Ostatnie komentarze
- 9 miesięcy temu Krótki erotykDziękuję ;) Pozdrawiam.
- 9 miesięcy temu Wiiieeersz <*> SpotkanieŚwietne;)
- 9 miesięcy temu POŻEGNANIAWedług mnie bardzo ładny wiersz;)
- rok temu Piąty przedziałireneo dzięki;)
- rok temu Piąty przedziałDziękuję ;)
- rok temu Pod opuszkamiPiękny;)
- rok temu MamoDziękuję;)
- rok temu MamoWzruszające, pozdrawiam serdecznie;)
- rok temu KasztanyPowodzenia. Trzymam kciuki 😊
- rok temu ZmartwychwstanieDziękuję ;)
- rok temu z poezjąMi się podoba. Nawet bardzo;) Pozdrawiam.
- ponad rok temu Bez nadzieiSzanse są zawsze. Pozdrawiam serdecznie;)
- ponad rok temu ŁzyDziękuję andrew, również pozdrawiam:)
- ponad rok temu DzieckoDziękuję za przeczytanie i komentarze. ;)
- ponad rok temu Martwy punktDziękuję i pozdrawiam:)
- ponad rok temu Spacer z BogiemDziękuję bardzo
- ponad rok temu Spacer z BogiemDzięki:)
- ponad rok temu Spacer z BogiemDziękuję :)
- ponad rok temu Martwy punktCieszę się, że się podoba. Pozdrawiam również ;)
- ponad rok temu Martwy punktDziękuję Agrafka za ten komentarz. Pozdrawiam;)
- ponad rok temu szeptuchaZaczarował mnie ten wiersz. Dziękuję, 5+, pozdrawiam;)
- ponad rok temu Domowe...zacisze...Tak w życiu bywa, niestety.
- ponad rok temu Z optymizmem na garb lat (2)Świetny, bardzo wiosenny, pozytywny;)
- ponad rok temu Stary zamekDzięki;)
- ponad rok temu Stary zamekDziękuję;)
- ponad rok temu romance i wiatrNiesamowity jest ten wiersz, jak dla mnie, na 6+;)
- ponad rok temu Jestem tylko osobą w tłumie.,,Ode mnie"
- ponad rok temu Kruche życieDziękuję, popracuję jeszcze nad tym;)
- ponad rok temu RatunekWaham się piszemy przez h...
- ponad rok temu W zgodzie z miłościąDziękuję bardzo ;)