REKLAMOWANIE BLOGÓW, PROFILÓW, OPOWIADAŃ

detektyw prawdy
02.01.2017
Witam! Zauważyłem, że ostatnio dużo osób chciałoby się ,,zareklamować".
Założyłem ten wątek również dlatego, że niestety użytkownicy nie mają co czytać, (w tym ja) a reklama w tym wątku pozwoli na zebranie większych czytelników, oraz unikniemy ,,śmieciowych watków".
Ja chyba reklamy nie potrzebuję, jednak sporo osób czyta moje okazjonalne opowiadania, ale niektórym być może początkującym przydałaby się jakaś pomoc, skrytykowanie itp.
Spam raczej nie mile widziany.

Nuncjusz
02.01.2017
dużo? ja zauwazyłem tylko jedną
Nazareth
02.01.2017
Również widziałem jedną. Nie masz co czytać? Opowiadania spadają z belki w mniej jak jeden dzień więc materiału jet w cholerę. A reklamowanie się to chyba nie tu, nie ten poziom. Zresztą z mojego doświadczenia wynika że ci co reklamują się najwięcej, nie mają się czym chwalić, więc im bardziej ktoś o swojej twórczości trąbi tym mniej ja mam ochotę go czytać. Myślę też, że to nie tylko moje podejście.
marok
02.01.2017
Popieram
Ellie Victoriano
02.01.2017
Reklamuję się.
Amy
02.01.2017
A ja popieram stworzenie tego wątku. No bo jak ktoś chce oznajmić społeczności Opowi, że brakuje mu czytelników, to proszę bardzo, czemu nie. Tylko, OSTRZEGAM, jeśli się tu, na forum, zareklamujesz, to lepiej dla Ciebie, żebyś pisał dobrze, bo w przeciwnym razie stracisz i czytelników, i w oczach tych czytelników jako osoba. Chcesz się zareklamować? Skorzystaj ze wskazówki zamieszczonej pod "Komentarze pod Twoimi tekstami". Na pewno ją widzisz, skoro narzekasz na brak komentarzy
Nuncjusz
02.01.2017
Nuncjusz
02.01.2017
Neurotyk
02.01.2017
Nie dubluj postów.
Nuncjusz
02.01.2017
ta, odezwał się od niedublowania
Nazareth
02.01.2017
Kiedyś była dobra inicjatywa - wątek w którym można było wymieniać i polecać ulubionych autorów, tudzież takich, którzy w naszym odczuciu piszą dobrze a są niedocenieni. Reklamowanie kogoś wydaje mi się bardziej na miejscu, nie jest taki buńczuczne jak reklamowanie samego siebie.
Neurotyk
02.01.2017
Jałowa dyskusja.
Amy
02.01.2017
No właśnie, trzeba skorzystać z wyszukiwarki na forum, a nie wszyscy to robią H
Amy
02.01.2017
Jeśli chcecie kogoś polecić, to piszcie. To rzeczywiście jest lepsze od reklamowania samego siebie.
Nuncjusz
02.01.2017
Polecam siebie XD
Nazareth
02.01.2017
Nuniek, ty wieczny kontestatorze! XD
Nazareth
02.01.2017
http://www.opowi.pl/drzewo-zycia-a18235/ - autorka tego opowiadanie chyba na stałe się z nami pożegnała, ale ten tekst bardzo mi się podobał i utkwił w pamięci. Gdybym miał polecić coś z twórczości autorów mniej znanych pewnie zacząłbym właśnie od tego.
Nuncjusz
02.01.2017
Neurotyk
02.01.2017
Pan Buczybór
02.01.2017
Cytując Shiroi:
"Reklamuję się."

Część postów została ukryta (314)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Publi_cysta
5 miesięcy temu
Znów ja, tym razem zapowiadając, że za dosłownie kilka minut u mnie wywiad z Shogunem;)
Publi_cysta
5 miesięcy temu
Piotrek P. 1988
5 miesięcy temu
Kto lubi krótkie opowiadania na podstawie dziwnych snów, może spróbować mój najnowszy utwór-wytwór: "Ogrody, Ślimaki, Gra Video, Fabryka, Alternatywna Rzeczywistość I Dosłownie Zakręcony Wszechświat" :-)
Publi_cysta
4 miesiące temu
Zapraszam, za moment u mnie na profilu wywiad z Laurą123, trzeci z cyklu Mystery Person, ostatni przed świętami. Krótko, zwięźle i na temat;)
inspekcjapracy
4 miesiące temu
Ty sobie możesz zapraszać na taki gniot. Tłumy się zwalą ha, ha, ha
Publi_cysta
4 miesiące temu
Cóż, z tego co widziałem, wcześniejsze odsłony bardzo dobrze się przyjęły;)
Piotrek P. 1988
4 miesiące temu
"Łąka, Dinozaury, Klif I Plaża", czyli następne krótkie opowiadanie na podstawie kolejnego dziwnego snu.
☺️✨👍🥳✌️
śnieżka
4 miesiące temu
ja bym chciała aby ktoś ocenił moje rzekome wierszyki, ponieważ moja czujność staje się niepewna przez ich brak ;[
Shogun
4 miesiące temu
Śnieżka - cóż, co prawda nie znam się zbyt na wierszach, ale w wolnej chwili zerknę :)
Kavita
4 miesiące temu
Cześć wszystkim i czołem. Jestem nowa, dodałam właśnie swoje pierwsze dziecko na owym profilu i nie będę ukrywać, że byłoby mi miło, gdyby ktoś zerknął swym profesjonalnym okiem 😉
Piotrek P. 1988
4 miesiące temu
Kto ma ochotę na przeczytanie dziwnego opowiadania, podobnego do szalonego snu lub filmu, w którym jest mieszanina fantastyki, akcji, przygody, surrealizmu i komedii, to polecam to: "Merfi, Smif, Niekita I Kita" 🏝🚁🌇👽🛸🏖🚢
👍😄✌️
Nikto0
3 miesiące temu
Nikto0
3 miesiące temu
To jest mój pierwszy tekst. Mam pytanie do oceniających czy nadaję się do pisania? Wiem, że dużo jeszcze muszę zrobić, ale chodzi mi o potencjał.
Ellie Victoriano
3 miesiące temu
Na razie nie czytałam, ale rzuciła mi się w oczy duża ilość błędów, głównie w zapisie dialogów
Nikto0
3 miesiące temu
Postaram się zwrócić na to uwagę następnym razem.
Nikto0
3 miesiące temu
Nikto0
3 miesiące temu
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
Nowość XD! "Merfi I Smif"? Hehehe! Przebojowa, pełna akcji i szalona przygoda! Hey yooo XD! 👍😀✌️
LittleDiana
3 miesiące temu
Zapraszam na moje opowiadanie: "Laura w Krainie Rzeczywistości."
Tu krótki opis:Laura to dwudziestosześcioletnia niepełnosprawna dziewczyna - Chodzi przy kulach. Prowadzi normalne życie samotniczki, Rehabilitacja, spacer, net, książki, obozy rehabilitacyjne gdzie są przyjaciele.
Jednak nagle pewnego dnia Laura "zyskuje" stalkera.
Co z tym zrobi i jaka będzie w tym roli Ciotki-pisarki?
A tu link do mojego profilu, gdzie dodaję rozdziały na bieżąco:
https://www.opowi.pl/profil/littlediana/
Na razie jest ich siedem, ale będzie sporo więcej :)
Suzy
3 miesiące temu
ja zapraszam na bloga :)
https://felietonowwtony.blogspot.com/
LittleDiana
3 miesiące temu
U mnie pojawił się rozdział ósmy :)
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
Poczyniło się mi nowe opowiadanie, hahaha XD.
Schizowe, czyli dziwne, surrealne, alternatywne, przypominające treści snów o tematyce, na przykład, fantastycznej i przygodowej.
A nazywa się: "Subtropikalno-Morskie Miasto Średnich Rozmiarów O Urozmaiconym Krajobrazie".
Yo! XD
matix1256
3 miesiące temu
Jeśli ktoś lubi przeróżne romanse z różnych serii (gry, filmy, seriale, anime czy nawet bajki), zapraszam na mój profil. Publikuje na nim przeróżne prace. Dłuższe lub krótsze. Głównie jednopartówki, ale ostatnio zacząłem tam pisać poważniejszy i nieco większy projekt na podstawie jeden z mej ulubionych mang dark fantasy.
A w planach mam jeszcze do napisania fanficy np. Sasusaku (naruto), Drakken x strzyna (kim kolwiek) i więcej. Zapraszam i życzę miłej zabawy z czytania.
Publi_cysta
2 miesiące temu
Serdecznie zapraszam na moją najnowszą publikację. Wróciłem po długiej przerwie i tym razem nie z wywiadem! Jeśli ktoś ma ochotę wszystkie dostępne są na moim profilu, jednak jeśli macie dosłownie parę sekund polecam wiersz, do którego link podaję poniżej. Z góry dziękuję za wejście, ocenę i pozostawienie komentarza.
https://www.opowi.pl/cialo-bez-ciala-kontur-bez-malarza-i-a67107/
Publi_cysta
2 miesiące temu
Piotrek P. 1988
2 miesiące temu
Dla lubiących opowiadania alternatywne, które bywają szalone jak dziwne sny, oraz tak absurdalne, że aż zabawne: "Starożytno-Śródziemnomorsko-Luksusowe Miasto Kanałów Podczas Zachodu Słońca" 👍😄
Publi_cysta
2 miesiące temu
JacekPski
2 miesiące temu
LittleDiana
2 miesiące temu
Publi_cysta
2 miesiące temu
Zdzisław B.
2 miesiące temu
Czemu ja wcześniej się tu nie reklamowałem... ;)
LittleDiana
2 miesiące temu
Piotrek P. 1988
2 miesiące temu
Wyśniłem, a wtedy poczyniłem nowe opowiadanie: "Kilka Dziwnych Przygód Ziomka W Tajemniczym Mieście".

Nigdy nie wiadomo, jaki nowy,
dziwny i zaskakujący
pomysł

na kolejne
opowiadanie

uderzy
do głowy

Yo! XD
Publi_cysta
2 miesiące temu
Publi_cysta
2 miesiące temu
LittleDiana
2 miesiące temu
Pan Buczybór
2 miesiące temu
LittleDiana
miesiąc temu
Piotrek P. 1988
miesiąc temu
Na listę moich opowiadań przyfrunęło kolejne. A nazywa się:
"Jednego Razu We Wszechświecie Numer 2104753"
Piotrek P. 1988
miesiąc temu
"Na Wyspie Subtropikalno-Morskiej".

Zapraszam na kolejną surrealną podróż opowiadaniową. Tak dziwną i zaskakującą, że mogącą wydawać się zabawną. I właśnie o to mi chodziło.

Opowiadanie inspirowane kolejną udaną wyprawą do Krainy Snów. Nigdy nie wiadomo, co może się przyśnić i ewentualnie zainspirować do wyprodukowania następnego utworu-wytworu XD.
LittleDiana
miesiąc temu
LittleDiana
3 tygodnie temu
Piotrek P. 1988
3 tygodnie temu
LittleDiana
3 tygodnie temu
Piotrek P. 1988
2 tygodnie temu
A dla zwolenników i zwolenniczek opowiadań alternatywnych, kolejny dziwny oraz zagadkowy utwór fantastyczno-surrealny na podstawie snów, wymyślony i wytworzony przeze mnie:

"Miasto, Ogrody, Ryby, Pomidory I Inny Świat".

Miasto? Dziwne, i do tego nocną porą!
Ogrody? Tajemnicze i magiczne!
Ryby? Łagodne, jak i drapieżne!
Pomidory? Beztrosko rosnące!
Inny Świat? Moc fantastyki, surrealizmu i zaskakujących sennych wizji!

Ponownie możesz odkryć zakamarki mojego umysłu, wyobraźni i snów, wyruszając w szaloną i zaskakującą przygodę!

Takie właśnie oto
jest opowiadanie to!
He he, yo!

👍🤣
Piotrek P. 1988
ponad tydzień temu
"Podróżnik, Podróżniczka, Obieżyświat, Obieżyświatka, Globtroter I Globtroterka Na Oceanicznej Wyspie Międzykontynentalnej"

Wesołe, słoneczne i pogodne opowiadanie, inspirowane wakacjami, podróżami, imprezami, marzeniami oraz snami! 😄

🌴🌍🪐 💫 ⭐️☀️🌊
LittleDiana
ponad tydzień temu
Wyjątkowo zimny kwiecień z Laurką :)
LittleDiana
ponad tydzień temu
LittleDiana
3 dni temu
Mendelsztama2
3 dni temu
Serdecznie polecam, otwiera oczy.
http://prusowie.pl/