drodze innego.

A może chciałby ktoś skorzystać:

http://europejskipoetawolnosci.pl/nabor-epw2022/
Targówek
4 miesiące temu
Magda1906
4 miesiące temu
https://ridero.eu/pl/books/nadmorskie_wspomnienie/freeText
Piotrek P. 1988
4 miesiące temu
Gratulacje i dalszych sukcesów ??✌️
Piotrek P. 1988
4 miesiące temu
Opowiadanie "Na Dalekiej, Tajemniczej, Śródziemnomorskiej, Starożytno-Mityczno-Fantazyjnej Planecie 2" to luźno powiązana z częścią pierwszą, unikalna, oryginalna i klimatyczna przygoda!
☀️??????⭐️?✨????⏳?????⛲️????
Jest jak niezwykła przejażdżka wehikułem czasoprzestrzennym!
Sprawdź to!
Napisane przeeeze mnie! ??✌️
Antoni Grycuk
4 miesiące temu
Polecam się tym, którzy przeczytali:
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4945910/czern-normalnosci
Targówek
4 miesiące temu
Piotrek P. 1988
4 miesiące temu
Kto szuka opowiadania dziwnego, tajemniczego, nietypowego, alternatywnego, to może spróbować tego:
"Mieszanka Motywów Domowo-Ogrodowo-Miejsko-Plażowych"
??✌️
Antoni Grycuk
4 miesiące temu
Chłopaky, czy wiecie, że można założyć jeszcze dwadzieścia wątków, gdzie będziecie mogli reklamować swoje teksty?
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
"Plaża Sennego Transu". Dla tych, co lubią klimaty tropikalne, morskie, wyspiarskie i surrealne ?? ?️?⛵️????
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
"Niezwykłe Przygody W Dużym, Przyoceanicznym, Podzwrotnikowym Mieście". Dziwna, tajemnicza i szalona akcja pośród ciekawych krajobrazów! ???
kigja
3 miesiące temu
Pan Buczybór
3 miesiące temu
Kigja! Zrób wątek na forum, bo zniknie
Targówek
3 miesiące temu
Tomasz Dk
3 miesiące temu
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
Przedstawiam moje opowiadanie "Ogrodowa Królewna I Jej Niezwykły Świat". Pierwsze motywy z tego opowiadania świtały mi w głowie, kiedy miałem zaledwie kilka lat. Nadszedł odpowiedni czas, aby je napisać. Tak tez więc zrobiłem. Powstawało ono w mojej głowie przez dwadzieścia kilka lat. Powoli i stopniowo zbierałem kolejne pomysły.

"Ogrodowa Królewna I Jej Niezwykły Świat"? Fantastyczna, przebojowa, szalona przygoda! 👍🥳✌️
Publi_cysta
3 miesiące temu
Serdecznie zapraszam dziś wszystkich użytkowników portalu na mój profil, ponieważ już za chwilę powinien ukazać się na nim pierwszy wywiad z cyklu ,,Mystery Person", w którym na moje pytania odpowiada znana i lubiana, Clariosis;)
Shogun
3 miesiące temu
Heh :), ciekawe ciekawe haha :)
Publi_cysta
3 miesiące temu
Zapraszam, pierwsze drabble u mnie, a wieczorem kolejny wywiad;)
Publi_cysta
3 miesiące temu
Znów ja, tym razem zapowiadając, że za dosłownie kilka minut u mnie wywiad z Shogunem;)
Publi_cysta
3 miesiące temu
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
Kto lubi krótkie opowiadania na podstawie dziwnych snów, może spróbować mój najnowszy utwór-wytwór: "Ogrody, Ślimaki, Gra Video, Fabryka, Alternatywna Rzeczywistość I Dosłownie Zakręcony Wszechświat" :-)
Publi_cysta
2 miesiące temu
Zapraszam, za moment u mnie na profilu wywiad z Laurą123, trzeci z cyklu Mystery Person, ostatni przed świętami. Krótko, zwięźle i na temat;)
inspekcjapracy
2 miesiące temu
Ty sobie możesz zapraszać na taki gniot. Tłumy się zwalą ha, ha, ha
Publi_cysta
2 miesiące temu
Cóż, z tego co widziałem, wcześniejsze odsłony bardzo dobrze się przyjęły;)
Piotrek P. 1988
2 miesiące temu
"Łąka, Dinozaury, Klif I Plaża", czyli następne krótkie opowiadanie na podstawie kolejnego dziwnego snu.
☺️✨👍🥳✌️
śnieżka
2 miesiące temu
ja bym chciała aby ktoś ocenił moje rzekome wierszyki, ponieważ moja czujność staje się niepewna przez ich brak ;[
Shogun
2 miesiące temu
Śnieżka - cóż, co prawda nie znam się zbyt na wierszach, ale w wolnej chwili zerknę :)
Kavita
2 miesiące temu
Cześć wszystkim i czołem. Jestem nowa, dodałam właśnie swoje pierwsze dziecko na owym profilu i nie będę ukrywać, że byłoby mi miło, gdyby ktoś zerknął swym profesjonalnym okiem 😉
Piotrek P. 1988
miesiąc temu
Kto ma ochotę na przeczytanie dziwnego opowiadania, podobnego do szalonego snu lub filmu, w którym jest mieszanina fantastyki, akcji, przygody, surrealizmu i komedii, to polecam to: "Merfi, Smif, Niekita I Kita" 🏝🚁🌇👽🛸🏖🚢
👍😄✌️
Nikto0
3 tygodnie temu
Nikto0
3 tygodnie temu
To jest mój pierwszy tekst. Mam pytanie do oceniających czy nadaję się do pisania? Wiem, że dużo jeszcze muszę zrobić, ale chodzi mi o potencjał.
Ellie Victoriano
3 tygodnie temu
Na razie nie czytałam, ale rzuciła mi się w oczy duża ilość błędów, głównie w zapisie dialogów
Nikto0
3 tygodnie temu
Postaram się zwrócić na to uwagę następnym razem.
Nikto0
3 tygodnie temu
Nikto0
2 tygodnie temu
Piotrek P. 1988
2 tygodnie temu
Nowość XD! "Merfi I Smif"? Hehehe! Przebojowa, pełna akcji i szalona przygoda! Hey yooo XD! 👍😀✌️
LittleDiana
2 tygodnie temu
Zapraszam na moje opowiadanie: "Laura w Krainie Rzeczywistości."
Tu krótki opis:Laura to dwudziestosześcioletnia niepełnosprawna dziewczyna - Chodzi przy kulach. Prowadzi normalne życie samotniczki, Rehabilitacja, spacer, net, książki, obozy rehabilitacyjne gdzie są przyjaciele.
Jednak nagle pewnego dnia Laura "zyskuje" stalkera.
Co z tym zrobi i jaka będzie w tym roli Ciotki-pisarki?
A tu link do mojego profilu, gdzie dodaję rozdziały na bieżąco:
https://www.opowi.pl/profil/littlediana/
Na razie jest ich siedem, ale będzie sporo więcej :)
Suzy
ponad tydzień temu
ja zapraszam na bloga :)
https://felietonowwtony.blogspot.com/
LittleDiana
tydzień temu
U mnie pojawił się rozdział ósmy :)
Piotrek P. 1988
4 dni temu
Poczyniło się mi nowe opowiadanie, hahaha XD.
Schizowe, czyli dziwne, surrealne, alternatywne, przypominające treści snów o tematyce, na przykład, fantastycznej i przygodowej.
A nazywa się: "Subtropikalno-Morskie Miasto Średnich Rozmiarów O Urozmaiconym Krajobrazie".
Yo! XD
matix1256
2 dni temu
Jeśli ktoś lubi przeróżne romanse z różnych serii (gry, filmy, seriale, anime czy nawet bajki), zapraszam na mój profil. Publikuje na nim przeróżne prace. Dłuższe lub krótsze. Głównie jednopartówki, ale ostatnio zacząłem tam pisać poważniejszy i nieco większy projekt na podstawie jeden z mej ulubionych mang dark fantasy.
A w planach mam jeszcze do napisania fanficy np. Sasusaku (naruto), Drakken x strzyna (kim kolwiek) i więcej. Zapraszam i życzę miłej zabawy z czytania.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji