REKLAMOWANIE BLOGÓW, PROFILÓW, OPOWIADAŃ

detektyw prawdy
02.01.2017
Witam! Zauważyłem, że ostatnio dużo osób chciałoby się ,,zareklamować".
Założyłem ten wątek również dlatego, że niestety użytkownicy nie mają co czytać, (w tym ja) a reklama w tym wątku pozwoli na zebranie większych czytelników, oraz unikniemy ,,śmieciowych watków".
Ja chyba reklamy nie potrzebuję, jednak sporo osób czyta moje okazjonalne opowiadania, ale niektórym być może początkującym przydałaby się jakaś pomoc, skrytykowanie itp.
Spam raczej nie mile widziany.

Nuncjusz
02.01.2017
dużo? ja zauwazyłem tylko jedną
Nazareth
02.01.2017
Również widziałem jedną. Nie masz co czytać? Opowiadania spadają z belki w mniej jak jeden dzień więc materiału jet w cholerę. A reklamowanie się to chyba nie tu, nie ten poziom. Zresztą z mojego doświadczenia wynika że ci co reklamują się najwięcej, nie mają się czym chwalić, więc im bardziej ktoś o swojej twórczości trąbi tym mniej ja mam ochotę go czytać. Myślę też, że to nie tylko moje podejście.
marok
02.01.2017
Popieram
Ellie Victoriano
02.01.2017
Reklamuję się.
Amy
02.01.2017
A ja popieram stworzenie tego wątku. No bo jak ktoś chce oznajmić społeczności Opowi, że brakuje mu czytelników, to proszę bardzo, czemu nie. Tylko, OSTRZEGAM, jeśli się tu, na forum, zareklamujesz, to lepiej dla Ciebie, żebyś pisał dobrze, bo w przeciwnym razie stracisz i czytelników, i w oczach tych czytelników jako osoba. Chcesz się zareklamować? Skorzystaj ze wskazówki zamieszczonej pod "Komentarze pod Twoimi tekstami". Na pewno ją widzisz, skoro narzekasz na brak komentarzy
Nuncjusz
02.01.2017
Nuncjusz
02.01.2017
Neurotyk
02.01.2017
Nie dubluj postów.
Nuncjusz
02.01.2017
ta, odezwał się od niedublowania
Nazareth
02.01.2017
Kiedyś była dobra inicjatywa - wątek w którym można było wymieniać i polecać ulubionych autorów, tudzież takich, którzy w naszym odczuciu piszą dobrze a są niedocenieni. Reklamowanie kogoś wydaje mi się bardziej na miejscu, nie jest taki buńczuczne jak reklamowanie samego siebie.
Neurotyk
02.01.2017
Jałowa dyskusja.
Amy
02.01.2017
No właśnie, trzeba skorzystać z wyszukiwarki na forum, a nie wszyscy to robią H
Amy
02.01.2017
Jeśli chcecie kogoś polecić, to piszcie. To rzeczywiście jest lepsze od reklamowania samego siebie.
Nuncjusz
02.01.2017
Polecam siebie XD
Nazareth
02.01.2017
Nuniek, ty wieczny kontestatorze! XD
Nazareth
02.01.2017
http://www.opowi.pl/drzewo-zycia-a18235/ - autorka tego opowiadanie chyba na stałe się z nami pożegnała, ale ten tekst bardzo mi się podobał i utkwił w pamięci. Gdybym miał polecić coś z twórczości autorów mniej znanych pewnie zacząłbym właśnie od tego.
Nuncjusz
02.01.2017
Neurotyk
02.01.2017
Pan Buczybór
02.01.2017
Cytując Shiroi:
"Reklamuję się."

Część postów została ukryta (370)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

D.E.M.O.N
4 miesiące temu
kigja
4 miesiące temu
LittleDiana
4 miesiące temu
Vincent Vega
4 miesiące temu
Arysto
4 miesiące temu
JamCi
4 miesiące temu
Wlezę :-)
Vincent Vega
4 miesiące temu
Nazareth
4 miesiące temu
Arysto, ja cię pamiętam XD
Arysto
4 miesiące temu
<3 A ja Ciebie :D
Skoiastel
4 miesiące temu
To ja się nieśmiało przypomnę, że Encyklopedia WS ciągle ma się dobrze i jest rozwijana, dzisiaj albo jutro wjedzie kolejny arykuł, tym razem o narracjach limited POV i deep POV:

https://www.wspolnymi-silami.pl/p/encyklopedia.html

Jak nie zapomnę, to jeszcze wam wrzucę przypominajkę do samego arta.
Zaciekawiony
4 miesiące temu
O, a ja się zastanawiałem gdzie poginęliście. Skoio i Arysto
Skoiastel
4 miesiące temu
A jakoś tak bujam się od antologii do antologii, między jednym pomysłem na tekst a drugim.
Zawsze da się mnie znaleźć na WS (mamy shoutboxa) i na FB, więc gdyby ktoś miał jakieś pytania, to można uderzać tam. :D
Skoiastel
4 miesiące temu
A jednak nie zapomniałam!

https://www.wspolnymi-silami.pl/2021/06/techniki-narracyjne-pov-wstep.html :D
Vincent Vega
3 miesiące temu
Vincent Vega
3 miesiące temu
Bukietkwiatow
3 miesiące temu
Jakiś krótki romans/fantasy?
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
Bukietkwiatow - dobry pomysł na opowiadanie. Może w lipcu coś w takich klimatach ułożę :-)
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
Arysto
3 miesiące temu
@Bukietkwiatów - Uniwersum Kasandry - Rozmowy na końcu świata - wpada w obie te rzeczy :)
Vincent Vega
3 miesiące temu
kigja
3 miesiące temu
Najlepiej to czytać i komentować innych, nie trzeba będzie sie reklamować, bo sami przyjdą.
LittleDiana
3 miesiące temu
Piotrek P. 1988
3 miesiące temu
"Dwa Motyle I Przejażdżka Karocą Z Pegazami Nad Miastem".
Odkryj tajemnice zaczarowanego świata, w którym mają miejsce zjawiska i zdarzenia tam opisane.
Pozwól się zaskoczyć i oczarować :-D!
LittleDiana
3 miesiące temu
Publi_cysta
2 miesiące temu
LittleDiana
2 miesiące temu
Piotrek P. 1988
2 miesiące temu
LittleDiana
2 miesiące temu
Publi_cysta
2 miesiące temu
Dobranocka
2 miesiące temu
Dekaos Dondi
2 miesiące temu
Tu zareklamowałem moje teksty. A że jestem kulturalny, to atramentem sympatycznym. Wystarczy podgrzać:))
LittleDiana
2 miesiące temu
D.E.M.O.N
miesiąc temu
D.E.M.O.N
miesiąc temu
LittleDiana
miesiąc temu
Vincent Vega
miesiąc temu
Zapraszam serdecznie zainteresowanych do przeczytania skończonego opowiadania Trybiki, którego fragmenty znajdziecie na Opowi, pod linkiem znajduję się całość; https://www.wattpad.com/story/281061576-trybiki
Pozdrawiam. :)
AgaS
miesiąc temu
Przepraszam za pytanie, ale jaki ten wątek ma sens? Dlaczego osoba zarządzająca stroną nie poleca tekstów (na przykład) tygodnia, miesiąca?
LittleDiana
miesiąc temu
LittleDiana
miesiąc temu
*wycieczka
madmike
miesiąc temu
Najserdeczniej polecam swoje 2 opowiadania, do przeczytania:)
Agnes07
miesiąc temu
Moje wiersze w radiu Koszalin

https://prk24.pl/55526351/poczta-poetycka-polskiego-radia-koszalin-wiersze-agnieszki-rykowskiej
Trzy Cztery
miesiąc temu
Ładnie wyszło. Wiersze mocno złagodzone, zmienione w stosunku do pierwszych wersji (takie jest moje odczucie po przeczytaniu "za blisko"). Bardzo ciekawe minirecenzje po recytacji. Kto je pisał? Redaktorzy audycji poetyckiej, czy zostały tam już wysłane?
pasja
3 tygodnie temu
Bardzo ładne. Mocno zaakcentowana kobieca wrażliwość, a jednocześnie spokój. Można słuchać i słuchać. Gratulacje.
Agnes07
3 tygodnie temu
Trzy Cztery Pasjo dziękuję:)
LittleDiana
3 tygodnie temu
Tjeri
3 tygodnie temu
Aga! Jakoś przegapiłam ten temat, ale dotarłam teraz i wysłuchałam.
Wyszło bardzo zacnie. Bardzo podoba mi się jak są czytane wiersze. Delikatnie, neutralnie, tak by dać mówić samej treści. Postarali się.
A i sama audycja świetna. Nie wiedziałam, że są takie rzeczy w ogóle. Nie tylko czytają, ale i komentują twórczość. To ma dodatkowy, pozytywny wymiar.
Bardzo mi się podobało. Gratuluję Ci, Aga tekstów i tej audycji. Także twórcom samego cyklu (Beata Piocha i Adrian Adamowicz) należą się słowa uznania i gratulacje.
Tjeri
3 tygodnie temu
A można znaleźć inne audycje z tego cyklu? Może coś na wzrok mi padło, alem nie znalazła...
Fionka99
3 tygodnie temu
LittleDiana
2 tygodnie temu
LittleDiana
2 dni temu

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji